امروز مورخ [wikiwordpress] : آخرین نسخه وب سرویس خدمات ارزی صرافر هم اکنون در دسترس و قابل استفاده میباشد .
مرکز خدمات ارزی صرافر
5/5

حساب هیت پی

ارائه خدمات تخصصی در زمینه* حساب هیت پی * توسط مجموعه خدمات ارزی صرافر بصورت کاملا تخصصی ، بهمراه پشتیبانی 24 ساعته میباشد ، همچنین کلیه خدماتی که در زمینه حساب هیت پی توسط این مجموعه ارائه میشود دارای پشتیبانی و مشاوره رایگان بوده که قبل از هرگونه ثبت سفارش و یا اقدام به استفاده از خدمات حساب هیت پی ، متقاضی میتواند از مشاور خود در این زمینه کمک بگیرد .

[wikiwordpress]
2 دهه تجربه

دپارتمان تحقیق و توسعه صرافر

خدمات منعطف

پوشش بیش از 700 خدمت متنوع

رتبه 1 تبادلات ارزی

کسب رتبه برتر خدمات ارزی از موسسه PPQ

پشتیبانی 24 ساعته

پاسخگویی سریع و بر خط

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

BlueSnap با نام قبلی Plimus در سال 2011 توسط Great Hill Partners خریداری شد. پلیموس در سال 2001 توسط تومر هرتسوگ و دنی کلاینبرگ در اسرائیل تاسیس شد. پلیموس به بازرگانان اسرائیلی اجازه داد کالا را در سطح جهانی بفروشند. این شرکت در سال 2007 با Uniloc همکاری کرد تا حفاظت از نرم افزار محصولات تحویل دیجیتالی را افزایش دهد. Order1.net ، یک ارائه دهنده خدمات تجارت الکترونیکی متمرکز بر نوشتن نرم افزار ، در سال 2007 خریداری شد.  BlueSnap یک شرکت پرداخت جهانی است که به تجارت الکترونیکی کمی متفاوت نگاه می کند. Bluesnap شامل کارشناسان پرداخت ، توسعه دهندگان باسابقه ، تکنسین ها و متخصصان بازرگانی می باشد که در سطح جهانی فکر می کنند ، بر مشتری مداری  متمرکز می باشد  و دائماً به دنبال راهی بهتر می باشد. Bluesnap در پی تغییر شرایط موجود می باشد.. Bluesnapمعتقد است که که همیشه راه بهتری وجود دارد. راهی بهتر برای پذیرش پرداخت ها. روشی بهتر برای طراحی تجربه مشتری. راهی بهتر برای فروش جهانی. یک روش بهتر برای کمک به رشد مشاغل مانند  شغل شما.

hitpay

افتتاح حساب هیت پی hitpay

شارژ حساب هیت پی hitpay

نقد کردن بلو هیت پی hitpay

hitpay در سال 2010 در سنگاپور تاسیس شد. این موسسه در حوزه پرداخت انلاین فعالیت می کند.سایت hitpay  یک درگاه خدمات ارزی بین المللی میباشد حساب hitpay  به شما این امکان را می دهد که بتوانید در سایت های خارجی که مشغول فعالیت هستید از جمله سایت گوگل و گوگل ادسنس و زیر مجموعه سایت های گوگل یا در آمازون اگر فروشنده هستید یا در سایت های فریلنسر مشغول فعالیت هستید. حساب بانکی اختصاصی خودتان را برای تصویه حساب ارزی ارائه بدهید. hitpay  به شما این کمک رو میکنه که دارای حساب بانکی باشید و درامد های ارزی که نیازمند یک حساب بانکی معتیر است برای انتقال پول به شما داده شده باشد. شما با استفاده از hitpay  میتوانید چندین حساب داشته باشید با ارزهای مختلف  داشته باشید و به راحتی میتوانید با مراجعه به قسمت ارسال پول به هر کس که می خواهید با کمترین هزینه ممکن پول حواله کنید.

خدمات:

  • انواع پرداخت مالیاتی
  • پرداخت های تأمینی
  • پشتیبنی از فعالت در سایت های مختلف
  • انتقال ارز

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص شبکه پرداخت  هیت پی hitpay   مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید.

بواسطه  افتتاح حساب ی هیت پی hitpay  میتوان بکلیه عملیات خرید و فروش در بستر فضای مجازی را انجام داد. 

بله،  برای بهره بردن از خدمات ی هیت پی hitpay  کارشناسان صرافر که در  این حوزه فعال هستند به شما کمک خواهند کرد.

برای ایجاد  هیت پی hitpay میتوانید درخواست افتتاح حساب خود را در همین سامانه ثبت نمایید ، کارشناسان مرکز در کمتر از 24 ساعت حساب شما را ایجاد و تحویل خواهند داد.

بمنظور افتتاح حساب هیت پی hitpay می بایست حداقل مدارک هویتی از قبیل پاسپورت و کارت ملی داشته باشید . در صورت نقص مدارک ابتدا با کارشناسان صرافر هماهنگی لازم را انجام دهید.

بمنظور شارژ و یا برداشت از حساب هیت پی hitpay میبایست ابتدا در پنل کاربری خود عضو شده و پس از احراز هویت نسبت به حواله و ثبت درخواست خود اقدام نمایید .

Please rate Stellar

0 / 3

Your page rank:

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.