اطلاعیه مهم : نسخه بروز و جدید وب سرویس صرافر از هم اکنون آماده ارائه خدمات میباشد.

افتتاح حساب پی پال
حساب رسمی پی پال
وریفای اکانت پی پال
حواله و شارژ حساب پی پال paypal

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

معرفی سامانه خدمات پی پال

Paypal  در سال ۱۹۹۸ توسط پیتر تیل و مکس لوچین (Petel Theil & Max Levchin ) با نام اولیه Confinity و ایده ایجاد یک واحد پولی بین‌المللی خارج از کنترل دولت ایجاد شد. پی پال در ابتدا به علت جدید بودن و عدم آشنایی مردم با آن، مورد استفاده هکرها و مجرمان اقتصادی که نیاز به پولشویی داشتند قرار گرفت به طوری که فعالیت آن در برخی از ایالت های آمریکا ممنوع شد. پی پال به تدریج مورد توجه خریداران و فروشندگان در جهت انجام تراکنش ها و معاملات روزانه قرار گرفت. خریداران به استفاده از آن علاقه داشتند چون ساده و امن بود و به مرور فروشندگان بیشتری از آن پشتیبانی می‌کردند زیرا دریافت درگاه آن آسان تر از درگاه ویزا کارت یا مستر کارت بود و همچنین مشتریان بیشتری به آن اقبال نشان می دادند. در سال ۲۰۰۲ پی پال وارد بازار بورس شد و ارزش سهام آن در پایان اولین روز عرضه سهام از رقم اولیه ۱۵ دلار، به ۲۰ دلار رسید.

خدمات حساب ارزی پی پال
شما میتوانید بواسطه افتتاح حساب ارزی پی پال از مزایا و ویژگی های یک حساب واقعی و ارزی استفاده نمایید ، خدمات افتتاح حساب پی پال در مجموعه صرافر بصورت تخصصی و ظرف مدت 48 ساعت کاری از زمان ثبت درخواست انجام میپذیرد
شارژ حساب و حواله ارزی پی پال
خدمات شارژ حساب پی پال و یا حواله ارزی پی پال در مجموعه صرافر بصورت اتوماتیک و آنی تحت بستر شبکه انجام میپذیرد ، کلیه متقاضیان بمنظور شارژ حساب خود و یا انجام هرگونه حواله ارزی میتوانند از این بخش اقدام به ثبت درخواست نمایند
نقد کردن درامد ارزی پی پال
هرگونه درامد ارزی با پشتوانه پی پال قابل تبدیل و چنج به ارز رایج کشور میباشد ، متقاضیان بمنظور نقد کردن هرگونه درامد ارزی خود در بستر پی پال میتوانند درخواست خود را در این بخش ثبت نمایند ، عملیات نقد کردن درامد ارزی در سیستم صرافر بصورت انی و در لحظه انجام میشود .

Paypal

ردیف
عنوان
توضیحات
1
نام بانک/موسسه
پی پال
2
آدرس
آمریکا
3
خدمات
پرداخت آنلاین
4
تاریخ تاسیس
1998میلادی
5
وبسایت
paypal.com
6
محدوده فعالیت
بین المللی
7
خدمات به ایران
ندارد
8
اطلاعات بیشتر
wikipedia

افتتاح حساب پی پال

شارژ حساب پی پال

نقد کردن پی پال

خدمات ارزی پی پال

پی پال با گسترش خدمات خود توانست روز به روز بر محبوبیت خود بیافزاید و فاصله خودش با رقبا را بیش از پیش افزایش دهد به طوری که امروزه پی پال در بیش از ۱۰۰ کشور دنیا و به 26 واحد پولی ارائه خدمات می نماید و طبق اعلام خود شرکت، در حال حاضر دارای بیش از 165 میلیون کاربر فعال در جهان است. پی پال به کاربران خود اجازه می دهد در ابتدا به ساده ترین شکل ممکن و در زمانی کوتاه با اطلاعات شخصی (یا شرکتی) و با استفاده از تنها یک ایمیل آدرس، برای خود یک حساب کاربری در وب سایت PayPal.com ایجاد نمایند. در ابتدای کار پی پال از شما می خواهد تا با اطلاعات واقعی نسبت به ایجاد اکانت اقدام نمایید اما در این مرحله کنترل خاصی را برای راستی آزمایی این اطلاعات انجام نمی دهد. در مرحله بعد برای فعال سازی امکانات اکانت ، از شما می خواهد تا با اتصال آن به یک حساب بانکی یا کارت اعتباری یا نقدی (مثل ویزا کارت یا مستر کارت) نسبت به وریفای (Verify) کردن اکانت خود اقدام نمایید. پس از وریفای شدن اکانت، شما می توانید مبالغ ارزی موجود در حساب بانکی خود (طبعاً در یک کشور خارجی) یا موجودی ارزی کارت اعتباری یا نقدی خود را به پی پال انتقال دهید یا مستقیما موجودی حساب یا کارت را به یک اکانت پی پال دیگر منتقل کنید یا با آن خرید کنید. حساب‌ کاربری پی پال می‌تواند یکی از انواع Premier، Personal و یا Business باشد. همچنین می­توان در هر زمانی نوع یک حساب پی پال را از Personal به دیگر انواع یعنی Premier یا Business تغییر داد.حساب های پی پال از نوع Premier و Business دارای امکانات بیشتر و محدودیت های کمتری نسبت به اکانت های Personal هستند.

سوالات متداول

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص شبکه پرداخت پی پال مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید .

به منظور افتتاح حساب اکانت پی پال میتوانید از طریق همین سامانه درخواست خود را ثبت نمایید ، کارشناسان مرکز پس از بررسی و حداکثرظرف مدت 24 ساعت حساب شما را ایجاد و وریفای خواهند نمود .

متاسفانه سیستم پرداخت پی پال به کاربران ایرانی خدمات ارائه نمیدهد و متقاضیان بمنظور افتتاح حساب پی پال و بمنظور جلوگیری از هرگونه مشکلی میبایست مراحل افتتاح حساب پی پال را به کارشناس این حوزه ارجاع دهد.

روش‌های زیادی برای شارژ حساب وجود دارد، اما بهترین و آسان‌ترین روش برای کاربران ایرانی، مراجعه به پنل صرافر است . شما می‌توانید به راحتی با استفاده از ریال و کارت بانکی خود و همچنین به صورت آنلاین از پنل صرافر پی پال خریداری نمایید. در مجموعه صرافر پی پال هم به صورت یورو و هم به صورت دلاری موجود است

برای فروش فقط کافیست به وب‌سایت‌ صرافر مراجعه نمایید ، و پس از ثبت نام در این سامانه می‌توانید پی پال‌ خود را به حساب صرافر پرداخت و در قبال آن ریال در کارت بانکی خود دریافت کنید. نحوه فروش به این صورت است که سایت صرافر شما را به درگاه پی پل خود ارجاع می‌دهد و شما با زدن یک دکمه، مبلغ را به حساب مقصد می‌فرستید و بعد از چند ساعت در کارت بانکی خود ریال دریافت می‌کنید.

پی پال این امکان را به وجود آورده است که بع وریفای کردن اکانت خود و ارتقاع سطح کاربری از مزایا و رفع محدودیت های حساب بهره مند شوند .

بمنظور وریفای اکانت پی پال میتوانید با عضویت در پنل کاربری صرافر ، درخواست وریفای حساب خود را ثبت نمایید ، کارشناسان مجموعه در اسرع وقت فرایند وریفای حساب شما را انجام خواهند داد .