اطلاعیه مهم : نسخه بروز و جدید وب سرویس صرافر از هم اکنون آماده ارائه خدمات میباشد.

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

وریفای حساب People Per Hour (PPH)

افتتاح حساب در  People Per Hour (PPH) ساده  می باشد  ولی وریفای حساب People Per Hour (PPH) نیاز به تایید مدارک هویتی دارند.  همان طور که گفته شد به علت تحریم متاسفانه کابران ایرانی نمی­توانند از خدمات این صرافی استفاده کنند. مجموعه صرافر در کنار شماست تا با ثبت نام و وریفای کردن حساب People Per Hour (PPH) بتوانید به راحتی از خدمات این صرافی استفاده نمایید. صرافر از طریق کارشناسان خود با بهترین روش و در اسرع وقت حساب شما را وریفای می کند. 

مزایای حساب People Per Hour (PPH)

People Per Hour (PPH) یکی از محبوب‌ترین و بزرگترین پرتال های اینترنتی در دنیا است که شما می‌توانید در این صرافی به خرید و فروش کوین‌های مختلف در حوزه ارزهای دیجیتال بپردازید. اما آنچه بسیار اهمیت دارد وریفای کردن حسابتان می باشد. شما فقط در صورت وریفای کردن حسابتان می توانید از خدمات بایننس بهره مند شوید. از مزایای وریفای حساب باننس می توان به این موارد اشاره کرد: رفع محدودیت حساب – ارتقاع سطح دسترسی – گسترده شدن سطح فعالیت – امنیت حساب 

رفع انسداد حساب People Per Hour (PPH)

با توجه به اینکه وریفای اکانت People Per Hour (PPH) بمنظور جلوگیری از مسدود شدن حساب تقریبا برای عموم کاربران امری لازم و ضروری است لذا دوستانی که بدون وریفای حساب در People Per Hour (PPH) فعالیت میکنند ممکن است هرلحظه حساب آنها توسط People Per Hour (PPH) بلوکه یا مسدود شود . لازم به ذکر است اکانت های مسدود شده و بلاک شده توسط People Per Hour (PPH) توسط کارشناسان مجموعه صرافر قابل بازگشایی هستند و تمامی حساب های مسدود شده در اسرع وقت توسط این مرکز بازگشایی میشود .

خدمات احراز هویت (PPH)

خدمات احراز هویت People Per Hour (PPH) در مجموعه صرافر در اسرع وقت انجام میشود ، احراز هویت People Per Hour (PPH) هم اکنون در طول مدت 24 لغایت 72 ساعت کاری انجام میپذیرد ، کلیه دوستانی که بنا به هر دلیلی اعم از مغایرت vpn و .. دچار انسداد حساب شده اند بمنظور بازگشایی اکانت میتوانند از طریق همین سامانه درخواست خود را ثبت نمایند .

افتتاح حساب People Per Hour (PPH)

بهترین راه جلوگیری از انسداد حساب People Per Hour (PPH) شروع فعالیت از ابتدا توسط حساب وریفای شده و رسمی میباشد ، اگر نمیخواهید در آینده مشکلاتی از قبیل مسدودی حساب و از بین رفتن سرمایه را داشته باشید بهتر است نسبت به افتتاح حساب People Per Hour (PPH) بصورت وریفای شده اقدام نمایید و از هم اکنون منابع مالی خود را از حساب های عادی خارج کنید .

People Per Hour (PPH) وریفای حساب

خدمات وریفای اکانت پی پی اچ برای اولین بار در کشور بصورت کاملا اصولی و 100% تضمینی به کاربران ارائه میشود ، کلیه مراحل وریفای و تایید حساب بایننس توسط کارشناسان خبره در این حوزه انجام میشود

People Per Hour (PPH)تایید حساب

تایید حساب پی پی اچ طی حداکثر 48 ساعت کاری توسط کارشناسان صرافر انجام میذیرد ، این فرایند با توجه به پیچیدگی شرایط احراز هویت و تایید هویت کاربران از 24 ساعت تا 72 ساعت کاری به طول می انجامد

People Per Hour (PPH) رفع مسدودی

کلیه کاربرانی که بواسطه شرایط تحریمی و سیاست های کمپانی پی پی اچ دچار مسدودی حساب شده اند میتوانند با استفاده از خدمات رفع مسدودی و انسداد حساب پی پی اچ در مجموعه صرافر اقدام به بازگشایی حساب و عودت مبالغ نمایند

People Per Hour (PPH) احراز هویت

خدمات احراز هویت پی پی اچ در مجموعه صرافر ظرف مدت 72 ساعت کاری و بصورت کاملا استاندارد و اصولی مطابق با قوانین سایت مرجع انجام میپذیرد و کاربران میتوانند با استفاده از پی پی اچ از مزایای نامحدود این کمپانی استفاده نمایند

People Per Hour (PPH) افتتاح حساب

خدمات افتتاح و ایجاد اکانت وریفای شده پی پی اچ بصورت 100% استاندارد و تایید شده ظرف مدت 72 ساعت کاری انجام میپذیرد

نام حساب / اکانت

PPH

مدت زمان تحویل اکانت

48 ساعت

مدارک مورد نیاز

Not required

کشورهای تحت پوشش

ALL Countries

تاریخچه People Per Hour (PPH)

 People Per Hour (PPH) در سال 2007 توسط Xenios Thrasyvoulou و Simos Kitiris تاسیس شد ، این شرکت دارای دفاتر متعدد در لندن و آتن است. مشاغلی که بصورت دورکاری و فریلنسری ترجیح می دهند فعالیت کنند اغلب مبتدی یا SME هستند که به جای استخدام در شرکت ها و حضور فیزیکی در در محل کار بصورت دورکاری و در خانه یا از طریق آژانس ها امور مربوطه را انجام میدهند .

PeoplePerHour به عنوان بازار پیشرو در زمینه استعدادهای مستقل در انگلستان ، بینش قدرتمندی در مورد بخش خود اشتغالی بازار کار دارد و پروژه های تحقیقاتی متعددی در مورد SME ها ، فریلنسرها و اقتصاد شرکت های بزرگ را ایجاد و همکاری کرده و منابع لازم را برای آنها فراهم می کند. مشاغل جدید و در حال رشد و کسانی که به دنبال یک حرفه مستقل هستند. در مورد اینکه آیا ظهور این نوع بازارهای آزاد بخشی از تغییر ساختاری طولانی مدت در شیوه مدیریت شرکت های انسانی در سراسر جهان است ، بحث هایی وجود دارد. 

سوالات متداول

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص وریفای حساب People Per Hour (PPH) مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید.

با توجه به شرایط کاربر و مدارک موجود وریفای حساب People Per Hour (PPH) بین 24 ساعت تا حداکثر 72 ساعت کاری بطول می انجامد .

کلیه کاربران میتوانند بواسطه وریفای اکانت People Per Hour (PPH) خود از هرگونه ریسک محدود شدن حساب و حساسیت روی اکانت خود در آینده جلوگیری کنند همچنین و سایر ویژگی های نامحدود وریفای اکانت People Per Hour (PPH) استفاده کنند  .

بمنظور افتتاح حساب People Per Hour (PPH) و یا وریفای اکانت People Per Hour (PPH) لازم است که کلیه این مراحل از ابتدای ایجاد حساب تا وریفای اکانت توسط مجموعه صرافر انجام شود ، همچنین کاربر میبایست سایر مدارک همچون تصویر سلفی ، مدارک شناسایی و … مورد نیاز را در اختیار کارشناس مربوطه قرار دهد

کمپانی People Per Hour (PPH) در بیش از 17 کشور دفاتر نمایندگی داشته که از جمله میتوان به دفاتر آمریکا ، برلین ، تایوان و … اشاره کنم

بله ، درصورتی حساب شما توسط تیم People Per Hour (PPH) رد شده باشد و یا مسدود شده باشد شما میتوانید بمنظور رفع انسداد حساب خود از طریق مجموعه صرافر درخواست رفع محدودیت اکانت خود را ثبت کنید .

خیر ، متاسفانه ارائه خدمات به ایرانیان توسط کمپانی People Per Hour (PPH) محدود شده است و استفاده از خدمات این شرکت می بایست با شرایط خاص و تحت نظارت تیم صرافر انجام پذیرد .