امروز مورخ [wikiwordpress] : آخرین نسخه وب سرویس خدمات ارزی صرافر هم اکنون در دسترس و قابل استفاده میباشد .
مرکز خدمات ارزی صرافر
5/5

حساب برین تری

ارائه خدمات تخصصی در زمینه* حساب برین تری * توسط مجموعه خدمات ارزی صرافر بصورت کاملا تخصصی ، بهمراه پشتیبانی 24 ساعته میباشد ، همچنین کلیه خدماتی که در زمینه حساب برین تری توسط این مجموعه ارائه میشود دارای پشتیبانی و مشاوره رایگان بوده که قبل از هرگونه ثبت سفارش و یا اقدام به استفاده از خدمات حساب برین تری ، متقاضی میتواند از مشاور خود در این زمینه کمک بگیرد .

[wikiwordpress]
2 دهه تجربه

دپارتمان تحقیق و توسعه صرافر

خدمات منعطف

پوشش بیش از 700 خدمت متنوع

رتبه 1 تبادلات ارزی

کسب رتبه برتر خدمات ارزی از موسسه PPQ

پشتیبانی 24 ساعته

پاسخگویی سریع و بر خط

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

Braintree توسط برایان جانسون در سال 2007 در شیکاگو تاسیس شد. تا سال 2011 ، این شرکت در لیست سالانه مجله Inc ازبین  500 شرکت از نظر  رشد سریع، در رتبه 47 قرار داشت.

در سال 2012 ، Braintree Venmo را به مبلغ 26.2 میلیون دلار خریداری کرد. [5] یک سال بعد ، PayPal ، آن زمان بخشی از eBay ، Braintree را با 800 میلیون دلار خریداری کرد. در آگوست 2015 ، پی پال شرکت تجارت موبایل مستقر در شیکاگو Modest را خریداری کرد و محصولات Modest را به پیشنهادات Braintree نورد کرد.

Braintree برای اولین بار در سال  2012 در سطح جهانی گسترش یافت ، زمانی که اعلام کرد خدمات خود را در استرالیا آغاز می کند. این شرکت از اوت 2013 خدمات خود را به اروپا و کانادا آغاز کرد و فعالیت خود را در هنگ کنگ ، سنگاپور و مالزی در سال 2015 آغاز کرد. هم اکنون ، Braintree پرداخت ها را در 45 کشور و منطقه پشتیبانی می کند.

Braintree

افتتاح حساب برین تری Braintree

شارژ حساب برین تری Braintree

نقد کردن برین تری Braintree

Braintree توسط برایان جانسون در سال 2007 در شیکاگو تاسیس شد. تا سال 2011 ، این شرکت در لیست سالانه مجله Inc ازبین  500 شرکت از نظر  رشد سریع، در رتبه 47 قرار داشت. در سال 2012 ، Braintree Venmo را به مبلغ 26.2 میلیون دلار خریداری کرد. [5] یک سال بعد ، PayPal ، آن زمان بخشی از eBay ، Braintree را با 800 میلیون دلار خریداری کرد. در آگوست 2015 ، پی پال شرکت تجارت موبایل مستقر در شیکاگو Modest را خریداری کرد و محصولات Modest را به پیشنهادات Braintree نورد کرد. Braintree برای اولین بار در سال  2012 در سطح جهانی گسترش یافت ، زمانی که اعلام کرد خدمات خود را در استرالیا آغاز می کند. این شرکت از اوت 2013 خدمات خود را به اروپا و کانادا آغاز کرد و فعالیت خود را در هنگ کنگ ، سنگاپور و مالزی در سال 2015 آغاز کرد. هم اکنون ، Braintree پرداخت ها را در 45 کشور و منطقه پشتیبانی می کند.

خدمات

  • انجام پرداخت با گوشی
  • ثبت نام در مدت بسیار کوتاه
  • استفاده راحت و آسان برای کاربران شما
  • قابلیت مدیریت پرداخت ها
  • گستردگی در استفاده و عدم محدودیت برای کشور های جهان

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص شبکه پرداخت  برین تری Braintree   مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید .

بواسطه  افتتاح حساب برین تری Braintree  میتوان بکلیه عملیات خرید و فروش در بستر فضای مجازی را انجام داد. 

بله،  برای بهره بردن از خدمات برین تری Braintree  کارشناسان صرافر که در  این حوزه فعال هستند به شما کمک خواهند کرد.

برای ایجاد  برین تری Braintree میتوانید درخواست افتتاح حساب خود را در همین سامانه ثبت نمایید ، کارشناسان مرکز در کمتر از 24 ساعت حساب شما را ایجاد و تحویل خواهند داد.

بمنظور افتتاح حساب برین تری Braintree  می بایست حداقل مدارک هویتی از قبیل پاسپورت و کارت ملی داشته باشید . در صورت نقص مدارک ابتدا با کارشناسان صرافر هماهنگی لازم را انجام دهید.

بمنظور شارژ و یا برداشت از حساب برین تری Braintree  میبایست ابتدا در پنل کاربری خود عضو شده و پس از احراز هویت نسبت به حواله و ثبت درخواست خود اقدام نمایید .

Please rate Stellar

0 / 3

Your page rank:

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.