اطلاعیه مهم : نسخه بروز و جدید وب سرویس صرافر از هم اکنون آماده ارائه خدمات میباشد.

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

حساب ارزی ترانسفروایز TransferWise

« رابین هودِ » صنعت انتقال پول!  عنوانی است که به موسسه ترانسفر وایز TransferWise اطلاق می کنند. ترانسفر وایز TransferWise موسس انتقال پول بین‌المللی است ترانسفر وایز TransferWise با دریافت هزینه‌های انتقال پایین و شفاف و تبدیل پول با نرخ مبادله‌ای واقعی میان‌بازاری بر روی مقرون به صرفه‌کردن انتقالات بانکی تمرکز دارد. ترانسفر وایز TransferWise در حال حاضر از ارسال پول به ۷۱ کشور و فرستادن پول از ۴۳ کشور پشتیبانی می‌کند. این کمپانی بیش از ۱۰۰۰ مسیر (ترکیبی از کشورها) را در میان ۴۹ ارز پوشش می‌دهد و آن‌ها همچنین یکی از معدود شرکت‌هایی هستند که نرخ واقعی میان‌بازاری (mid-market) را ارائه می‌کنند. 

TransferWise خدمات حساب ارزی ترانسفروایز
شما میتوانید بواسطه افتتاح حساب ترانسفر وایس از مزایا و ویژگی های یک حساب واقعی و ارزی استفاده نمایید ، خدمات افتتاح حساب ترانسفر وایس در مجموعه صرافر بصورت تخصصی و ظرف مدت 48 ساعت کاری از زمان ثبت درخواست انجام میپذیرد
TransferWise شارژ حساب و حواله ارزی
خدمات شارژ حساب و یا حواله ارزی ترانسفر وایس در مجموعه صرافر بصورت اتوماتیک و آنی تحت بستر شبکه انجام میپذیرد ، کلیه متقاضیان بمنظور شارژ حساب خود و یا انجام هرگونه حواله ارزی میتوانند از این بخش اقدام به ثبت درخواست نمایند
TransferWise نقد کردن درامد ارزی
هرگونه درامد ارزی با پشتوانه ترانسفر وایس قابل تبدیل و چنج به ارز رایج کشور میباشد ، متقاضیان بمنظور نقد کردن هرگونه درامد ارزی خود در بستر استریپ میتوانند درخواست خود را در این بخش ثبت نمایند ، عملیات نقد کردن درامد ارزی در سیستم صرافر بصورت انی و در لحظه انجام میشود .

TransferWise

ردیف
عنوان
توضیحات
1
نام بانک/موسسه
transferwise
2
آدرس
انگلیس
3
خدمات
انتقال ارز – ارتباط بین تمام کسب و کارها در جهان
4
تاریخ تاسیس
2011میلادی
5
وبسایت
transferwise.com
6
محدوده فعالیت
بین المللی
7
خدمات به ایران
ندارد
8
اطلاعات بیشتر
wikipedia

افتتاح حساب ترانسفر وایس TransferWise

شارژ حساب ترانسفر وایس TransferWise

نقد کردن ترانسفر وایس TransferWise

خدمات ارزی ترانسفر وایس TransferWise

« رابین هودِ » صنعت انتقال پول!  عنوانی است که به موسسه TransferWise اطلاق می کنند. TransferWise موسس انتقال پول بین‌المللی است TransferWise با دریافت هزینه‌های انتقال پایین و شفاف و تبدیل پول با نرخ مبادله‌ای واقعی میان‌بازاری بر روی مقرون به صرفه‌کردن انتقالات بانکی تمرکز دارد. TransferWise در حال حاضر از ارسال پول به ۷۱ کشور و فرستادن پول از ۴۳ کشور پشتیبانی می‌کند. این کمپانی بیش از ۱۰۰۰ مسیر (ترکیبی از کشورها) را در میان ۴۹ ارز پوشش می‌دهد و آن‌ها همچنین یکی از معدود شرکت‌هایی هستند که نرخ واقعی میان‌بازاری (mid-market) را ارائه می‌کنند.  می توان گفت برترین سرویس ویژه انتقالات مالی بصورت آنلاین، transferwise است. خدمات ترنسفروایز مطمئن ترین و ارزان ترین در نوع خود می باشد. با افتتاح حساب transferwise مبالغ زیادی را در کوتاه ترین زمان ممکن انتقال داده و دیگر نیازی به تبدیل ارز ندارید زیرا ترنسفروایز برای سهولت و سرعت انتقال شامل خدمات اکسچنج می باشد. دلیل ترانسفر وایز ارزان نسبت به تمامی انتقالات مالی این است که اول پول به حساب ترانسفروایز انتقال داده شده و بعد به حساب مورد نظر شما منتقل می گردد؛ این گردش حساب خود دارای مزیت های فراوانی برای transferwise است. هزینه هایی که هنگام ارسال پول به خارج از کشور با TransferWise اعمال می شود، به میزان پول شما و جایی که می خواهید ارسال کنید بستگی دارد.

 

خدمات

  • استفاده آسان: در کمتر از 2.5 دقیقه قادر به ثبت نام و شروع انتقال خواهید بود.
  • مقرون به صرفه است
  • نرخ متوسط بازار را ارائه می دهد:
  • افراد می توانند هر روز 43،179 یورو و 172718 یورو در سال ارسال کنند.
  • پول شما مستقیماً به حساب بانکی گیرنده شما ارسال می­ شود.
  • برای استفاده ­های تجاری و شخصی مناسب است.

معرفی حساب ارزی استریپ Stripe

سوالات متداول

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص شبکه پرداخت   ترانسفر وایس TransferWise  مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید .

بواسطه  افتتاح حساب ترانسفر وایس TransferWise  میتوان بکلیه عملیات خرید و فروش در بستر فضای مجازی را انجام داد. 

بله،  برای بهره بردن از خدمات ترانسفر وایس TransferWise کارشناسان صرافر که در  این حوزه فعال هستند به شما کمک خواهند کرد.

برای ایجاد ترانسفر وایس TransferWise میتوانید درخواست افتتاح حساب خود را در همین سامانه ثبت نمایید ، کارشناسان مرکز در کمتر از 24 ساعت حساب شما را ایجاد و تحویل خواهند داد.

بمنظور افتتاح حساب ترانسفر وایس TransferWise می بایست حداقل مدارک هویتی از قبیل پاسپورت و کارت ملی داشته باشید . در صورت نقص مدارک ابتدا با کارشناسان صرافر هماهنگی لازم را انجام دهید.

بمنظور شارژ و یا برداشت از حساب ترانسفر وایس TransferWise میبایست ابتدا در پنل کاربری خود عضو شده و پس از احراز هویت نسبت به حواله و ثبت درخواست خود اقدام نمایید .