اطلاعیه مهم : نسخه بروز و جدید وب سرویس صرافر از هم اکنون آماده ارائه خدمات میباشد.

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

وریفای حساب آی جی ولت igvault

افتتاح حساب در آی جی ولت igvault  ساده  می باشد  ولی وریفای حساب نیاز به تایید مدارک هویتی دارند.  همان طور که گفته شد به علت تحریم متاسفانه کابران ایرانی نمی­توانند از خدمات این پلتفرم استفاده کنند. مجموعه صرافر در کنار شماست تا با ثبت نام و وریفای کردن حساب پکس فول بتوانید به راحتی از خدمات این صرافی استفاده نمایید. صرافر از طریق کارشناسان خود با بهترین روش و در اسرع وقت حساب شما را وریفای می کند. 

مزایای حساب آی جی ولت igvault

در وب سایت IGVault شما می توانید از طریق فروش اکانت بازی کسب درآمد کنید. Igvault در سال 2006 ارائه شد و در مدت کوتاهی توانست در میان علاقه مندان به کسب درآمد دلاری، جایگاه ویژه ای پیدا کند. در ابتدا کاربران این سایت از کشورهای اروپایی بودند، اما امروزه  IGVault کاربرانی از سراسر جهان دارد. کاربرانی که  می توانند در این وب سایت ثبت نام کنند و برای خود اکانت ایجاد کنند. سپس از فروش اکانت بازی به درآمد خوبی برسند.

 از مزایای وریفای حساب IGVault می توان به این موارد اشاره کرد: رفع محدودیت حساب – ارتقاع سطح دسترسی – گسترده شدن سطح فعالیت – امنیت حساب . 

رفع مسدودی igvault

با توجه به اینکه وریفای اکانت  آی جی ولت igvault بمنظور جلوگیری از مسدود شدن حساب تقریبا برای عموم کاربران امری لازم و ضروری است لذا دوستانی که بدون وریفای حساب در  آی جی ولت igvault فعالیت میکنند ممکن است هرلحظه حساب آنها توسط  آی جی ولت igvault بلوکه یا مسدود شود . لازم به ذکر است اکانت های مسدود شده و بلاک شده توسط  آی جی ولت igvault توسط کارشناسان مجموعه صرافر قابل بازگشایی هستند و تمامی حساب های مسدود شده در اسرع وقت توسط این مرکز بازگشایی میشود .

احراز هویت آی جی ولت igvault

خدمات احراز هویت  آی جی ولت igvault در مجموعه صرافر در اسرع وقت انجام میشود ، احراز هویت  آی جی ولت igvault هم اکنون در طول مدت 24 لغایت 72 ساعت کاری انجام میپذیرد ، کلیه دوستانی که بنا به هر دلیلی اعم از مغایرت vpn و .. دچار انسداد حساب شده اند بمنظور بازگشایی اکانت میتوانند از طریق همین سامانه درخواست خود را ثبت نمایند .

افتتاح حساب igvault

بهترین راه جلوگیری از انسداد حساب  آی جی ولت igvault شروع فعالیت از ابتدا توسط حساب وریفای شده و رسمی میباشد ، اگر نمیخواهید در آینده مشکلاتی از قبیل مسدودی حساب و از بین رفتن سرمایه را داشته باشید بهتر است نسبت به افتتاح حساب  آی جی ولت igvault بصورت وریفای شده اقدام نمایید و از هم اکنون منابع مالی خود را از حساب های عادی خارج کنید .

igvault وریفای آی جی ولت

خدمات وریفای اکانت آی جی ولت برای اولین بار در کشور بصورت کاملا اصولی و 100% تضمینی به کاربران ارائه میشود ، کلیه مراحل وریفای و تایید حساب آی جی ولت توسط کارشناسان خبره در این حوزه انجام میشود

igvault تایید حساب آی جی ولت

تایید حساب آی جی ولت طی حداکثر 48 ساعت کاری توسط کارشناسان صرافر انجام میذیرد ، این فرایند با توجه به پیچیدگی شرایط احراز هویت و تایید هویت کاربران از 24 ساعت تا 72 ساعت کاری به طول می انجامد

igvault رفع مسدودی آی جی ولت

کلیه کاربرانی که بواسطه شرایط تحریمی و سیاست های کمپانی آی جی ولت دچار مسدودی حساب شده اند میتوانند با استفاده از خدمات رفع مسدودی حساب آی جی ولت در مجموعه صرافر اقدام به بازگشایی حساب و عودت مبالغ نمایند

نام حساب / اکانت

igvault

مدت زمان تحویل اکانت

48 ساعت

مدارک مورد نیاز

Not required

کشورهای تحت پوشش

ALL Countries

تاریخچه آی جی ولت igvault

در وب سایت IGVault شما می توانید از طریق فروش اکانت بازی کسب درآمد کنید. Igvault در سال 2006 ارائه شد و در مدت کوتاهی توانست در میان علاقه مندان به کسب درآمد دلاری، جایگاه ویژه ای پیدا کند. در ابتدا کاربران این سایت از کشورهای اروپایی بودند، اما امروزه  IGVault کاربرانی از سراسر جهان دارد. کاربرانی که  می توانند در این وب سایت ثبت نام کنند و برای خود اکانت ایجاد کنند. سپس از فروش اکانت بازی به درآمد خوبی برسند.

دارای سرویس های مطمئن می باشد – دارای سیستم پاداش دهی به مشتریان وفادار خود می باشد – دارای محصولات متنوعی می باشد – دارای بازار بین المللی می باشد

در حال حاضر این سایت به دلیل داشتن تراکنش های مالی بالا یکی از بزرگ ترین پارتنر های اسکریل است و از سایت می توان برای هر آنچه مربوط به بازیست از خرید طلاها های مجازی گرفته تا خرید و فروش اکانت بازی ، فروش کارت بازی و کلیدهای CD، استفاده کرد. IGVault شهرتی جهانی دارد و یکی از مراجع خرید و فروش اکانت بازی در دنیا است. سایت در واقع قدرت خود را از گستردگی بازار خود می گیرد اما این ویژگی خود باعث جذب بیشتر کاربران خواهد شد. علاقه مشترک کاربران باعث می شود مرز های فرهنگی کنار گذاشته شود و برای حل کردن مشکلات خود در روند بازی های با یک دیگر گفت و گو کنند. سرویس های IGVault مربوط به بازی هاست. این سایت مدام به روزرسانی می شود و تلاش می کند بهترین خدمات را به کاربران ارائه دهد. یکی از مهم ترین ویژگی های سایت این است که شما تجربه خرید و فروش مطمئن خواهید داشت. هر سرویسی در مورد بازی به آن احتیاج دارید را در سایت می توانید پیدا کنید.

برای فعالیت در سایت   IGVaultمثل پرداخت در سایت های خارجی دیگر نیاز به پرداخت ارزی خواهید داشت. به دلیل تحریم ها ایران با شبکه بانکی جهانی ارتباط ندارد. به عبارت دیگر، برای پرداخت در سایت های خارجی نمی توان از حساب بانکی ایران استفاده کرد. به همین دلیل باید از روش هایی استفاده نمود که دسترسی افراد را به بانکی جهانی فراهم می سازد. به این منظور از روش های مختلفی می توان استفاده کرد.

مجموعه صرافر در کنار شماست تا با وریفای حساب   IGVaultبتوانید به راحتی از خدمات این این پلتفرم استفاده نمایید. صرافر از طریق کارشناسان خود با بهترین روش و در اسرع وقت حساب شما را ایجاد می کند. از جمله مهمترین دلایل وریفای اکانت عبارت است از : رفع محدودیت حساب ، ارتقاع سطح دسترسی ، گسترده شدن سطح فعالیت و امنیت حساب. با صرافر امکان وریفای و تایید حساب در کلیه وبسایت های اینترنتی و درگاه های جهانی برای شما فراهم شده است.

سوالات متداول

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص وریفای حساب  آی جی ولت igvault مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید.

با توجه به شرایط کاربر و مدارک موجود وریفای حساب آی جی ولت igvault  بین 24 ساعت تا حداکثر 72 ساعت کاری بطول می انجامد .

کلیه کاربران میتوانند بواسطه وریفای اکانت آی جی ولت igvault خود از هرگونه ریسک محدود شدن حساب و حساسیت روی اکانت خود در آینده جلوگیری کنند همچنین و سایر ویژگی های نامحدود وریفای اکانت آی جی ولت igvault استفاده کنند  .

بمنظور افتتاح حساب آی جی ولت igvault و یا وریفای اکانت آی جی ولت igvault لازم است که کلیه این مراحل از ابتدای ایجاد حساب تا وریفای اکانت توسط مجموعه صرافر انجام شود ، همچنین کاربر میبایست سایر مدارک همچون تصویر سلفی ، مدارک شناسایی و … مورد نیاز را در اختیار کارشناس مربوطه قرار دهد

کمپانی آی جی ولت igvault در بیش از 17 کشور دفاتر نمایندگی داشته که از جمله میتوان به دفاتر آمریکا ، برلین ، تایوان و … اشاره کنم

بله ، درصورتی حساب شما توسط تیم آی جی ولت igvault  رد شده باشد و یا مسدود شده باشد شما میتوانید بمنظور رفع انسداد حساب خود از طریق مجموعه صرافر درخواست رفع محدودیت اکانت خود را ثبت کنید .

خیر ، متاسفانه ارائه خدمات به ایرانیان توسط کمپانی آی جی ولت igvault محدود شده است و استفاده از خدمات این شرکت می بایست با شرایط خاص و تحت نظارت تیم صرافر انجام پذیرد .