امروز مورخ [wikiwordpress] : آخرین نسخه وب سرویس خدمات ارزی صرافر هم اکنون در دسترس و قابل استفاده میباشد .
مرکز خدمات ارزی صرافر
5/5

حساب پی پال بیزینس

ارائه خدمات تخصصی در زمینه* حساب پی پال بیزینس * توسط مجموعه خدمات ارزی صرافر بصورت کاملا تخصصی ، بهمراه پشتیبانی 24 ساعته میباشد ، همچنین کلیه خدماتی که در زمینه حساب پی پال بیزینس توسط این مجموعه ارائه میشود دارای پشتیبانی و مشاوره رایگان بوده که قبل از هرگونه ثبت سفارش و یا اقدام به استفاده از خدمات حساب پی پال بیزینس ، متقاضی میتواند از مشاور خود در این زمینه کمک بگیرد .

[wikiwordpress]
2 دهه تجربه

دپارتمان تحقیق و توسعه صرافر

خدمات منعطف

پوشش بیش از 700 خدمت متنوع

رتبه 1 تبادلات ارزی

کسب رتبه برتر خدمات ارزی از موسسه PPQ

پشتیبانی 24 ساعته

پاسخگویی سریع و بر خط

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

حساب بیزینس پی پال یکی از معتبر ترین و محبوب ترین نوع حساب کاربری پی پال محسوب می شود که باعث می شود تا دارندگان این نوع حساب کاربری از امکانات ویژه ای برخوردار باشند. برای داشتن حساب بیزینس paypal شما در ابتدا باید نسبت به افتتاح حساب پی پال اقدام نموده و سپس با ارائه مدارک بیشتر حساب کاربری پی پال خود را به بیزینس تبدیل کنید. معمولا حساب کاربری بیزینس یا تجاری پی پال برای کسب و کار هایی با مراودات مالی بالا مورد استفاده قرار می گیرد. حساب کاربری بیزینس همانند حساب های افراد حقیقی به شما این امکان را می دهد تا در یک محیط امن و مطمئن بتوانید تمامی پرداخت های آنلاین خود را انجام دهید.

business-paypal

افتتاح حساب بیزینس پی پال business-paypal

شارژ حساب بیزینس پی پال business-paypal

نقد کردن بیزینس پی پال business-paypal

حساب بیزینس پی پال یکی از معتبر ترین و محبوب ترین نوع حساب کاربری پی پال محسوب می شود که باعث می شود تا دارندگان این نوع حساب کاربری از امکانات ویژه ای برخوردار باشند. برای داشتن حساب بیزینس paypal شما در ابتدا باید نسبت به افتتاح حساب پی پال اقدام نموده و سپس با ارائه مدارک بیشتر حساب کاربری پی پال خود را به بیزینس تبدیل کنید. معمولا حساب کاربری بیزینس یا تجاری پی پال برای کسب و کار هایی با مراودات مالی بالا مورد استفاده قرار می گیرد. حساب کاربری بیزینس همانند حساب های افراد حقیقی به شما این امکان را می دهد تا در یک محیط امن و مطمئن بتوانید تمامی پرداخت های آنلاین خود را انجام دهید. همان طور که گفته شد پرداخت های حساب کاربری بیزینسی در مقایسه با زمان افتتاح حساب پی پال به صورت شخصی کمتر است. معمولا حساب تجاری برای کسب و کار ها و نهاد ها مورد استفاده قرار می گیرد زیرا به شما این امکان را می دهد تا تحت عنوان یک شرکت حقوقی و با نام تجاری آن نسبت به ارائه و یا دریافت خدمات اقدام نمایید. به راحتی امکان بررسی تاریخچه تراکنش وجود داشته و هم چنین می توانید به صورت همزمان صدها پرداخت را انجام دهید که این قابلیت  تحت عنوان پرداخت های گروهی برای کاربران بیزینس پی پال مهیا شده است. حساب کاربری بیزینس پی پال به شما این امکان را می دهد تا در کنار درگاه پرداخت خود بتوانید نام تجاری و لوگوی تجاری خود را مشاهده نمایید، این قابلیت در زمان افتتاح حساب پی پال به صورت شخصی وجود ندارد و برای تراکنش لوگو و نام تجاری paypal نمایش داده خواهد شد.

خدمات

  • امکان دسترسی به حساب کاربری با چند کاربر و همچنین اتصال به مستر کارت تجاری
  • استفاده از محیط امن پرداخت ها و تراکنش های مالی paypal
  • استفاده راحت و آسان برای کاربران شما
  • قابلیت مدیریت پرداخت های دوره ای و تکراری، به عنوان مثال سود سپرده یا حقوق کارمندان
  • گستردگی در استفاده و عدم محدودیت برای کشور های جهان

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص شبکه پرداخت  بیزینس پی پال business-paypal   مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید .

بواسطه  افتتاح حساب بیزینس پی پال business-paypal میتوان بکلیه عملیات خرید و فروش در بستر فضای مجازی را انجام داد. 

بله،  برای بهره بردن از خدمات استریپ استریپ Stripe کارشناسان صرافر که در  این حوزه فعال هستند به شما کمک خواهند کرد.

برای ایجاد بیزینس پی پال business-paypal میتوانید درخواست افتتاح حساب خود را در همین سامانه ثبت نمایید ، کارشناسان مرکز در کمتر از 24 ساعت حساب شما را ایجاد و تحویل خواهند داد.

بمنظور افتتاح حساب بیزینس پی پال business-paypal می بایست حداقل مدارک هویتی از قبیل پاسپورت و کارت ملی داشته باشید . در صورت نقص مدارک ابتدا با کارشناسان صرافر هماهنگی لازم را انجام دهید.

بمنظور شارژ و یا برداشت از حساب بیزینس پی پال business-paypal میبایست ابتدا در پنل کاربری خود عضو شده و پس از احراز هویت نسبت به حواله و ثبت درخواست خود اقدام نمایید .

Please rate Stellar

0 / 3

Your page rank:

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.