اطلاعیه مهم : نسخه بروز و جدید وب سرویس صرافر از هم اکنون آماده ارائه خدمات میباشد.

وریفای حساب bitfinex
تایید سریع و وریفای اکانت bitfinex
رفع مسدودی و محدودیت حساب bitfinex
افتتاح حساب رسمی bitfinex
مشاوره و پشتیبانی خدمات bitfinex
ارائه خدمات bitfinex به کل کشورهای جهان

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

وریفای حساب گیت آیو gate-io

افتتاح حساب در   گیت آیو gate-io ساده  می باشد  ولی وریفای حساب نیاز به تایید مدارک هویتی دارند.  همان طور که گفته شد به علت تحریم متاسفانه کابران ایرانی نمی­توانند از خدمات این پلتفرم استفاده کنند. مجموعه صرافر در کنار شماست تا با ثبت نام و وریفای کردن حساب پکس فول بتوانید به راحتی از خدمات این صرافی استفاده نمایید. صرافر از طریق کارشناسان خود با بهترین روش و در اسرع وقت حساب شما را وریفای می کند. 

مزایای حساب گیت آیو gate-io

Gate.io از سال 2013 فعالیت می کند. پس از تغییر نام تجاری در Gate.io در سال 2017 ، یکی از سریعترین سیستم عامل های رمزنگاری می باشد که دارای یک سیستم عامل پیشگام عرضه اولیه (IEO) است. ، ارزهای رمزنگاری شده متعدد ، معاملات حاشیه ای با اهرم و سایر خدمات پیشرفته مالی مانند وام های حاشیه ای یا استقراض از ویژگی آن می باشد.  این سایت شامل 180 سکه مختلف و نزدیک به 400 بازار مختلف ارز رمزنگاری شده است.  شما می توانید در بازارهای ارزهای رمزنگاری شده ، معاملات حاشیه ای با اهرم 10 برابر ، وام های حاشیه ای یا وام های قرض الحسنه ، شرکت در برنامه های سرمایه گذاری دوره ای ، سرمایه گذاری در IEO از طریق بستر راه اندازی Gate.io خود ، قراردادهای مبادله دائمی و موارد دیگر  فعالیت کنید. از مزایای وریفای حساب   گیت آیو gate-io می توان به این موارد اشاره کرد: – رفع محدودیت حساب – ارتقاع سطح دسترسی – گسترده شدن سطح فعالیت – امنیت حساب . 

رفع مسدودی حساب گیت آیو gate-io

با توجه به اینکه وریفای اکانت گیت آیو gate-io بمنظور جلوگیری از مسدود شدن حساب تقریبا برای عموم کاربران امری لازم و ضروری است لذا دوستانی که بدون وریفای حساب در گیت آیو gate-io فعالیت میکنند ممکن است هرلحظه حساب آنها توسط گیت آیو gate-io بلوکه یا مسدود شود . لازم به ذکر است اکانت های مسدود شده و بلاک شده توسط گیت آیو gate-io توسط کارشناسان مجموعه صرافر قابل بازگشایی هستند و تمامی حساب های مسدود شده در اسرع وقت توسط این مرکز بازگشایی میشود .

احراز هویت گیت آیو gate-io

خدمات احراز هویت گیت آیو gate-io در مجموعه صرافر در اسرع وقت انجام میشود ، احراز هویت گیت آیو gate-io هم اکنون در طول مدت 24 لغایت 72 ساعت کاری انجام میپذیرد ، کلیه دوستانی که بنا به هر دلیلی اعم از مغایرت vpn و .. دچار انسداد حساب شده اند بمنظور بازگشایی اکانت میتوانند از طریق همین سامانه درخواست خود را ثبت نمایند .

مزایای حساب گیت آیو gate-io

بهترین راه جلوگیری از انسداد حساب گیت آیو gate-io شروع فعالیت از ابتدا توسط حساب وریفای شده و رسمی میباشد ، اگر نمیخواهید در آینده مشکلاتی از قبیل مسدودی حساب و از بین رفتن سرمایه را داشته باشید بهتر است نسبت به افتتاح حساب گیت آیو gate-io بصورت وریفای شده اقدام نمایید و از هم اکنون منابع مالی خود را از حساب های عادی خارج کنید .

gate-io وریفای اکانت

خدمات وریفای اکانت گیت آیو برای اولین بار در کشور بصورت کاملا اصولی و 100% تضمینی به کاربران ارائه میشود ، کلیه مراحل وریفای و تایید حساب گیت آیو توسط کارشناسان خبره در این حوزه انجام میشود

gate-io تایید حساب کاربری

تایید حساب گیت آیو طی حداکثر 48 ساعت کاری توسط کارشناسان صرافر انجام میذیرد ، این فرایند با توجه به پیچیدگی شرایط احراز هویت و تایید هویت کاربران از 24 ساعت تا 72 ساعت کاری به طول می انجامد

gate-io رفع مسدودی

کلیه کاربرانی که بواسطه شرایط تحریمی و سیاست های کمپانی گیت آیو دچار مسدودی حساب شده اند میتوانند با استفاده از خدمات رفع مسدودی حساب گیت آیو در مجموعه صرافر اقدام به بازگشایی حساب و عودت مبالغ نمایند

نام حساب / اکانت

gate-io

مدت زمان تحویل اکانت

48 ساعت

مدارک مورد نیاز

Not required

کشورهای تحت پوشش

ALL Countries

تاریخچه کمپانی گیت آیو gate-io

Gate.io از سال 2013 فعالیت می کند. پس از تغییر نام تجاری در Gate.io در سال 2017 ، یکی از سریعترین سیستم عامل های رمزنگاری می باشد که دارای یک سیستم عامل پیشگام عرضه اولیه (IEO) است. ، ارزهای رمزنگاری شده متعدد ، معاملات حاشیه ای با اهرم و سایر خدمات پیشرفته مالی مانند وام های حاشیه ای یا استقراض از ویژگی آن می باشد.  این سایت شامل 180 سکه مختلف و نزدیک به 400 بازار مختلف ارز رمزنگاری شده است.  شما می توانید در بازارهای ارزهای رمزنگاری شده ، معاملات حاشیه ای با اهرم 10 برابر ، وام های حاشیه ای یا وام های قرض الحسنه ، شرکت در برنامه های سرمایه گذاری دوره ای ، سرمایه گذاری در IEO از طریق بستر راه اندازی Gate.io خود ، قراردادهای مبادله دائمی و موارد دیگر  فعالیت کنید.

مزایای gate-io

  • هزینه های نسبتاً کم. io یک سرویس کم هزینه است. این کمترین هزینه خدمات در بازار نیست ، اما تخفیف های مختلفی در نظر گرفته شده است. هزینه خرید و فروش در سیستم عامل 0.2٪ از مبلغ کل سفارش است.
  • امنیت. تیم io از امنیت خوبی برخوردار است – توسط CER به عنوان یکی از بالاترین مبادلات از نظر امنیت سایبری رتبه بندی شده است. چندین روش وجود دارد که کاربران می توانند حساب های خود را ایمن کنند و همچنین این پلتفرم دارای مکانیسم های امنیتی داخلی بسیاری مطمئنی است.
  • پشتیبانی مشتری به غیر از چت انلاین /که برای همه کاربران در دسترس است
  • دارای یک پایگاه داده پشتیبانی گسترده است که شامل یک بخش پرسش های متداول و همچنین راهنمای استفاده می باشد.
  • io ارزانترین مبادله در مورد سکه های منفرد مانند USDT ، ETH یا TRX است اما برای برداشت XMR ، XRP یا BTC تا حدودی گران تر است.
  • وقتی صحبت از هزینه های گیرنده و سازنده می شود ، io در انتهای گرانتر مبادلات رمزنگاری به رمزنگاری قرار دارد. صرافی هایی مانند HitBTC ، Binance و KuCoin ممکن است برای خرید و فروش حجم زیادی بیت کوین و آلت کوین ارزان تر باشند. با این حال ، هنوز ارزان تر از معامله در یک سیستم عامل مانند Bittrex است.
  • علاوه بر این ، io فعال ترین معامله گران خود را با تخفیف های مفید هزینه معاملات پاداش می دهد.

برای فعالیت در سایت   gate-ioمثل پرداخت در سایت های خارجی دیگر نیاز به پرداخت ارزی خواهید داشت. به دلیل تحریم ها ایران با شبکه بانکی جهانی ارتباط ندارد. به عبارت دیگر، برای پرداخت در سایت های خارجی نمی توان از حساب بانکی ایران استفاده کرد. به همین دلیل باید از روش هایی استفاده نمود که دسترسی افراد را به بانکی جهانی فراهم می سازد. به این منظور از روش های مختلفی می توان استفاده کرد.

مجموعه صرافر در کنار شماست تا با وریفای حساب   gate-ioبتوانید به راحتی از خدمات این این پلتفرم استفاده نمایید. صرافر از طریق کارشناسان خود با بهترین روش و در اسرع وقت حساب شما را ایجاد می کند. از جمله مهمترین دلایل وریفای اکانت عبارت است از : رفع محدودیت حساب ، ارتقاع سطح دسترسی ، گسترده شدن سطح فعالیت و امنیت حساب. با صرافر امکان وریفای و تایید حساب در کلیه وبسایت های اینترنتی و درگاه های جهانی برای شما فراهم شده است.

سوالات متداول

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص وریفای حساب  گیت آیو gate-io مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید.

با توجه به شرایط کاربر و مدارک موجود وریفای حساب گیت آیو gate-io بین 24 ساعت تا حداکثر 72 ساعت کاری بطول می انجامد .

کلیه کاربران میتوانند بواسطه وریفای اکانت گیت آیو gate-io خود از هرگونه ریسک محدود شدن حساب و حساسیت روی اکانت خود در آینده جلوگیری کنند همچنین و سایر ویژگی های نامحدود وریفای اکانت گیت آیو gate-io   استفاده کنند  .

بمنظور افتتاح حساب گیت آیو gate-io  و یا وریفای اکانت گیت آیو gate-io  لازم است که کلیه این مراحل از ابتدای ایجاد حساب تا وریفای اکانت توسط مجموعه صرافر انجام شود ، همچنین کاربر میبایست سایر مدارک همچون تصویر سلفی ، مدارک شناسایی و … مورد نیاز را در اختیار کارشناس مربوطه قرار دهد

کمپانی گیت آیو gate-io  در بیش از 17 کشور دفاتر نمایندگی داشته که از جمله میتوان به دفاتر آمریکا ، برلین ، تایوان و … اشاره کنم

بله ، درصورتی حساب شما توسط تیم گیت آیو gate-io  رد شده باشد و یا مسدود شده باشد شما میتوانید بمنظور رفع انسداد حساب خود از طریق مجموعه صرافر درخواست رفع محدودیت اکانت خود را ثبت کنید .

خیر ، متاسفانه ارائه خدمات به ایرانیان توسط کمپانی گیت آیو gate-io  محدود شده است و استفاده از خدمات این شرکت می بایست با شرایط خاص و تحت نظارت تیم صرافر انجام پذیرد .