اطلاعیه مهم : نسخه بروز و جدید وب سرویس صرافر از هم اکنون آماده ارائه خدمات میباشد.

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

سیم کارت و خطوط ارتباط بین المللی

سیم کارت بین المللی و خطوط ارتباطی جهانی صرافر یکی از برترین خدمات در حوزه ارئه سیم کارت میباشد ، این مجموعه با ایجاد ساختار یکپارچه جهانی همچنین ایجاد نمایندگی های فعال در سراسر کشور توانسته بیش از 70 سیم کارت با میزبانی کشورهای مختلف را صادر و بصورت استاندارد تحویل کاربران خود دهد . سیم کارت بین المللی صرافر هم اکنون از طریق همین سامانه و فروشگاه خدمات ارتباطی قابل ارائه میباشد . کلیه متقاضیان بمنظور دریافت سیم کارت خطوط ارتباطی سایر کشورها و همچنین خطوط ارتباطی خاص میتوانند از طریق تماس با کارشناسان مجموعه صرافر درخواست خود را مطرح و مشاوره لازم را در این زمینه دریافت کنند .

بهترین

پیشنهاد

صرافر

خدمات خطوط ارتباط بین الملل

مجموعه صرافر بواسطه روابط تجاری بین الملل خود توانسطه با پوشش بیش از 140 کشور و ارائه خطوط ارتباطی این کشورها جامع ترین و برترین خدمات ارتباطی بین الملل را به کاربران خود ارائه دهد . این مجموعه هم اکنون با ایجاد تیم قدرتمند پیشتیبانی خدمات صدور سیم کارت بین المللی را در انواع حقیقی و مجازی ، دائمی و قابل انقضا به کاربران خود ارائه نماید.

از جمله کشورهایی که سیم کارت آنها توسط صرافر ارائه میشود میتوان به کلیه کشورهای آسیایی ، اروپایی و آمریکایی از قبیل چین ، ترکیه ، امارات ، هند ، اذربایجان ، کویت ، عمان ، آلمان ، فرانسه ، ایتالیا ، فنلاند ، آمریکا ، برزیل ، آفریقا و … اشاره نمود . 

سوالات متداول

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص سیم کارت بین المللی مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید .

بله ، شما با تهیه سیم کارت های دائمی صرافر میتوانید به هر میزان و تعداد دلخواه آن را شارژ نمایید.

خیر سیم کارت ها تماما بصورت مجازی ارائه میشوند و کاربر میتواند با مراجعه به پنل شخصی خود آنرا شارژ نماید

بله ، شما بواسطه برنامه خاص و اپلیکیشن سیم کارت ها قابلیت برقراری ارتباط با سایرین را خواهید داشت.

پس از ثبت نهایی سفارش حداکثر ظرف مدت 24 ساعت کاری سیم کارت تحویل خواهد شد.

شما میتوانید با استفاده از فروشگاه اینترنتی صرافر و بصورت آنلاین سیم کارت مورد نظر را انتخاب و از همان طریق آنرا خرید نمایید .

شما هر زمان میتوانید بواسطه تماس با بخش پشتیبانی صرافر و یا ارسال تیکت از بخش کاربری با کارشناسان صرافر در ارتباط باشید