امروز مورخ [wikiwordpress] : آخرین نسخه وب سرویس خدمات ارزی صرافر هم اکنون در دسترس و قابل استفاده میباشد .
مرکز خدمات ارزی صرافر
5/5

حساب ارزی Webmoney

ارائه خدمات تخصصی در زمینه* حساب ارزی Webmoney * توسط مجموعه خدمات ارزی صرافر بصورت کاملا تخصصی ، بهمراه پشتیبانی 24 ساعته میباشد ، همچنین کلیه خدماتی که در زمینه حساب ارزی Webmoney توسط این مجموعه ارائه میشود دارای پشتیبانی و مشاوره رایگان بوده که قبل از هرگونه ثبت سفارش و یا اقدام به استفاده از خدمات حساب ارزی Webmoney ، متقاضی میتواند از مشاور خود در این زمینه کمک بگیرد .

[wikiwordpress]
2 دهه تجربه

دپارتمان تحقیق و توسعه صرافر

خدمات منعطف

پوشش بیش از 700 خدمت متنوع

رتبه 1 تبادلات ارزی

کسب رتبه برتر خدمات ارزی از موسسه PPQ

پشتیبانی 24 ساعته

پاسخگویی سریع و بر خط

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

وب‌ مانی  یک سیستم پرداخت جهانی برای انجام فعالیت‌های مالی آنلاین  می­باشد که برای کسب‌ وکارهای اینترنتی و مردم سراسر جهان امکان تبادل  ارز  را فراهم می‌کند. وب مانی که از سال ۱۹۹۸ فعالیت خود را آغاز نموده است، ادعا می‌کند در حال حاضر بیش از 41 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد. با استفاده از این وبسایت، کسب‌وکارهای آنلاین می­توانند خدمات خود را به مردم سراسر جهان بفروشند و افراد هم می‌توانند خدمات و کالاهای مورد نیاز خود را از پذیرندگان وب مانی خریداری کنند. همچنین انتقال آنلاین ارز  به سراسر جهان از خدمات اصلی WEBMONY می­باشد. به عبارتی دیگر  این شرکت خدماتی مشابه با  (PayPal)ارائه می‌دهد، با این تفاوت که به‌دلیل روسی بودن، ساکنان کشورهای تحت تحریم مثل ایران هم می‌توانند از آن بدون هیچ مشکلی استفاده کنند.

Webmoney

افتتاح حساب وب مانی

شارژ حساب وب مانی

نقد کردن وب مانی

شرکت وب مانی در سال 1998 در کشور روسیه تاسیس و پایه گذاری شد ، طبق آمار رسمی این کمپانی با دارا بودن بیش از 41.000.000 کاربر و فعالیت بیش از 300.000 اکانت فعال در هفته در سال 2020 بعنوان یکی از بزرگترین شرکت های خدمات پرداخت الکترونیک روسیه انتخاب شده است . بعبارتی وب مانی یک سیستم خدمات پرداخت بین المللی میباشد که خدماتی همچون پرداخت بین المللی ، ایجاد حساب بین المللی ، دریافت و نقل و انتقالات بین المللی ، کیف پول الکترونیک و … را ارائه میدهد . همچنین امکان استفاده از خدمات این شبکه پرداخت بین المللی برای عموم افراد فراهم شده است .

خدمات ارزی وب مانی بطور جامع و کامل در 3 بخش ارائه میشود ، این خدمات شامل افتتاح حساب رسمی وب مانی ، شارژ حساب وب مانی ، حواله وب مانی و نقد کردن حساب وب مانی میباشد . کلیه متقاضیان و علاقه مندان به فعالیت ارزی میتوانند با ایجاد حساب ارزی وب مانی نسبت به فعالیت تجاری و یا هرگونه نقل و انتقالات ارزی در بستر شبکه وب مانی اقدام نمایند . اکانت های ارزی وب مانی در حال حاضر به عموم افراد در سراسر جهان در سه قسمت مجزا ارائه میشود که عبارتند از حساب پرسنال ، حساب اینیشیال و حساب پرسنال وب مانی .

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص شبکه پرداخت وب مانی مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید .

بله .در وب مانی از دو روش میتوان افتتاح حساب انجام داد: کارت ملی  و پاسپورت ، اما با توجه به پیچیدگی وریفای اکانت لازم است فرایند افتتاح حساب و وریفای اکانت توسط کارشناسان این حوزه انجام شود .

در سطح ALIAS تا سقف 100 دلار روزانه می توان جا به­ جایی انجام داد.

در تعداد اکانت ­ها هيج محدوديتي برای افراد نیست. اما باید توجه داشت که با هر شماره تماس تنها یک اکانت میتوان ایجاد کرد .

شما در وب ماني ميتوانيد واحدهاي پولي گوناگون ذخيره کنيد. هر واحد پولي نام خاص خود رادارد.  Z نشان دهنده نوع کیف پول شما به دلار آمريکاست. شماره حساب دلاري شما با حرف Z شروع مي شود و از 12 رقم تشکيل شده است که با WMZ نيز از آن نام مي برند. معمولا بيشتر با حساب دلاري سروکار داريم. همچنین علامت E کيف پول يورويي (واحد پول اروپا) ، علامت R کيف پول روبلي واحد پول روسيه ، علامت U کيف پول اوکرايني و واحد پول اوکراين میباشد .

اين شماره شناسایی اصلي حساب شماست که با استفاده از آن به حسابتان متصل می­شوید.

 درصورتیکه حساب را توسط کد فعالسازی فعال کنيد، معتبر خواهد ماند و غير فعال نخواهد شد.

Please rate Stellar

0 / 3

Your page rank:

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.