ویزا کارت مجازی

Rate this post

ویزا کارت مجازی از کارت های بین المللی می باشد که با داشتن آن می توانید تمام پرداخت های آنلاین ارزی خود را انجام دهید. صدور و عرضه این کارت ها به صورت مجازی انجام می شود.مجازی بودن این کارت ها به این معنا می باشد که بعد از خرید ویزا کارت مجازی، مشخصات کارت مانند شماره کارت و تاریخ انقضا برای شما ارسال می شود و شما با استفاده از این اطلاعات می توانید پرداخت های خود را انجام دهید. این کارت ها را شما می توانید در کم ترین زمان ممکن و را حت ترین شکل تهیه کنید، همچنین می توانید این کارت ها به عنوان هدیه، به دلیل هزینه کم تری که دارند نیز بسیار مورد استقبال قرار می گیرد.

استفاده از این کارت ها ارزان تر می باشد زیرا نیازی به پرداخت کارمز سالانه نیست. همچنین استفاده از این کارت در تمام فروشگاه های آنلاینی که از این روش پرداخت پشتیبانی می کنند امکان پذیر می باشد. مانند نتفلیکس، اسپاتیفای، ایکس باکس و غیره.

نکات مهم در مورد ویزا کارت مجازی

– ویزا کارت مجازی به تازگی توسط گوگل پشتیبانی نمی شود.

– قبل از خرید ویزا کارت مجازی مطمئن شوید که سایت مورد نظر از کارت مجازی پشتیبانی می کند. بعد از تحویل کارت به هیچ عنوان تعویض یا پس گرفته نخواهد شد.

– کارت های مجازی زیر 5 دلار در حساب پی پال add نمی شود.

– کارت های دارای آدرس اختصاصی به همراه هولدر نیم اختصاصی می باشند.

– کارت های مجازی و گیفت کارت ها ثابل شارژ نیستند.

– مبلغ کارت ها شامل هزینه تبدیل ارز، کارمزد صدور کارت و دیگر موارد می باشد.

– تاریخ انقضای آن ها بین 1 تا 7 ماه است.

مزایای استفاده از ویزا کارت مجازی

1- دسترسی جهانی: یکی از بهترین مزایای استفاده از این کارت های مجازی این است که همه افراد در سراسر جهان می توانند به راحتی این کارت ها را تهیه نموده و پس از گذشت مدتی از آن استفاده نمایند. در واقع مدیریت حساب اینگونه کارت ها از هر جای دنیا امکان پذیر می باشد.

2- امنیت بالا: با افزایش استفاده از روش های پرداخت آنلاین، کلاهبرداری های اینترنتی نیز افزایش یافته است. خوشبختانه ویزا کارت مجازی بدون افشاسازی اطلاعات امنیتی مربوط به دارندگان کارت ها، این امکان را فراهم ساخته تا پرداختی امن و مطمئن داشته باشند.

3- تحویل فوری: ویزا کارت مجازی بسیار سریع آماده می شود و شما می توانید بدون اتلاف وقت آن را به سادگی تهیه کنید.

4- دوستدار محیط زیست: از آنجایی که برای صدور این کارت ها نیازی به چاپ اطلاعات و تولید کارت های پلاستیکی نیست، شرکت ها اغلب از این روش استفاده می کنند تا ضربه کم تری به محیط زیست وارد نمایند.

5- مدیریت ساده و آسان: ویزا کارت مجازی کاربردی بسیار ساده داشته و به راحتی می توان آن را مدیریت نمود. از طرفی همانند کارت های فیزیکی امکان ردیابی، گزارش دهی و انجام پردازش های زیاد نیز وجود دارد.

 

ویژگی های ویزا کارت مجازی

نکته بسیار مهمی که در رابطه با این ککارت ها وجود دارد این است که شما تنها زمانی می توانید از این کارت ها استفاده نمایید که سایت یا صرافی مورد نظر شما این کدها را بشناسد و آن را قبول کند.. یعنی این کارت و کد آن برای این سایت یا این صرافی خاص اعتبار داشته باشد. به عبارت دیگر شما به صرف خرید ویزا کارت مجازی و داشتن آن نمی توانید مطموئن باشید که از همه سایت ها و فروشگاه ها می توانید خرید کنید و به واسطه آن می توانید در بازارهای مختلف مالی وارد شوید.

نکته مهم دیگری که در رابطه با ویزا کارت مجازی وجود دارد این است که این کارت ها یک بار مصرف هستند. یعنی غیر قابل شارژ مجدد هستند. در فرهنگ انگلیسی به این نوع کارت ها prepaid گفته می شود. یعنی شما نمی توانید ویزا کارت مجازی 5 دلاری را چندین بار شارژ کنید و انتظار داشته باشید که این کد بارها برای شما کار کند. همچنین شما نمی توانید از ویزا کارت مجازی پول نقد برداشت کنید.

اگر بخواهیم به طور خلاصه بیان کنیم باید این طور بگوییم که اساسا ویزا کارت مجازی غیر قابل شارژ مجدد و غیر قابل برداشت است و تنها در سایت ها و فروشگاه هایی قابل استفاده است که آن را قبول داشته باشند.

Rate this post