امروز مورخ [wikiwordpress] : آخرین نسخه وب سرویس خدمات ارزی صرافر هم اکنون در دسترس و قابل استفاده میباشد .
مرکز خدمات ارزی صرافر
5/5

upwork

ارائه خدمات تخصصی در زمینه* upwork * توسط مجموعه خدمات ارزی صرافر بصورت کاملا تخصصی ، بهمراه پشتیبانی 24 ساعته میباشد ، همچنین کلیه خدماتی که در زمینه upwork توسط این مجموعه ارائه میشود دارای پشتیبانی و مشاوره رایگان بوده که قبل از هرگونه ثبت سفارش و یا اقدام به استفاده از خدمات upwork ، متقاضی میتواند از مشاور خود در این زمینه کمک بگیرد .

[wikiwordpress]
2 دهه تجربه

دپارتمان تحقیق و توسعه صرافر

خدمات منعطف

پوشش بیش از 700 خدمت متنوع

رتبه 1 تبادلات ارزی

کسب رتبه برتر خدمات ارزی از موسسه PPQ

پشتیبانی 24 ساعته

پاسخگویی سریع و بر خط

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

افتتاح حساب در Upwork ساده  می باشد  ولی وریفای حساب نیاز به تایید مدارک هویتی دارند.  همان طور که گفته شد به علت تحریم متاسفانه کابران ایرانی نمی­توانند از خدمات این پلتفرم استفاده کنند. مجموعه صرافر در کنار شماست تا با ثبت نام و وریفای کردن حساب upwork بتوانید به راحتی از خدمات این مجموعه استفاده نمایید. صرافر از طریق کارشناسان خود با بهترین روش و در اسرع وقت حساب شما را وریفای می کند. 

Upwork به شما اجازه می دهد تا پروژه های خود را وارد کرده و آن را آماده شده تحویل بگیرید. Upwork نسخه جدیدی از Odesk است که در سال 2015 رو نمایی شده است. Odesk همانند elance یک سرویس بازار جهانی فریلنسر است که به عنوان پایگاهی برای برقراری ارتباط بین کارفرمایان و فریلنسرها یا متخصصان مستقل و از راه دور می باشد. Upwork یک سیستم یک پارچه و بزرگ است که از ترکیب دو سیستم elance و odesk ایجاد شده است. یکی از مهم ترین ویژگی های این پلتفرم، توجه به حداقل درآمد است. به این معنا که آپ ورک شما را به عنوان یک فریلنسر، قادر می سازد تا پیش از گرفتن کار در این پلتفرم، حداقل دستمزد برای یک ساعت کاری را حساب نمائید. این ویژگی به شما کمک می کند تا سریع تر به شغل مناسب خود دست پیدا کنید. میلیون ها فرد در طول یک سال می توانند از طریق این سیستم به شغل دل خواه خود دست پیدا کنند. 12 میلیون فریلنسر و 5 میلیون مشتری هم اکنون در این سایت عضو هستند. سالانه میانگین 3 میلیون شغل در این سایت ثبت می شوند، و بیش از 1 میلیارد دلار پرداخت صورت می گیرد، که همین امر باعث شده است تا پلتفرم آپ ورک تبدیل به بزرگ ترین بازار فریلنسری شود. کسب و کارهایی زیادی در این پلتفرم فعال هستند، و آماده اند تا از شما مصاحبه گرفته و بهترین گزینه را انتخاب کنند. این پلتفرم به شما اجازه می دهد تا از امکانات چت و تماس تصویری استفاده کنید، فایل ها را به اشتراک بگذارید و پروژه ها را از حساب کاربری خود پیگیری نمایید. از مزایای وریفای حساب می توان به این موارد اشاره کرد: رفع محدودیت حساب – ارتقاع سطح دسترسی – گسترده شدن سطح فعالیت – امنیت حساب .

با توجه به اینکه وریفای اکانت آپ ورک Upwork بمنظور جلوگیری از مسدود شدن حساب تقریبا برای عموم کاربران امری لازم و ضروری است لذا دوستانی که بدون وریفای حساب در  آپ ورک Upwork فعالیت میکنند ممکن است هرلحظه حساب آنها توسط  آپ ورک Upwork بلوکه یا مسدود شود . لازم به ذکر است اکانت های مسدود شده و بلاک شده توسط  آپ ورک Upwork توسط کارشناسان مجموعه صرافر قابل بازگشایی هستند و تمامی حساب های مسدود شده در اسرع وقت توسط این مرکز بازگشایی میشود .

خدمات احراز هویت  آپ ورک Upwork در مجموعه صرافر در اسرع وقت انجام میشود ، احراز هویت  آپ ورک Upwork هم اکنون در طول مدت 24 لغایت 72 ساعت کاری انجام میپذیرد ، کلیه دوستانی که بنا به هر دلیلی اعم از مغایرت vpn و .. دچار انسداد حساب شده اند بمنظور بازگشایی اکانت میتوانند از طریق همین سامانه درخواست خود را ثبت نمایند .

بهترین راه جلوگیری از انسداد حساب  آپ ورک Upwork شروع فعالیت از ابتدا توسط حساب وریفای شده و رسمی میباشد ، اگر نمیخواهید در آینده مشکلاتی از قبیل مسدودی حساب و از بین رفتن سرمایه را داشته باشید بهتر است نسبت به افتتاح حساب  آپ ورک Upwork بصورت وریفای شده اقدام نمایید و از هم اکنون منابع مالی خود را از حساب های عادی خارج کنید .

نام حساب / اکانت

Upwork

مدت زمان تحویل اکانت

48 ساعت

مدارک مورد نیاز

Not required

کشورهای تحت پوشش

ALL Countries

در دنیایی که مردم با کمک اینترنت با هم در ارتباط هستند، انجام پروژه هایی که کیلومترها با ما فاصله دارند، کار عجیبی نیست. پلتفرم های آنلاین زیادی وجود دارند که به منظور ایجاد ارتباط میان کارمندان و کارفرمایان از طریق اینترنت به وجود آمده اند. upwork از بزرگ ترین و مشهورترین سایت های دورکاری است. فریلنسرهایی از سر تا سر جهان، با هر گونه مهارت یا تخصصی می توانند در این پلتفرم ثبت نام کرده، و پروفایلی بسازند که مهارت های آن ها را به خوبی نشان دهد. مشتریان Upwork صاحبان کسب و کارها، راه اندازان استارت آپ، کارآفرینان و یا هر کسی هستند که نیاز به استخدام یک فرد برای انجام کارهای مختلف داشته باشند. Upwork به مشتریانی که نیاز به انجام شدن یک کار دارند، و از سوی دیگر به فریلنسرهایی که نیاز به انجام دادن کار از طریق پلتفرم آپ ورک دارند، کمک خواهد کرد. این سایت به شما اجازه می دهد تا پروژه های خود را وارد کرده و آن را آماده شده تحویل بگیرید. Upwork نسخه جدیدی از Odesk است که در سال 2015 رو نمایی شده است. Odesk همانند elance یک سرویس بازار جهانی فریلنسر است که به عنوان پایگاهی برای برقراری ارتباط بین کارفرمایان و فریلنسرها یا متخصصان مستقل و از راه دور می باشد. Upwork یک سیستم یک پارچه و بزرگ است که از ترکیب دو سیستم elance و odesk ایجاد شده است. یکی از مهم ترین ویژگی های این پلتفرم، توجه به حداقل درآمد است. به این معنا که آپ ورک شما را به عنوان یک فریلنسر، قادر می سازد تا پیش از گرفتن کار در این پلتفرم، حداقل دستمزد برای یک ساعت کاری را حساب نمائید. این ویژگی به شما کمک می کند تا سریع تر به شغل مناسب خود دست پیدا کنید. میلیون ها فرد در طول یک سال می توانند از طریق این سیستم به شغل دل خواه خود دست پیدا کنند. 12 میلیون فریلنسر و 5 میلیون مشتری هم اکنون در این سایت عضو هستند. سالانه میانگین 3 میلیون شغل در این سایت ثبت می شوند، و بیش از 1 میلیارد دلار پرداخت صورت می گیرد، که همین امر باعث شده است تا پلتفرم آپ ورک تبدیل به بزرگ ترین بازار فریلنسری شود. کسب و کارهایی زیادی در این پلتفرم فعال هستند، و آماده اند تا از شما مصاحبه گرفته و بهترین گزینه را انتخاب کنند. این پلتفرم به شما اجازه می دهد تا از امکانات چت و تماس تصویری استفاده کنید، فایل ها را به اشتراک بگذارید و پروژه ها را از حساب کاربری خود پیگیری نمایید.

گروه های شغلی موجود در upwork:

  • وب
  • موبایل
  • نرم افزار
  • ترجمه
  • پشتیبانی
  • نویسندگی
  • طراحی
  • شبکه و IT
  • خدمات مشتریان
  • بازاریابی و فروش

ساخت اکانت در upwork و کسب درآمد از آن نیازمند داشتن حساب ارزی می باشد.. با توجه به تحریم کشور، شهروندان ایرانی در استفاده از  upworkبا مشکل مواجه می باشند. اما مجموعه صرافر در کنار شماست تا با ثبت نام حساب   upwork بتوانید به راحتی از خدمات این این پلتفرم استفاده نمایید. صرافر از طریق کارشناسان خود با بهترین روش و در اسرع وقت حساب شما را ایجاد می کند. از جمله مهمترین دلایل وریفای اکانت عبارت است از : رفع محدودیت حساب ، ارتقاع سطح دسترسی ، گسترده شدن سطح فعالیت و امنیت حساب. با صرافر امکان وریفای و تایید حساب در کلیه وبسایت های اینترنتی و درگاه های جهانی برای شما فراهم شده است.

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص وریفای حساب  آپ ورک Upwork مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید.

با توجه به شرایط کاربر و مدارک موجود وریفای حساب آپ ورک Upwork بین 24 ساعت تا حداکثر 72 ساعت کاری بطول می انجامد .

کلیه کاربران میتوانند بواسطه وریفای اکانت آپ ورک Upwork خود از هرگونه ریسک محدود شدن حساب و حساسیت روی اکانت خود در آینده جلوگیری کنند همچنین و سایر ویژگی های نامحدود وریفای اکانت آپ ورک Upwork استفاده کنند  .

بمنظور افتتاح حساب آپ ورک Upwork و یا وریفای اکانت آپ ورک Upwork لازم است که کلیه این مراحل از ابتدای ایجاد حساب تا وریفای اکانت توسط مجموعه صرافر انجام شود ، همچنین کاربر میبایست سایر مدارک همچون تصویر سلفی ، مدارک شناسایی و … مورد نیاز را در اختیار کارشناس مربوطه قرار دهد

کمپانی آپ ورک Upwork در بیش از 17 کشور دفاتر نمایندگی داشته که از جمله میتوان به دفاتر آمریکا ، برلین ، تایوان و … اشاره کنم

بله ، درصورتی حساب شما توسط تیم آپ ورک Upwork رد شده باشد و یا مسدود شده باشد شما میتوانید بمنظور رفع انسداد حساب خود از طریق مجموعه صرافر درخواست رفع محدودیت اکانت خود را ثبت کنید .

خیر ، متاسفانه ارائه خدمات به ایرانیان توسط کمپانی آپ ورک Upwork محدود شده است و استفاده از خدمات این شرکت می بایست با شرایط خاص و تحت نظارت تیم صرافر انجام پذیرد .

Please rate Stellar

0 / 3

Your page rank:

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.