امروز مورخ [wikiwordpress] : آخرین نسخه وب سرویس خدمات ارزی صرافر هم اکنون در دسترس و قابل استفاده میباشد .
مرکز خدمات ارزی صرافر
5/5

People Per Hour

ارائه خدمات تخصصی در زمینه* People Per Hour * توسط مجموعه خدمات ارزی صرافر بصورت کاملا تخصصی ، بهمراه پشتیبانی 24 ساعته میباشد ، همچنین کلیه خدماتی که در زمینه People Per Hour توسط این مجموعه ارائه میشود دارای پشتیبانی و مشاوره رایگان بوده که قبل از هرگونه ثبت سفارش و یا اقدام به استفاده از خدمات People Per Hour ، متقاضی میتواند از مشاور خود در این زمینه کمک بگیرد .

[wikiwordpress]
2 دهه تجربه

دپارتمان تحقیق و توسعه صرافر

خدمات منعطف

پوشش بیش از 700 خدمت متنوع

رتبه 1 تبادلات ارزی

کسب رتبه برتر خدمات ارزی از موسسه PPQ

پشتیبانی 24 ساعته

پاسخگویی سریع و بر خط

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

افتتاح حساب در peopleperhour ساده  می باشد  ولی وریفای حساب نیاز به تایید مدارک هویتی دارند.  همان طور که گفته شد به علت تحریم متاسفانه کابران ایرانی نمی­توانند از خدمات این پلتفرم استفاده کنند. مجموعه صرافر در کنار شماست تا با ثبت نام و وریفای کردن حساب پیپل پر هور بتوانید به راحتی از خدمات این مجموعه استفاده نمایید. صرافر از طریق کارشناسان خود با بهترین روش و در اسرع وقت حساب شما را وریفای می کند. 

در حال حاضرpeopleperhour   میزبان ۹۳۰ هزار کسب و کار یا کارفرما است که آنها را به ۲ میلیون فریلنسر در سرتاسر دنیا متصل کرده است. در حقیقت تاکنون ۱۳۰ میلیون پوند برای فریلنسرها و دورکارها درآمد ایجاد شده است. ویژگی هدف یابی مبتنی بر مکان People Per Hour را از سایر سایت های مستقل متمایز می کند،. بدین ترتیب مشتریان این امکان را دارند تا افرادی را از منطقه محلی خود برای کارهای خاص خود استخدام کنند. به همین ترتیب، فریلنسرهایی که به دنبال کار محلی هستند ممکن است مشتریان منطقه خود را خطاب قرار دهند. شما می توانید یک فریلنسر و همچنین یک حساب کارفرمای خود را در یک سقف مدیریت کنید. به سادگی بین این دو جابجا شوید و یک کارت اعتباری ثبت کنید. این یک ویژگی درخشان است که به نفع هر دو طرف خواهد بود. با ثبت نام در سایت People Per Hour می توانید به فریلنسرها در سراسر جهان و در منطقه خود دسترسی داشته باشید و برای فروش و خرید خدمات، یک حساب کاربری را مدیریت کنید. همچنین پرداخت ها از طریق PeoplePerHour تأمین می شود.

از مزایای وریفای حساب PeoplePerHour  می توان به این موارد اشاره کرد:

 • رفع محدودیت حساب 
 • ارتقاع سطح دسترسی 
 • گسترده شدن سطح فعالیت 
 • امنیت حساب . 

 

نام حساب / اکانت

peopleperhour

مدت زمان تحویل اکانت

48 ساعت

مدارک مورد نیاز

Not required

کشورهای تحت پوشش

ALL Countries

سایت Peopleperhour سال ۲۰۰۷ در شهر لندن توسط Xenios Thrasyvoulou و Simos Kitiris ایجاد شد . دفتر دوم Peopleperhour در  آتن یونان افتتاح می باشد. . هدف این سایت این است که افراد با استعداد را یافته و آنها را برای انجام پروژه ساعتی به کارفرمایان متصل کند. در سال ۲۰۱۲ این سایت ۳/۲ میلیون دلار سرمایه جذب کرد و کار خود را به شدت توسعه داد.

در حال حاضر این سایت میزبان ۹۳۰ هزار کسب و کار یا کارفرما است که آنها را به ۲ میلیون فریلنسر در سرتاسر دنیا متصل کرده است. در حقیقت تاکنون ۱۳۰ میلیون پوند برای فریلنسرها و دورکارها درآمد ایجاد شده است. ویژگی هدف یابی مبتنی بر مکان People Per Hour را از سایر سایت های مستقل متمایز می کند،. بدین ترتیب مشتریان این امکان را دارند تا افرادی را از منطقه محلی خود برای کارهای خاص خود استخدام کنند. به همین ترتیب، فریلنسرهایی که به دنبال کار محلی هستند ممکن است مشتریان منطقه خود را خطاب قرار دهند. شما می توانید یک فریلنسر و همچنین یک حساب کارفرمای خود را در یک سقف مدیریت کنید. به سادگی بین این دو جابجا شوید و یک کارت اعتباری ثبت کنید. این یک ویژگی درخشان است که به نفع هر دو طرف خواهد بود. با ثبت نام در سایت People Per Hour می توانید به فریلنسرها در سراسر جهان و در منطقه خود دسترسی داشته باشید و برای فروش و خرید خدمات، یک حساب کاربری را مدیریت کنید. همچنین پرداخت ها از طریق PeoplePerHour تأمین می شود.

شغل هایی که در پلتفرم ارائه می شوند شامل موارد زیر است:

 • مترجمی
 • تامین محتوا
 • ویرایش عکس و ویدیو
 • طراحی گرافیک
 • حسابداری و امور مالی
 • شبکه‌های اجتماعی
 • برنامه نویسی
 • بازاریابی اینترنتی
 • موسیقی

 

شما در این سایت در ابتدا به صورت رایگان وارد خواهید شد و People Per Hour تمایل دارد هزینه های خود را پس از شروع تکالیف دریافت کند. حق کمیسیون برای هر معامله 3.5٪ است که منطقی به نظر می رسد، اگرچه بسته به تاریخ افتتاح حساب، می تواند تا 5٪ افزایش یابد. می توانید برای دریافت درآمد ارزی خود در این سایت، یا پرداخت هزینه های فریلنسری که دریافت کرده اید، از طریق کارت های اعتباری مسترکارت و ویزا و یا با حساب پی پال آن را انجام دهید.

ساخت اکانت در peopleperhour  و کسب درآمد از آن نیازمند داشتن حساب ارزی می باشد.. با توجه به تحریم کشور، شهروندان ایرانی در استفاده از  peopleperhour با مشکل مواجه می باشند. اما مجموعه صرافر در کنار شماست تا با ثبت نام حساب   peopleperhour بتوانید به راحتی از خدمات این این پلتفرم استفاده نمایید. صرافر از طریق کارشناسان خود با بهترین روش و در اسرع وقت حساب شما را ایجاد می کند. از جمله مهمترین دلایل وریفای اکانت عبارت است از : رفع محدودیت حساب ، ارتقاع سطح دسترسی ، گسترده شدن سطح فعالیت و امنیت حساب. با صرافر امکان وریفای و تایید حساب در کلیه وبسایت های اینترنتی و درگاه های جهانی برای شما فراهم شده است.

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص وریفای حساب  پیپل پر هور peopleperhour مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید.

با توجه به شرایط کاربر و مدارک موجود وریفای حساب پیپل پر هور peopleperhour بین 24 ساعت تا حداکثر 72 ساعت کاری بطول می انجامد .

کلیه کاربران میتوانند بواسطه وریفای اکانت پیپل پر هور peopleperhour خود از هرگونه ریسک محدود شدن حساب و حساسیت روی اکانت خود در آینده جلوگیری کنند همچنین و سایر ویژگی های نامحدود وریفای اکانت پیپل پر هور peopleperhour استفاده کنند  .

بمنظور افتتاح حساب پیپل پر هور peopleperhour و یا وریفای اکانت پیپل پر هور peopleperhourلازم است که کلیه این مراحل از ابتدای ایجاد حساب تا وریفای اکانت توسط مجموعه صرافر انجام شود ، همچنین کاربر میبایست سایر مدارک همچون تصویر سلفی ، مدارک شناسایی و … مورد نیاز را در اختیار کارشناس مربوطه قرار دهد

کمپانی پیپل پر هور peopleperhour در بیش از 17 کشور دفاتر نمایندگی داشته که از جمله میتوان به دفاتر آمریکا ، برلین ، تایوان و … اشاره کنم

بله ، درصورتی حساب شما توسط تیم پیپل پر هور peopleperhour رد شده باشد و یا مسدود شده باشد شما میتوانید بمنظور رفع انسداد حساب خود از طریق مجموعه صرافر درخواست رفع محدودیت اکانت خود را ثبت کنید .

خیر ، متاسفانه ارائه خدمات به ایرانیان توسط کمپانی پیپل پر هور peopleperhour محدود شده است و استفاده از خدمات این شرکت می بایست با شرایط خاص و تحت نظارت تیم صرافر انجام پذیرد .

Please rate Stellar

0 / 3

Your page rank:

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.