اطلاعیه مهم : نسخه بروز و جدید وب سرویس صرافر از هم اکنون آماده ارائه خدمات میباشد.

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

معرفی حساب هیت پی hitpay

BlueSnap با نام قبلی Plimus در سال 2011 توسط Great Hill Partners خریداری شد. پلیموس در سال 2001 توسط تومر هرتسوگ و دنی کلاینبرگ در اسرائیل تاسیس شد. پلیموس به بازرگانان اسرائیلی اجازه داد کالا را در سطح جهانی بفروشند. این شرکت در سال 2007 با Uniloc همکاری کرد تا حفاظت از نرم افزار محصولات تحویل دیجیتالی را افزایش دهد. Order1.net ، یک ارائه دهنده خدمات تجارت الکترونیکی متمرکز بر نوشتن نرم افزار ، در سال 2007 خریداری شد.  BlueSnap یک شرکت پرداخت جهانی است که به تجارت الکترونیکی کمی متفاوت نگاه می کند. Bluesnap شامل کارشناسان پرداخت ، توسعه دهندگان باسابقه ، تکنسین ها و متخصصان بازرگانی می باشد که در سطح جهانی فکر می کنند ، بر مشتری مداری  متمرکز می باشد  و دائماً به دنبال راهی بهتر می باشد. Bluesnap در پی تغییر شرایط موجود می باشد.. Bluesnapمعتقد است که که همیشه راه بهتری وجود دارد. راهی بهتر برای پذیرش پرداخت ها. روشی بهتر برای طراحی تجربه مشتری. راهی بهتر برای فروش جهانی. یک روش بهتر برای کمک به رشد مشاغل مانند  شغل شما.

hitpayخدمات حساب ارزی
شما میتوانید بواسطه افتتاح حساب هیت پی از مزایا و ویژگی های یک حساب واقعی و ارزی استفاده نمایید ، خدمات افتتاح حساب هیت پی در مجموعه صرافر بصورت تخصصی و ظرف مدت 48 ساعت کاری از زمان ثبت درخواست انجام میپذیرد
hitpayشارژ حساب و حواله ارزی
خدمات شارژ حساب و یا حواله ارزی هیت پی در مجموعه صرافر بصورت اتوماتیک و آنی تحت بستر شبکه انجام میپذیرد ، کلیه متقاضیان بمنظور شارژ حساب هیت پی خود و یا انجام هرگونه حواله ارزی میتوانند از این بخش اقدام به ثبت درخواست نمایند
hitpay نقد کردن درامد ارزی
هرگونه درامد ارزی با پشتوانه قابل تبدیل و چنج به ارز رایج کشور میباشد ، متقاضیان بمنظور نقد کردن هرگونه درامد ارزی خود در بستر هیت پی میتوانند درخواست خود را در این بخش ثبت نمایند ، عملیات نقد کردن درامد ارزی در سیستم صرافر بصورت انی و در لحظه انجام میشود .

hitpay

ردیف
عنوان
توضیحات
1
نام بانک/موسسه
hitpay
2
آدرس
سنگاپور
3
خدمات
انتقال ارز – ارتباط بین تمام کسب و کارها در جهان
4
تاریخ تاسیس
2019 میلادی
5
وبسایت
.bluesnap.com
6
محدوده فعالیت
بین المللی
7
خدمات به ایران
ندارد
8
اطلاعات بیشتر
wikipedia

افتتاح حساب هیت پی hitpay

شارژ حساب هیت پی hitpay

نقد کردن بلو هیت پی hitpay

خدمات ارزی هیت پی hitpay

hitpay در سال 2010 در سنگاپور تاسیس شد. این موسسه در حوزه پرداخت انلاین فعالیت می کند.سایت hitpay  یک درگاه خدمات ارزی بین المللی میباشد حساب hitpay  به شما این امکان را می دهد که بتوانید در سایت های خارجی که مشغول فعالیت هستید از جمله سایت گوگل و گوگل ادسنس و زیر مجموعه سایت های گوگل یا در آمازون اگر فروشنده هستید یا در سایت های فریلنسر مشغول فعالیت هستید. حساب بانکی اختصاصی خودتان را برای تصویه حساب ارزی ارائه بدهید. hitpay  به شما این کمک رو میکنه که دارای حساب بانکی باشید و درامد های ارزی که نیازمند یک حساب بانکی معتیر است برای انتقال پول به شما داده شده باشد. شما با استفاده از hitpay  میتوانید چندین حساب داشته باشید با ارزهای مختلف  داشته باشید و به راحتی میتوانید با مراجعه به قسمت ارسال پول به هر کس که می خواهید با کمترین هزینه ممکن پول حواله کنید.

خدمات:

  • انواع پرداخت مالیاتی
  • پرداخت های تأمینی
  • پشتیبنی از فعالت در سایت های مختلف
  • انتقال ارز

معرفی حساب ارزی هیت پی hitpay

سوالات متداول

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص شبکه پرداخت  هیت پی hitpay   مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید.

بواسطه  افتتاح حساب ی هیت پی hitpay  میتوان بکلیه عملیات خرید و فروش در بستر فضای مجازی را انجام داد. 

بله،  برای بهره بردن از خدمات ی هیت پی hitpay  کارشناسان صرافر که در  این حوزه فعال هستند به شما کمک خواهند کرد.

برای ایجاد  هیت پی hitpay میتوانید درخواست افتتاح حساب خود را در همین سامانه ثبت نمایید ، کارشناسان مرکز در کمتر از 24 ساعت حساب شما را ایجاد و تحویل خواهند داد.

بمنظور افتتاح حساب هیت پی hitpay می بایست حداقل مدارک هویتی از قبیل پاسپورت و کارت ملی داشته باشید . در صورت نقص مدارک ابتدا با کارشناسان صرافر هماهنگی لازم را انجام دهید.

بمنظور شارژ و یا برداشت از حساب هیت پی hitpay میبایست ابتدا در پنل کاربری خود عضو شده و پس از احراز هویت نسبت به حواله و ثبت درخواست خود اقدام نمایید .