امروز مورخ [wikiwordpress] : آخرین نسخه وب سرویس خدمات ارزی صرافر هم اکنون در دسترس و قابل استفاده میباشد .
مرکز خدمات ارزی صرافر
5/5

حساب یونیک فاینانس

ارائه خدمات تخصصی در زمینه* حساب یونیک فاینانس * توسط مجموعه خدمات ارزی صرافر بصورت کاملا تخصصی ، بهمراه پشتیبانی 24 ساعته میباشد ، همچنین کلیه خدماتی که در زمینه حساب یونیک فاینانس توسط این مجموعه ارائه میشود دارای پشتیبانی و مشاوره رایگان بوده که قبل از هرگونه ثبت سفارش و یا اقدام به استفاده از خدمات حساب یونیک فاینانس ، متقاضی میتواند از مشاور خود در این زمینه کمک بگیرد .

[wikiwordpress]
2 دهه تجربه

دپارتمان تحقیق و توسعه صرافر

خدمات منعطف

پوشش بیش از 700 خدمت متنوع

رتبه 1 تبادلات ارزی

کسب رتبه برتر خدمات ارزی از موسسه PPQ

پشتیبانی 24 ساعته

پاسخگویی سریع و بر خط

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

unique-finance در سال 2001 ثبت و از سال 2006 کار خود را آغاز کرده است . unique-finance  یک شرکت سرمایه گذاری است که به عنوان یک بروکر برای خرید و فروش سهام شرکت ها مورد توجه قرار گرفته است. اگر در دنیای بورس، فعالیت می کنید، می دانید که خرید و فروش سهام از طرق مختلفی صورت می گیرد. سرمایه گذاری بلند مدت و یا خرید بیت کوین می تواند از جمله سرمایه گذاری هایی باشد که می توان سود مناسبی را کسب نمود. از سویی دیگر می توان در بازه زمانی کوتاهی اقدام به خرید و فروش ارز نمود و از افزایش و کاهش نرخ ارز استفاده کرد.

unique-finance

افتتاح حساب یونیکو فایننس unique-finance

شارژ حساب یونیکو فایننس unique-finance

نقد کردن یونیکو فایننس unique-finance

unique-finance در سال 2001 ثبت و از سال 2006 کار خود را آغاز کرده است . unique-finance  یک شرکت سرمایه گذاری است که به عنوان یک بروکر برای خرید و فروش سهام شرکت ها مورد توجه قرار گرفته است. اگر در دنیای بورس، فعالیت می کنید، می دانید که خرید و فروش سهام از طرق مختلفی صورت می گیرد. سرمایه گذاری بلند مدت و یا خرید بیت کوین می تواند از جمله سرمایه گذاری هایی باشد که می توان سود مناسبی را کسب نمود. از سویی دیگر می توان در بازه زمانی کوتاهی اقدام به خرید و فروش ارز نمود و از افزایش و کاهش نرخ ارز استفاده کرد. در حقیقت، این تریدرها هستند که می توانند با تجزیه و تحلیل نمودارها، نوسانات سود را به خوبی محاسبه نمایند.  این شرکت کارهای مربوط به خرید و فروش سهام را از طریق ربات های خود انجام میدهد. به طور دقیق تر، شما برای خرید سهام شرکت های بزرگ نیازمند یک واسطه هستید. شرکت یونیک فاینانس یکی ازاین واسطه ها میباشد که خرید سهام را برای افراد ممکن میکند .  درآمد این شرکت از سود این سرمایه گذاری ها تامین میشود. حداقل مبلغ  قابل سرمایه گذاری در این شرکت 1000 دلار میباشد که تا دوسال قادر به برداشت این پول از حسابتان نخواهید بود. به عبارتی اگر مایل به برداشت پول خود در فاصله زمانی کمتر از دوسال باشید، تمام سود دریافتی شما از مبلغ کل کم میشود و مابقی پول پس داده میشود.

خدمات

  • خرید و فروش سهام شرکت ها
  • مشاوره در زیمنه بازار سهام
  • به روز بودن اطلاعات
  • پوشش کامل بازار سرمایه

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص شبکه پرداخت  بیونیکو فایننس unique-finance مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید .

بواسطه  افتتاح حساب یونیکو فایننس unique-finance   میتوان بکلیه عملیات خرید و فروش در بستر فضای مجازی را انجام داد. 

بله،  برای بهره بردن از خدمات یونیکو فایننس unique-finance کارشناسان صرافر که در  این حوزه فعال هستند به شما کمک خواهند کرد.

برای ایجاد  یونیکو فایننس unique-finance  میتوانید درخواست افتتاح حساب خود را در همین سامانه ثبت نمایید ، کارشناسان مرکز در کمتر از 24 ساعت حساب شما را ایجاد و تحویل خواهند داد.

بمنظور افتتاح حساب یونیکو فایننس unique-finance  می بایست حداقل مدارک هویتی از قبیل پاسپورت و کارت ملی داشته باشید . در صورت نقص مدارک ابتدا با کارشناسان صرافر هماهنگی لازم را انجام دهید.

بمنظور شارژ و یا برداشت از حساب یونیکو فایننس unique-finance   میبایست ابتدا در پنل کاربری خود عضو شده و پس از احراز هویت نسبت به حواله و ثبت درخواست خود اقدام نمایید .

Please rate Stellar

0 / 3

Your page rank:

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.