اطلاعیه مهم : نسخه بروز و جدید وب سرویس صرافر از هم اکنون آماده ارائه خدمات میباشد.

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

معرفی حساب ارزی بیزینس پی پال business-paypal

حساب بیزینس پی پال یکی از معتبر ترین و محبوب ترین نوع حساب کاربری پی پال محسوب می شود که باعث می شود تا دارندگان این نوع حساب کاربری از امکانات ویژه ای برخوردار باشند. برای داشتن حساب بیزینس paypal شما در ابتدا باید نسبت به افتتاح حساب پی پال اقدام نموده و سپس با ارائه مدارک بیشتر حساب کاربری پی پال خود را به بیزینس تبدیل کنید. معمولا حساب کاربری بیزینس یا تجاری پی پال برای کسب و کار هایی با مراودات مالی بالا مورد استفاده قرار می گیرد. حساب کاربری بیزینس همانند حساب های افراد حقیقی به شما این امکان را می دهد تا در یک محیط امن و مطمئن بتوانید تمامی پرداخت های آنلاین خود را انجام دهید.

خدمات حساب ارزی بیزینس پی پال
شما میتوانید بواسطه افتتاح حساب بیزینس پی پال از مزایا و ویژگی های یک حساب واقعی و ارزی استفاده نمایید ، خدمات افتتاح حساب بیزینس پی پال در مجموعه صرافر بصورت تخصصی و ظرف مدت 48 ساعت کاری از زمان ثبت درخواست انجام میپذیرد
شارژ حساب و حواله ارزی بیزینس پی پال
خدمات شارژ حساب و یا حواله ارزی بیزینس پی پال در مجموعه صرافر بصورت اتوماتیک و آنی تحت بستر شبکه انجام میپذیرد ، کلیه متقاضیان بمنظور شارژ حساب بیزینس پی پال خود و یا انجام هرگونه حواله ارزی میتوانند از این بخش اقدام به ثبت درخواست نمایند
نقد کردن درامد ارزی بیزینس پی پال
هرگونه درامد ارزی با پشتوانه قابل تبدیل و چنج به ارز رایج کشور میباشد ، متقاضیان بمنظور نقد کردن هرگونه درامد ارزی خود در بستر بیزینس پی پال میتوانند درخواست خود را در این بخش ثبت نمایند ، عملیات نقد کردن درامد ارزی در سیستم صرافر بصورت انی و در لحظه انجام میشود .

business-paypal

ردیف
عنوان
توضیحات
1
نام بانک/موسسه
business-paypal
2
آدرس
آمریکا
3
خدمات
انتقال ارز – ارتباط بین تمام کسب و کارها در جهان
4
تاریخ تاسیس
1998میلادی
5
وبسایت
www.paypal.com
6
محدوده فعالیت
بین المللی
7
خدمات به ایران
ندارد
8
اطلاعات بیشتر
wikipedia

افتتاح حساب بیزینس پی پال business-paypal

شارژ حساب بیزینس پی پال business-paypal

نقد کردن بیزینس پی پال business-paypal

خدمات ارزی بیزینس پی پال business-paypal

حساب بیزینس پی پال یکی از معتبر ترین و محبوب ترین نوع حساب کاربری پی پال محسوب می شود که باعث می شود تا دارندگان این نوع حساب کاربری از امکانات ویژه ای برخوردار باشند. برای داشتن حساب بیزینس paypal شما در ابتدا باید نسبت به افتتاح حساب پی پال اقدام نموده و سپس با ارائه مدارک بیشتر حساب کاربری پی پال خود را به بیزینس تبدیل کنید. معمولا حساب کاربری بیزینس یا تجاری پی پال برای کسب و کار هایی با مراودات مالی بالا مورد استفاده قرار می گیرد. حساب کاربری بیزینس همانند حساب های افراد حقیقی به شما این امکان را می دهد تا در یک محیط امن و مطمئن بتوانید تمامی پرداخت های آنلاین خود را انجام دهید. همان طور که گفته شد پرداخت های حساب کاربری بیزینسی در مقایسه با زمان افتتاح حساب پی پال به صورت شخصی کمتر است. معمولا حساب تجاری برای کسب و کار ها و نهاد ها مورد استفاده قرار می گیرد زیرا به شما این امکان را می دهد تا تحت عنوان یک شرکت حقوقی و با نام تجاری آن نسبت به ارائه و یا دریافت خدمات اقدام نمایید. به راحتی امکان بررسی تاریخچه تراکنش وجود داشته و هم چنین می توانید به صورت همزمان صدها پرداخت را انجام دهید که این قابلیت  تحت عنوان پرداخت های گروهی برای کاربران بیزینس پی پال مهیا شده است. حساب کاربری بیزینس پی پال به شما این امکان را می دهد تا در کنار درگاه پرداخت خود بتوانید نام تجاری و لوگوی تجاری خود را مشاهده نمایید، این قابلیت در زمان افتتاح حساب پی پال به صورت شخصی وجود ندارد و برای تراکنش لوگو و نام تجاری paypal نمایش داده خواهد شد.

خدمات

  • امکان دسترسی به حساب کاربری با چند کاربر و همچنین اتصال به مستر کارت تجاری
  • استفاده از محیط امن پرداخت ها و تراکنش های مالی paypal
  • استفاده راحت و آسان برای کاربران شما
  • قابلیت مدیریت پرداخت های دوره ای و تکراری، به عنوان مثال سود سپرده یا حقوق کارمندان
  • گستردگی در استفاده و عدم محدودیت برای کشور های جهان

معرفی حساب ارزی بیزینس پی پال business-paypal

سوالات متداول

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص شبکه پرداخت  بیزینس پی پال business-paypal   مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید .

بواسطه  افتتاح حساب بیزینس پی پال business-paypal میتوان بکلیه عملیات خرید و فروش در بستر فضای مجازی را انجام داد. 

بله،  برای بهره بردن از خدمات استریپ استریپ Stripe کارشناسان صرافر که در  این حوزه فعال هستند به شما کمک خواهند کرد.

برای ایجاد بیزینس پی پال business-paypal میتوانید درخواست افتتاح حساب خود را در همین سامانه ثبت نمایید ، کارشناسان مرکز در کمتر از 24 ساعت حساب شما را ایجاد و تحویل خواهند داد.

بمنظور افتتاح حساب بیزینس پی پال business-paypal می بایست حداقل مدارک هویتی از قبیل پاسپورت و کارت ملی داشته باشید . در صورت نقص مدارک ابتدا با کارشناسان صرافر هماهنگی لازم را انجام دهید.

بمنظور شارژ و یا برداشت از حساب بیزینس پی پال business-paypal میبایست ابتدا در پنل کاربری خود عضو شده و پس از احراز هویت نسبت به حواله و ثبت درخواست خود اقدام نمایید .