اطلاعیه مهم : نسخه بروز و جدید وب سرویس صرافر از هم اکنون آماده ارائه خدمات میباشد.

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

معرفی حساب ارزی برین تری Braintree

Braintree توسط برایان جانسون در سال 2007 در شیکاگو تاسیس شد. تا سال 2011 ، این شرکت در لیست سالانه مجله Inc ازبین  500 شرکت از نظر  رشد سریع، در رتبه 47 قرار داشت.

در سال 2012 ، Braintree Venmo را به مبلغ 26.2 میلیون دلار خریداری کرد. [5] یک سال بعد ، PayPal ، آن زمان بخشی از eBay ، Braintree را با 800 میلیون دلار خریداری کرد. در آگوست 2015 ، پی پال شرکت تجارت موبایل مستقر در شیکاگو Modest را خریداری کرد و محصولات Modest را به پیشنهادات Braintree نورد کرد.

Braintree برای اولین بار در سال  2012 در سطح جهانی گسترش یافت ، زمانی که اعلام کرد خدمات خود را در استرالیا آغاز می کند. این شرکت از اوت 2013 خدمات خود را به اروپا و کانادا آغاز کرد و فعالیت خود را در هنگ کنگ ، سنگاپور و مالزی در سال 2015 آغاز کرد. هم اکنون ، Braintree پرداخت ها را در 45 کشور و منطقه پشتیبانی می کند.

Braintreeخدمات حساب ارزی
شما میتوانید بواسطه افتتاح حساب برین تری از مزایا و ویژگی های یک حساب واقعی و ارزی استفاده نمایید ، خدمات افتتاح حساب برین تری در مجموعه صرافر بصورت تخصصی و ظرف مدت 48 ساعت کاری از زمان ثبت درخواست انجام میپذیرد
Braintree شارژ حساب و حواله ارزی
خدمات شارژ حساب و یا حواله ارزی برین تری در مجموعه صرافر بصورت اتوماتیک و آنی تحت بستر شبکه انجام میپذیرد ، کلیه متقاضیان بمنظور شارژ حساب برین تری خود و یا انجام هرگونه حواله ارزی میتوانند از این بخش اقدام به ثبت درخواست نمایند
Braintree نقد کردن درامد ارزی
هرگونه درامد ارزی با پشتوانه قابل تبدیل و چنج به ارز رایج کشور میباشد ، متقاضیان بمنظور نقد کردن هرگونه درامد ارزی خود در بستر استریپ میتوانند درخواست خود را در این بخش ثبت نمایند ، عملیات نقد کردن درامد ارزی در سیستم صرافر بصورت انی و در لحظه انجام میشود .

Braintree

ردیف
عنوان
توضیحات
1
نام بانک/موسسه
Braintree
2
آدرس
شیکاگو- آمریکا
3
خدمات
انتقال ارز – ارتباط بین تمام کسب و کارها در جهان
4
تاریخ تاسیس
2007میلادی
5
وبسایت
braintreepayments.com
6
محدوده فعالیت
بین المللی
7
خدمات به ایران
ندارد
8
اطلاعات بیشتر
wikipedia

افتتاح حساب برین تری Braintree

شارژ حساب برین تری Braintree

نقد کردن برین تری Braintree

خدمات ارزی برین تری Braintree

Braintree توسط برایان جانسون در سال 2007 در شیکاگو تاسیس شد. تا سال 2011 ، این شرکت در لیست سالانه مجله Inc ازبین  500 شرکت از نظر  رشد سریع، در رتبه 47 قرار داشت. در سال 2012 ، Braintree Venmo را به مبلغ 26.2 میلیون دلار خریداری کرد. [5] یک سال بعد ، PayPal ، آن زمان بخشی از eBay ، Braintree را با 800 میلیون دلار خریداری کرد. در آگوست 2015 ، پی پال شرکت تجارت موبایل مستقر در شیکاگو Modest را خریداری کرد و محصولات Modest را به پیشنهادات Braintree نورد کرد. Braintree برای اولین بار در سال  2012 در سطح جهانی گسترش یافت ، زمانی که اعلام کرد خدمات خود را در استرالیا آغاز می کند. این شرکت از اوت 2013 خدمات خود را به اروپا و کانادا آغاز کرد و فعالیت خود را در هنگ کنگ ، سنگاپور و مالزی در سال 2015 آغاز کرد. هم اکنون ، Braintree پرداخت ها را در 45 کشور و منطقه پشتیبانی می کند.

خدمات

  • انجام پرداخت با گوشی
  • ثبت نام در مدت بسیار کوتاه
  • استفاده راحت و آسان برای کاربران شما
  • قابلیت مدیریت پرداخت ها
  • گستردگی در استفاده و عدم محدودیت برای کشور های جهان

معرفی حساب ارزی استریپ Stripe

سوالات متداول

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص شبکه پرداخت  برین تری Braintree   مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید .

بواسطه  افتتاح حساب برین تری Braintree  میتوان بکلیه عملیات خرید و فروش در بستر فضای مجازی را انجام داد. 

بله،  برای بهره بردن از خدمات برین تری Braintree  کارشناسان صرافر که در  این حوزه فعال هستند به شما کمک خواهند کرد.

برای ایجاد  برین تری Braintree میتوانید درخواست افتتاح حساب خود را در همین سامانه ثبت نمایید ، کارشناسان مرکز در کمتر از 24 ساعت حساب شما را ایجاد و تحویل خواهند داد.

بمنظور افتتاح حساب برین تری Braintree  می بایست حداقل مدارک هویتی از قبیل پاسپورت و کارت ملی داشته باشید . در صورت نقص مدارک ابتدا با کارشناسان صرافر هماهنگی لازم را انجام دهید.

بمنظور شارژ و یا برداشت از حساب برین تری Braintree  میبایست ابتدا در پنل کاربری خود عضو شده و پس از احراز هویت نسبت به حواله و ثبت درخواست خود اقدام نمایید .