امروز مورخ [wikiwordpress] : آخرین نسخه وب سرویس خدمات ارزی صرافر هم اکنون در دسترس و قابل استفاده میباشد .
مرکز خدمات ارزی صرافر
5/5

حساب پینگ پونگ

ارائه خدمات تخصصی در زمینه* حساب پینگ پونگ * توسط مجموعه خدمات ارزی صرافر بصورت کاملا تخصصی ، بهمراه پشتیبانی 24 ساعته میباشد ، همچنین کلیه خدماتی که در زمینه حساب پینگ پونگ توسط این مجموعه ارائه میشود دارای پشتیبانی و مشاوره رایگان بوده که قبل از هرگونه ثبت سفارش و یا اقدام به استفاده از خدمات حساب پینگ پونگ ، متقاضی میتواند از مشاور خود در این زمینه کمک بگیرد .

[wikiwordpress]
2 دهه تجربه

دپارتمان تحقیق و توسعه صرافر

خدمات منعطف

پوشش بیش از 700 خدمت متنوع

رتبه 1 تبادلات ارزی

کسب رتبه برتر خدمات ارزی از موسسه PPQ

پشتیبانی 24 ساعته

پاسخگویی سریع و بر خط

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

از سال 2015 ، PingPong مأموریت دارد تا به فروشندگان تجارت الکترونیکی کمک کند تا سود بیشتری را که کسب می کنند. امروزه بیش از 600000 بازرگان تجارت الکترونیک در سراسر جهان به PingPong اعتماد می كنند تا در پرداخت های مرزی ، پرداخت مالیات بر ارزش افزوده ، پرداخت های تأمین كننده و سایر موارد صرفه جویی كنند. تا به امروز ، PingPong بیش از 10 میلیارد دلار برای فروشندگان تجارت الکترونیکی جهانی پردازش کرده است و اکنون بیش از 400 کارمند در ایالات متحده ، اروپا و آسیا دارد.

Pingpongx

افتتاح حساب پینگ پونگ Pingpongx

شارژ حساب پینگ پونگ Pingpongx

نقد کردن پینگ پونگ Pingpongx

از سال 2015 ، PingPong مأموریت دارد تا به فروشندگان تجارت الکترونیکی کمک کند تا سود بیشتری را که کسب می کنند. امروزه بیش از 600000 بازرگان تجارت الکترونیک در سراسر جهان به PingPong اعتماد می كنند تا در پرداخت های مرزی ، پرداخت مالیات بر ارزش افزوده ، پرداخت های تأمین كننده و سایر موارد صرفه جویی كنند. تا به امروز ، PingPong بیش از 10 میلیارد دلار برای فروشندگان تجارت الکترونیکی جهانی پردازش کرده است و اکنون بیش از 400 کارمند در ایالات متحده ، اروپا و آسیا دارد. سایت pingpongx یک درگاه خدمات ارزی بین المللی در آمریکا میباشد حساب pingpongx به شما این امکان را می دهد که بتوانید در سایت های خارجی که مشغول فعالیت هستید از جمله سایت گوگل و گوگل ادسنس و زیر مجموعه سایت های گوگل یا در آمازون اگر فروشنده هستید یا در سایت های فریلنسر مشغول فعالیت هستید. حساب بانکی اختصاصی خودتان را برای تصویه حساب ارزی ارائه بدهید. pingpongx.com به شما این کمک رو میکنه که دارای حساب بانکی باشید و درامد های ارزی که نیازمند یک حساب بانکی معتیر است برای انتقال پول به شما داده شده باشد. شما با استفاده از pingpongx میتوانید چندین حساب داشته باشید با ارزهای مختلف  داشته باشید و به راحتی میتوانید با مراجعه به قسمت ارسال پول به هر کس که می خواهید با کمترین هزینه ممکن پول حواله کنید.

خدمات

  • انواع پرداخت مالیاتی
  • پرداخت های تأمینی
  • پشتیبنی از فعالت در سایت های مختلف
  • انتقال ارز

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص شبکه پرداخت پینگ پونگ PingPongx مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید .

بواسطه  افتتاح حساب زیکسی پی میتوان بکلیه عملیات خرید و فروش در بستر فضای مجازی را انجام داد. 

خیر،  برای بهره بردن از خدمات Stripe   کارشناسان صرافر که در  این حوزه فعال هستند به شما کمک خواهند کرد.

برای ایجاد پینگ پونگ PingPongx میتوانید درخواست افتتاح حساب خود را در همین سامانه ثبت نمایید ، کارشناسان مرکز در کمتر از 24 ساعت حساب شما را ایجاد و تحویل خواهند داد.

بمنظور افتتاح حساب پینگ پونگ PingPongx می بایست حداقل مدارک هویتی از قبیل پاسپورت و کارت ملی داشته باشید . در صورت نقص مدارک ابتدا با کارشناسان صرافر هماهنگی لازم را انجام دهید.

بمنظور شارژ و یا برداشت از حساب پینگ پونگ PingPongx میبایست ابتدا در پنل کاربری خود عضو شده و پس از احراز هویت نسبت به حواله و ثبت درخواست خود اقدام نمایید .

Please rate Stellar

0 / 3

Your page rank:

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.