ویزا کارت فیزیکی

visa یک شرکت بزرگ و پیشرفته است که در زمینه فعالیت های بانکی بین المللی فعالیت می کند و حساب شما را در سه سطح درجه بندی می کند، که هر کدام از این سطح ها مزایا و امکانات خاص خود را دارند. ویزا کارت داراس سه نوع ویزا کارت معمولی و استاندارد، ویزا کارت گلد و ویزا کارت پلاتینیوم می باشد. ویزا کارت در دو نوع ارز یورو و دلار صادر می شود.

شما با هر سه نوع ویزا کارت می توانید این کارت ها را به صورت فیزیکی دریافت نمایید، همپنین می توانید پرداخت های اساسی واحد ارزی مورد نظر مانند هزینه ویزای شینگن، شهریه دانشگاه های اروپایی و آسیایی، رزور هتمل و همچنین خرید از شرکت های بزرگ در سراسر دنیا را انجام دهید.

امکانات ویزا کارت فیزیکی

ویژگی های عمومی ویزا کارت فیزیکی عبارتند از :

قابلیت شارژ به دفعات نامحدود

بدون سقف موجودی

قابلیت اخذ Reference Letter از بانک

دارای اینترنت بانک با قابلیت  مشاهده مانده حساب

قابلیت شارژ به هر میزان دلخواه در هر زمان

قابلیت برداشت از POS/ATM/ خرید عمومی روزانه

قابلیت اطلاع از مانده موجودی حساب در تمام خودپردازهای VISA

ویزا کارت بانکی قابل تمدید

حک شدن نام دارنده بر روی ویزا کارت

نوع ارز ویزا کارت به دلار می باشد.

قابلیت استفاده در تمامی پایانه های فروشگاهی خارج از کشور متصل به VISA

قابلیت اتصال و وریفای حساب های پی پال، اسکریل، پی زا، اوکی پی و …

قابلیت استفاده در تمامی خودپردازهای (ATM) متصل به VISA

مزایای ویزا کارت فیزیکی

به طور قطعی نسخه مجازی این کارت محدودیت های خاص خود را دارد، مانند: مدت زمان اعتبار، مشکلات خرید از دستگاه های پرداخت فروشگاهی بیا همان پوز، غیر قابل بودن برداشت وجه نقد و سقف تراکنش. همچنین کار کردن با شرکت های واسطه پرداخت هم کارمز های بالاتری را به همراه دارد. ترکیه کشوری نزدیک به ایران است که امکان صادر کردن این کارت را برای شهروندان کشورهای دیگر فراهم کرده است. 

شما می توانید به راحتی برای پرداخت های خود نسخه فیزیکی کارت های بین المللی ویزا و مستر را در هر شهر کشور ترکیه دریافت نمایید. همچنین با تهیه این کارت ها محدودیت هایی که در کارت مجازی وجود دارد دیگر وجود نخواهد داشت و حتی امکان دریافت انواع وام و .. نیز در این کشور برای شما فراهم می شود.

یکی از سوالاتی که برای بسیاری از افراد پیش می آید این است که بین ویزا کارت و مستر کارت چه تفاوت هایی وجود دارد؟ در جواب این سوال باید بگوییم این دو نوع کارت باهم هیچ تفاوت خاصی ندارند و فقط از لحاظ جزئیات کمی تفاوت دارند. هردو کارت در بیشتر کشورهای دنیا توسط درگاه های پرداخت و همینطور ATM ها پشتیبانی می شوند و می توانید از امکانات آن ها استفاده کنید.

 

نحوه صدور ویزا کارت فیزیکی

در کشور ایران متاسفانه به دلیل تحریم ها شما نمی توانید به صورت مستقیم این کارت ها را دریافت کنید. یکی از کشورهایی که به راحتی به واسطه آن می توانید این کارت را تهیه کنید کشور ترکیه می باشد. برای دریافت این کارت نیازی به اقامت ترکیه نمی باشد و با باز کردن حساب بانکی در ترکیه در همان روز ویزا کارت شما صادر می شود. با دریافت ویزا کارت شما می توانید نسبت به واریز درآمدهای ارزی خود از سایت هایی مانند گوگل و یوتیوب و سایر فعالیت های فریلنسری به حساب خود اقدام کنید.

 

 

ویژگی های ویزا کارت فیزیکی

ویزا کارت فیزیکی دارای انواع مختلفی می باشد که با توجه به بانک و شرکت ارائه دهنده خدمات مالی امکانات مختلفی دارند، اما همه آن ها هر نوعی که باشد دارای یک امکانات و ویژگی های مشترکی هستند:

تاریخ انقضا: تمامی کارت های ویزا کارت دارای تاریخ انقضا می باشند که برخی از آن ها قابلیت تمدید از سمت بانک صادرکننده خود را دارا می باشد.

خرید آنلاین: تمام کارت های ویزا کارت دارای امکان خرید آنلاین از درگاه های ویزا می باشد، این امکان در برخی از کارت ها دارای محدودیت هایی می باشد، هر کارت بسته به نوع بانک صادرکننده خود کارمزذی بعد از انجام تراکنش از حساب شما کم می کند که در بعضی از موارد بانک ها جهت تشویق مشتریان خود نرخ کارمزد خود را صفر اعلام می کنند.

cvv2: یکی از ویژگی های ویزا کارت فیزیکی داشتن cv2 برای خرید های اینترنتی می باشد، کارت های فیزیکی همچنین دارای چیپ امنیتی روی کارت می باشند.

امکان خرید از POS: با استفاده از این کارت ها می توانید از پایانه های فروشگاهی خرید کنید. در حال حاضر در سراسر دنیا در فروشگاه های بزرگ این امکان فراهم شده است.

امکان در یافت پول نقد ATM: این شبکه های مالی با قرار دادن امکان دریافت پول نقد از خودپردازهای دارای لوگو ویزا کارت این امکان را به دارندگان کارت های خود داده است تا به جای استفاده از حمل پول نقد به راحتی و امنیت خاطر موجودی خود را داخخل کارت داشته باشند و در صورت نیاز از دستگاه ATM مبلغ مورد نیاز خود را دریافت کنند.

امکان شارژ: برخی از این کارت ها تنها یکبار شارژ می شوند و برخی دیگر قابلیت شارژ به تعداد نامحدود دارند.

امکان شارژ لحظه ای: این به این معنی است که مشتریان می توانند از این طریق به راحتی کارت خود را در هر لحظه شارژ کنند.

سقف موجودی کارت: در بسیاری از موارد سقفی برای مبلغ شارژ کارت ها تعیید شده است که این مبلغ از سمت بانک صادرکننده بانک تعیید می شود به طور مثال برخی کارت ها این رقم 500 دلار و در برخی دیگر سقفی نامحدود برای کارت تعیین شده است.

خرید با ارزهای مختلف: به وسیله این کارت ها می توان به صورت دلار و یورو خرید انجام داد.

 

Rate this post