اطلاعیه مهم : نسخه بروز و جدید وب سرویس صرافر از هم اکنون آماده ارائه خدمات میباشد.

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

معرفی حساب ارزی یونیکو فایننس unique-finance

unique-finance در سال 2001 ثبت و از سال 2006 کار خود را آغاز کرده است . unique-finance  یک شرکت سرمایه گذاری است که به عنوان یک بروکر برای خرید و فروش سهام شرکت ها مورد توجه قرار گرفته است. اگر در دنیای بورس، فعالیت می کنید، می دانید که خرید و فروش سهام از طرق مختلفی صورت می گیرد. سرمایه گذاری بلند مدت و یا خرید بیت کوین می تواند از جمله سرمایه گذاری هایی باشد که می توان سود مناسبی را کسب نمود. از سویی دیگر می توان در بازه زمانی کوتاهی اقدام به خرید و فروش ارز نمود و از افزایش و کاهش نرخ ارز استفاده کرد.

unique-finance خدمات حساب ارزی
شما میتوانید بواسطه افتتاح حساب یونیکو فایننس از مزایا و ویژگی های یک حساب واقعی و ارزی استفاده نمایید ، خدمات افتتاح حساب یونیکو فایننس در مجموعه صرافر بصورت تخصصی و ظرف مدت 48 ساعت کاری از زمان ثبت درخواست انجام میپذیرد
unique-finance شارژ حساب و حواله ارزی
خدمات شارژ حساب و یا حواله ارزی یونیکو فایننس در مجموعه صرافر بصورت اتوماتیک و آنی تحت بستر شبکه انجام میپذیرد ، کلیه متقاضیان بمنظور شارژ حساب یونیکو فایننس خود و یا انجام هرگونه حواله ارزی میتوانند از این بخش اقدام به ثبت درخواست نمایند
unique-finance نقد کردن درامد ارزی
هرگونه درامد ارزی با پشتوانه قابل تبدیل و چنج به ارز رایج کشور میباشد ، متقاضیان بمنظور نقد کردن هرگونه درامد ارزی خود در بستر استریپ میتوانند درخواست خود را در این بخش ثبت نمایند ، عملیات نقد کردن درامد ارزی در سیستم صرافر بصورت انی و در لحظه انجام میشود .

unique-finance

ردیف
عنوان
توضیحات
1
نام بانک/موسسه
uniquefinance
2
آدرس
زوریخ – سوئیس
3
خدمات
انتقال ارز – ارتباط بین تمام کسب و کارها در جهان
4
تاریخ تاسیس
2006میلادی
5
وبسایت
unique.finance.com
6
محدوده فعالیت
بین المللی
7
خدمات به ایران
ندارد
8
اطلاعات بیشتر
wikipedia

افتتاح حساب یونیکو فایننس unique-finance

شارژ حساب یونیکو فایننس unique-finance

نقد کردن یونیکو فایننس unique-finance

خدمات ارزی یونیکو فایننس unique-finance

unique-finance در سال 2001 ثبت و از سال 2006 کار خود را آغاز کرده است . unique-finance  یک شرکت سرمایه گذاری است که به عنوان یک بروکر برای خرید و فروش سهام شرکت ها مورد توجه قرار گرفته است. اگر در دنیای بورس، فعالیت می کنید، می دانید که خرید و فروش سهام از طرق مختلفی صورت می گیرد. سرمایه گذاری بلند مدت و یا خرید بیت کوین می تواند از جمله سرمایه گذاری هایی باشد که می توان سود مناسبی را کسب نمود. از سویی دیگر می توان در بازه زمانی کوتاهی اقدام به خرید و فروش ارز نمود و از افزایش و کاهش نرخ ارز استفاده کرد. در حقیقت، این تریدرها هستند که می توانند با تجزیه و تحلیل نمودارها، نوسانات سود را به خوبی محاسبه نمایند.  این شرکت کارهای مربوط به خرید و فروش سهام را از طریق ربات های خود انجام میدهد. به طور دقیق تر، شما برای خرید سهام شرکت های بزرگ نیازمند یک واسطه هستید. شرکت یونیک فاینانس یکی ازاین واسطه ها میباشد که خرید سهام را برای افراد ممکن میکند .  درآمد این شرکت از سود این سرمایه گذاری ها تامین میشود. حداقل مبلغ  قابل سرمایه گذاری در این شرکت 1000 دلار میباشد که تا دوسال قادر به برداشت این پول از حسابتان نخواهید بود. به عبارتی اگر مایل به برداشت پول خود در فاصله زمانی کمتر از دوسال باشید، تمام سود دریافتی شما از مبلغ کل کم میشود و مابقی پول پس داده میشود.

خدمات

  • خرید و فروش سهام شرکت ها
  • مشاوره در زیمنه بازار سهام
  • به روز بودن اطلاعات
  • پوشش کامل بازار سرمایه

معرفی حساب ارزی یونیکو فایننس unique-finance

سوالات متداول

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص شبکه پرداخت  بیونیکو فایننس unique-finance مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید .

بواسطه  افتتاح حساب یونیکو فایننس unique-finance   میتوان بکلیه عملیات خرید و فروش در بستر فضای مجازی را انجام داد. 

بله،  برای بهره بردن از خدمات یونیکو فایننس unique-finance کارشناسان صرافر که در  این حوزه فعال هستند به شما کمک خواهند کرد.

برای ایجاد  یونیکو فایننس unique-finance  میتوانید درخواست افتتاح حساب خود را در همین سامانه ثبت نمایید ، کارشناسان مرکز در کمتر از 24 ساعت حساب شما را ایجاد و تحویل خواهند داد.

بمنظور افتتاح حساب یونیکو فایننس unique-finance  می بایست حداقل مدارک هویتی از قبیل پاسپورت و کارت ملی داشته باشید . در صورت نقص مدارک ابتدا با کارشناسان صرافر هماهنگی لازم را انجام دهید.

بمنظور شارژ و یا برداشت از حساب یونیکو فایننس unique-finance   میبایست ابتدا در پنل کاربری خود عضو شده و پس از احراز هویت نسبت به حواله و ثبت درخواست خود اقدام نمایید .