اطلاعیه مهم : نسخه بروز و جدید وب سرویس صرافر از هم اکنون آماده ارائه خدمات میباشد.

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

معرفی حساب ارز آدین Adyen

آدین در سال 2006 توسط گروهی از کارآفرینان از جمله پیتر ون در دوس و آرنوت شوایف تاسیس شد. فناوری پرداختهای موجود شامل چند سیستم از ساختارهای ساخته شده بر روی زیرساختهای قدیمی است. با هدف کمک به رشد مشاغل ، بنیانگذاران برای ایجاد بستری قادر به پاسخگویی به نیازهای در حال رشد سریع مشاغل جهانی سریع رشد می کنند.  

Adyenخدمات حساب ارزی
شما میتوانید بواسطه افتتاح حساب آدین از مزایا و ویژگی های یک حساب واقعی و ارزی استفاده نمایید ، خدمات افتتاح حساب آدین در مجموعه صرافر بصورت تخصصی و ظرف مدت 48 ساعت کاری از زمان ثبت درخواست انجام میپذیرد
Adyenشارژ حساب و حواله ارزی
خدمات شارژ حساب و یا حواله ارزی آدین در مجموعه صرافر بصورت اتوماتیک و آنی تحت بستر شبکه انجام میپذیرد ، کلیه متقاضیان بمنظور شارژ حساب آدین خود و یا انجام هرگونه حواله ارزی میتوانند از این بخش اقدام به ثبت درخواست نمایند
Adyen نقد کردن درامد ارزی
هرگونه درامد ارزی با پشتوانه قابل تبدیل و چنج به ارز رایج کشور میباشد ، متقاضیان بمنظور نقد کردن هرگونه درامد ارزی خود در بستر استریپ میتوانند درخواست خود را در این بخش ثبت نمایند ، عملیات نقد کردن درامد ارزی در سیستم صرافر بصورت انی و در لحظه انجام میشود .

Adyen

ردیف
عنوان
توضیحات
1
نام بانک/موسسه
Adyen
2
آدرس
آمستردام – هلند
3
خدمات
انتقال ارز – ارتباط بین تمام کسب و کارها در جهان
4
تاریخ تاسیس
2006 میلادی
5
وبسایت
.adyen.com
6
محدوده فعالیت
بین المللی
7
خدمات به ایران
ندارد
8
اطلاعات بیشتر
wikipedia

افتتاح حساب آدین Adyen

شارژ حساب آدین Adyen

نقد کردن آدین Adyen

خدمات ارزی آدین Adyen

آدین در سال 2006 توسط گروهی از کارآفرینان از جمله پیتر ون در دوس و آرنوت شوایف تاسیس شد. فناوری پرداختهای موجود شامل چند سیستم از ساختارهای ساخته شده بر روی زیرساختهای قدیمی است. با هدف کمک به رشد مشاغل ، بنیانگذاران برای ایجاد بستری قادر به پاسخگویی به نیازهای در حال رشد سریع مشاغل جهانی سریع رشد می کنند.  تیم موسس آدن تجارت Adyen را نامیدند – سورینامی برای “از نو شروع کنید” – و در ایجاد زیرساخت مدرن مستقیماً متصل به شبکه های کارت و روش های پرداخت محلی در سراسر جهان متمرکز بودند ، که امکان تجارت یکپارچه و ارائه بینش داده های خریداران به بازرگانان را فراهم می آورد. پلتفرم Adyen بازرگانان را قادر می سازد تا پرداخت ها را در یک سیستم واحد بپذیرند و رشد درآمد آنلاین ، دستگاه های تلفن همراه و محل فروش را امکان پذیر کنند.

خدمات

  • ارائه کارت های مجازی و فیزیکی
  • معرفی بهترین روش های پرداخت در هر هر جای جهان
  • حمایت از کار شما
  • بهینه سازی درآمد شما
  • پرداخت های محلی در سراسر جهان

معرفی حساب ارزی آدین Adyen

سوالات متداول

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص شبکه پرداخت  آدین Adyen  مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید .

بواسطه  افتتاح حساب ی آدین Adyen میتوان بکلیه عملیات خرید و فروش در بستر فضای مجازی را انجام داد. 

بله،  برای بهره بردن از خدمات ی آدین Adyen  کارشناسان صرافر که در  این حوزه فعال هستند به شما کمک خواهند کرد.

برای ایجاد  آدین Adyen   میتوانید درخواست افتتاح حساب خود را در همین سامانه ثبت نمایید ، کارشناسان مرکز در کمتر از 24 ساعت حساب شما را ایجاد و تحویل خواهند داد.

بمنظور افتتاح حساب آدین Adyen می بایست حداقل مدارک هویتی از قبیل پاسپورت و کارت ملی داشته باشید . در صورت نقص مدارک ابتدا با کارشناسان صرافر هماهنگی لازم را انجام دهید.

بمنظور شارژ و یا برداشت از حساب آمازون آدین Adyen  میبایست ابتدا در پنل کاربری خود عضو شده و پس از احراز هویت نسبت به حواله و ثبت درخواست خود اقدام نمایید .