امروز مورخ [wikiwordpress] : آخرین نسخه وب سرویس خدمات ارزی صرافر هم اکنون در دسترس و قابل استفاده میباشد .
مرکز خدمات ارزی صرافر
5/5

کارت ارزی

ارائه خدمات تخصصی در زمینه* کارت ارزی * توسط مجموعه خدمات ارزی صرافر بصورت کاملا تخصصی ، بهمراه پشتیبانی 24 ساعته میباشد ، همچنین کلیه خدماتی که در زمینه کارت ارزی توسط این مجموعه ارائه میشود دارای پشتیبانی و مشاوره رایگان بوده که قبل از هرگونه ثبت سفارش و یا اقدام به استفاده از خدمات کارت ارزی ، متقاضی میتواند از مشاور خود در این زمینه کمک بگیرد .

[wikiwordpress]
2 دهه تجربه

دپارتمان تحقیق و توسعه صرافر

خدمات منعطف

پوشش بیش از 700 خدمت متنوع

رتبه 1 تبادلات ارزی

کسب رتبه برتر خدمات ارزی از موسسه PPQ

پشتیبانی 24 ساعته

پاسخگویی سریع و بر خط

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

کارت های اعتباری بین المللی، در تسهیل تراکنش های بین المللی نقش بسیار مهمی را دارا می باشند. سهولت در استفاده، تعدد درگاه های پذیرنده و امنیت پرداخت از جمله مهمترین عوامل استفاده از این کارت هاست. از این رو صادر کنندگان کارت های ارزی تلاش می کنند تا خدمات بیشتری را توسط این کارت ها عرضه کنند. برای استفاده از این کارت ارزی، قبل از هر چیز به یک میزان اعتبار مشخص نیاز دارید که از سوی بانک خارجی مورد نظرتان به شما داده می شود. مسلما هرچه که سابقه تراکنش های مالی انجام شده توسط شما بیشتر باشد، میزان اعتباری که به شما تعلق میگیرد نیز بیشتر می شود. انواع کارت ارزی عبارتند از :

کارت نقدی یا Debit Card: کارت نقدی مشابه با کارت اعتباری متصل به حساب بانکی است با این تفاوت که تنها اجازه خرید به اندازه اعتبار موجود در کارت را به شما می دهد. تمام کارت های بانکی که در ایران استفاده می کنیم، از نوع کارت نقدی هستند. کارت مجازی یا Virtual Card: همان طور که از اسم این نوع کارت ها مشخص است، صدور این کارت ها به صورت فیزیکی نبوده بلکه مجازی است. اطلاعات این کارت مانند شماره کارت، تاریخ انقضاء و … از طریق ایمیل برای شما ارسال می گردد. بنابراین از این کارت های ارزی بین المللی تنها برای خرید آنلاین مورد استفاده قرار می گیرد.

کارت های پیش پرداخت یا Pre-Paid: به کارت هایی اطلاق می شود که متصل به حساب بانکی نیستند مانند گیفت کارت (Gift Card) ها. این دسته کارت ها که در فروشگاه های زنجیره ای نیز به فروش می رسند، معمولا قابلیت برداشت یا انتقال وجه نقد از خود پرداز را نداشته و سقف خریدی که توسط این کارت ها قابل انجام است، معادل موجودی کارت است. 

صدور کارت ارزی مجازی در مجموعه صرافر بصورت آنی و حداکثر ظرف مدت 2 ساعت کاری انجام میشود ، کارت های ارزی مجازی صرافر در 4 نوع مختلف و در بیش از 100بالانس متفاوت صادر میشود که مبالغ موجودی کارت به دلخواه متقاضی از 5 دلار تا 2000 دلار متفاوت است . مجموعه صرافر بعنوان مرجع صدور کارت های ارزی در کشور و خارج از کشور هم اکنون آمادگی آنرا دارد که کلیه سفارشات صدور کارت مجازی را در اسرع وقت انجام دهد .

صرافر  به پشتوانه تجربه و تخصص چندین ساله ی خود در زمینه ی بازارهای مالی، در نظر دارد با ایجاد امکانات مختلف برای  شما معامله گران گامی مهم در این راه برداشته و علاقه مندان را یاری کند. صرافر در کنار شماست تا در هر زمان و در هر مکانی خدمات مربوط با کارت ارزی و سایر خدمات مربوط به ارزهای دیجیتال را به شما ارائه دهد و شما با خیالی آسوذه به سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار خود بپردازید.

متاسفانه به دلیل تحریم هایی که علیه کشورمان وجود دارد امکان خرید مستقیم این نوع کارت ها وجود ندارد. به همین خاطر افرادی که قصد پرداخت ارزی و یا انتقال ارز به کشور دیگری دارند، باید با استفاده از خدمات ارزی شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می­کنند و به صورت واسطه ای به شما خدمات می دهند از کارت های ارزی استفاده کرد.

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص صدور کارت ارزی مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید .

بمنظور صدور کارت ارزی میبایست زمانی بین 30 الی 45 روز کاری در نظر گرفته شود .

شما با داشتن کارت ارزی قادر خواهید بود هر گونه عملیات مالی و بانکی در سطح بین الملل را انجام دهید

بمنظور کسب اطلاعات لازم در خصوص مدارک و اسناد مورد نیاز با کارشناسان صرافر تماس حاصل نمایید .

بمنظور کسب اطلاعات لازم در خصوص بانک ها و موسسات مالی با کارشناسان صرافر تماس حاصل نمایید .

خیر در شرایط عادی کارت ارزی تحت هیچ عنوان مسدود نخواهد شد .

متاسفانه به علت وضعیت تحریم ها علیه کشور امکان استفاده از کاربران ایرانی از کارتهای ارزی وجود ندارد اما مجموعه صرافر شرایطی را فراهم آورده که کلیه متقاضیان میتوانند از این خدمات استفاده نمایند .

Please rate Stellar

0 / 3

Your page rank:

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.