امروز مورخ [wikiwordpress] : آخرین نسخه وب سرویس خدمات ارزی صرافر هم اکنون در دسترس و قابل استفاده میباشد .
مرکز خدمات ارزی صرافر
5/5

حوالجات سوئیفت

ارائه خدمات تخصصی در زمینه* حوالجات سوئیفت * توسط مجموعه خدمات ارزی صرافر بصورت کاملا تخصصی ، بهمراه پشتیبانی 24 ساعته میباشد ، همچنین کلیه خدماتی که در زمینه حوالجات سوئیفت توسط این مجموعه ارائه میشود دارای پشتیبانی و مشاوره رایگان بوده که قبل از هرگونه ثبت سفارش و یا اقدام به استفاده از خدمات حوالجات سوئیفت ، متقاضی میتواند از مشاور خود در این زمینه کمک بگیرد .

[wikiwordpress]
2 دهه تجربه

دپارتمان تحقیق و توسعه صرافر

خدمات منعطف

پوشش بیش از 700 خدمت متنوع

رتبه 1 تبادلات ارزی

کسب رتبه برتر خدمات ارزی از موسسه PPQ

پشتیبانی 24 ساعته

پاسخگویی سریع و بر خط

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

سوئیفت ( SWIFT ) یا Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication شبکه ای برای انتقال پول بین بانکی در سطح جهانی است. با استفاده از این شبکه می توانید وجه خود را در سیستمی امن و مطمئن به هر کجای دنیا ارسال کنید. سوئیفت نام موسسه ای است که در سال ۱۹۷۳ و به واسطه ی حمایت ۲۳۹ بانک از ۱۵ کشور جهان در کشور بلژیک به ثبت رسید و تمامی حقوق مالکیتی آن متعلق به بانک های عضو آن است. موسسه سوئیفت موظف است با استفاده از خدمات متنوع خود، تمامی نیاز های مالی بانکی و موسسات مالی را در سراسر دنیا پشتیبانی کند.

شبکه سوئیفت به صورت ۲۴ ساعته و بدون هیچ محدودیت زمانی، در تمامی بانک ها و موسسات و در اقصی نقاط جهان در دسترس است و خدمات با کیفیت ارائه می دهد. در ارائه خدمات سوئیفت در تمام دنیا از یک زبان واحد استفاده می شود. همین امر موجب کاهش هزینه های عملیاتی و کاهش خطاهای احتمالی در آن می شود. در صورتی که فرستنده و گیرنده پیام به صورت هم زمان در شبکه سوئیفت آنلاین باشند، ارسال و دریافت پیام کمتر از چند ثانیه زمان خواهد برد. سیستم سوئیفت از امنیت بسیار بالایی برخوردار بوده و تمامی نقل و انتقال های مالی در بستری امن و به دور از دسترس افراد غیر مجاز انجام می پذیرد. این سیستم یکی از بهترین سیستم‌ها برای انجام حواله‌های ارزی و انتقال پول در خارج از کشور است. در حال حاضر روش‌های جایگزین دیگری هم برای صدور و ارسال حواله ارزی جهت انتقال پول به خارج از کشور مثل وسترن یونیون هم وجود دارند که هر کدام از آن‌ها مزایا و معایب خاص خود را دارند.

Swift

افتتاح حساب سوئیفت

شارژ حساب سوئیفت

نقد کردن سوئیفت

کاری که سوئیفت انجام می دهد، این است که به جای آن که پولی را منتقل کند، با بهره گیری از کدینگ های سوئیفت دستور پرداخت به حساب‌ بانک­ها و موسسه ­های مالی ارسال می­نماید. سوئیفت توانست شماره حساب­های بانکی بین المللی یا  IBAN و کدینگ شناسایی بانکی یا BIC را استاندارد کند. اداره و مالکیت بیک بر عهده سوئیفت می­باشد. سوئیفت قادر است در کمترین زمان، بانکی را شناسایی کرده و با حفظ امنیت انتقال را انجام دهد. اگر بانکی که از آن استفاده می­کنید در عضویت سوئیفت باشد، شما می­توانید از این سیستم استفاده کنید . مبلغ کارمزد از طریق موسسات و بانک‌های دریافت کننده مشخص می­شود. اگر نیاز باشد دو واحد پولی در تراکنش سوئیفت اعمال شود، بانک ها پس از کسر مبلغ اندکی، باقی را منتقل می­کنند. ممکن است این تراکشن­ها جن روز طول بکشد. اگر مبلغ انتقالی کم باشد، برایتان هزینه بالایی دارد. چون ورود بانک­های واسطه که هر کدام هزینه های خاص خود را اخذ می­کنند، هزینه­ی اظافی برای شما خواهد داشت. گر قرار باشد تبدیل پول از واحدی به واحد دیگری انجام شود، آنها می­توانند هزینه­ای را به جهت سود از شما دریافت نمایند. Swift Code علامت انحصاری جهت شناسایی بانک می­باشد. این کد دارای هشت الی یازده کاراکتر می­باشد. در سیستم هشت کاراکتر تنها بانک عامل است که تشخیص داده می شود اما شعبه مشخص نخواهد بود. با چهار کاراکتر اول که حرف هستند، بانک مشخص می­شود و دو تای بعد تعیین کننده کشور می باشد. درنهایت دو کاراکتر بعدی مکان بانک را تعیین می نماید و سه تای آخر کد شعبه را روشن می کند. با استفاده از سیستم سوئیفت و با استفاده از کد آن، دستور پرداخت به حساب بانک ها اعلام می شود و دراین حالت نیازی نیست انتقال وجهی انجام گیرد. از ویژگی­های مهم  swift  استاندارد بودن پیام های بانکی می­باشد. به این ترتیب که پیام مشخص و معینی برای هر گونه عملیات بانکی تعریف شده است و تمامی بانک­هایی که عضویت سوئیفت را دارند موظف هستند از شکل مخصوصی برای ارسال پیام ها استفاده نمایند.

swift می­گوید بطور صد درصدی مورد اعتماد و اطمینان است. دلیل این ادعا بدان جهت است که تا کنون هیچ کدام از پیام های سوئیفت گم نشده است. swift  به تمامی کاربران اعلام کرده است که باید حداقل در روز به مدت هشت ساعت برای دریافت پیام آماده باشید در غیر این صورت باید  به سوئیفت پاسخ دهید. اگر برای انتقال ارز به خارج از کشور به دنبال مطمئن‌ترین و ارزان‌ترین روش‌ هستید، swift  در حال حاضر یکی از امن‌ترین سیستم‌ها است.  ما در صرافر با ارائه خدمات صدور و ارسال حواله سوئیفت با در نظر گرفتن کم‌ترین میزان کارمزد در خدمت شما می­باشیم.

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص شبکه پرداخت سوئیفت مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید .

بانک های واسطه ای مبلغی از پول اصلی را  به عنوان کارمزد کسر میکنند این کارمزد معمولا بین ۵ الی ۵۰ دلار باتوجه به مبلغ و بانک های واسطه ای تعیین میشود.

۳  حالت زیر هنگام ارسال حواله سوئیفت  وجود دارد:

OUR: اگر این گزینه را انتخاب کنید تمام کارمزد های بانک واسط را شما میپردازید.

SHA: اگر این گزینه را انتخاب کنید کارمزد بانک های واسطه بین شما و گیرنده حواله تقسیم میشود. بخشی را شما نقدا در بانک میپردازید و بخشی از آن از اصل پول کم میشود.

:BEN با این گزینه، تمام کارمزد بانک های واسط از اصل پول کم میشود. به عنوان مثال ممکن است شما 5000 دلار ارسال کرده باشید اما در نهایت 4950 دلار به حساب بانکی گیرنده رسیده باشد.

زمان دریافت پول در بانک مقصد ممکن است بین یک تا ده روز کاری پس از تاریخ انجام حواله سوئیفت به طول می انجامد

هزینه مخابره پیام از طریق سیستم سوئیفت در مقایسه با سایر سیستم‌ها کمتر است و به صورت کاراکتری مورد محاسبه قرار می‌گیرد و هر چه تعداد پیام ارسالی استفاده کنندگان بیشتر شود، هزینه هر پیام ارزانتر می‌شود،

نقطه دسترسی پیام های سوئیفت در کشور ایران در بانک مرکزی واقع شده است که متاسفانه هم اکنون به علت تحریم های بین المللی امکان استفاده از حواله سوئیفت در کشور وجود ندارد

شما باید به کد سوئیفت دسترسی داشته باشید. در واقع تنها آن دسته از حساب‌های بانکی می‌توانند در سیستم سوئیفت، حواله ارزی دریافت و ارسال کنند که به سیستم سوئیفت متصل بوده و کد سوئیفت را از این موسسه غیر دولتی دریافت کرده باشند.

Please rate Stellar

0 / 3

Your page rank:

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.