اطلاعیه مهم : نسخه بروز و جدید وب سرویس صرافر از هم اکنون آماده ارائه خدمات میباشد.

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

وریفای حساب فریلنسر freelancer

افتتاح حساب در freelancer ساده  می باشد  ولی وریفای حساب نیاز به تایید مدارک هویتی دارند.  همان طور که گفته شد به علت تحریم متاسفانه کابران ایرانی نمی­توانند از خدمات این پلتفرم استفاده کنند. مجموعه صرافر در کنار شماست تا با ثبت نام و وریفای کردن حساب بتوانید به راحتی از خدمات این مجموعه استفاده نمایید. صرافر از طریق کارشناسان خود با بهترین روش و در اسرع وقت حساب شما را وریفای می کند. 

مزایای حساب فریلنسر freelancer

سایت فریلنسر  یکی از معتبر ترین پلتفرم ها برای انجام فعالیت های دورکاری است. برای کسب درآمد دلاری از سایت فریلنسر نیاز به ساخت اکانت است. کاربران بعد از افتتاح حساب باید نسبت به وریفای اکانت فریلنسر خود اقدام کنند تا بتوانند فعالیت خود را در این سایت آغاز کنند. از مزایای وریفای حساب freelancer می توان به این موارد اشاره کرد: – رفع محدودیت حساب – ارتقاع سطح دسترسی – گسترده شدن سطح فعالیت –امنیت حساب . 

رفع مسدودی فریلنسر freelancer

با توجه به اینکه وریفای اکانت فریلنسر freelancer بمنظور جلوگیری از مسدود شدن حساب تقریبا برای عموم کاربران امری لازم و ضروری است لذا دوستانی که بدون وریفای حساب در فریلنسر freelancer فعالیت میکنند ممکن است هرلحظه حساب آنها توسط فریلنسر freelancer بلوکه یا مسدود شود . لازم به ذکر است اکانت های مسدود شده و بلاک شده توسط فریلنسر freelancer  توسط کارشناسان مجموعه صرافر قابل بازگشایی هستند و تمامی حساب های مسدود شده در اسرع وقت توسط این مرکز بازگشایی میشود .

 

احراز هویت فریلنسر freelancer

خدمات احراز هویت فریلنسر freelancer در مجموعه صرافر در اسرع وقت انجام میشود ، احراز هویت فریلنسر freelancer هم اکنون در طول مدت 24 لغایت 72 ساعت کاری انجام میپذیرد ، کلیه دوستانی که بنا به هر دلیلی اعم از مغایرت vpn و .. دچار انسداد حساب شده اند بمنظور بازگشایی اکانت میتوانند از طریق همین سامانه درخواست خود را ثبت نمایند .

 

افتتاح حساب فریلنسر freelancer

بهترین راه جلوگیری از انسداد حساب فریلنسر freelancer شروع فعالیت از ابتدا توسط حساب وریفای شده و رسمی میباشد ، اگر نمیخواهید در آینده مشکلاتی از قبیل مسدودی حساب و از بین رفتن سرمایه را داشته باشید بهتر است نسبت به افتتاح حساب فریلنسر freelancer بصورت وریفای شده اقدام نمایید و از هم اکنون منابع مالی خود را از حساب های عادی خارج کنید .

 

freelancer وریفای اکانت فریلنسر

خدمات وریفای اکانت فریلنسر برای اولین بار در کشور بصورت کاملا اصولی و 100% تضمینی به کاربران ارائه میشود ، کلیه مراحل وریفای و تایید حساب فریلنسر توسط کارشناسان خبره در این حوزه انجام میشود

freelancer تایید حساب فریلنسر

تایید حساب فریلنسر طی حداکثر 48 ساعت کاری توسط کارشناسان صرافر انجام میذیرد ، این فرایند با توجه به پیچیدگی شرایط احراز هویت و تایید هویت کاربران از 24 ساعت تا 72 ساعت کاری به طول می انجامد

freelancer وریفای اکانت فریلنسر

کلیه کاربرانی که بواسطه شرایط تحریمی و سیاست های کمپانی فریلنسر دچار مسدودی حساب شده اند میتوانند با استفاده از خدمات رفع مسدودی حساب در مجموعه صرافر اقدام به بازگشایی حساب و عودت مبالغ نمایند

نام حساب / اکانت

freelancer

مدت زمان تحویل اکانت

48 ساعت

مدارک مورد نیاز

Not required

کشورهای تحت پوشش

ALL Countries

تاریخچه فریلنسر freelancer

اگر قصد فعالیت بین المللی دارید و فقط از طریق یک کامپیوتر خانگی می خواهید این کار را انجام دهید، بهترین راه برای شما فعالیت در سایت های فریلنسری است.  قرارداد کارمُزدی یا فری‌لنس، گونه‌ای قرارداد کاری است که بر اساس  آن فرد یا شرکتی قول انجام کاری را برای یک کارفرما در ازای دست‌مزدی مشخص را می‌دهد. کارمزد یا فریلنسر کسی است که سرویس‌ها یا خدمات خود را بدون تعهد درازمدت به کارفرما ارائه می‌کند. آن‌ها معمولاً ساعتی، روزانه یا پروژه‌ای دستمزد می‌گیرند و اساساً یک کسب و کار یک‌نفره است. شما با فعالیت فریلنسری هر زمان که خواستید و هر چقدر که تمایل داشته باشید فعالیت میکنید. بزرگترین مزیت فعالیت فریلنسری دستمزد دلاری است.

سایت فریلنسر  یکی از معتبر ترین پلتفرم ها برای انجام فعالیت های دورکاری است. برای کسب درآمد دلاری از سایت فریلنسر نیاز به ساخت اکانت است. کاربران بعد از افتتاح حساب باید نسبت به وریفای اکانت فریلنسر خود اقدام کنند تا بتوانند فعالیت خود را در این سایت آغاز کنند.

گروه های شغلی موجود در freelancer:

 • موسیقی
 • چاپ
 • نویسندگی
 • برنامه‌نویسی
 • طراحی گرافیک
 • عکاسی
 • روزنامه‌نگاری
 • مشاوره آرایشگری
 • ویرایش
 • طراحی سایت
 • راهنمای تور
 • مهندسی معماری

ساخت اکانت در freelancer و کسب درآمد از آن نیازمند داشتن حساب ارزی می باشد.. با توجه به تحریم کشور، شهروندان ایرانی در استفاده از  freelancer با مشکل مواجه می باشند. اما مجموعه صرافر در کنار شماست تا با ثبت نام حساب upwork  بتوانید به راحتی از خدمات این این پلتفرم استفاده نمایید. صرافر از طریق کارشناسان خود با بهترین روش و در اسرع وقت حساب شما را ایجاد می کند. از جمله مهمترین دلایل وریفای اکانت عبارت است از : رفع محدودیت حساب ، ارتقاع سطح دسترسی ، گسترده شدن سطح فعالیت و امنیت حساب. با صرافر امکان وریفای و تایید حساب در کلیه وبسایت های اینترنتی و درگاه های جهانی برای شما فراهم شده است.

سوالات متداول

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص وریفای حساب  فریلنسر freelancer مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید.

با توجه به شرایط کاربر و مدارک موجود وریفای حساب فریلنسر freelancer بین 24 ساعت تا حداکثر 72 ساعت کاری بطول می انجامد .

کلیه کاربران میتوانند بواسطه وریفای اکانت فریلنسر freelancer خود از هرگونه ریسک محدود شدن حساب و حساسیت روی اکانت خود در آینده جلوگیری کنند همچنین و سایر ویژگی های نامحدود وریفای اکانت فریلنسر freelancer استفاده کنند  .

بمنظور افتتاح حساب فریلنسر freelancerو یا وریفای اکانت فریلنسر freelancer لازم است که کلیه این مراحل از ابتدای ایجاد حساب تا وریفای اکانت توسط مجموعه صرافر انجام شود ، همچنین کاربر میبایست سایر مدارک همچون تصویر سلفی ، مدارک شناسایی و … مورد نیاز را در اختیار کارشناس مربوطه قرار دهد

کمپانی فریلنسر freelancer در بیش از 17 کشور دفاتر نمایندگی داشته که از جمله میتوان به دفاتر آمریکا ، برلین ، تایوان و … اشاره کنم

بله ، درصورتی حساب شما توسط تیم فریلنسر freelancer رد شده باشد و یا مسدود شده باشد شما میتوانید بمنظور رفع انسداد حساب خود از طریق مجموعه صرافر درخواست رفع محدودیت اکانت خود را ثبت کنید .

خیر ، متاسفانه ارائه خدمات به ایرانیان توسط کمپانی فریلنسر freelancer محدود شده است و استفاده از خدمات این شرکت می بایست با شرایط خاص و تحت نظارت تیم صرافر انجام پذیرد .