امروز مورخ [wikiwordpress] : آخرین نسخه وب سرویس خدمات ارزی صرافر هم اکنون در دسترس و قابل استفاده میباشد .
مرکز خدمات ارزی صرافر
5/5

حساب ارزی zixipay

ارائه خدمات تخصصی در زمینه* حساب ارزی zixipay * توسط مجموعه خدمات ارزی صرافر بصورت کاملا تخصصی ، بهمراه پشتیبانی 24 ساعته میباشد ، همچنین کلیه خدماتی که در زمینه حساب ارزی zixipay توسط این مجموعه ارائه میشود دارای پشتیبانی و مشاوره رایگان بوده که قبل از هرگونه ثبت سفارش و یا اقدام به استفاده از خدمات حساب ارزی zixipay ، متقاضی میتواند از مشاور خود در این زمینه کمک بگیرد .

[wikiwordpress]
2 دهه تجربه

دپارتمان تحقیق و توسعه صرافر

خدمات منعطف

پوشش بیش از 700 خدمت متنوع

رتبه 1 تبادلات ارزی

کسب رتبه برتر خدمات ارزی از موسسه PPQ

پشتیبانی 24 ساعته

پاسخگویی سریع و بر خط

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

ZixiPay Wallet یکی از امن ترین و آسان ترین سیستم عامل های کیف پول است که از Bitcoin ، Ethereum ، Litecoin و Tether در TRC20 ، ERC20 و OMNI پشتیبانی می کند. همچنین این سیسم کیف پول های Bitcoin Wallet API ، Ethereum Wallet API ، Litecoin Wallet API ، Tether Wallet API را تحت پوشش خود قرار داده است . خدمات کیف پول ZixiPay در سطح وب و برای برنامه تلفن همراه (Android و iOS) و از طریق REST API در دسترس است.

API های کیف پول ZixiPay به گونه ای طراحی شده اند که بسیار ایمن بوده و ادغام آن با هر نوع سیستم عامل برای انتقال خودکار یا انبوه ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده (BTC ، ETH ، LTC و USDT) بسیار آسان است. ZixiPay Merchant API پذیرش پرداخت های رمزنگاری شده با عملکرد پاسخگویی اعلان پرداخت خودکار را برای کاربران خود امکان پذیر کرده است . Merchant API این موسسه می تواند در همه موارد استفاده مانند پرداخت فاکتور ، خدمات کیف پول ، تجارت الکترونیکی ، خدمات مبادله و غیره ادغام و مورد استفاده قرار گیرد.

Zixipay

افتتاح حساب زیکسی پی zixipay

شارژ حساب زیکسی پی zixipay

نقد کردن زیکسی پی zixipay

ZixiPay بطور گسترده راه حل های کیف پول رمزنگاری را به عموم ارائه می دهد. این سیستم کیف پول های الکترونیکی برای ذخیره Bitcoin ، Ether و Tether و … فراهم می کند همچنین ارسال و دریافت پول در سطح جهان را ارائه می دهد. زیکسی پی zixipay ارزهای فیات فروشگاهی مانند دلار آمریکا ، یورو و لاری را تحت پوشش خود قرار داده است و ادغام سیستم پرداخت را برای بازرگانان فراهم می کند یکی دیگر از خدمات این سیستم ارائه سرویس مبادله داخلی را برای ارزهای رمزپایه و ارزهای فیات میباشد.

ZixiPay Merchant API پذیرش پرداخت های رمزنگاری شده با عملکرد پاسخگویی اعلان پرداخت خودکار را برای کاربران خود مجاز می کند. Merchant API امکانات بسیار گسترده ای را برای کاربران خود فراهم نموده همچنین می تواند در همه موارد استفاده مانند پرداخت فاکتور ، خدمات کیف پول ، تجارت الکترونیکی ، خدمات مبادله و غیره ادغام و مورد استفاده قرار گیرد. همه اطلاعات عمومی API ، Endpoints Limit و Endpoints در ساختار امنیتی این شبکه معتبر بوده و اعمال می شوند. از طرفی تمام نقاط انتهایی API تاجر فقط در صورت تأیید کیف پول ZixiPay و تنظیم و فعال بودن Merchant Setting قابل دسترسی هستند. 

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص شبکه پرداخت زیکسی پی zixipay مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید .

بواسطه  افتتاح حساب زیکسی پی میتوان بواسطه 6 رمز ارز پایه ار قبیل اتریوم ، تتر ، بیت کوین و … کلیه عملیات خرید و فروش در بستر فضای مجازی را انجام داد. 

خیر ، هیچگونه محدودیتی برای کاربران ایرانی وجود ندارد اما با توجه به پیچیدگی فرایند افتتاح حساب و وریفای اکانت میبایست از کارشناسان این حوزه کمک گرفت.

برای ایجاد زیکسی پی میتوانید درخواست افتتاح حساب خود را در همین سامانه ثبت نمایید ، کارشناسان مرکز در کمتر از 24 ساعت حساب شما را ایجاد و تحویل خواهند داد.

بمنظور افتتاح حساب زیکسی پی می بایست حداقل مدارک هویتی از قبیل پاسپورت و کارت ملی داشته باشید . در صورت نقص مدارک ابتدا با کارشناسان صرافر هماهنگی لازم را انجام دهید.

بمنظور شارژ و یا برداشت از حساب زیکسی پی میبایست ابتدا در پنل کاربری خود عضو شده و پس از احراز هویت نسبت به حواله و ثبت درخواست خود اقدام نمایید .

Please rate Stellar

0 / 3

Your page rank:

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.