امروز مورخ [wikiwordpress] : آخرین نسخه وب سرویس خدمات ارزی صرافر هم اکنون در دسترس و قابل استفاده میباشد .
مرکز خدمات ارزی صرافر
5/5

حساب ایدن

ارائه خدمات تخصصی در زمینه* حساب ایدن * توسط مجموعه خدمات ارزی صرافر بصورت کاملا تخصصی ، بهمراه پشتیبانی 24 ساعته میباشد ، همچنین کلیه خدماتی که در زمینه حساب ایدن توسط این مجموعه ارائه میشود دارای پشتیبانی و مشاوره رایگان بوده که قبل از هرگونه ثبت سفارش و یا اقدام به استفاده از خدمات حساب ایدن ، متقاضی میتواند از مشاور خود در این زمینه کمک بگیرد .

[wikiwordpress]
2 دهه تجربه

دپارتمان تحقیق و توسعه صرافر

خدمات منعطف

پوشش بیش از 700 خدمت متنوع

رتبه 1 تبادلات ارزی

کسب رتبه برتر خدمات ارزی از موسسه PPQ

پشتیبانی 24 ساعته

پاسخگویی سریع و بر خط

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

آدین در سال 2006 توسط گروهی از کارآفرینان از جمله پیتر ون در دوس و آرنوت شوایف تاسیس شد. فناوری پرداختهای موجود شامل چند سیستم از ساختارهای ساخته شده بر روی زیرساختهای قدیمی است. با هدف کمک به رشد مشاغل ، بنیانگذاران برای ایجاد بستری قادر به پاسخگویی به نیازهای در حال رشد سریع مشاغل جهانی سریع رشد می کنند.  

Adyen

افتتاح حساب آدین Adyen

شارژ حساب آدین Adyen

نقد کردن آدین Adyen

آدین در سال 2006 توسط گروهی از کارآفرینان از جمله پیتر ون در دوس و آرنوت شوایف تاسیس شد. فناوری پرداختهای موجود شامل چند سیستم از ساختارهای ساخته شده بر روی زیرساختهای قدیمی است. با هدف کمک به رشد مشاغل ، بنیانگذاران برای ایجاد بستری قادر به پاسخگویی به نیازهای در حال رشد سریع مشاغل جهانی سریع رشد می کنند.  تیم موسس آدن تجارت Adyen را نامیدند – سورینامی برای “از نو شروع کنید” – و در ایجاد زیرساخت مدرن مستقیماً متصل به شبکه های کارت و روش های پرداخت محلی در سراسر جهان متمرکز بودند ، که امکان تجارت یکپارچه و ارائه بینش داده های خریداران به بازرگانان را فراهم می آورد. پلتفرم Adyen بازرگانان را قادر می سازد تا پرداخت ها را در یک سیستم واحد بپذیرند و رشد درآمد آنلاین ، دستگاه های تلفن همراه و محل فروش را امکان پذیر کنند.

خدمات

  • ارائه کارت های مجازی و فیزیکی
  • معرفی بهترین روش های پرداخت در هر هر جای جهان
  • حمایت از کار شما
  • بهینه سازی درآمد شما
  • پرداخت های محلی در سراسر جهان

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص شبکه پرداخت  آدین Adyen  مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید .

بواسطه  افتتاح حساب ی آدین Adyen میتوان بکلیه عملیات خرید و فروش در بستر فضای مجازی را انجام داد. 

بله،  برای بهره بردن از خدمات ی آدین Adyen  کارشناسان صرافر که در  این حوزه فعال هستند به شما کمک خواهند کرد.

برای ایجاد  آدین Adyen   میتوانید درخواست افتتاح حساب خود را در همین سامانه ثبت نمایید ، کارشناسان مرکز در کمتر از 24 ساعت حساب شما را ایجاد و تحویل خواهند داد.

بمنظور افتتاح حساب آدین Adyen می بایست حداقل مدارک هویتی از قبیل پاسپورت و کارت ملی داشته باشید . در صورت نقص مدارک ابتدا با کارشناسان صرافر هماهنگی لازم را انجام دهید.

بمنظور شارژ و یا برداشت از حساب آمازون آدین Adyen  میبایست ابتدا در پنل کاربری خود عضو شده و پس از احراز هویت نسبت به حواله و ثبت درخواست خود اقدام نمایید .

Please rate Stellar

0 / 3

Your page rank:

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.