اطلاعیه مهم : نسخه بروز و جدید وب سرویس صرافر از هم اکنون آماده ارائه خدمات میباشد.

وریفای حساب bittrex
تایید سریع و وریفای اکانت bittrex
رفع مسدودی و محدودیت حساب bittrex
افتتاح حساب رسمی bittrex
مشاوره و پشتیبانی خدمات bittrex
ارائه خدمات bittrex به کل کشورهای جهان

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

وریفای حساب بیترکس Bittrex

افتتاح حساب در بیترکس Bittrex ساده  می باشد  ولی وریفای حساب نیاز به تایید مدارک هویتی دارند.  همان طور که گفته شد به علت تحریم متاسفانه کابران ایرانی نمی­توانند از خدمات بیترکس Bittrex استفاده کنند.مجموعه صرافر در کنار شماست تا با ثبت نام و وریفای کردن حساب بیترکس Bittrex بتوانید به راحتی از خدمات این صرافی استفاده نمایید. صرافر از طریق کارشناسان خود با بهترین روش و در اسرع وقت حساب شما را وریفای می کند. 

مزایای حساب وریفای شده Bittrex

صرافی بیترکس Bittrex یکی از محبوب‌ترین و بزرگترین صرافی‌های ارز دیجیتال در دنیا است که شما می‌توانید در این صرافی به خرید و فروش کوین‌های مختلف در حوزه ارزهای دیجیتال بپردازید. اما آنچه بسیار اهمیت دارد وریفای کردن حسابتان می باشد. شما فقط در صورت وریفای کردن حسابتان می توانید از خدمات بیترکس Bittrex بهره مند شوید. از مزایای وریفای حساب Bittrex می توان به این موارد اشاره کرد: رفع محدودیت حساب – ارتقاع سطح دسترسی – گسترده شدن سطح فعالیت – امنیت حساب .

رفع مسدودی بیترکس Bittrex

با توجه به اینکه وریفای اکانت بیترکس Bittrex بمنظور جلوگیری از مسدود شدن حساب تقریبا برای عموم کاربران امری لازم و ضروری است لذا دوستانی که بدون وریفای حساب در بیترکس Bittrex فعالیت میکنند ممکن است هرلحظه حساب آنها توسط بیترکس Bittrex بلوکه یا مسدود شود . لازم به ذکر است اکانت های مسدود شده و بلاک شده توسط بیترکس Bittrex توسط کارشناسان مجموعه صرافر قابل بازگشایی هستند و تمامی حساب های مسدود شده در اسرع وقت توسط این مرکز بازگشایی میشود .

 

احراز هویت بیترکس Bittrex

خدمات احراز هویت بیترکس Bittrex در مجموعه صرافر در اسرع وقت انجام میشود ، احراز هویت بیترکس Bittrex هم اکنون در طول مدت 24 لغایت 72 ساعت کاری انجام میپذیرد ، کلیه دوستانی که بنا به هر دلیلی اعم از مغایرت vpn و .. دچار انسداد حساب شده اند بمنظور بازگشایی اکانت میتوانند از طریق همین سامانه درخواست خود را ثبت نمایند .

افتتاح حساب بیترکس Bittrex

بهترین راه جلوگیری از انسداد حساب بیترکس Bittrex شروع فعالیت از ابتدا توسط حساب وریفای شده و رسمی میباشد ، اگر نمیخواهید در آینده مشکلاتی از قبیل مسدودی حساب و از بین رفتن سرمایه را داشته باشید بهتر است نسبت به افتتاح حساب بیترکس Bittrex بصورت وریفای شده اقدام نمایید و از هم اکنون منابع مالی خود را از حساب های عادی خارج کنید .

 

Bittrex وریفای اکانت

خدمات وریفای اکانت بیترکس برای اولین بار در کشور بصورت کاملا اصولی و 100% تضمینی به کاربران ارائه میشود ، کلیه مراحل وریفای و تایید حساب بیترکس توسط کارشناسان خبره در این حوزه انجام میشود

Bittrex تایید حساب کاربری

تایید حساب بیترکس طی حداکثر 48 ساعت کاری توسط کارشناسان صرافر انجام میذیرد ، این فرایند با توجه به پیچیدگی شرایط احراز هویت و تایید هویت کاربران از 24 ساعت تا 72 ساعت کاری به طول می انجامد

Bittrex رفع مسدودی اکانت محدود شده

کلیه کاربرانی که بواسطه شرایط تحریمی و سیاست های کمپانی بیترکس دچار مسدودی حساب شده اند میتوانند با استفاده از خدمات رفع مسدودی حساب بیترکس در مجموعه صرافر اقدام به بازگشایی حساب و عودت مبالغ نمایند

نام حساب / اکانت

Bittrex

مدت زمان تحویل اکانت

48 ساعت

مدارک مورد نیاز

Not required

کشورهای تحت پوشش

ALL Countries

تاریخچه کمپانی Bittrex

Bittrex در سال ۲۰۱۴ توسط (Bill Shihara)، (Richie Lai)، (Rami Kavach) و (Rian Hentz) در سیاتل ایالات متحده آمریکا  تاسیس شد. این تیم دارای بیش از پنجاه سال تجربه در زمینه‌ی امنیت و توسعه‌ برای شرکت‌هایی همچون مایکروسافت، آمازون، کوالیز و بلک‌بری میباشد. بنابراین، اگر این غرب وحشی است، پس بیترکس حکم کلانتر آن را دارد. بیترکس یک صرافی برای معامله ارز رمزنگاری‌شده با یک ارز رمزنگاری‌شده دیگر است. در این صرافی شما فقط می‌توانید به صورت ارز رمزنگاری‌شده معامله داشته باشید. این به این معناست که نمی‌توانید با ارزهای فیات، ارز رمزنگاری‌شده‌ بخرید. امنیت امری کلیدی برای Bittrex است. بیل شیهارا (Bill Shihara) و گروهش هنگامی که دیدند دیگر پایگاه‌ها هک شده‌اند، تصمیم گرفتند پایگاهی تاسیس کنند که سرمایه‌گذاران بتوانند به آن اعتماد کنند. یش از ۱۹۰ ارز رمزنگاری‌شده مختلف برای معامله در Bittrex لیست شده‌اند. این سایت ۲۴۸ زوج معاملاتی منحصربه‌فرد نیز ارائه می‌کند. زوج‌های معاملاتی (Trading pairs) دو ارز رایج هستند که برای آنها یک نرخ معاملاتی پیشنهاد شده است. بیترکس امن‌ترین صرافی ارز رمزنگاری‌شده می باشد. در سیستمی که Bittrex از آن استفاده می‌کند هشتاد الی نود درصد از کل ارز رایج به صورت آفلاین نگه‌داری می‌شود. چنین چیزی “کیف پول سرد” نام دارد. تا به اینجا، Bittrex هک نشده و پول هیچ یک از مشتری‌هایش را از دست نداده است. استفاده از Bittrex برای کابران آسان است. سازندگان استفاده از این پایگاه را برای تازه‌کارها بسیار آسان کرده‌اند. احتمالا مهم‌ترین مسئله برای یک معامله‌کننده‌ی کریپتوی جدید، امنیت است. این حقیقت که تیم‌ Bittrex امنیت مایکروسافت و آمازون را برای خود مدنظر داشته‌اند، بسیاری از مشتریان بالقوه را خشنود خواهد کرد.

 مزایای Bittrexکارمزدها ، تنوع بالا ، تایید هویت ، سرعت و …. روی‌هم‌رفته، Bittrex یک صرافی امن و آسان برای استفاده است و انتخاب گسترده‌ای از کوین‌ها را داراست.

سوالات متداول

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص وریفای حساب Bittrex مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید.

با توجه به شرایط کاربر و مدارک موجود وریفای حساب Bittrex بین 24 ساعت تا حداکثر 72 ساعت کاری بطول می انجامد .

کلیه کاربران میتوانند بواسطه وریفای اکانت Bittrex خود از هرگونه ریسک محدود شدن حساب و حساسیت روی اکانت خود در آینده جلوگیری کنند همچنین و سایر ویژگی های نامحدود وریفای اکانت Bittrex استفاده کنند  .

بمنظور افتتاح حساب Bittrex و یا وریفای اکانت Bittrex لازم است که کلیه این مراحل از ابتدای ایجاد حساب تا وریفای اکانت توسط مجموعه صرافر انجام شود ، همچنین کاربر میبایست سایر مدارک همچون تصویر سلفی ، مدارک شناسایی و … مورد نیاز را در اختیار کارشناس مربوطه قرار دهد

کمپانی Bittrex در بیش از 17 کشور دفاتر نمایندگی داشته که از جمله میتوان به دفاتر آمریکا ، برلین ، تایوان و … اشاره کنم

بله ، درصورتی حساب شما توسط تیم Bittrex رد شده باشد و یا مسدود شده باشد شما میتوانید بمنظور رفع انسداد حساب خود از طریق مجموعه صرافر درخواست رفع محدودیت اکانت خود را ثبت کنید .

خیر ، متاسفانه ارائه خدمات به ایرانیان توسط کمپانی Bittrex محدود شده است و استفاده از خدمات این شرکت می بایست با شرایط خاص و تحت نظارت تیم صرافر انجام پذیرد .