اطلاعیه مهم : نسخه بروز و جدید وب سرویس صرافر از هم اکنون آماده ارائه خدمات میباشد.

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

وریفای حساب دائومیکر Daomaker

افتتاح حساب در صرافی دائومیکر Daomaker ساده  می باشد  ولی وریفای حساب نیاز به تایید مدارک هویتی دارند.  همان طور که گفته شد به علت تحریم متاسفانه کابران ایرانی نمی­توانند از خدمات صرافی دائومیکر Daomaker استفاده کنند. مجموعه صرافر در کنار شماست تا با ثبت نام و وریفای کردن حساب صرافی دائومیکر Daomaker بتوانید به راحتی از خدمات این صرافی استفاده نمایید. صرافر از طریق کارشناسان خود با بهترین روش و در اسرع وقت حساب شما را وریفای می کند. 

مزایای حساب دائومیکر Daomaker

صرافی صرافی دائومیکر Daomaker یکی از محبوب‌ترین و بزرگترین صرافی‌های ارز دیجیتال در دنیا است که شما می‌توانید در این صرافی به خرید و فروش کوین‌های مختلف در حوزه ارزهای دیجیتال بپردازید. اما آنچه بسیار اهمیت دارد وریفای کردن حسابتان می باشد. شما فقط در صورت وریفای کردن حسابتان می توانید از خدمات صرافی دائومیکر Daomaker بهره مند شوید. از مزایای وریفای حساب صرافی دائومیکر Daomaker می توان به این موارد اشاره کرد: رفع محدودیت حساب – ارتقاع سطح دسترسی – گسترده شدن سطح فعالیت – امنیت حساب . 

رفع انسداد حساب دائومیکر Daomaker

با توجه به اینکه وریفای اکانت  دائومیکر Daomaker بمنظور جلوگیری از مسدود شدن حساب تقریبا برای عموم کاربران امری لازم و ضروری است لذا دوستانی که بدون وریفای حساب در  دائومیکر Daomaker فعالیت میکنند ممکن است هرلحظه حساب آنها توسط  دائومیکر Daomaker بلوکه یا مسدود شود . لازم به ذکر است اکانت های مسدود شده و بلاک شده توسط  دائومیکر Daomaker توسط کارشناسان مجموعه صرافر قابل بازگشایی هستند و تمامی حساب های مسدود شده در اسرع وقت توسط این مرکز بازگشایی میشود .

خدمات احراز هویت دائومیکر Daomaker

خدمات احراز هویت  دائومیکر Daomaker در مجموعه صرافر در اسرع وقت انجام میشود ، احراز هویت  دائومیکر Daomaker هم اکنون در طول مدت 24 لغایت 72 ساعت کاری انجام میپذیرد ، کلیه دوستانی که بنا به هر دلیلی اعم از مغایرت vpn و .. دچار انسداد حساب شده اند بمنظور بازگشایی اکانت میتوانند از طریق همین سامانه درخواست خود را ثبت نمایند .

افتتاح حساب دائومیکر Daomaker

بهترین راه جلوگیری از انسداد حساب  دائومیکر Daomaker شروع فعالیت از ابتدا توسط حساب وریفای شده و رسمی میباشد ، اگر نمیخواهید در آینده مشکلاتی از قبیل مسدودی حساب و از بین رفتن سرمایه را داشته باشید بهتر است نسبت به افتتاح حساب  دائومیکر Daomaker بصورت وریفای شده اقدام نمایید و از هم اکنون منابع مالی خود را از حساب های عادی خارج کنید .

Daomaker وریفای اکانت دائومیکر​

خدمات وریفای اکانت دائومیکر برای اولین بار در کشور بصورت کاملا اصولی و 100% تضمینی به کاربران ارائه میشود ، کلیه مراحل وریفای و تایید حساب دائومیکر توسط کارشناسان خبره در این حوزه انجام میشود

Daomaker تایید اکانت دائومیکر​

تایید حساب دائومیکر طی حداکثر 48 ساعت کاری توسط کارشناسان صرافر انجام میذیرد ، این فرایند با توجه به پیچیدگی شرایط احراز هویت و تایید هویت کاربران از 24 ساعت تا 72 ساعت کاری به طول می انجامد

Daomaker رفع مسدودی اکانت دائومیکر​

کلیه کاربرانی که بواسطه شرایط تحریمی و سیاست های کمپانی دائومیکر دچار مسدودی حساب شده اند میتوانند با استفاده از خدمات رفع مسدودی و انسداد حساب دائومیکر در مجموعه صرافر اقدام به بازگشایی حساب و عودت مبالغ نمایند

Daomaker احراز هویت اکانت دائومیکر​

خدمات احراز هویت دائومیکر در مجموعه صرافر ظرف مدت 72 ساعت کاری و بصورت کاملا استاندارد و اصولی مطابق با قوانین سایت مرجع انجام میپذیرد و کاربران میتوانند با استفاده از احراز هویت دائومیکر از مزایای نامحدود این کمپانی استفاده نمایند

Daomaker افتتاح حساب دائومیکر​

خدمات افتتاح و ایجاد اکانت وریفای شده دائومیکر بصورت 100% استاندارد و تایید شده ظرف مدت 72 ساعت کاری انجام میپذیرد

نام حساب / اکانت

Daomaker

مدت زمان تحویل اکانت

48 ساعت

مدارک مورد نیاز

Not required

کشورهای تحت پوشش

ALL Countries

تاریخچه دائو میکر Daomaker

دائو میکر یک صرافی متمرکز و تقریبا جدید میباشد که مزایا و ویژگی های منحصر به فردی از قبیل سیستم وام دهی و کسب درامد و …. را به کاربران خود ارائه میدهد. 

سوالات متداول

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص وریفای حساب دائومیکر Daomaker مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید.

با توجه به شرایط کاربر و مدارک موجود وریفای حساب دائومیکر Daomaker بین 24 ساعت تا حداکثر 72 ساعت کاری بطول می انجامد .

کلیه کاربران میتوانند بواسطه وریفای اکانت دائومیکر Daomaker  خود از هرگونه ریسک محدود شدن حساب و حساسیت روی اکانت خود در آینده جلوگیری کنند همچنین و سایر ویژگی های نامحدود وریفای اکانت دائومیکر Daomaker استفاده کنند  .

بمنظور افتتاح حساب دائومیکر Daomaker و یا وریفای اکانت دائومیکر Daomaker لازم است که کلیه این مراحل از ابتدای ایجاد حساب تا وریفای اکانت توسط مجموعه صرافر انجام شود ، همچنین کاربر میبایست سایر مدارک همچون تصویر سلفی ، مدارک شناسایی و … مورد نیاز را در اختیار کارشناس مربوطه قرار دهد

کمپانی بایننس در بیش از 17 کشور دفاتر نمایندگی داشته که از جمله میتوان به دفاتر آمریکا ، برلین ، تایوان و … اشاره کنم

بله ، درصورتی حساب شما توسط تیم بایننس رد شده باشد و یا مسدود شده باشد شما میتوانید بمنظور رفع انسداد حساب خود از طریق مجموعه صرافر درخواست رفع محدودیت اکانت خود را ثبت کنید .

خیر ، متاسفانه ارائه خدمات به ایرانیان توسط کمپانی بایننس محدود شده است و استفاده از خدمات این شرکت می بایست با شرایط خاص و تحت نظارت تیم صرافر انجام پذیرد .