اطلاعیه مهم : نسخه بروز و جدید وب سرویس صرافر از هم اکنون آماده ارائه خدمات میباشد.

وریفای حساب bitfinex
تایید سریع و وریفای اکانت bitfinex
رفع مسدودی و محدودیت حساب bitfinex
افتتاح حساب رسمی bitfinex
مشاوره و پشتیبانی خدمات bitfinex
ارائه خدمات bitfinex به کل کشورهای جهان

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

وریفای حساب پلیر آکشن player-auction

افتتاح حساب در  پلیر آکشن player-auction ساده  می باشد  ولی وریفای حساب نیاز به تایید مدارک هویتی دارند.  همان طور که گفته شد به علت تحریم متاسفانه کابران ایرانی نمی­توانند از خدمات این پلتفرم استفاده کنند. مجموعه صرافر در کنار شماست تا با ثبت نام و وریفای کردن حساب پکس فول بتوانید به راحتی از خدمات این صرافی استفاده نمایید. صرافر از طریق کارشناسان خود با بهترین روش و در اسرع وقت حساب شما را وریفای می کند. 

مزایای حساب وریفای شده پلیر آکشن player-auction

PlayerAuctions در نوامبر 1999 تاسیس شد. Player Auction یک بازار بزرگ و تخصصی برای معاملات سکه ها و انواع بازی ها و دارایی های داخل اکانت است.  player-auction در حال حاضر 1 میلیون کاربر فعال دارد که از تمامی کشور های فعالیت می کنند بنابراین می توان درآمد خوبی از آن کسب کرد. سایت خود در برابر تمامی معاملات مسئولیت پذیر است و پرداخت ها پس از دریافت محصول و رضایت مشتری به حساب فروشنده ها واریز می شود هیچگونه حق عضویتی از خریدار و یا فروشنده نمی گیرد اما فروشنده به ازای هر فروش خود مبلغی را به عنوان کمسیون به سایت پرداخت می کند در ضمن گزینه های تبلیغ و پروموت کردن محصولات نیز فعال است و این در طولانی مدت باعث بالا رفتن در آمد خواهد شد.

از مزایای وریفای حساب  PlayerAuctions می توان به این موارد اشاره کرد:

  • رفع محدودیت حساب 
  • ارتقاع سطح دسترسی 
  • گسترده شدن سطح فعالیت 
  • امنیت حساب . 

player-auction وریفای اکانت

خدمات وریفای اکانت پلیر آکشن برای اولین بار در کشور بصورت کاملا اصولی و 100% تضمینی به کاربران ارائه میشود ، کلیه مراحل وریفای و تایید حساب پلیر آکشن توسط کارشناسان خبره در این حوزه انجام میشود

player-auction تایید حساب کاربری

تایید حساب پلیر آکشن طی حداکثر 48 ساعت کاری توسط کارشناسان صرافر انجام میذیرد ، این فرایند با توجه به پیچیدگی شرایط احراز هویت و تایید هویت کاربران از 24 ساعت تا 72 ساعت کاری به طول می انجامد

player-auction رفع مسدودی اکانت محدود شده

کلیه کاربرانی که بواسطه شرایط تحریمی و سیاست های کمپانی پلیر آکشن دچار مسدودی حساب شده اند میتوانند با استفاده از خدمات رفع مسدودی حساب پلیر آکشن در مجموعه صرافر اقدام به بازگشایی حساب و عودت مبالغ نمایند

نام حساب / اکانت

Paxful

مدت زمان تحویل اکانت

48 ساعت

مدارک مورد نیاز

Not required

کشورهای تحت پوشش

ALL Countries

تاریخچه کمپانی پلیر آکشن player-auction

PlayerAuctions در نوامبر 1999 تاسیس شد. Player Auction یک بازار بزرگ و تخصصی برای معاملات سکه ها و انواع بازی ها و دارایی های داخل اکانت است.  player-auction در حال حاضر 1 میلیون کاربر فعال دارد که از تمامی کشور های فعالیت می کنند بنابراین می توان درآمد خوبی از آن کسب کرد. سایت خود در برابر تمامی معاملات مسئولیت پذیر است و پرداخت ها پس از دریافت محصول و رضایت مشتری به حساب فروشنده ها واریز می شود هیچگونه حق عضویتی از خریدار و یا فروشنده نمی گیرد اما فروشنده به ازای هر فروش خود مبلغی را به عنوان کمسیون به سایت پرداخت می کند در ضمن گزینه های تبلیغ و پروموت کردن محصولات نیز فعال است و این در طولانی مدت باعث بالا رفتن در آمد خواهد شد. شما هم به عنوان خریدار و هم به عنوان فروشنده در این سایت می توانید فعالیت کنید. دیگر ویژگی جالب که این سایت فروشنده شدن و فعالیت در فضای مارکت پلیس است. شما دقیقا در همان بخش هایی که در بالا اشاره کردیم می توانید فروشنده باشید. سایت پس از تحویل محصولات شما و تایید مشتری مبلغ را با کسر کارمزد برای شما پرداخت می کند. تمامی سفارش ها در این سایت نهایتا تا نیم ساعت به دست مشتری می رسد و دیگر موارد مربوط به این است که آیا شما به عنوان فروشنده محصولات خود را به روز رسانی کرده اید و یا امکان ارائه خدمات به صورت آنی را دارید یا خیر. یکی از مزایای برتر این سایت نسبت به سایت های هم رده ی خود این است که گزینه های پرداختی متنوعی را در اختیار فروشنده و خریدار می گذارد. خرید و پرداخت ها در این سایت توسط کارت های اعتباری مانند ویزا کارت، مستر کارت و کیف پول های الکترونیکی مانند اسکریل انجام می شود. حتی شما می توانید تراکنش های خود را از طریق ارزهای دیجیتال انجام دهید. برای فعالیت در سایت   player-auctionمثل پرداخت در سایت های خارجی دیگر نیاز به پرداخت ارزی خواهید داشت. به دلیل تحریم ها ایران با شبکه بانکی جهانی ارتباط ندارد. به عبارت دیگر، برای پرداخت در سایت های خارجی نمی توان از حساب بانکی ایران استفاده کرد. به همین دلیل باید از روش هایی استفاده نمود که دسترسی افراد را به بانکی جهانی فراهم می سازد. به این منظور از روش های مختلفی می توان استفاده کرد.

مجموعه صرافر در کنار شماست تا با وریفای حساب   player-auctionبتوانید به راحتی از خدمات این این پلتفرم استفاده نمایید. صرافر از طریق کارشناسان خود با بهترین روش و در اسرع وقت حساب شما را ایجاد می کند. از جمله مهمترین دلایل وریفای اکانت عبارت است از : رفع محدودیت حساب ، ارتقاع سطح دسترسی ، گسترده شدن سطح فعالیت و امنیت حساب. با صرافر امکان وریفای و تایید حساب در کلیه وبسایت های اینترنتی و درگاه های جهانی برای شما فراهم شده است.

سوالات متداول

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص وریفای حساب  پ پلیر آکشن player-auction  مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید.

با توجه به شرایط کاربر و مدارک موجود وریفای حساب پلیر آکشن player-auction بین 24 ساعت تا حداکثر 72 ساعت کاری بطول می انجامد .

کلیه کاربران میتوانند بواسطه وریفای اکانت پلیر آکشن player-auction  خود از هرگونه ریسک محدود شدن حساب و حساسیت روی اکانت خود در آینده جلوگیری کنند همچنین و سایر ویژگی های نامحدود وریفای اکانت پلیر آکشن player-auction   استفاده کنند  .

بمنظور افتتاح حساب پلیر آکشن player-auction  و یا وریفای اکانت پلیر آکشن player-auction  لازم است که کلیه این مراحل از ابتدای ایجاد حساب تا وریفای اکانت توسط مجموعه صرافر انجام شود ، همچنین کاربر میبایست سایر مدارک همچون تصویر سلفی ، مدارک شناسایی و … مورد نیاز را در اختیار کارشناس مربوطه قرار دهد

کمپانی پلیر آکشن player-auction در بیش از 17 کشور دفاتر نمایندگی داشته که از جمله میتوان به دفاتر آمریکا ، برلین ، تایوان و … اشاره کنم

بله ، درصورتی حساب شما توسط تیم پلیر آکشن player-auction  رد شده باشد و یا مسدود شده باشد شما میتوانید بمنظور رفع انسداد حساب خود از طریق مجموعه صرافر درخواست رفع محدودیت اکانت خود را ثبت کنید .

خیر ، متاسفانه ارائه خدمات به ایرانیان توسط کمپانی پلیر آکشن player-auction محدود شده است و استفاده از خدمات این شرکت می بایست با شرایط خاص و تحت نظارت تیم صرافر انجام پذیرد .