اطلاعیه مهم : نسخه بروز و جدید وب سرویس صرافر از هم اکنون آماده ارائه خدمات میباشد.

وریفای حساب bitfinex
تایید سریع و وریفای اکانت bitfinex
رفع مسدودی و محدودیت حساب bitfinex
افتتاح حساب رسمی bitfinex
مشاوره و پشتیبانی خدمات bitfinex
ارائه خدمات bitfinex به کل کشورهای جهان

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

وریفای حساب کلیک بانک Clickbank

افتتاح حساب در کلیک بانک Clickbank ساده  می باشد  ولی وریفای حساب نیاز به تایید مدارک هویتی دارند.  همان طور که گفته شد به علت تحریم متاسفانه کابران ایرانی نمی­توانند از خدمات این پلتفرم استفاده کنند. مجموعه صرافر در کنار شماست تا با ثبت نام و وریفای کردن حساب پکس فول بتوانید به راحتی از خدمات این صرافی استفاده نمایید. صرافر از طریق کارشناسان خود با بهترین روش و در اسرع وقت حساب شما را وریفای می کند. 

مزایای حساب وریفای شده کلیک بانک Clickbank

Clickbank یک سایت اینترنتی است که اقدام به فروش محصولات الکترونیک و عمدتا کتاب الکترونیک می کند. Clickbank یکی از بزرگترین سایت های تجارت الکترونیک در دنیا محسوب می شود و یکی از موفقترین نمونه های سیستم های همکاری در فروش یا affiliate است. شما با عضویت Clickbank میتوانید به راحتی اقدام به فروش کالاهای دیجیتال بسیاری زیادی کنید و درآمد فوق العاده بالایی هم از محل فروش ها به دست آورید . Clickbank امکان عضویت در بسیاری از کشورها را بسته است و به تازگی نمیتوان به راحتی درآن عضو شد. Clickbank با توجه به داشتن محیطی ساده و بسیار راحت ، توانسته وب سایتی برای ایجاد اشتغال و کسب درآمد برای افراد در سراسر دنیا باشد.

از مزایای وریفای حساب  Clickbank می توان به این موارد اشاره کرد:

  • رفع محدودیت حساب 
  • ارتقاع سطح دسترسی 
  • گسترده شدن سطح فعالیت 
  • امنیت حساب . 

Clickbank وریفای اکانت

خدمات وریفای اکانت کلیک بانک برای اولین بار در کشور بصورت کاملا اصولی و 100% تضمینی به کاربران ارائه میشود ، کلیه مراحل وریفای و تایید حساب کلیک بانک توسط کارشناسان خبره در این حوزه انجام میشود

Clickbank تایید حساب کاربری

تایید حساب کلیک بانک طی حداکثر 48 ساعت کاری توسط کارشناسان صرافر انجام میذیرد ، این فرایند با توجه به پیچیدگی شرایط احراز هویت و تایید هویت کاربران از 24 ساعت تا 72 ساعت کاری به طول می انجامد

Clickbank رفع مسدودی اکانت محدود شده

کلیه کاربرانی که بواسطه شرایط تحریمی و سیاست های کمپانی کلیک بانک دچار مسدودی حساب شده اند میتوانند با استفاده از خدمات رفع مسدودی حساب کلیک بانک در مجموعه صرافر اقدام به بازگشایی حساب و عودت مبالغ نمایند

نام حساب / اکانت

Clickbank

مدت زمان تحویل اکانت

48 ساعت

مدارک مورد نیاز

Not required

کشورهای تحت پوشش

ALL Countries

تاریخچه کمپانی کلیک بانک Clickbank

Clickbank یک سایت اینترنتی است که اقدام به فروش محصولات الکترونیک و عمدتا کتاب الکترونیک می کند. Clickbank یکی از بزرگترین سایت های تجارت الکترونیک در دنیا محسوب می شود و یکی از موفقترین نمونه های سیستم های همکاری در فروش یا affiliate است. شما با عضویت Clickbank میتوانید به راحتی اقدام به فروش کالاهای دیجیتال بسیاری زیادی کنید و درآمد فوق العاده بالایی هم از محل فروش ها به دست آورید . Clickbank امکان عضویت در بسیاری از کشورها را بسته است و به تازگی نمیتوان به راحتی درآن عضو شد. Clickbank با توجه به داشتن محیطی ساده و بسیار راحت ، توانسته وب سایتی برای ایجاد اشتغال و کسب درآمد برای افراد در سراسر دنیا باشد.

علت محبوبیت Clickbank:

  • نحوه پورسانت دهی
  • هزینه های کم و به صرفه
  • مدل اقتصادی

  در Clickbank محصولات ، کتاب و نرم افزاری هست و هیچ یک از مشکلات مربوط به کالاهای فیزیکی را ندارند و کاربر با مطالعه و دید کامل به راحتی می تواند محصولات خود را بفروش برساند. Clickbank فروش های میلیونی دارد و هر فروشنده ای که محصول خود را جهت عرضه به مردم ارائه کند با فروش شگفت انگیزی روبرو خواهد شد. زیرا پروسانت های پرداختی به اکثرا بالای ۳۰ درصد می باشد . حتی برخی موارد به ۸۰ تا ۹۰ درصد هم میرسد و همین امر باعث می شود نمایندگان فروش ، تمام تلاش خود را جهت فروش محصولات انجام دهند . Clickbank بدون داشتن هزینه پست و هزینه های کارمندی یکی از به صرفه ترین وب سایت های جهان می باشد. کارمندان این سایت همان مردم و عاملین فروش هستند که در سراسر دنیا ، در منزل و محل کار شخصی خود مشغول به فروش محصولات این وب سایت هستند . در سایت Clickbank کلیه اصول مربوط به اعتماد سازی کاربران رعایت شده است  متاسفانه در صورتی که با ای پی ایران وارد این وب سایت شوید در مراحل ثبت نام به مشکل برخورد خواهید کرد و یا پس از ثبت نام اکانت شما بسته میشود. رای فعالیت در سایت کلیک بانک  نیاز به تایید ادرس و حساب بانکی می باشد. برای کار در این وب سایت نیاز هست که یک حساب بانکی معتبر و یک موقعیت مکانی ( ادرس ) تایید شده در سایت ثبت کنید

برای فعالیت در سایت  Clickbank مثل پرداخت در سایت های خارجی دیگر نیاز به پرداخت ارزی خواهید داشت. به دلیل تحریم ها ایران با شبکه بانکی جهانی ارتباط ندارد. به عبارت دیگر، برای پرداخت در سایت های خارجی نمی توان از حساب بانکی ایران استفاده کرد. به همین دلیل باید از روش هایی استفاده نمود که دسترسی افراد را به بانکی جهانی فراهم می سازد. به این منظور از روش های مختلفی می توان استفاده کرد.

مجموعه صرافر در کنار شماست تا با وریفای حساب  Clickbankبتوانید به راحتی از خدمات این این پلتفرم استفاده نمایید. صرافر از طریق کارشناسان خود با بهترین روش و در اسرع وقت حساب شما را ایجاد می کند. از جمله مهمترین دلایل وریفای اکانت عبارت است از : رفع محدودیت حساب ، ارتقاع سطح دسترسی ، گسترده شدن سطح فعالیت و امنیت حساب. با صرافر امکان وریفای و تایید حساب در کلیه وبسایت های اینترنتی و درگاه های جهانی برای شما فراهم شده است.

سوالات متداول

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص وریفای حساب کلیک بانک Clickbank  مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید.

با توجه به شرایط کاربر و مدارک موجود وریفای حساب کلیک بانک Clickbank بین 24 ساعت تا حداکثر 72 ساعت کاری بطول می انجامد .

کلیه کاربران میتوانند بواسطه وریفای اکانت کلیک بانک Clickbank  خود از هرگونه ریسک محدود شدن حساب و حساسیت روی اکانت خود در آینده جلوگیری کنند همچنین و سایر ویژگی های نامحدود وریفای اکانت کلیک بانک Clickbank    استفاده کنند  .

بمنظور افتتاح حساب پکلیک بانک Clickbank و یا وریفای اکانت کلیک بانک Clickbank لازم است که کلیه این مراحل از ابتدای ایجاد حساب تا وریفای اکانت توسط مجموعه صرافر انجام شود ، همچنین کاربر میبایست سایر مدارک همچون تصویر سلفی ، مدارک شناسایی و … مورد نیاز را در اختیار کارشناس مربوطه قرار دهد

کمپانی کلیک بانک Clickbank در بیش از 17 کشور دفاتر نمایندگی داشته که از جمله میتوان به دفاتر آمریکا ، برلین ، تایوان و … اشاره کنم

بله ، درصورتی حساب شما توسط تیم کلیک بانک Clickbank رد شده باشد و یا مسدود شده باشد شما میتوانید بمنظور رفع انسداد حساب خود از طریق مجموعه صرافر درخواست رفع محدودیت اکانت خود را ثبت کنید .

خیر ، متاسفانه ارائه خدمات به ایرانیان توسط کمپانی کلیک بانک Clickbank محدود شده است و استفاده از خدمات این شرکت می بایست با شرایط خاص و تحت نظارت تیم صرافر انجام پذیرد .