ویزا کارت رایگان و معتبر برای ساخت اکانت های مختلف

Rate this post

ویزا سیستم پرداختی است که با استفاده از آن می توانید هزینه های روزمره خود را به صورت بین المللی پرداخت کنی، زیرا در بسیاری از کشورها پشتیبانی میشود. اما ساخت ویزا کارت رایگان نیست و برای دریافت آن باید هزینه پرداخت کنید و درواقع ویزا کارت خریداری نمایید. اما برای هر کاری هم لازم نیست که حتما ویزا کارت واقعی داشته باشید. به طور نمونه اگر می خواهید در یک وب سایت ثبت نام کنید که از شما مشخصات ویزا کارت می خواهد می توانید مشخصات ویزا کارت را جعلی وارد کنید تا بتوانید ادامه مراحل ثبت نام را طی کنید. برای این کار وب سایت هایی هستند که امکان ساخت ویزا کارت مجانی را به شما می دهد.

برخی از این وب سایت ها این خدمات را به صورت رایگان و بدون هیچ قید و شرطی به صورت رایگان ارائه می کنند. اما بعضی دیگر با این که هیچ هزینه ای از شما دریافت نمی کنند اما برای تکمیل فرایند ثبت نام از شما مشخصات یک کارت بانکی مانند ویزا کارت یا مستر کارت می خواهد. در این صورت با توجه به این که کمپانی ها به دلیل وجود تحریم ها خدمات خود را به کاربران ایرانی ارائه نمی کنند، در این صورت امکان داشتن یک کارت بانکی بین المللی وجود ندارد که بخواهید از خدمات این وب سایت های رایگان از آن استفاده کنید.

روش های تهیه ویزا کارت رایگان

در خصوص صدور ویزا کارت و مستر کارت رایگان شاید بارها در فضای اینترنتی به دنبال اطلاعاتی راجع به کارت های رایگان بوده اید، متاسفانه حجم زیادی از اطلاعات درباره کارت های اعتباری ارزی و مستر کارت و ویزا کارت رایگان ممکن است که شما را سردرگم کند و یا نتواند سوالات شما را به نحو احسنت پاسخ دهد. 

هکرها همواره با افشاء اطلاعات مستر کارت و ویزا کارت هک شده و قرار دادن اطلاعات آن ها در اینترنت، باعث ایجاد مشکل برای دارنده ی کارت خواهند شد و از طرفی دیگر نیز استفاده از کارت های اعتباری ویزا کارت یا مستر کارت رایگان با موجودی می تواند دردسرهای بزرگی برای استفاده کنندگان ایجاد کند و محصول خریداری شده ی آن ها برگشت بخورد و تحت نظر پلیس قرار بگیرند.

اما برای وریفای کردن حساب های پی پال Paypal و وب مانی WebMoney می توان با یک سرچ ساده به مطالبی در زمینه شماره ویزا کارت رایگان برای ثبت نام یا شماره کردیت کارت معتبر یا مواردی این چنینی دست پیدا کرد و حساب خود را وریفای کنید ولی نکته ای که وجود دارد این است که این کارت ها فاقد موجودی هستند.

مهم ترین نکاتی که در رابطه با ویزا کارت رایگان باید بدانید

1- کلیه اطلاعاتی که هنگام ایجاد این نوع کارت ها در اختیار شما قرار داده می شود، اعتباری ندارد و برای خرید قانونی از سایت های مختلف قابل استفاده نمی باشد. 

2- هیچ موجودی در این کارت ها وجود ندارد.

3- از این نوع کارت اعتبار می توانید تنها برای وریفای حساب، مانند خرید اکانت MOZ استفاده کنید.

4- مسئولیت استفاده از این کارت ها تماما به عهده خودتان است و هیچ ضمانتی ندارند.

5- سایت های ایرانی بسیاری در حال حاضر، تحت این عنوان ویزا کارت هایی را در اختیار کاربران قرار می دهند که 100 درصد معتبر نبوده و غیر قابل استفاده هستند. به خاطر داشته باشید که هیچ چیز خوبی را رایگان در اختیار شما قرار نمی دهند.

ویزا کارت هک شده چیست؟

ویزا کارت هک شده به ویزا کارتی گفته می شود که طی یک برنامه کلاه برداری و سو استفاده اطلاعات خرید آن مانند رمز دوم، CVV2 و … به سرقت رفته و در دسترس هکر قرار گرفته است که برخی اقدام به فروش این کارت ها با قیمت های ارزان می کند.

در اینترنت معمولا وب سایت هایی هستند که ویزا کارت های هک شده در اختیار کاربران قرار می دهند اما توصیه می شود به هیچ عنوان از این کارت ها استفاده نکنید زیرا با توجه به سرقتی بودن این کارت فارق از بحث این که استفاده از این کارت ها نادرست است، معمولا پس از مدت کوتاهی صاحبان این کارت ها موضوع به سرقت رفتن اطلاعات کارت هایشان را به بانک صادر کننده کارت اطلاع می دهند و اکانت یا حساب کاربری شما در وب سایت مورد نظر در مدت کوتاهی غیرفعال و مسدود می شود و حتی اگر موفق شوید که خریدی با این کارت ها انجام دهید معمولا با توجه به سیاست های کاری بانک محصول خریداری شده شما لغو خواهد شد.

Rate this post