اطلاعیه مهم : نسخه بروز و جدید وب سرویس صرافر از هم اکنون آماده ارائه خدمات میباشد.

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

معرفی خدمات خریدهای بین المللی صرافر

منظور از خرید ، فعالیتهای مربوط به تحصیل کالاها ، مواد اولیه یا خدمات لازم برای افراد و یا شرکتها برای تحقق اهداف تجاری خود است. خدمات خریدهای بین المللی صرافر در بازارهای جهانی بصورت کاملا مستقیم از تامین کننده کالا و یا فروشگاه مورد نظر انجام میشود ، با توجه به اینکه در طی فرایند خرید با توجه به اینکه انجام هرگونه عملیات خرید در خارج از مرزهای کشور مستلزم پرداخت ارزی وجه کالا میباشد و از طرفی داشتن زیرساخت کافی برای تحویل مرسوله در کشور یکی دیگر از ویژگی های مهم در شبکه خرید از بازارهای بین المللی بشمار می آید لذا مجموعه صرافر با دارا بودن زیرساخت قدرتمند در سراسر جهان توانسته امکان خرید از بیش از 10000 بازار و فروشگاه خارجی و بین المللی را برای کاربران خود فراهم کند .

خدمات خرید از فروشگاه های خارجی
کلیه امور مربوط به خرید از فروشگاه های بین المللی و بازارهای جهانی در این سامانه قابل انجام میباشد ، شبکه گسترده تجاری صرافر با ایجاد شعب و نمایندگی های فعال خود در 17 کشور توانسته برترین خدمات تامین و خرید کالا از مارکت های جهانی را به کاربران و عموم افراد ارائه کند
خرید از فروشگاه های اینترنتی
بالغ بر 10000 فروشگاه و بازار اینترنتی در شبکه صرافر تحت پوشش و پشتیبانی قرار گرفته است ، صرافر با ایجاد برترین ساختار تجاری خود کلیه خدمات خرید و تامین و ثبت سفارش کالا در بستر اینترنت را به کاربران خود ارائه میکند .
خدمات ثبت سفارشات اختصاصی خرید
تامین کلیه سفارشات و کالاهای خاص و ویژه در مجموعه صرافر و در هر نقطه از جهان قابل ارائه میباشد ، بمنظور ثبت کلیه سفارشات خرید و تامین کالا میتوانید با کارشناسان مجموعه تماس حاصل نمایید.

خدمات خرید بین المللی

اولین قدم در فرآیند خرید بین المللی عبارت است از انتخاب مناسب محصولات مورد نیاز خود . محصولات  و کالاهای اساسی آنهایی هستند که برای عملکرد کافی متقاضی بسیار مهم هستند. پس از تعیین نیاز خود ، باید در مورد زمان و تعداد محصولات که می خواهید تحویل بگیرید تصمیم بگیرید. در هنگام خرید همچنین نیاز اساسی به تحقیق در مورد تأمین کنندگان احساس میشود. تأمین کنندگان زیادی در بازارهای بین المللی وجود دارند که توجه شما را به خود جلب می کنند اما خرید محصول مناسب و با کیفیت نیازمند تحقیق و بررسی میباشد ،  ما در مرکز خدمات خرید صرافر تشخیص می دهیم که استفاده از خریدهای بین المللی برای عموم افراد چقدر دشوار است ، بنابراین به شما کمک می کنیم استرس خود را کنترل کنید و بهترین راه حل های خرید بین المللی را برای مشاغل در اختیار شما قرار می دهیم.

تیم متخصص صرافر می توانند بهترین راه حل های خرید بین المللی و منابع جهانی را به شما ارائه دهند. ما از بهترین شیوه ها و استراتژی های تجاری برای تعیین نیازهای شما و تأمین محصولات مناسب استفاده می کنیم.ما به شما کمک خواهیم کرد تا شرایط صحیحی را ایجاد کنید ، با بسیاری از تأمین کنندگان تماس گرفته می شود و ما پس از انجام یک ارزیابی مهم از بهترین گزینه های موجود استفاده خواهیم کرد.

سوالات متداول

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص خریدهای بین المللی مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید .

کلیه کالاهای خریداری شده در طول مدت 30 تا 40 روز بدست متقاضی میرسد.

شما برای خرید  نیاز به هیچگونه حساب ارزی ندارید بلکه تنها کافیست درخواست خود را به کارشناسان خرید در مجموعه صرافر اعلام کنید ، کلیه مراحل خرید کالا تا تحویل کالا توسط این مجموعه برای شما انجام خواهد شد .

برای آگاهی بیشتر می توانید با کارشناسان صرافر تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق را به شما ارائه دهند.

خیر. ولی کارشناسان صرافر به شما کمک می کنند تا با اتخاذ روش های مناسب کالای خود را تهیه و تحویل نمایید.

مبلغ تمام شده خرید کالا  شامل هزینه کالا بعلاوه هزینه های حمل و نقل ، گمرک ، انبارداری و … میباشد .

بله ، طبق قوانین کلیه محصولات دارای گارانتی و وارانتی میباشند .

بله شما میتوانید کالای خریداری شده را به هرنقطه از جهان ارسال کنید ، برای این منظور با کارشناسان صرافر هماهنگی لازم را داشته باشید .