امروز مورخ [wikiwordpress] : آخرین نسخه وب سرویس خدمات ارزی صرافر هم اکنون در دسترس و قابل استفاده میباشد .
مرکز خدمات ارزی صرافر
5/5

حساب ارزی

ارائه خدمات تخصصی در زمینه* حساب ارزی * توسط مجموعه خدمات ارزی صرافر بصورت کاملا تخصصی ، بهمراه پشتیبانی 24 ساعته میباشد ، همچنین کلیه خدماتی که در زمینه حساب ارزی توسط این مجموعه ارائه میشود دارای پشتیبانی و مشاوره رایگان بوده که قبل از هرگونه ثبت سفارش و یا اقدام به استفاده از خدمات حساب ارزی ، متقاضی میتواند از مشاور خود در این زمینه کمک بگیرد .

[wikiwordpress]
2 دهه تجربه

دپارتمان تحقیق و توسعه صرافر

خدمات منعطف

پوشش بیش از 700 خدمت متنوع

رتبه 1 تبادلات ارزی

کسب رتبه برتر خدمات ارزی از موسسه PPQ

پشتیبانی 24 ساعته

پاسخگویی سریع و بر خط

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

خدمات حساب ارزی در مجموعه صرافر در طیف گسترده ای از خدمات ارائه میشود ، این خدمات شامل افتتاح حساب ارزی ، حواله و شارژ حساب ارزی ، نقد کردن درامد ارزی ، مشاوره خدمات ارزی ، حواله کلان و جزء در بستر شبکه مالی بین المللی و … میباشد ، مجموعه صرافر تنها موسسه مالی و صرافی آنلاین معتبر در کشور بوده که خدمات ارزی و حوالجات ارزی را در بیش از 140 کشور قادر است انجام دهد ، از طرفی این مجموعه هم اکنون دارای 9 شعبه در منطقه آسیا ، اروپا ، آمریکا میباشد که در تسهیل ارائه خدمات ارزی بسیار موثر بوده است .

صرافر با پشتیبانی بیش از 70 نوح حساب ارزی ، کیف پول بین المللی و موسسه مالی و اعتباری خدمات گسترده ای را در حوزه حساب های ارزی به کاربران خود ارائه میکند ، این مجموعه همچنین با پشتیبانی بیش از 50 ارز رایج کشورها وسیع ترین خدمات حساب ارزی را در سراسر جهان به کاربران خود ارائه میکند . این مجموعه با توسعه زیرساخت های خود توانسته کلیه خدمات ارزی خود را در بستر اتوماسیون و بصورت خودکار و آنی برای کاربران خود انجام دهد .

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص حساب ارزی مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید .

خیر. باید سایت مورد نظر از  روش پرداختی شما و حساب ارزی شما پشتیبانی کند.

نقل و انتقال راحت تر پول، دور زدن تحریم های ارزی و مالی ، کارمزد کمتر، سرعت بیشتر، تنوع خدمات ، حذف واسطه گران

حساب های ارزی پیشنهادی در مجموعه صرافر برای کاربران ایرانی با توجه به تحریم ها مناسب تر می باشند. بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.

مبلغ مشخصی ندارد و هر کدام از حساب های ارزی شرایط خود را دارا می باشند و میزان تراکنش حساب در هر یک متفاوت میباشد ، مبالغ پرداختی در محدوده عرف قابل انجام میباشد .

بله شما با استفاده از خدمات حساب ارزی صرافر میتوانید هرگونه لایسنس و پرداخت را در برنامه های گیمینگ انجام دهید

مدارک مورد نیاز متفاوت می باشد. در بعضی فقط با ایمیل و شماره تلفن امکان ساخت اکانت وجود دارد و در بعضی دیگر پاسپورت و کارت ملی مورد نیاز میباشد .

Please rate Stellar

0 / 3

Your page rank:

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.