امروز مورخ [wikiwordpress] : آخرین نسخه وب سرویس خدمات ارزی صرافر هم اکنون در دسترس و قابل استفاده میباشد .
مرکز خدمات ارزی صرافر
5/5

امور خریدهای بین المللی

ارائه خدمات تخصصی در زمینه* امور خریدهای بین المللی * توسط مجموعه خدمات ارزی صرافر بصورت کاملا تخصصی ، بهمراه پشتیبانی 24 ساعته میباشد ، همچنین کلیه خدماتی که در زمینه امور خریدهای بین المللی توسط این مجموعه ارائه میشود دارای پشتیبانی و مشاوره رایگان بوده که قبل از هرگونه ثبت سفارش و یا اقدام به استفاده از خدمات امور خریدهای بین المللی ، متقاضی میتواند از مشاور خود در این زمینه کمک بگیرد .

[wikiwordpress]
2 دهه تجربه

دپارتمان تحقیق و توسعه صرافر

خدمات منعطف

پوشش بیش از 700 خدمت متنوع

رتبه 1 تبادلات ارزی

کسب رتبه برتر خدمات ارزی از موسسه PPQ

پشتیبانی 24 ساعته

پاسخگویی سریع و بر خط

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

منظور از خرید ، فعالیتهای مربوط به تحصیل کالاها ، مواد اولیه یا خدمات لازم برای افراد و یا شرکتها برای تحقق اهداف تجاری خود است. خدمات خریدهای بین المللی صرافر در بازارهای جهانی بصورت کاملا مستقیم از تامین کننده کالا و یا فروشگاه مورد نظر انجام میشود ، با توجه به اینکه در طی فرایند خرید با توجه به اینکه انجام هرگونه عملیات خرید در خارج از مرزهای کشور مستلزم پرداخت ارزی وجه کالا میباشد و از طرفی داشتن زیرساخت کافی برای تحویل مرسوله در کشور یکی دیگر از ویژگی های مهم در شبکه خرید از بازارهای بین المللی بشمار می آید لذا مجموعه صرافر با دارا بودن زیرساخت قدرتمند در سراسر جهان توانسته امکان خرید از بیش از 10000 بازار و فروشگاه خارجی و بین المللی را برای کاربران خود فراهم کند .

اولین قدم در فرآیند خرید بین المللی عبارت است از انتخاب مناسب محصولات مورد نیاز خود . محصولات  و کالاهای اساسی آنهایی هستند که برای عملکرد کافی متقاضی بسیار مهم هستند. پس از تعیین نیاز خود ، باید در مورد زمان و تعداد محصولات که می خواهید تحویل بگیرید تصمیم بگیرید. در هنگام خرید همچنین نیاز اساسی به تحقیق در مورد تأمین کنندگان احساس میشود. تأمین کنندگان زیادی در بازارهای بین المللی وجود دارند که توجه شما را به خود جلب می کنند اما خرید محصول مناسب و با کیفیت نیازمند تحقیق و بررسی میباشد ،  ما در مرکز خدمات خرید صرافر تشخیص می دهیم که استفاده از خریدهای بین المللی برای عموم افراد چقدر دشوار است ، بنابراین به شما کمک می کنیم استرس خود را کنترل کنید و بهترین راه حل های خرید بین المللی را برای مشاغل در اختیار شما قرار می دهیم.

تیم متخصص صرافر می توانند بهترین راه حل های خرید بین المللی و منابع جهانی را به شما ارائه دهند. ما از بهترین شیوه ها و استراتژی های تجاری برای تعیین نیازهای شما و تأمین محصولات مناسب استفاده می کنیم.ما به شما کمک خواهیم کرد تا شرایط صحیحی را ایجاد کنید ، با بسیاری از تأمین کنندگان تماس گرفته می شود و ما پس از انجام یک ارزیابی مهم از بهترین گزینه های موجود استفاده خواهیم کرد.

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص خریدهای بین المللی مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید .

کلیه کالاهای خریداری شده در طول مدت 30 تا 40 روز بدست متقاضی میرسد.

شما برای خرید  نیاز به هیچگونه حساب ارزی ندارید بلکه تنها کافیست درخواست خود را به کارشناسان خرید در مجموعه صرافر اعلام کنید ، کلیه مراحل خرید کالا تا تحویل کالا توسط این مجموعه برای شما انجام خواهد شد .

برای آگاهی بیشتر می توانید با کارشناسان صرافر تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق را به شما ارائه دهند.

خیر. ولی کارشناسان صرافر به شما کمک می کنند تا با اتخاذ روش های مناسب کالای خود را تهیه و تحویل نمایید.

مبلغ تمام شده خرید کالا  شامل هزینه کالا بعلاوه هزینه های حمل و نقل ، گمرک ، انبارداری و … میباشد .

بله ، طبق قوانین کلیه محصولات دارای گارانتی و وارانتی میباشند .

بله شما میتوانید کالای خریداری شده را به هرنقطه از جهان ارسال کنید ، برای این منظور با کارشناسان صرافر هماهنگی لازم را داشته باشید .

Please rate Stellar

0 / 3

Your page rank:

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.