امروز مورخ [wikiwordpress] : آخرین نسخه وب سرویس خدمات ارزی صرافر هم اکنون در دسترس و قابل استفاده میباشد .
مرکز خدمات ارزی صرافر
5/5

affiliate system

ارائه خدمات تخصصی در زمینه* affiliate system * توسط مجموعه خدمات ارزی صرافر بصورت کاملا تخصصی ، بهمراه پشتیبانی 24 ساعته میباشد ، همچنین کلیه خدماتی که در زمینه affiliate system توسط این مجموعه ارائه میشود دارای پشتیبانی و مشاوره رایگان بوده که قبل از هرگونه ثبت سفارش و یا اقدام به استفاده از خدمات affiliate system ، متقاضی میتواند از مشاور خود در این زمینه کمک بگیرد .

[wikiwordpress]
2 دهه تجربه

دپارتمان تحقیق و توسعه صرافر

خدمات منعطف

پوشش بیش از 700 خدمت متنوع

رتبه 1 تبادلات ارزی

کسب رتبه برتر خدمات ارزی از موسسه PPQ

پشتیبانی 24 ساعته

پاسخگویی سریع و بر خط

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

افتتاح حساب در  افیلیت affiliate  ساده  می باشد  ولی وریفای حساب نیاز به تایید مدارک هویتی دارند.  همان طور که گفته شد به علت تحریم متاسفانه کابران ایرانی نمی­توانند از خدمات این پلتفرم استفاده کنند. مجموعه صرافر در کنار شماست تا با ثبت نام و وریفای کردن حساب پکس فول بتوانید به راحتی از خدمات این مجموعه استفاده نمایید. صرافر از طریق کارشناسان خود با بهترین روش و در اسرع وقت حساب شما را وریفای می کند. 

شاید شما کلمه افیلیت مارکتینگ (Affiliate Marketing) و یا بازاریابی پورسانتی و یا سیستم همکاری در فروش را بارها شنیده باشید. در بیانی ساده Affiliate System مشارکت در فروش محصول است و به نوعی بازاریابی محسوب می شود. افیلیت مارکتینگ یک نوع سیستم همکاری در فروش است. بهترین سیستم همکاری در فروش را میتوان در هر فضای مجازی انجام داد. شما میتوانید با اشتراک محصولات سیستم همکاری در فروش بازار روز دنیا را داشته باشید. همکاری در فروش اینترنتی نه تنها شغل جالبی است بلکه کسب درآمد ارزی را به همراه دارد.  از مزایای وریفای حساب   افیلیت affiliate  می توان به این موارد اشاره کرد:

  • رفع محدودیت حساب 
  • ارتقاع سطح دسترسی 
  • گسترده شدن سطح فعالیت 
  • امنیت حساب.

با توجه به اینکه وریفای اکانت افیلیت affiliate بمنظور جلوگیری از مسدود شدن حساب تقریبا برای عموم کاربران امری لازم و ضروری است لذا دوستانی که بدون وریفای حساب در افیلیت affiliate فعالیت میکنند ممکن است هرلحظه حساب آنها توسط افیلیت affiliate بلوکه یا مسدود شود . لازم به ذکر است اکانت های مسدود شده و بلاک شده توسط افیلیت affiliate توسط کارشناسان مجموعه صرافر قابل بازگشایی هستند و تمامی حساب های مسدود شده در اسرع وقت توسط این مرکز بازگشایی میشود .

خدمات احراز هویت افیلیت affiliate در مجموعه صرافر در اسرع وقت انجام میشود ، احراز هویت افیلیت affiliate هم اکنون در طول مدت 24 لغایت 72 ساعت کاری انجام میپذیرد ، کلیه دوستانی که بنا به هر دلیلی اعم از مغایرت vpn و .. دچار انسداد حساب شده اند بمنظور بازگشایی اکانت میتوانند از طریق همین سامانه درخواست خود را ثبت نمایند .

بهترین راه جلوگیری از انسداد حساب افیلیت affiliate شروع فعالیت از ابتدا توسط حساب وریفای شده و رسمی میباشد ، اگر نمیخواهید در آینده مشکلاتی از قبیل مسدودی حساب و از بین رفتن سرمایه را داشته باشید بهتر است نسبت به افتتاح حساب افیلیت affiliate بصورت وریفای شده اقدام نمایید و از هم اکنون منابع مالی خود را از حساب های عادی خارج کنید .

نام حساب / اکانت

affiliate

مدت زمان تحویل اکانت

48 ساعت

مدارک مورد نیاز

Not required

کشورهای تحت پوشش

ALL Countries

کمپانی افیلیت affiliate : بازاریابی وابسته تا حدی با سایر روشهای بازاریابی اینترنتی همپوشانی دارد زیرا شرکتهای وابسته اغلب از روشهای تبلیغاتی منظم استفاده می کنند. این روش ها شامل بهینه سازی موتور جستجوی ارگانیک (SEO) ، بازاریابی موتور جستجوگر  (PPC – پرداخت به ازای هر کلیک) ، بازاریابی از طریق پست الکترونیکی ، بازاریابی محتوا و (به تعبیری) تبلیغات نمایشی است. از طرف دیگر ، شرکت های وابسته گاهی اوقات از تکنیک های کمتری استفاده می کنند ، مانند انتشار بررسی محصولات یا خدمات ارائه شده توسط یک همکار و شریک تجاری . 

 

افیلیت affiliate معمولاً با بازاریابی ارجاعی اشتباه گرفته می شود ، زیرا هر دو شکل بازاریابی از اشخاص ثالث برای هدایت فروش به خرده فروش استفاده می کنند. دو شکل بازاریابی از نظر نحوه فروش باعث تمایز می شود ، جایی که بازاریابی وابسته صرفاً به انگیزه های مالی متکی است ، در حالی که بازاریابی ارجاعی بیشتر به اعتماد و روابط شخصی متکی است. 

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص وریفای حساب افیلیت affiliate  مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید.

با توجه به شرایط کاربر و مدارک موجود وریفای حساب افیلیت affiliateبین 24 ساعت تا حداکثر 72 ساعت کاری بطول می انجامد .

کلیه کاربران میتوانند بواسطه وریفای اکانت افیلیت affiliate خود از هرگونه ریسک محدود شدن حساب و حساسیت روی اکانت خود در آینده جلوگیری کنند همچنین و سایر ویژگی های نامحدود وریفای اکانت افیلیت affiliate  استفاده کنند  .

بمنظور افتتاح حساب افیلیت affiliate  و یا وریفای اکانت افیلیت affiliate لازم است که کلیه این مراحل از ابتدای ایجاد حساب تا وریفای اکانت توسط مجموعه صرافر انجام شود ، همچنین کاربر میبایست سایر مدارک همچون تصویر سلفی ، مدارک شناسایی و … مورد نیاز را در اختیار کارشناس مربوطه قرار دهد

کمپانی افیلیت affiliate  در بیش از 17 کشور دفاتر نمایندگی داشته که از جمله میتوان به دفاتر آمریکا ، برلین ، تایوان و … اشاره کنم

بله ، درصورتی حساب شما توسط تیم افیلیت affiliate  رد شده باشد و یا مسدود شده باشد شما میتوانید بمنظور رفع انسداد حساب خود از طریق مجموعه صرافر درخواست رفع محدودیت اکانت خود را ثبت کنید .

خیر ، متاسفانه ارائه خدمات به ایرانیان توسط کمپانی افیلیت affiliate محدود شده است و استفاده از خدمات این شرکت می بایست با شرایط خاص و تحت نظارت تیم صرافر انجام پذیرد .

Please rate Stellar

0 / 3

Your page rank:

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.