امروز مورخ [wikiwordpress] : آخرین نسخه وب سرویس خدمات ارزی صرافر هم اکنون در دسترس و قابل استفاده میباشد .
مرکز خدمات ارزی صرافر
5/5

player auctions

ارائه خدمات تخصصی در زمینه* player auctions * توسط مجموعه خدمات ارزی صرافر بصورت کاملا تخصصی ، بهمراه پشتیبانی 24 ساعته میباشد ، همچنین کلیه خدماتی که در زمینه player auctions توسط این مجموعه ارائه میشود دارای پشتیبانی و مشاوره رایگان بوده که قبل از هرگونه ثبت سفارش و یا اقدام به استفاده از خدمات player auctions ، متقاضی میتواند از مشاور خود در این زمینه کمک بگیرد .

[wikiwordpress]
2 دهه تجربه

دپارتمان تحقیق و توسعه صرافر

خدمات منعطف

پوشش بیش از 700 خدمت متنوع

رتبه 1 تبادلات ارزی

کسب رتبه برتر خدمات ارزی از موسسه PPQ

پشتیبانی 24 ساعته

پاسخگویی سریع و بر خط

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

افتتاح حساب در  پلیر آکشن player-auction ساده  می باشد  ولی وریفای حساب نیاز به تایید مدارک هویتی دارند.  همان طور که گفته شد به علت تحریم متاسفانه کابران ایرانی نمی­توانند از خدمات این پلتفرم استفاده کنند. مجموعه صرافر در کنار شماست تا با ثبت نام و وریفای کردن حساب پکس فول بتوانید به راحتی از خدمات این صرافی استفاده نمایید. صرافر از طریق کارشناسان خود با بهترین روش و در اسرع وقت حساب شما را وریفای می کند. 

PlayerAuctions در نوامبر 1999 تاسیس شد. Player Auction یک بازار بزرگ و تخصصی برای معاملات سکه ها و انواع بازی ها و دارایی های داخل اکانت است.  player-auction در حال حاضر 1 میلیون کاربر فعال دارد که از تمامی کشور های فعالیت می کنند بنابراین می توان درآمد خوبی از آن کسب کرد. سایت خود در برابر تمامی معاملات مسئولیت پذیر است و پرداخت ها پس از دریافت محصول و رضایت مشتری به حساب فروشنده ها واریز می شود هیچگونه حق عضویتی از خریدار و یا فروشنده نمی گیرد اما فروشنده به ازای هر فروش خود مبلغی را به عنوان کمسیون به سایت پرداخت می کند در ضمن گزینه های تبلیغ و پروموت کردن محصولات نیز فعال است و این در طولانی مدت باعث بالا رفتن در آمد خواهد شد. از مزایای وریفای حساب  PlayerAuctions می توان به این موارد اشاره کرد:

  • رفع محدودیت حساب 
  • ارتقاع سطح دسترسی 
  • گسترده شدن سطح فعالیت 
  • امنیت حساب . 

با توجه به اینکه وریفای اکانت پلیر آکشن player auction بمنظور جلوگیری از مسدود شدن حساب تقریبا برای عموم کاربران امری لازم و ضروری است لذا دوستانی که بدون وریفای حساب در پلیر آکشن player auction فعالیت میکنند ممکن است هرلحظه حساب آنها توسط پلیر آکشن player auction بلوکه یا مسدود شود . لازم به ذکر است اکانت های مسدود شده و بلاک شده توسط پلیر آکشن player auction توسط کارشناسان مجموعه صرافر قابل بازگشایی هستند و تمامی حساب های مسدود شده در اسرع وقت توسط این مرکز بازگشایی میشود .

خدمات احراز هویت پلیر آکشن player auction  در مجموعه صرافر در اسرع وقت انجام میشود ، احراز هویت پلیر آکشن player auction هم اکنون در طول مدت 24 لغایت 72 ساعت کاری انجام میپذیرد ، کلیه دوستانی که بنا به هر دلیلی اعم از مغایرت vpn و .. دچار انسداد حساب شده اند بمنظور بازگشایی اکانت میتوانند از طریق همین سامانه درخواست خود را ثبت نمایند .

بهترین راه جلوگیری از انسداد حساب پلیر آکشن player auction شروع فعالیت از ابتدا توسط حساب وریفای شده و رسمی میباشد ، اگر نمیخواهید در آینده مشکلاتی از قبیل مسدودی حساب و از بین رفتن سرمایه را داشته باشید بهتر است نسبت به افتتاح حساب پلیر آکشن player auction بصورت وریفای شده اقدام نمایید و از هم اکنون منابع مالی خود را از حساب های عادی خارج کنید .

نام حساب / اکانت

player auction

مدت زمان تحویل اکانت

48 ساعت

مدارک مورد نیاز

Not required

کشورهای تحت پوشش

ALL Countries

PlayerAuctions در نوامبر 1999 تاسیس شد. Player Auction یک بازار بزرگ و تخصصی برای معاملات سکه ها و انواع بازی ها و دارایی های داخل اکانت است.  player-auction در حال حاضر 1 میلیون کاربر فعال دارد که از تمامی کشور های فعالیت می کنند بنابراین می توان درآمد خوبی از آن کسب کرد. سایت خود در برابر تمامی معاملات مسئولیت پذیر است و پرداخت ها پس از دریافت محصول و رضایت مشتری به حساب فروشنده ها واریز می شود هیچگونه حق عضویتی از خریدار و یا فروشنده نمی گیرد اما فروشنده به ازای هر فروش خود مبلغی را به عنوان کمسیون به سایت پرداخت می کند در ضمن گزینه های تبلیغ و پروموت کردن محصولات نیز فعال است و این در طولانی مدت باعث بالا رفتن در آمد خواهد شد. شما هم به عنوان خریدار و هم به عنوان فروشنده در این سایت می توانید فعالیت کنید. دیگر ویژگی جالب که این سایت فروشنده شدن و فعالیت در فضای مارکت پلیس است. شما دقیقا در همان بخش هایی که در بالا اشاره کردیم می توانید فروشنده باشید. سایت پس از تحویل محصولات شما و تایید مشتری مبلغ را با کسر کارمزد برای شما پرداخت می کند. تمامی سفارش ها در این سایت نهایتا تا نیم ساعت به دست مشتری می رسد و دیگر موارد مربوط به این است که آیا شما به عنوان فروشنده محصولات خود را به روز رسانی کرده اید و یا امکان ارائه خدمات به صورت آنی را دارید یا خیر. یکی از مزایای برتر این سایت نسبت به سایت های هم رده ی خود این است که گزینه های پرداختی متنوعی را در اختیار فروشنده و خریدار می گذارد. خرید و پرداخت ها در این سایت توسط کارت های اعتباری مانند ویزا کارت، مستر کارت و کیف پول های الکترونیکی مانند اسکریل انجام می شود. حتی شما می توانید تراکنش های خود را از طریق ارزهای دیجیتال انجام دهید. برای فعالیت در سایت   player-auctionمثل پرداخت در سایت های خارجی دیگر نیاز به پرداخت ارزی خواهید داشت. به دلیل تحریم ها ایران با شبکه بانکی جهانی ارتباط ندارد. به عبارت دیگر، برای پرداخت در سایت های خارجی نمی توان از حساب بانکی ایران استفاده کرد. به همین دلیل باید از روش هایی استفاده نمود که دسترسی افراد را به بانکی جهانی فراهم می سازد. به این منظور از روش های مختلفی می توان استفاده کرد.

مجموعه صرافر در کنار شماست تا با وریفای حساب   player-auctionبتوانید به راحتی از خدمات این این پلتفرم استفاده نمایید. صرافر از طریق کارشناسان خود با بهترین روش و در اسرع وقت حساب شما را ایجاد می کند. از جمله مهمترین دلایل وریفای اکانت عبارت است از : رفع محدودیت حساب ، ارتقاع سطح دسترسی ، گسترده شدن سطح فعالیت و امنیت حساب. با صرافر امکان وریفای و تایید حساب در کلیه وبسایت های اینترنتی و درگاه های جهانی برای شما فراهم شده است.

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص وریفای حساب  پ پلیر آکشن player-auction  مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید.

با توجه به شرایط کاربر و مدارک موجود وریفای حساب پلیر آکشن player-auction بین 24 ساعت تا حداکثر 72 ساعت کاری بطول می انجامد .

کلیه کاربران میتوانند بواسطه وریفای اکانت پلیر آکشن player-auction  خود از هرگونه ریسک محدود شدن حساب و حساسیت روی اکانت خود در آینده جلوگیری کنند همچنین و سایر ویژگی های نامحدود وریفای اکانت پلیر آکشن player-auction   استفاده کنند  .

بمنظور افتتاح حساب پلیر آکشن player-auction  و یا وریفای اکانت پلیر آکشن player-auction  لازم است که کلیه این مراحل از ابتدای ایجاد حساب تا وریفای اکانت توسط مجموعه صرافر انجام شود ، همچنین کاربر میبایست سایر مدارک همچون تصویر سلفی ، مدارک شناسایی و … مورد نیاز را در اختیار کارشناس مربوطه قرار دهد

کمپانی پلیر آکشن player-auction در بیش از 17 کشور دفاتر نمایندگی داشته که از جمله میتوان به دفاتر آمریکا ، برلین ، تایوان و … اشاره کنم

بله ، درصورتی حساب شما توسط تیم پلیر آکشن player-auction  رد شده باشد و یا مسدود شده باشد شما میتوانید بمنظور رفع انسداد حساب خود از طریق مجموعه صرافر درخواست رفع محدودیت اکانت خود را ثبت کنید .

خیر ، متاسفانه ارائه خدمات به ایرانیان توسط کمپانی پلیر آکشن player-auction محدود شده است و استفاده از خدمات این شرکت می بایست با شرایط خاص و تحت نظارت تیم صرافر انجام پذیرد .

Please rate Stellar

0 / 3

Your page rank:

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.