نحوه دریافت ویزا کارت

ویزا کارت یک شرکت چندملیتی خدمات مالی می باشد که دفتر مرکزی این شرکت 59 ساله کالیفرنیا قرار دارد. این شرکت وظیفه ارائه تسهیلات برای مبادلات مالی الکترونیکی در سراسر جهان را بر عهده دارد، که عمدتا توسط کارت های اعتباری و نقدی و با نشان تجاری ویزا انجام می شود. بسیاری از مردم دنیا این کمپانی را با نام قادیم آن یعنی Bank Americard می شناسند. ویزا کارت مشهور ترین و موفق ترین شبکه تبادل طالاعات بانکی دنیا می باشد. متاسفانه به دلیل تحریم های علیه ایران امکان صدور این کارت ها به صورت مستقیم برای ایرانیان وجود ندارد ولی می توان از طریق کشورهای همسایه انواع ویزا کارت را با نام خود فرد تهیه کرد. ما برای شما فرایند تهیه ویزا کارت را راحت کرده ایم و شما می توانید به راحتی از طریق مجموعه ما اقدام به تهیه انواع ویزا کارت کنید.

خرید و صدور ویزا کارت

با داشتن ویزا کارت شما می توانید از تمام فروشگاه های سراسر دنیا خرید آنلاین داشته باشید. حتی بسیاری از فروشگاه های اینترنتی به صورت مستقیم به ایران ارسال دارند، که علاوه بر این امکان حواله اینترنتی یا انتقال وجه به دیگران بدون نیاز به پرداخت هزینه های اضافی مربوط به پرداخت واسطه ای وجود دارد که البته به نسبت رقبای خود یعنی مستر کارت و پی پل نقاظ ضعفی نیز دارد. خدمات خرید ویزا کارت هدیه، افتتاح حساب های ویزا کارت های با نام و بی نام سریع از راهکارهای ساده و سریع برای رفع چالش های خرید از فروشگاه های بین المللی است.

شارژ حساب و خرید ویزا کارت

در صورتی که قصد شارژ ویزا کارت را با مبلغ مشخصی دارید می توانید از خدمات visa استفاده نمایید. در این صورت شما باید فرم در خواست صدور ویزا کارت را به صورت آنلاین تکمیل کرده و پس از آن مبلغ مورد نظر را واریز کنید. سپس شما در کمترین زمان ممکن صاحب یک ویزا کارت می شوید. 

همچنین اگر شما صاحب ویزا کارت هستید و می خواهید به آن پول منتقل کنید و یا به ویزا کارت شخص دیگری پول انتقال دهید، بسته به کشور صادرکننده کارت کی توانید از طریق ویزا کارت انتقال وجه انجام گیرد. کافیست تا شماره کارت را بدهید تا انتقال وجه انچام گیرد.

 

پرداخت با ویزا کارت

ممکن است افتتاح حساب ویزا کارت از نظر کاربرانی که به ندرت خرید از وب سایت های خارجی دارند کاری دشوار و وقت گیر باشد. اگر به صورت اتفاقی موقعیتی پیش آمده باشد که قصد دارید از یک وب سایت خارجی خرید داشته باشید استفاده از ویزا کارت برای پرداخت می تواند بهترین گزینه باشد. انواع پرداخت هایی که می توانید با ویزا کارت داشته باشید عبارتند از:

پرداخت های دانشجویی: پرداخت آزمون های TOEFL ، GRE، IMAT، IELTS ، اپلیکیشن فی، ارزیابی مدارک تحصیلی WES، گواهی پذیرش CAQ، پست UEMS ، پرداخت هزینه بیمه سوئیس کر، پرداخت هزیتنه آزمون ورود به کالج و دانشگاه SAT و دیگر پرداخت ها.

پرداخت های مسافرتی و مهاجرتی: هزینه وقت سفارت آمریکا، هزینه سوئیس فی، هزینه تعیید وقت سفارت انگلیس، ویزای استرالیا، پرداخت آنلاین ویزای عمان، هزینه ی لاج استرالیا، هزینه اسکیل وورکر کانادا،  هزینه لندینگ فی، اقامت دائم کانادا، هزینه اقامت موقت کانادا، هزینه گرین کارت آمریکا، رزرو آنلاین بلیط هواپیما پروازهای خارجی، بوکینگ هتل و آپارتمان های خارجی، رزرو بلیط قطارهای خارجی، پرداخت ویزای الکترونیکی آذربایجان، دریافت اقامت الکترونیک استونی، ویزای الکترونیکی پاکستان.

خرید از وب سایت های خارجی: خرید از علی اکسپرس، آمازون، گوگل پلی، مایکروسافت،  اپ استور، آی تیونز، خرید از بنگ گود، پرداخت هزینه خرید از Hetzner، خرید دامین از GoDaddy، خرید اکانت زوم ZOOM، خرید و سفارش سایت فایور Fiverr، خرید بازی دیجیتال پلی استیشن 5، خرید اکانت پرو ، پریمیوم و آزمایشی تریدینگ ویو، خرید اکانت پریمیوم سایت Pngtree، خرید اکانت پرمیوم pikbest و کسب درآمد ارزی

پرداخت دوره های حرفه ای و شرکت در کنفرانس خارجی: آزمون USMLE، ثبت نام و پرداخت حق عضویت PMI، آزمون CFA، آزمون PMP، خرید دوره آموزشی از Udemy هزینه شرکت در کنفرانس های خارجی، هزینه ثبت نام مسابقات رباتیک، پرداخت هزینه عضویت و آزمون ACCA، پرداخت هزینه عضویت در انجمن APPI PPG، پرداخت هزینه عضویت انجمن مهندسین مشاور FIDIC، پرداخت هزینه دوره آموزشی در کورسرا Coursera، خرید دوره آموزشی و پرداخت در سایت edx

 

 

Rate this post