اطلاعیه مهم : نسخه بروز و جدید وب سرویس صرافر از هم اکنون آماده ارائه خدمات میباشد.

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

معرفی خدمات

با توجه به توسعه سریع علوم مختلف در جهان این الزام وجود دارد که به تمام منابع علمی  دسترسی سریع داشته باشیم تا از قطار علم عقب نمانیم.  این شرایط باعث شده است که  یکی از دغدغه های دانشجویان، اساتید و پژوهشگران، دسترسی به مقالات و مجلات بین المللی و خرید این مقالات می باشد. با توجه به شرایط خاصی که کشور ما دارد  و تحریم هایی که بر اعمال شده است، مشکل دسترسی و پرداخت در درگاه­­های بانکی سایت فروش مقاله و ژورنال، باعث نگرانی دانشجویان و پژوهشگران شده است. مجموعه صرافر در کنار شماست تا بتوانید با استفاده از حساب ارزی خود یه این پایگاه­ها و بانک­های اطلاعاتی دسترسی داشته باشید. صرافی به دلیل ارتباط با این بانک­های اطلاعاتی و فراهم کردن شرایط برای افتتاح حساب ارزی و استفاده از این حساب­ها برای دست یافتن به منابع مختلف و خرید از سایت­های گوناگون سعی کرده است قدمی مثبت برای شما پژوهشگران بردارد تا سهم اندکی در توسعه علوم در کشور داشته باشد.

خدمات خرید از فروشگاه
مجموعه صرافر با ایجاد شبکه گسترده تجاری خود در بیش از 17 کشور توانسته برترین خدمات را در حوزه خرید مقالات و کتاب برای عموم افراد فراهم کند . قابل ذکر است خرید مقالات و کتاب ها به طور مستقیم توسط تیم پردازش صرافر انجام مییپذیرد
تهیه مقالات علمی دانشگاهی
تامین و تهیه کلیه مقالات علمی و دانشگاهی در مجموعه صرافر رای عموم افراد امکانپذیر است
خدمات ثبت سفارشات اختصاصی
صرافر این امکان را برای کاربران و عموم افراد فراهم نموده است که بتوانند از طریق بستر اینترنت و تنها با چند کلیک سفارش خرید خود را برای خرید کتاب و مقاله ثبت و نهایی کنند

خدمات خرید بین المللی

خرید مقالات بین المللی و علمی پژوهشی یکی از مهمترین نیازهای قشر تحصیل کرده ، دانش پژوهان و علما در این حوزه میباشد ، بروز رسانی اطلاعات و استفاده از آخرید دست آوردهای علمی این روزها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . مجموعه صرافر بعنوان یکی از بزرگترین موسسات ارزی و تجاری در این زمینه خدمات مورد نیاز را به کاربران خود ارائه میکند . بمنظور تامین و ارائه مقالات علمی خود میتوانید از کارشناسان صرافر مشاوره بگیرید .

سوالات متداول

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص خریدهای مقالات بین المللی مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید .

اغلب موارد مقالات به صورت لحظه ای دانلود و برای شما ارسال می گردد. برخی از مراجع خاص ممکن است تا حداکثر 48 ساعت تحویل مقاله زمانبر باشد .

شما برای خرید مقالات علمی نیاز به هیچگونه حساب ارزی ندارید بلکه تنها کافیست درخواست خود را به کارشناسان خرید در مجموعه صرافر اعلام کنید ، کلیه مراحل خرید مقالات تا تحویل انها توسط این مجموعه برای شما انجام خواهد شد .

شما بعد از ثبت سفارش میتوانید از طریق مراجعه به پنل کاربری خود نسبت به مشاهده مقاله مورد نظر اقدام نمایید.

خیر. ولی کارشناسان صرافر به شما کمک می کنند تا با اتخاذ روش های مناسب مقالات علمی مورد نیاز خود را تهیه و تحویل نمایید.

مبلغ تمام شده خرید مقالات شامل هزینه مقاله بعلاوه هزینه های پرداختی و کارمزد خرید میباشد .

بله ، شما فقط یک مرتبه مقاله مورد نظر خود را خرید میکنید و بصورت دائمی به آن دسترسی خواهید داشت.

بله ، شما پس از ثبت سفارش و خرید نهایی میتوانید مقاله مورد نظر را دانلود نمایید.