امروز مورخ [wikiwordpress] : آخرین نسخه وب سرویس خدمات ارزی صرافر هم اکنون در دسترس و قابل استفاده میباشد .
مرکز خدمات ارزی صرافر
5/5

حساب توچک اوت

ارائه خدمات تخصصی در زمینه* حساب توچک اوت * توسط مجموعه خدمات ارزی صرافر بصورت کاملا تخصصی ، بهمراه پشتیبانی 24 ساعته میباشد ، همچنین کلیه خدماتی که در زمینه حساب توچک اوت توسط این مجموعه ارائه میشود دارای پشتیبانی و مشاوره رایگان بوده که قبل از هرگونه ثبت سفارش و یا اقدام به استفاده از خدمات حساب توچک اوت ، متقاضی میتواند از مشاور خود در این زمینه کمک بگیرد .

[wikiwordpress]
2 دهه تجربه

دپارتمان تحقیق و توسعه صرافر

خدمات منعطف

پوشش بیش از 700 خدمت متنوع

رتبه 1 تبادلات ارزی

کسب رتبه برتر خدمات ارزی از موسسه PPQ

پشتیبانی 24 ساعته

پاسخگویی سریع و بر خط

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

2 checkout به طور رسمی از سال 2006 شروع به کار کرد ، بنیانگذاران 2checkout بخشی از گروه GECAD بودند که RAV Antivirus (فناوری خریداری شده توسط مایکروسافت در سال 2003) را توسعه دادند. به عنوان بخشی از آن شرکت ، 2checkout نیاز به فروش محصولات نرم افزاری در سطح جهانی داشت. 2checkout متوجه شد که این کار آنقدر سخت و پیچیده است که تصمیم گرفت این کار را به تنهایی انجام دهد و به شرکت های نرم افزاری دیگر در فروش جهانی کمک کنیم.. 2checkout به یک رهبر تجارت دیجیتال در بازار بین المللی کالاهای دیجیتال تبدیل شده است و به شرکت های نرم افزاری امکان می دهد فروش آنلاین را از طریق هر کانال ، هر مدل و هر بازار تسریع کنند.

2checkout

افتتاح حساب توچک اوت 2checkout

شارژ حساب توچک اوت 2checkout

نقد کردن توچک اوت 2checkout

2 checkout به طور رسمی از سال 2006 شروع به کار کرد ، بنیانگذاران 2checkout بخشی از گروه GECAD بودند که RAV Antivirus (فناوری خریداری شده توسط مایکروسافت در سال 2003) را توسعه دادند. به عنوان بخشی از آن شرکت ، 2checkout نیاز به فروش محصولات نرم افزاری در سطح جهانی داشت. 2checkout متوجه شد که این کار آنقدر سخت و پیچیده است که تصمیم گرفت این کار را به تنهایی انجام دهد و به شرکت های نرم افزاری دیگر در فروش جهانی کمک کنیم.. 2checkout به یک رهبر تجارت دیجیتال در بازار بین المللی کالاهای دیجیتال تبدیل شده است و به شرکت های نرم افزاری امکان می دهد فروش آنلاین را از طریق هر کانال ، هر مدل و هر بازار تسریع کنند. در اکتبر 2013 ، 2checkout توسط Francisco Partners ، یک شرکت پیشرو در سهام خصوصی جهانی خریداری شد.  در آوریل 2017 ، Avangate 2Checkout را خریداری کرد تا انعطاف پذیری پرداخت را افزایش دهد و دسترسی به بازار را گسترش دهد ، و شرکت مشترک با یک نام مجدداً به عنوان 2Checkout معرفی شد تا تجارت دیجیتال مدرن را برای تجارت جهانی در بسیاری از صنایع و در هر بازار تأمین کند. در آگوست 2020 ، ارائه دهنده راه حل جهانی پرداخت Verifone ، 2Checkout را خریداری کرد و تعهد خود را در زمینه ارائه تجارب بی نظیر و بدون اصطکاک به مشتریان در سطح جهانی از طریق خدمات سخت افزاری و ابری نوآورانه و نسل بعدی بیشتر تثبیت کرد. 2Checkout به Verifone تبدیل می شود و شرکت واحد تجارت هر کانال را در هر کجا و هر زمان که مشتری خرید می کند امکان پذیر می کند.

خدمات

  • پرداخت با ویزاکارت، مستر کارت، آمریکن اکسپرسآآمریکن اکسپرس و …
  • معرفی بهترین روش های پرداخت در هر هر جای جهان
  • حمایت از کار شما
  • بهینه سازی درآمد شما
  • پرداخت های محلی در سراسر جهان

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص شبکه پرداخت  توچک اوت 2checkout  مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید .

بواسطه  افتتاح حساب ی توچک اوت 2checkout میتوان بکلیه عملیات خرید و فروش در بستر فضای مجازی را انجام داد. 

بله،  برای بهره بردن از خدمات ی توچک اوت 2checkout   کارشناسان صرافر که در  این حوزه فعال هستند به شما کمک خواهند کرد.

برای ایجاد  توچک اوت 2checkout   میتوانید درخواست افتتاح حساب خود را در همین سامانه ثبت نمایید ، کارشناسان مرکز در کمتر از 24 ساعت حساب شما را ایجاد و تحویل خواهند داد.

بمنظور افتتاح حساب توچک اوت 2checkout  می بایست حداقل مدارک هویتی از قبیل پاسپورت و کارت ملی داشته باشید . در صورت نقص مدارک ابتدا با کارشناسان صرافر هماهنگی لازم را انجام دهید.

بمنظور شارژ و یا برداشت از حساب توچک اوت 2checkout میبایست ابتدا در پنل کاربری خود عضو شده و پس از احراز هویت نسبت به حواله و ثبت درخواست خود اقدام نمایید .

Please rate Stellar

0 / 3

Your page rank:

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.