اطلاعیه مهم : نسخه بروز و جدید وب سرویس صرافر از هم اکنون آماده ارائه خدمات میباشد.

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

معرفی حساب ارزی زیکسی پی zixipay

ZixiPay Wallet یکی از امن ترین و آسان ترین سیستم عامل های کیف پول است که از Bitcoin ، Ethereum ، Litecoin و Tether در TRC20 ، ERC20 و OMNI پشتیبانی می کند. همچنین این سیسم کیف پول های Bitcoin Wallet API ، Ethereum Wallet API ، Litecoin Wallet API ، Tether Wallet API را تحت پوشش خود قرار داده است . خدمات کیف پول ZixiPay در سطح وب و برای برنامه تلفن همراه (Android و iOS) و از طریق REST API در دسترس است.

API های کیف پول ZixiPay به گونه ای طراحی شده اند که بسیار ایمن بوده و ادغام آن با هر نوع سیستم عامل برای انتقال خودکار یا انبوه ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده (BTC ، ETH ، LTC و USDT) بسیار آسان است. ZixiPay Merchant API پذیرش پرداخت های رمزنگاری شده با عملکرد پاسخگویی اعلان پرداخت خودکار را برای کاربران خود امکان پذیر کرده است . Merchant API این موسسه می تواند در همه موارد استفاده مانند پرداخت فاکتور ، خدمات کیف پول ، تجارت الکترونیکی ، خدمات مبادله و غیره ادغام و مورد استفاده قرار گیرد.

zixipay خدمات حساب ارزی زیکسی پی
شما میتوانید بواسطه افتتاح حساب ارزی زیکسی پی zixipay از مزایا و ویژگی های یک حساب واقعی و ارزی استفاده نمایید ، خدمات افتتاح حساب زیکسی پی zixipay در مجموعه صرافر بصورت تخصصی و ظرف مدت 48 ساعت کاری از زمان ثبت درخواست انجام میپذیرد
شارژ حساب و حواله ارزی zixipay
خدمات شارژ حساب زیکسی پی zixipay و یا حواله ارزی زیکسی پی zixipay در مجموعه صرافر بصورت اتوماتیک و آنی تحت بستر شبکه انجام میپذیرد ، کلیه متقاضیان بمنظور شارژ حساب خود و یا انجام هرگونه حواله ارزی میتوانند از این بخش اقدام به ثبت درخواست نمایند
نقد کردن درامد ارزی zixipay
هرگونه درامد ارزی با پشتوانه زیکسی پی zixipay قابل تبدیل و چنج به ارز رایج کشور میباشد ، متقاضیان بمنظور نقد کردن هرگونه درامد ارزی خود در بستر زیکسی پی zixipay میتوانند درخواست خود را در این بخش ثبت نمایند ، عملیات نقد کردن درامد ارزی در سیستم صرافر بصورت انی و در لحظه انجام میشود .

Zixipay

ردیف
عنوان
توضیحات
1
نام بانک/موسسه
زیکسی پی zixipay
2
آدرس
Tbilisi, Georgia
3
خدمات
پرداخت آنلاین
4
تاریخ تاسیس
2017 میلادی
5
وبسایت
zixipay.com
6
محدوده فعالیت
بین المللی
7
خدمات به ایران
ندارد
8
اطلاعات بیشتر
wikipedia

افتتاح حساب زیکسی پی zixipay

شارژ حساب زیکسی پی zixipay

نقد کردن زیکسی پی zixipay

خدمات ارزی وب مانی

ZixiPay بطور گسترده راه حل های کیف پول رمزنگاری را به عموم ارائه می دهد. این سیستم کیف پول های الکترونیکی برای ذخیره Bitcoin ، Ether و Tether و … فراهم می کند همچنین ارسال و دریافت پول در سطح جهان را ارائه می دهد. زیکسی پی zixipay ارزهای فیات فروشگاهی مانند دلار آمریکا ، یورو و لاری را تحت پوشش خود قرار داده است و ادغام سیستم پرداخت را برای بازرگانان فراهم می کند یکی دیگر از خدمات این سیستم ارائه سرویس مبادله داخلی را برای ارزهای رمزپایه و ارزهای فیات میباشد.

ZixiPay Merchant API پذیرش پرداخت های رمزنگاری شده با عملکرد پاسخگویی اعلان پرداخت خودکار را برای کاربران خود مجاز می کند. Merchant API امکانات بسیار گسترده ای را برای کاربران خود فراهم نموده همچنین می تواند در همه موارد استفاده مانند پرداخت فاکتور ، خدمات کیف پول ، تجارت الکترونیکی ، خدمات مبادله و غیره ادغام و مورد استفاده قرار گیرد. همه اطلاعات عمومی API ، Endpoints Limit و Endpoints در ساختار امنیتی این شبکه معتبر بوده و اعمال می شوند. از طرفی تمام نقاط انتهایی API تاجر فقط در صورت تأیید کیف پول ZixiPay و تنظیم و فعال بودن Merchant Setting قابل دسترسی هستند. 

سوالات متداول

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص شبکه پرداخت زیکسی پی zixipay مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید .

بواسطه  افتتاح حساب زیکسی پی میتوان بواسطه 6 رمز ارز پایه ار قبیل اتریوم ، تتر ، بیت کوین و … کلیه عملیات خرید و فروش در بستر فضای مجازی را انجام داد. 

خیر ، هیچگونه محدودیتی برای کاربران ایرانی وجود ندارد اما با توجه به پیچیدگی فرایند افتتاح حساب و وریفای اکانت میبایست از کارشناسان این حوزه کمک گرفت.

برای ایجاد زیکسی پی میتوانید درخواست افتتاح حساب خود را در همین سامانه ثبت نمایید ، کارشناسان مرکز در کمتر از 24 ساعت حساب شما را ایجاد و تحویل خواهند داد.

بمنظور افتتاح حساب زیکسی پی می بایست حداقل مدارک هویتی از قبیل پاسپورت و کارت ملی داشته باشید . در صورت نقص مدارک ابتدا با کارشناسان صرافر هماهنگی لازم را انجام دهید.

بمنظور شارژ و یا برداشت از حساب زیکسی پی میبایست ابتدا در پنل کاربری خود عضو شده و پس از احراز هویت نسبت به حواله و ثبت درخواست خود اقدام نمایید .