اطلاعیه مهم : نسخه بروز و جدید وب سرویس صرافر از هم اکنون آماده ارائه خدمات میباشد.

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

وریفای حساب زد جی ZG

افتتاح حساب در صرافی زد جی ZG ساده  می باشد  ولی وریفای حساب صرافی زد جی ZG نیاز به تایید مدارک هویتی دارند.  همان طور که گفته شد به علت تحریم متاسفانه کابران ایرانی نمی­توانند از خدمات این صرافی استفاده کنند. مجموعه صرافر در کنار شماست تا با ثبت نام و وریفای کردن حساب صرافی زد جی ZG بتوانید به راحتی از خدمات این صرافی استفاده نمایید. صرافر از طریق کارشناسان خود با بهترین روش و در اسرع وقت حساب شما را وریفای می کند. 

مزایای حساب صرافی زد جی ZG

صرافی زد جی ZG یکی از محبوب‌ترین و بزرگترین صرافی‌های ارز دیجیتال در دنیا است که شما می‌توانید در این صرافی به خرید و فروش کوین‌های مختلف در حوزه ارزهای دیجیتال بپردازید. اما آنچه بسیار اهمیت دارد وریفای کردن حسابتان می باشد. شما فقط در صورت وریفای کردن حسابتان می توانید از خدمات صرافی زد جی ZG بهره مند شوید. از مزایای وریفای حساب صرافی زد جی ZG می توان به این موارد اشاره کرد: رفع محدودیت حساب – ارتقاع سطح دسترسی – گسترده شدن سطح فعالیت – امنیت حساب 

رفع انسداد حساب صرافی زد جی ZG

با توجه به اینکه وریفای اکانت صرافی زد جی ZG بمنظور جلوگیری از مسدود شدن حساب یا بلاک شدن حساب صرافی زد جی ZG تقریبا برای عموم کاربران امری لازم و ضروری است لذا دوستانی که بدون وریفای حساب در صرافی زد جی ZG فعالیت میکنند ممکن است هرلحظه حساب آنها توسط صرافی زد جی ZG بلوکه یا مسدود شود . لازم به ذکر است اکانت های مسدود شده و بلاک شده توسط صرافی زد جی ZG توسط کارشناسان مجموعه صرافر قابل بازگشایی هستند و تمامی حساب های مسدود شده در اسرع وقت توسط این مرکز بازگشایی میشود .

خدمات احراز هویت زد جی ZG

خدمات احراز هویت صرافی زد جی ZG در مجموعه صرافر در اسرع وقت انجام میشود ، احراز هویت صرافی زد جی ZG هم اکنون در طول مدت 24 لغایت 72 ساعت کاری انجام میپذیرد ، کلیه دوستانی که بنا به هر دلیلی اعم از مغایرت vpn و .. دچار انسداد حساب شده اند بمنظور بازگشایی اکانت میتوانند از طریق همین سامانه درخواست خود را ثبت نمایند .

افتتاح حساب صرافی زد جی ZG

بهترین راه جلوگیری از انسداد حساب صرافی زد جی ZG شروع فعالیت از ابتدا توسط حساب وریفای شده و رسمی میباشد ، اگر نمیخواهید در آینده مشکلاتی از قبیل مسدودی حساب صرافی زد جی ZG و از بین رفتن سرمایه را داشته باشید بهتر است نسبت به افتتاح حساب صرافی زد جی ZG بصورت وریفای شده اقدام نمایید و از هم اکنون منابع مالی خود را از حساب های عادی خارج کنید .

ثبت نام در صرافی زد جی ZG

ثبت نام در صرافی زد جی ZG در مجموعه صرافر ظرف مدت 24 الی72 ساعت کاری انجام میشود ، کلیه فرایند ثبت نام در صرافی زد جی ZG با نام متقاضی و بصورت استاندارد مطابق با قوانین صرافی زد جی ZG انجام میشود ، کلیه متقاضیان بمنظور ثبت نام در صرافی زد جی ZG میتوانند از طریق همین سامانه درخواست وریفای و ثبت نام خود را ارسال نمایند .

ZG وریفای صرافی زد جی

خدمات وریفای اکانت صرافی زد جی برای اولین بار در کشور بصورت کاملا اصولی و 100% تضمینی به کاربران ارائه میشود ، کلیه مراحل وریفای و تایید حساب صرافی زد جی توسط کارشناسان خبره در این حوزه انجام میشود

ZG تایید حساب صرافی زد جی

تایید حساب صرافی زد جی طی حداکثر 48 ساعت کاری توسط کارشناسان صرافر انجام میذیرد ، این فرایند با توجه به پیچیدگی شرایط احراز هویت و تایید هویت کاربران از 24 ساعت تا 72 ساعت کاری به طول می انجامد

ZG رفع مسدودی صرافی زد جی

کلیه کاربرانی که بواسطه شرایط تحریمی و سیاست های کمپانی صرافی زد جی دچار مسدودی حساب شده اند میتوانند با استفاده از خدمات رفع مسدودی و انسداد حساب صرافی زد جی در مجموعه صرافر اقدام به بازگشایی حساب و عودت مبالغ نمایند

ZG احراز هویت صرافی زد جی

خدمات احراز هویت صرافی زد جی در مجموعه صرافر ظرف مدت 72 ساعت کاری و بصورت کاملا استاندارد و اصولی مطابق با قوانین سایت مرجع انجام میپذیرد و کاربران میتوانند با استفاده از احراز هویت صرافی زد جی از مزایای نامحدود این کمپانی استفاده نمایند

ZG افتتاح حساب صرافی زد جی

خدمات افتتاح و ایجاد اکانت وریفای شده صرافی زد جی بصورت 100% استاندارد و تایید شده ظرف مدت 72 ساعت کاری انجام میپذیرد

نام حساب / اکانت

ZG

مدت زمان تحویل اکانت

48 ساعت

مدارک مورد نیاز

Not required

کشورهای تحت پوشش

ALL Countries

تاریخچه صرافی زد جی ZG

 ZG یک پلت فرم تجارت دارایی دیجیتال بلاکچین است که از تجارت ارز به بیش از 100 زبان پشتیبانی می کند. این پلتفرم توسط تیمی از استعدادهای نخبه در سطح جهانی با تخصص عمیق در زمینه امنیت سیستم ، بارگیری فوق العاده در سطح میلی ثانیه و امور مالی اداره می شود. این شرکت در سنگاپور ثبت شده است و در چندین کشور و منطقه مانند ایالات متحده ، ژاپن ، کره جنوبی ، مالزی ، هنگ کنگ و تایوان دفاتر نگهداری می کند.

با فناوری معاملات در زمان واقعی در سطح میلی ثانیه ، سیستم تجارت توانایی پردازش 5 میلیون سفارش در ثانیه را دارد ، سرعت صدها یا حتی هزاران برابر سریعتر از اکثر رقبای ما ، اطمینان از عدم تأخیر یا تأخیر در حین پردازش سفارش. در این میان ، این سیستم همچنین از معاملات همزمان آغاز شده توسط صدها میلیون کاربر بدون لطمه زدن به صافی و قابلیت اطمینان تجارت پشتیبانی می کند.

  • امنیت سیستم عامل در سطح هسته: از ساختار پیشرفته چند لایه و چند خوشه ای استفاده می کند. طراحی سازه ای چند لایه می تواند عملکرد ، امنیت ، قابلیت اطمینان و مقیاس پذیری سیستم را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. هنگام استقرار توابع یا به روزرسانی نسخه ها ، اطمینان از بهترین تجربه عملیاتی کاربران نهایی تا سطح نهایی ، به توقف سیستم نیازی نیست. علاوه بر این ، مشکل امنیت سیستم در سطح هسته لینوکس حل شده است ، هزینه های سخت افزار و نیروی انسانی به طور قابل توجهی کاهش می یابد.

 

  • مشتقات مالی فراوان: پلت فرم ZG از طیف وسیعی از مدل های معاملاتی ، از جمله معاملات بورس ، اهرم و معاملات آتی ، نگهداری ارز دیجیتال ، وام ها و سایر حالت های نوآورانه تجارت پشتیبانی می کند.

سوالات متداول

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص وریفای حساب صرافی زد جی ZG مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید.

با توجه به شرایط کاربر و مدارک موجود وریفای حساب صرافی زد جی ZG بین 24 ساعت تا حداکثر 72 ساعت کاری بطول می انجامد .

کلیه کاربران میتوانند بواسطه وریفای اکانت صرافی زد جی ZG خود از هرگونه ریسک محدود شدن حساب و حساسیت روی اکانت خود در آینده جلوگیری کنند همچنین و سایر ویژگی های نامحدود وریفای اکانت صرافی زد جی ZG استفاده کنند  .

بمنظور افتتاح حساب صرافی زد جی ZG و یا وریفای اکانت صرافی زد جی ZG لازم است که کلیه این مراحل از ابتدای ایجاد حساب تا وریفای اکانت توسط مجموعه صرافر انجام شود ، همچنین کاربر میبایست سایر مدارک همچون تصویر سلفی ، مدارک شناسایی و … مورد نیاز را در اختیار کارشناس مربوطه قرار دهد

کمپانی صرافی زد جی ZG در بیش از 17 کشور دفاتر نمایندگی داشته که از جمله میتوان به دفاتر آمریکا ، برلین ، تایوان و … اشاره کنم

بله ، درصورتی حساب شما توسط تیم صرافی زد جی ZG رد شده باشد و یا مسدود شده باشد شما میتوانید بمنظور رفع انسداد حساب خود از طریق مجموعه صرافر درخواست رفع محدودیت اکانت خود را ثبت کنید .

خیر ، متاسفانه ارائه خدمات به ایرانیان توسط کمپانی صرافی زد جی ZG محدود شده است و استفاده از خدمات این شرکت می بایست با شرایط خاص و تحت نظارت تیم صرافر انجام پذیرد .