اطلاعیه مهم : نسخه بروز و جدید وب سرویس صرافر از هم اکنون آماده ارائه خدمات میباشد.

وریفای حساب bitfinex
تایید سریع و وریفای اکانت bitfinex
رفع مسدودی و محدودیت حساب bitfinex
افتتاح حساب رسمی bitfinex
مشاوره و پشتیبانی خدمات bitfinex
ارائه خدمات bitfinex به کل کشورهای جهان

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

وریفای حساب گوگل ادموب google-admob

افتتاح حساب در گوگل ادموب  google-admob   ساده  می باشد  ولی وریفای حساب نیاز به تایید مدارک هویتی دارند.  همان طور که گفته شد به علت تحریم متاسفانه کابران ایرانی نمی­توانند از خدمات این پلتفرم استفاده کنند. مجموعه صرافر در کنار شماست تا با ثبت نام و وریفای کردن حساب پکس فول بتوانید به راحتی از خدمات این صرافی استفاده نمایید. صرافر از طریق کارشناسان خود با بهترین روش و در اسرع وقت حساب شما را وریفای می کند. 

مزایای حساب وریفای شده گوگل ادموب google-admob

تبلیغات، رمز ظهور و ماندگاری برند ها است. google-admob با استفاده از ترکیب سه عامل تبلیغ کنندگان جهانی، فرمت‌های تبلیغاتی خلاقانه و تکنولوژی پیشرفته کسب درآمد از تبلیغات، ارزش هر تبلیغ و بازدید را به حداکثر بازدهی می‌رساند  google-admob پلتفرمی است که کسب درآمد از اپلیکیشن را برای سازندگان اپلیکیشن بسیار آسان می‌کند.. تبلیغات در تلفن های همراه، یکی از راه‌های معرفی برندها و کسب درآمد برای سازندگان اپلیکیشن های تلفن همراه است. بسیاری از کسب و کارها، یکی از راه های مهم کسب درآمد خود را استفاده از تبلیغات در تلفن های همراه می‌دانند که سرویس google-admob، یکی از راه های هموار کردن این بستر است.

 از مزایای وریفای حساب   گوگل ادموب  google-admob  می توان به این موارد اشاره کرد:

 • رفع محدودیت حساب 
 • ارتقاع سطح دسترسی 
 • گسترده شدن سطح فعالیت 
 • امنیت حساب . 

google-admob وریفای اکانت

خدمات وریفای اکانت گوگل ادموب برای اولین بار در کشور بصورت کاملا اصولی و 100% تضمینی به کاربران ارائه میشود ، کلیه مراحل وریفای و تایید حساب گوگل ادموب توسط کارشناسان خبره در این حوزه انجام میشود

google-admob تایید حساب کاربری

تایید حساب گوگل ادموب طی حداکثر 48 ساعت کاری توسط کارشناسان صرافر انجام میذیرد ، این فرایند با توجه به پیچیدگی شرایط احراز هویت و تایید هویت کاربران از 24 ساعت تا 72 ساعت کاری به طول می انجامد

google-admob رفع مسدودی اکانت محدود شده

کلیه کاربرانی که بواسطه شرایط تحریمی و سیاست های کمپانی گوگل ادموب دچار مسدودی حساب شده اند میتوانند با استفاده از خدمات رفع مسدودی حساب گوگل ادموب در مجموعه صرافر اقدام به بازگشایی حساب و عودت مبالغ نمایند

نام حساب / اکانت

google-admob

مدت زمان تحویل اکانت

48 ساعت

مدارک مورد نیاز

Not required

کشورهای تحت پوشش

ALL Countries

تاریخچه کمپانی گوگل ادموب google-admob

تبلیغات، رمز ظهور و ماندگاری برند ها است. google-admob با استفاده از ترکیب سه عامل تبلیغ کنندگان جهانی، فرمت‌های تبلیغاتی خلاقانه و تکنولوژی پیشرفته کسب درآمد از تبلیغات، ارزش هر تبلیغ و بازدید را به حداکثر بازدهی می‌رساند  google-admob پلتفرمی است که کسب درآمد از اپلیکیشن را برای سازندگان اپلیکیشن بسیار آسان می‌کند.. تبلیغات در تلفن های همراه، یکی از راه‌های معرفی برندها و کسب درآمد برای سازندگان اپلیکیشن های تلفن همراه است. بسیاری از کسب و کارها، یکی از راه های مهم کسب درآمد خود را استفاده از تبلیغات در تلفن های همراه می‌دانند که سرویس google-admob، یکی از راه های هموار کردن این بستر است. نحوه کار آن به این صورت است که تبلیغ کنندگان، با پرداخت هزینه و استفاده از واسطه ای با نام ادموب گوگل، محصولات خود را در تلفن های همراه که یکی از شبکه های مناسب برای معرفی، رشد و توسعه برندها می‌باشد تبلیغ می‌کنند و گوگل نیز مبلغی به توسعه دهندگان این اپلیکیشن ها پرداخت می‌کنند. این کار باعث می‌شود تا برندها بتوانند با گروه بسیار بزرگی از مخاطبان ارتباط برقرار کرده و توسعه دهندگان نیز درآمد کسب کنند. گوگل نیز با ارائه این سرویس رایگان، علاوه بر کسب درآمد، دیتابیس های خود را برای جمع آوری اطلاعات و کسب دانش (فرآیند کسب دانش از طریق دیتا) تقویت می‌کند. ادموب از سیستم عامل های اندروید و iOS و همچنین موتورهای بازی سازی Unity و Cocos پشتیبانی می‌کند و با در نظر گرفتن تقاضای زیاد برای تبلیغات، فرمت های مناسبی برای تبلیغات و کسب درآمد با استفاده از تلفن های همراه ارائه می‌کند. طبق ادعای گوگل، ماهانه بیش از ۴۰ میلیارد تبلیغات با استفاده از این سرویس صورت می‌گيرد. ادموب با میلیون ها تبلیغ کننده در حال رقابت برای فضای تبلیغاتی موجود در اپلیکیشن شما می‌باشند. از بزرگترین برند های جهانی گرفته تا جدیدترین و استارت آپ هایی که مستقیما با مصرف کننده سر و کار دارند که به معنی تقاضای بیشتر، تبلیغات مرتبط تر برای کاربران و درآمد بیشتر برای شما به عنوان توسعه دهنده اپلیکیشن است. با گسترش تقاضا برای تبلیغات با استفاده از واسطه و اپلیکیشن هایی که به عنوان third-party یا نفر سوم(یا شخص ثالث) شناخته می‌شوند، شبکه تبلیغاتی بیش از گذشته پیچیده شد. ادموب تلاش می‌کند تا تبلیغات علاوه بر این که در شبکه های مرتبط نمایش داده شوند، درآمد را نیز در نظر بگیرد که به این معنی است که ادموب تلاش می‌کند تبلیغات شما را در شبکه های پر درآمد نمایش دهد.

فرمت ها و قالب های تبلیغاتی google-admob

پاداش (Rewarded): تبلیغاتی که کاربران می‌توانند در ازای دریافت جایزه درون برنامه ای، مانند امتیاز یا سوخت بیشتر یا یک جان اضافی به آن دست یابند را تبلیغات پاداش می‌نامند.

بومی (Native): مانند یک قسمت طبیعی از برنامه شما می‌باشند. به عبارت دیگر گویا این تبلیغات بخشی از برنامه و جدایی ناپذیر از آن می‌باشند.

بنر (Banner): تبلیغات مستطیل شکل که می‌تواند در قسمت بالا یا پایین صفحه قرار داده شود.

بینابینی (Interstitial): تبلیغات استاتیک یا ویدئویی که می‌توانند در زمان وقفه های طبیعی یا نقاط گذار ظاهر شوند، بدون این که تجربه استفاده از اپلیکیشن را مختل کنند.

مزایای google-admob:

 • حداکثر کردن درآمد با استفاده از تقاضای بالای تبلیغ کنندگان
 • CPM بالا و افزایش نرخ تبدیل
 • ابزار مناسب برای ساده کردن کارها
 • یک منبع درآمد پایدار برای استارتاپ ها
 • افزایش تعداد راه های درآمد از تبلیغات
 • منابع تبلیغاتی متعدد
 • درگیر کردن کاربران
 • خودکار کردن امور
 • محافظت از برند
 • درک دقیق

 

برای فعالیت در سایت  google-admobمثل پرداخت در سایت های خارجی دیگر نیاز به پرداخت ارزی خواهید داشت. به دلیل تحریم ها ایران با شبکه بانکی جهانی ارتباط ندارد. به عبارت دیگر، برای پرداخت در سایت های خارجی نمی توان از حساب بانکی ایران استفاده کرد. به همین دلیل باید از روش هایی استفاده نمود که دسترسی افراد را به بانکی جهانی فراهم می سازد. به این منظور از روش های مختلفی می توان استفاده کرد.

مجموعه صرافر در کنار شماست تا با وریفای حساب   google-admobبتوانید به راحتی از خدمات این این پلتفرم استفاده نمایید. صرافر از طریق کارشناسان خود با بهترین روش و در اسرع وقت حساب شما را ایجاد می کند. از جمله مهمترین دلایل وریفای اکانت عبارت است از : رفع محدودیت حساب ، ارتقاع سطح دسترسی ، گسترده شدن سطح فعالیت و امنیت حساب. با صرافر امکان وریفای و تایید حساب در کلیه وبسایت های اینترنتی و درگاه های جهانی برای شما فراهم شده است.

سوالات متداول

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص وریفای حساب  گوگل ادموب google-admob  مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید.

با توجه به شرایط کاربر و مدارک موجود وریفای حساب گوگل ادموب google-admob بین 24 ساعت تا حداکثر 72 ساعت کاری بطول می انجامد .

کلیه کاربران میتوانند بواسطه وریفای اکانت گوگل ادموب google-admob  خود از هرگونه ریسک محدود شدن حساب و حساسیت روی اکانت خود در آینده جلوگیری کنند همچنین و سایر ویژگی های نامحدود وریفای اکانت گوگل ادموب google-admob   استفاده کنند  .

بمنظور افتتاح حساب گوگل ادموب google-admob  و یا وریفای اکانت گوگل ادموب  google-admob لازم است که کلیه این مراحل از ابتدای ایجاد حساب تا وریفای اکانت توسط مجموعه صرافر انجام شود ، همچنین کاربر میبایست سایر مدارک همچون تصویر سلفی ، مدارک شناسایی و … مورد نیاز را در اختیار کارشناس مربوطه قرار دهد 

کمپانیگوگل ادموب google-admob  در بیش از 17 کشور دفاتر نمایندگی داشته که از جمله میتوان به دفاتر آمریکا ، برلین ، تایوان و … اشاره کنم

بله ، درصورتی حساب شما توسط تیم گوگل ادموب google-admob رد شده باشد و یا مسدود شده باشد شما میتوانید بمنظور رفع انسداد حساب خود از طریق مجموعه صرافر درخواست رفع محدودیت اکانت خود را ثبت کنید .

خیر ، متاسفانه ارائه خدمات به ایرانیان توسط کمپانی گوگل ادموب google-admob محدود شده است و استفاده از خدمات این شرکت می بایست با شرایط خاص و تحت نظارت تیم صرافر انجام پذیرد .