اطلاعیه مهم : نسخه بروز و جدید وب سرویس صرافر از هم اکنون آماده ارائه خدمات میباشد.

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

وریفای حساب جی توجی g2g

افتتاح حساب در  جی توجی g2g  ساده  می باشد  ولی وریفای حساب نیاز به تایید مدارک هویتی دارند.  همان طور که گفته شد به علت تحریم متاسفانه کابران ایرانی نمی­توانند از خدمات این پلتفرم استفاده کنند. مجموعه صرافر در کنار شماست تا با ثبت نام و وریفای کردن حساب پکس فول بتوانید به راحتی از خدمات این مجموعه استفاده نمایید. صرافر از طریق کارشناسان خود با بهترین روش و در اسرع وقت حساب شما را وریفای می کند. 

مزایای حساب جی توجی g2g

امروزه بازی و گیم، در میان بسیاری از افراد در تمامی دنیا، از جذابیت زیادی برخوردار است. در کنار این موضوع، برخی از گیمرهای حرفه ای، این مسیر را جهت کسب درآمد ارزی خود انتخاب کرده و توانسته اند درآمدهای خوبی را به دست آورند. یکی از پلتفرم های بسیار محبوب برای کسب درآمد از طریق گیم، g2g می باشد. در ادامه به معرفی این سایت خواهیم پرداخت.

Ken Chee، موسس موسسه وب سایت g2g (سایت Gamer to Gamer Marketplace)، در سال ۲۰۱۳ یک پورتال رسمی برای علاقه‌مندان به بازی ایجاد کرد. در g2g به بازیکنان اجازه داده می شود تا در یک محیط امن قرار بگیرند و چیزهایی را که در بازی و گیم لازم دارند را با دیگر گیمرها مبادله کنند. از مزایای وریفای حساب  جی توجی g2g   می توان به این موارد اشاره کرد:

  • رفع محدودیت حساب 
  • ارتقاع سطح دسترسی 
  • گسترده شدن سطح فعالیت 
  • امنیت حساب . 

رفع مسدودی جی توجی g2g

با توجه به اینکه وریفای اکانت  جی توجی g2g بمنظور جلوگیری از مسدود شدن حساب تقریبا برای عموم کاربران امری لازم و ضروری است لذا دوستانی که بدون وریفای حساب در  جی توجی g2g فعالیت میکنند ممکن است هرلحظه حساب آنها توسط  جی توجی g2g بلوکه یا مسدود شود . لازم به ذکر است اکانت های مسدود شده و بلاک شده توسط جی توجی g2g توسط کارشناسان مجموعه صرافر قابل بازگشایی هستند و تمامی حساب های مسدود شده در اسرع وقت توسط این مرکز بازگشایی میشود .

احراز هویت حساب جی توجی g2g

خدمات احراز هویت جی توجی g2g در مجموعه صرافر در اسرع وقت انجام میشود ، احراز هویت جی توجی g2g هم اکنون در طول مدت 24 لغایت 72 ساعت کاری انجام میپذیرد ، کلیه دوستانی که بنا به هر دلیلی اعم از مغایرت vpn و .. دچار انسداد حساب شده اند بمنظور بازگشایی اکانت میتوانند از طریق همین سامانه درخواست خود را ثبت نمایند .

رفع مسدودی حساب جی توجی g2g

بهترین راه جلوگیری از انسداد حساب جی توجی g2g شروع فعالیت از ابتدا توسط حساب وریفای شده و رسمی میباشد ، اگر نمیخواهید در آینده مشکلاتی از قبیل مسدودی حساب و از بین رفتن سرمایه را داشته باشید بهتر است نسبت به افتتاح حساب جی توجی g2g بصورت وریفای شده اقدام نمایید و از هم اکنون منابع مالی خود را از حساب های عادی خارج کنید .

g2g وریفای حساب جی توجی

خدمات وریفای اکانت جی توجی برای اولین بار در کشور بصورت کاملا اصولی و 100% تضمینی به کاربران ارائه میشود ، کلیه مراحل وریفای و تایید حساب جی توجی توسط کارشناسان خبره در این حوزه انجام میشود

g2g تایید حساب جی توجی

تایید حساب جی توجی طی حداکثر 48 ساعت کاری توسط کارشناسان صرافر انجام میذیرد ، این فرایند با توجه به پیچیدگی شرایط احراز هویت و تایید هویت کاربران از 24 ساعت تا 72 ساعت کاری به طول می انجامد

g2g رفع مسدودی حساب جی توجی

کلیه کاربرانی که بواسطه شرایط تحریمی و سیاست های کمپانی جی توجی دچار مسدودی حساب شده اند میتوانند با استفاده از خدمات رفع مسدودی حساب جی توجی در مجموعه صرافر اقدام به بازگشایی حساب و عودت مبالغ نمایند

نام حساب / اکانت

G2G

مدت زمان تحویل اکانت

48 ساعت

مدارک مورد نیاز

Not required

کشورهای تحت پوشش

ALL Countries

تاریخچه کمپانی جی توجی g2g

امروزه بازی و گیم، در میان بسیاری از افراد در تمامی دنیا، از جذابیت زیادی برخوردار است. در کنار این موضوع، برخی از گیمرهای حرفه ای، این مسیر را جهت کسب درآمد ارزی خود انتخاب کرده و توانسته اند درآمدهای خوبی را به دست آورند. یکی از پلتفرم های بسیار محبوب برای کسب درآمد از طریق گیم، g2g می باشد. در ادامه به معرفی این سایت خواهیم پرداخت.

Ken Chee، موسس موسسه وب سایت g2g (سایت Gamer to Gamer Marketplace)، در سال ۲۰۱۳ یک پورتال رسمی برای علاقه‌مندان به بازی ایجاد کرد. در g2g به بازیکنان اجازه داده می شود تا در یک محیط امن قرار بگیرند و چیزهایی را که در بازی و گیم لازم دارند را با دیگر گیمرها مبادله کنند.

سایت G2G مانند سایت PlayerAuctions، مسئول پوشش دهی پرداخت جهانی به خریداران گیم می‌باشد. امروزه پرداخت با بیش از ۲۰۰ روش با ۲۲ ارز مختلف توسط g2g وجود دارد. g2g انواع مختلفی از پرداخت ها و همچنین روش های برداشت را برای خریداران و فروشندگان ارائه می‌دهد. این موضوع قطعا باعث می‌شود تا g2g مزایای رقابتی در بسیاری از پورتال‌های تجارت الکترونیک موجود در صنعت را بدست آورد. این سایت رابطی میان گیمرهای حرفه ای و معاملات اکانت بازی بوده و شرایط کسب درآمد ارزی را برای آنان فراهم نموده است. در اینجا خواهیم گفت که در این سایت چگونه می توانید درآمد دلاری از فروش اکانت بازی کسب نمایید.

G2G قصد دارد که به یکی از قدرت های جهانی در گیم تبدیل شده و با ایجاد استراتژی های مناسب، همواره در تلاش است تا به هدف خود نزدیک تر شود. این سایت توانسته است با حضور فعال در شبکه های اجتماعی مانند یوتیوب و فیسبوک، توجه مخاطبان زیادی را به سوی خود جلب نموده است. ویژگی های ممتاز سایت G2G به آن کمک کرده است که در اندک زمانی بتواند رشد و پیشرفت زیادی داشته باشد و از همین روست که گیمرهایی که در این سایت فعالیت می کنند، به سادگی می توانند درآمد ارزی مناسبی را کسب کنند. مزایای g2g:

  • ارائه بالاترین استاندارد ها
  • فراهم آوردن امکانات و افزودن تجربیات  گیمرها به صورت آنلاین
  • تشکیل تیمی از افراد با تجربه
  • درگاه‌های پرداخت و برداشت متنوع مانند وب مانی، پی پال، ویزا کارت و سایر کارت ها و حساب های ارزی

برای فعالیت در سایت   G2Gمثل پرداخت در سایت های خارجی دیگر نیاز به پرداخت ارزی خواهید داشت. به دلیل تحریم ها ایران با شبکه بانکی جهانی ارتباط ندارد. به عبارت دیگر، برای پرداخت در سایت های خارجی نمی توان از حساب بانکی ایران استفاده کرد. به همین دلیل باید از روش هایی استفاده نمود که دسترسی افراد را به بانکی جهانی فراهم می سازد. به این منظور از روش های مختلفی می توان استفاده کرد.

مجموعه صرافر در کنار شماست تا با وریفای حساب   G2Gبتوانید به راحتی از خدمات این این پلتفرم استفاده نمایید. صرافر از طریق کارشناسان خود با بهترین روش و در اسرع وقت حساب شما را ایجاد می کند. از جمله مهمترین دلایل وریفای اکانت عبارت است از : رفع محدودیت حساب ، ارتقاع سطح دسترسی ، گسترده شدن سطح فعالیت و امنیت حساب. با صرافر امکان وریفای و تایید حساب در کلیه وبسایت های اینترنتی و درگاه های جهانی برای شما فراهم شده است.

سوالات متداول

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص وریفای حساب  جی توجی g2g مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید.

با توجه به شرایط کاربر و مدارک موجود وریفای حساب جی توجی g2g  بین 24 ساعت تا حداکثر 72 ساعت کاری بطول می انجامد .

کلیه کاربران میتوانند بواسطه وریفای اکانت جی توجی g2g خود از هرگونه ریسک محدود شدن حساب و حساسیت روی اکانت خود در آینده جلوگیری کنند همچنین و سایر ویژگی های نامحدود وریفای اکانت جی توجی g2g    استفاده کنند  .

بمنظور افتتاح حساب جی توجی g2g  و یا وریفای اکانت جی توجی g2g  لازم است که کلیه این مراحل از ابتدای ایجاد حساب تا وریفای اکانت توسط مجموعه صرافر انجام شود ، همچنین کاربر میبایست سایر مدارک همچون تصویر سلفی ، مدارک شناسایی و … مورد نیاز را در اختیار کارشناس مربوطه قرار دهد

کمپانی جی توجی g2g در بیش از 17 کشور دفاتر نمایندگی داشته که از جمله میتوان به دفاتر آمریکا ، برلین ، تایوان و … اشاره کنم

بله ، درصورتی حساب شما توسط تیم جی توجی g2g  رد شده باشد و یا مسدود شده باشد شما میتوانید بمنظور رفع انسداد حساب خود از طریق مجموعه صرافر درخواست رفع محدودیت اکانت خود را ثبت کنید .

خیر ، متاسفانه ارائه خدمات به ایرانیان توسط کمپانی جی توجی g2g محدود شده است و استفاده از خدمات این شرکت می بایست با شرایط خاص و تحت نظارت تیم صرافر انجام پذیرد .