اطلاعیه مهم : نسخه بروز و جدید وب سرویس صرافر از هم اکنون آماده ارائه خدمات میباشد.

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

معرفی حساب ارزی پینگ پونگ Pingpongx

از سال 2015 ، PingPong مأموریت دارد تا به فروشندگان تجارت الکترونیکی کمک کند تا سود بیشتری را که کسب می کنند. امروزه بیش از 600000 بازرگان تجارت الکترونیک در سراسر جهان به PingPong اعتماد می كنند تا در پرداخت های مرزی ، پرداخت مالیات بر ارزش افزوده ، پرداخت های تأمین كننده و سایر موارد صرفه جویی كنند. تا به امروز ، PingPong بیش از 10 میلیارد دلار برای فروشندگان تجارت الکترونیکی جهانی پردازش کرده است و اکنون بیش از 400 کارمند در ایالات متحده ، اروپا و آسیا دارد.

Pingpongx خدمات حساب ارزی پینگ پونگ
شما میتوانید بواسطه افتتاح حساب پینگ پونگ Pingpongx از مزایا و ویژگی های یک حساب واقعی و ارزی استفاده نمایید ، خدمات افتتاح حساب پینگ پونگ Pingpongx در مجموعه صرافر بصورت تخصصی و ظرف مدت 48 ساعت کاری از زمان ثبت درخواست انجام میپذیرد
Pingpongx شارژ حساب و حواله ارزی
خدمات شارژ حساب پینگ پونگ PingPong و یا حواله ارزی پینگ پونگ Pingpongx در مجموعه صرافر بصورت اتوماتیک و آنی تحت بستر شبکه انجام میپذیرد ، کلیه متقاضیان بمنظور شارژ حساب خود و یا انجام هرگونه حواله ارزی میتوانند از این بخش اقدام به ثبت درخواست نمایند
Pingpongx نقد کردن درامد ارزی
هرگونه درامد ارزی با پشتوانه پینگ پونگ Pingpongx قابل تبدیل و چنج به ارز رایج کشور میباشد ، متقاضیان بمنظور نقد کردن هرگونه درامد ارزی خود در بستر استریپ میتوانند درخواست خود را در این بخش ثبت نمایند ، عملیات نقد کردن درامد ارزی در سیستم صرافر بصورت انی و در لحظه انجام میشود .

Pingpongx

ردیف
عنوان
توضیحات
1
نام بانک/موسسه
Pingpongx
2
آدرس
چین
3
خدمات
انتقال ارز – ارتباط بین تمام کسب و کارها در جهان
4
تاریخ تاسیس
2015 میلادی
5
وبسایت
pingpongx.com
6
محدوده فعالیت
بین المللی
7
خدمات به ایران
دارد
8
اطلاعات بیشتر
wikipedia

افتتاح حساب پینگ پونگ Pingpongx

شارژ حساب پینگ پونگ Pingpongx

نقد کردن پینگ پونگ Pingpongx

خدمات ارزی پینگ پونگ Pingpongx

از سال 2015 ، PingPong مأموریت دارد تا به فروشندگان تجارت الکترونیکی کمک کند تا سود بیشتری را که کسب می کنند. امروزه بیش از 600000 بازرگان تجارت الکترونیک در سراسر جهان به PingPong اعتماد می كنند تا در پرداخت های مرزی ، پرداخت مالیات بر ارزش افزوده ، پرداخت های تأمین كننده و سایر موارد صرفه جویی كنند. تا به امروز ، PingPong بیش از 10 میلیارد دلار برای فروشندگان تجارت الکترونیکی جهانی پردازش کرده است و اکنون بیش از 400 کارمند در ایالات متحده ، اروپا و آسیا دارد. سایت pingpongx یک درگاه خدمات ارزی بین المللی در آمریکا میباشد حساب pingpongx به شما این امکان را می دهد که بتوانید در سایت های خارجی که مشغول فعالیت هستید از جمله سایت گوگل و گوگل ادسنس و زیر مجموعه سایت های گوگل یا در آمازون اگر فروشنده هستید یا در سایت های فریلنسر مشغول فعالیت هستید. حساب بانکی اختصاصی خودتان را برای تصویه حساب ارزی ارائه بدهید. pingpongx.com به شما این کمک رو میکنه که دارای حساب بانکی باشید و درامد های ارزی که نیازمند یک حساب بانکی معتیر است برای انتقال پول به شما داده شده باشد. شما با استفاده از pingpongx میتوانید چندین حساب داشته باشید با ارزهای مختلف  داشته باشید و به راحتی میتوانید با مراجعه به قسمت ارسال پول به هر کس که می خواهید با کمترین هزینه ممکن پول حواله کنید.

خدمات

  • انواع پرداخت مالیاتی
  • پرداخت های تأمینی
  • پشتیبنی از فعالت در سایت های مختلف
  • انتقال ارز

معرفی حساب ارزی استریپ Stripe

سوالات متداول

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص شبکه پرداخت پینگ پونگ PingPongx مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید .

بواسطه  افتتاح حساب زیکسی پی میتوان بکلیه عملیات خرید و فروش در بستر فضای مجازی را انجام داد. 

خیر،  برای بهره بردن از خدمات Stripe   کارشناسان صرافر که در  این حوزه فعال هستند به شما کمک خواهند کرد.

برای ایجاد پینگ پونگ PingPongx میتوانید درخواست افتتاح حساب خود را در همین سامانه ثبت نمایید ، کارشناسان مرکز در کمتر از 24 ساعت حساب شما را ایجاد و تحویل خواهند داد.

بمنظور افتتاح حساب پینگ پونگ PingPongx می بایست حداقل مدارک هویتی از قبیل پاسپورت و کارت ملی داشته باشید . در صورت نقص مدارک ابتدا با کارشناسان صرافر هماهنگی لازم را انجام دهید.

بمنظور شارژ و یا برداشت از حساب پینگ پونگ PingPongx میبایست ابتدا در پنل کاربری خود عضو شده و پس از احراز هویت نسبت به حواله و ثبت درخواست خود اقدام نمایید .