چرا باید از ویزا کارت استفاده کنیم؟

این روزها فضای نعامل و ارتباطات بسیار پیچیده تر از قبل شده است. در سال های دور، خریدها کمتر بود و تعاملات افراد هم به اشخاص پیرامونشان محدود می شد اما حالا به لطف فضای مجازی، تعاملات و امکانات خرید بسیار گسترده تر از قبل شده است تا جایی که شما می توانید برای زندگی، تفریح، ادامه تحصیل و … از بهترین امکانات رفاهی استفاده کنید و به کشوری دیگر داشته باشید و یا می توانید پس از گشت و گذار در فروشگاه های آنلاین و بین المللی دست به خرید بزنید.

همانطور که می دانید متاسفانه کارت های بانکی که در داخل کشورمان استفاده می کنیم، اعتبار جهانی ندارند به همین دلیل باید برای خرید به سراغ کارت های اعتباری بین المللی برویم. برای اینکه بتوانید به طور آزادانه در کشوری حضور داشته باشید و یا از سایت های معتبر جهانی خرید کنید، باید پرداخت ارزی داشته باشید. ویزا کارت به شما این شانس را می دهد تا به طور آزادانه از هر کجای دنیا اقدام به خرید نمایید. این کارت ها به تمامی  بانک های جهان متصل هستند و محدودیتی برایشان تعریف نشده است. همچنین بیش از 140 شعبه نمایندگی در سراسر دنیا دارد، این موضوع نشان دهنده محبوبیت و اعتبار بالای آن است. بهتر است بدانید ویزا کارت رتبه اول در بخش کارت های الکترونیکی را دارد.

مزایای ویزا کارت

کمپانی ویزا کارت با توزیع کارت های خود در سطح جهان معروف ترین شبکه های مالی در دنیا به حساب می آیند. این شرکت های بزرگ در تمام دنیا مانند سایر برندهای مطرح دنیا همواره خدمات و تسهیلات ویژه ای به مشتریان خود می دهند که باعث توسعه بیش از پیش آن ها در سطح دنیا شود. در ادامه به مهم ترین و رایج ترین مزایای این کارت اشاره شده و بررسی می شود.

خرید آنلاین: یکی از مزایای ویزا کارت خرید اینترنتی آسان از تمامی فروشگاه های اینترنتی می باشد. در تمام نقاط جهان مانند ایران خرید آنلاین از فروشگاه های اینترنتی بسیار مورد توجه است و بر خلاف ایران که هر بانک یک درگاه اینترنتی جداگانه دارد معمولا فروشندگان اینترنتی و صاحبان کسب و کار از درگاه های ویزا در سایت خود استفاده می نمایند. با این کار شما می توانید محصولتان را به تمام مردم دنیا عرضه کنید و به فروش برسانید.

سفرهای ارزان قیمت: یکی دیگر از مزایای ویزا کارت که بسیار محبوب است دادن پیشنهادات شگفت انگیز و تخفیفات زیاد به همه مشتریان خود در سطح دنیا است یعنی فرقی نمی کند که شما کارتتان را از کدام بانک و شرکت دریافت کرده اید، ویزا کارت به شما امکان سفرهای ارزان قیمت، هتل های ارزان قیمت بدون نیاز به حمل یک چمدان پر پول را می دهند.

خرید از سایت های بین المللی با تخفیف: بسیاری از فروشندگان کالا در سطح دنیا با همکاری این کمپانی ها تخفیفات زیادی را به دارندگان این کارت ها می دهند. به عنوان مثال بسیاری از فروشندگان مطرح در اروپا هر دوشنبه به دارندگان این کارت ها هنگام خرید تخفیفات شگفت انگیزی را می دهند. 

حمل و نقل آسان پول: شاید از مهم ترین و بهترین مزایای ویزا کارت جابجایی وجه نقد با امنیت و آرامش خیال است. این امکان هنگام استفاده در سفرهای خارجی بیشتر نمایان می شود. دلایل متعددی از استفاده این کارت ها به جای وجه نقد می توان برشمرد به عنوان مثال در فرودگاه های کشور های مختلف به شما اجازه نمی دهند بیشتر از سقف مشخص ارز از کشور خارج کنید و دلیل بعدی امنیت و جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی می باشد.

متصل شدن به کیف پول های پی پال و گوگل ولت: بسیاری از تاجران، برنامه نویسان و کسانی که در سطح دنیا از طریق اینترنت سرمایه گذاری و یا خدمات ارائه می کنند اغلب برای جابجایی راحت پول بین شرکت ها و اشخاص از کیف پول های الکترونیکی مانند پی پال و گوگل ولت استفاده می نمایند که برای اینکه بتوانند این مبالغ را نقد کنند لازم است آن را به ویزا کارت خود منتقل کنند، این یکی از مهم ترین خدماتی است که در حال حاضر دارندگان این کارت ها در سطح دنیا در حال استفاده هستند.

 

معایب ویزا کارت

مزایا کارت در کنار داشتن تمام مزایایی که دارد، معایبی را نیز دارد که مهم ترین آن ها موارد زیر می باشد:

Rate this post