06 - ثبت نام آزمون های بین المللی

اطلاعیه مهم : نسخه بروز و جدید وب سرویس صرافر از هم اکنون آماده ارائه خدمات میباشد.

ثبت نام آزمون های بین المللی
پرداخت تعرفه آزمون بصورت ارزی
انجام فرایند ثبت نام و شرکت در ازمون های جهانی
اخذ و تحویل گواهی ثبت نهایی

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

ثبت نام آزمون های بین المللی

ثبت نام آزمون های بین المللی به فرایندی اطلاق میشود که متقاضی در یک ازمون جهانی همچون تافل یا cfa و … شرکت میکند و بعنوان یک عضو رسمی میتواند در آزمون مربوطه شرکت نماید ، ازمون های بین المللی کشور های مختلف به صورت یکسان و در یک تاریخ برگزار می شود. آزمون های بین المللی به منظور سنجش مهارت های مختلف برگزار می شوند. مدرک هر کدام از این آزمون ها برای کشور های به خصوصی مورد قبول می باشد. بسیاری از افراد علاقمند به مهاجرت یا ادامه تحصیل در خارج از کشور، برای قبول شدن در دانشگاه ها یا اخذ اقامت نیاز به داشتن مدارکی مبنی بر گذراندن دوره های آموزشی بین المللی دارند. جهت دریافت این مدارک می بایست پس از سپری کردن دوره های آمادگی آن در آزمون هایی که مورد تایید تمامی مراکز دنیا می باشد، شرکت نمایند. مجموعه صرافر با سال ها تجربه در زمینه پردخت های بین المللی در کنار شماست تا دغدغه شما را برای پرداخت هزینه آزمون های بین المللی بر طرف کند و شما با خیالی آسوده موفق به دریافت مدرک مورد نظر خود شوید.

ثبت نام کلیه آزمون های بین المللی
ثبت نام آزمون های زبان خارجی
ثبت نام آزمون های مدیریتی سطح بالا
مشاوره و پشتیبانی ثبت نام آزمون برون مرزی

امور آزمون های بین الملل

بسیاری از افراد علاقمند به مهاجرت یا ادامه تحصیل در خارج از کشور، برای قبول شدن در دانشگاه ها یا اخذ اقامت نیاز به داشتن مدارکی مبنی بر گذراندن دوره های آموزشی بین المللی دارند. برای پرداخت هزینه این آزمون ها باید از کارت های بین المللی استفاده کرد. با توجه به شرایط تحریمی که در کشور ایران حاکم است امکان چنین پرداخت هایی در سطح بین الملل برای شما امکانپذیر نخواهد بود و لازم است انجام چنین اموری را به کارشناسان صرافر در این حوزه بسپارید .

سوالات متداول

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص ازمون های بین المللی مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید .

هرگونه پرداخت بین المللی در این شبکه ظرف مدت چند دقیقه تا حداکثر 2 ساعت کاری انجام میشود .

شما از طریق همین سامانه و بصورت اینترنتی میتوانید کلیه درخواست های خود را ثبت نمایید .

خیر هیچگونه الزام و شرایطی برای کاربران در نظر گرفته نشده است و کلیه افراد میتوانند امور پرداخت های بین المللی خود را در این سامانه ثبت کنند .

بله شما پس از بت نام میتوانید از خدمات مشاوره ای ازمون مورد نظر استفاده نمایید