امروز مورخ [wikiwordpress] : آخرین نسخه وب سرویس خدمات ارزی صرافر هم اکنون در دسترس و قابل استفاده میباشد .
مرکز خدمات ارزی صرافر
5/5

سایر پرداخت ها

ارائه خدمات تخصصی در زمینه* سایر پرداخت ها * توسط مجموعه خدمات ارزی صرافر بصورت کاملا تخصصی ، بهمراه پشتیبانی 24 ساعته میباشد ، همچنین کلیه خدماتی که در زمینه سایر پرداخت ها توسط این مجموعه ارائه میشود دارای پشتیبانی و مشاوره رایگان بوده که قبل از هرگونه ثبت سفارش و یا اقدام به استفاده از خدمات سایر پرداخت ها ، متقاضی میتواند از مشاور خود در این زمینه کمک بگیرد .

[wikiwordpress]
2 دهه تجربه

دپارتمان تحقیق و توسعه صرافر

خدمات منعطف

پوشش بیش از 700 خدمت متنوع

رتبه 1 تبادلات ارزی

کسب رتبه برتر خدمات ارزی از موسسه PPQ

پشتیبانی 24 ساعته

پاسخگویی سریع و بر خط

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

بسیاری از افراد به دلیل شرایط شغلی، تحصیلی، حضور فرزندان در خارج از کشور و دلایل دیگر، نیازمند پرداخت وجه بصورت ارز می باشند. این موضوع زمانی به مشکل تبدیل می شود که امکان دسترسی به این خدمات وجود نداشته باشد. با توجه به تحریم بودن کشور ایران، شهروندان ایرانی امکان برخورداری از خدمات پرداخت بین المللی را ندارند. مجموعه صرافر با سال ها تجربه در زمینه پرداخت و نقل و انتقال ارز و با استفاده از کارشناسان خود در کنار شماست تا بتوانید با خیالی آسوده پرداخت های مورد نظر خود در سطح بین المللی را انجام دهید.

اگر بخواهید به افراد حقیقی و یا حقوقی خارج از کشور مبالغی را به منظور هزینه دریافت خدمات ، هزینه خرید اقلام اینترنتی ، هزینه رزرو هتل و ….  پرداخت کنید باید از روش های پرداخت بین المللی استفاده کنید،  با توجه به شرایط تحریمی که در کشور ایران حاکم است امکان چنین پرداخت هایی در سطح بین الملل برای شما امکانپذیر نخواهد بود و لازم است انجام چنین اموری را به کارشناسان صرافر در این حوزه بسپارید . صرافر با سال ها تجربه و با استفاده از کارشناسان خود در کنار شماست تا با خیالی آسوده هزینه های خود را در شبکه بین المللی، پرداخت و نقل و انتقالات ارزی خود را انجام دهید.

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص سایر پرداخت های بین المللی مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید .

هرگونه پرداخت از قبیل پرداخت هزینه بلیط هواپیما ، هتل ، ثبت نام ازمون و …

هرگونه پرداخت بین المللی در این شبکه ظرف مدت چند دقیقه تا حداکثر 2 ساعت کاری انجام میشود .

شما از طریق همین سامانه و بصورت اینترنتی میتوانید کلیه درخواست های خود را ثبت نمایید .

خیر هیچگونه الزام و شرایطی برای کاربران در نظر گرفته نشده است و کلیه افراد میتوانند امور پرداخت های بین المللی خود را در این سامانه ثبت کنند .

Please rate Stellar

0 / 3

Your page rank:

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.