امروز مورخ [wikiwordpress] : آخرین نسخه وب سرویس خدمات ارزی صرافر هم اکنون در دسترس و قابل استفاده میباشد .
مرکز خدمات ارزی صرافر
5/5

پرداخت های بین المللی

ارائه خدمات تخصصی در زمینه* پرداخت های بین المللی * توسط مجموعه خدمات ارزی صرافر بصورت کاملا تخصصی ، بهمراه پشتیبانی 24 ساعته میباشد ، همچنین کلیه خدماتی که در زمینه پرداخت های بین المللی توسط این مجموعه ارائه میشود دارای پشتیبانی و مشاوره رایگان بوده که قبل از هرگونه ثبت سفارش و یا اقدام به استفاده از خدمات پرداخت های بین المللی ، متقاضی میتواند از مشاور خود در این زمینه کمک بگیرد .

[wikiwordpress]
2 دهه تجربه

دپارتمان تحقیق و توسعه صرافر

خدمات منعطف

پوشش بیش از 700 خدمت متنوع

رتبه 1 تبادلات ارزی

کسب رتبه برتر خدمات ارزی از موسسه PPQ

پشتیبانی 24 ساعته

پاسخگویی سریع و بر خط

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

ارائه خدمات پرداخت بین المللی عبارت است از انجام هر گونه عملیات پرداختی برون مرزی به دلایل مختلف همچون ثبت نام ازمون های بین المللی ، خرید بلیط هواپیما خارجی ، رزرو هتل های بین المللی و …. است . مجموعه صرافر با دارا بودن گسترده ترین زیرساخت پرداختی و ارزی در سطح بین الملل کلیه امور مربوط به پرداخت های بین الملل را پشتیبانی میکند .

دقت داشته باشید این بخش تنها بمنظور پرداخت بواسطه ارزهای خارجی یا بعبارتی ارائه خدمات پرداخت در سایر کشورها کاربرد دارد لذا درصورتی که قصد دارید به هر منظور مبلغی را در سایر کشور ها و به سایر ارزهای رایج دنیا پرداخت کنید از دکمه ثبت سفارش اقدام کنید .

فرض کنید قصد دارید به افراد حقیقی و یا حقوقی خارج از کشور مبالغی را به هر منظور پرداخت کنید ، این پرداختی میتواند هزینه دریافت خدمات ، هزینه خرید اقلام اینترنتی ، هزینه رزرو هتل و …. باشد ، در اینجا با توجه به شرایط تحریمی که در کشور ایران حاکم است امکان چنین پرداخت هایی در سطح بین الملل برای شما امکانپذیر نخواهد بود و لازم است انجام چنین اموری را به کارشناسان صرافر در این حوزه بسپارید .

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص پرداخت های بین المللی مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید .

هرگونه پرداخت از قبیل پرداخت هزینه بلیط هواپیما ، هتل ، ثبت نام ازمون و …

هرگونه پرداخت بین المللی در این شبکه ظرف مدت چند دقیقه تا حداکثر 2 ساعت کاری انجام میشود .

شما از طریق همین سامانه و بصورت اینترنتی میتوانید کلیه درخواست های خود را ثبت نمایید .

خیر هیچگونه الزام و شرایطی برای کاربران در نظر گرفته نشده است و کلیه افراد میتوانند امور پرداخت های بین المللی خود را در این سامانه ثبت کنند .

Please rate Stellar

0 / 3

Your page rank:

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.