اطلاعیه مهم : نسخه بروز و جدید وب سرویس صرافر از هم اکنون آماده ارائه خدمات میباشد.

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

وریفای حساب کاراکن Kraken

افتتاح حساب در کاراکن Kraken  ساده  می باشد  ولی وریفای حساب نیاز به تایید مدارک هویتی دارند.  همان طور که گفته شد به علت تحریم متاسفانه کابران ایرانی نمی­توانند از خدمات این صرافی استفاده کنند. مجموعه صرافر در کنار شماست تا با ثبت نام و وریفای کردن حساب کاراکن Kraken  بتوانید به راحتی از خدمات این صرافی استفاده نمایید. صرافر از طریق کارشناسان خود با بهترین روش و در اسرع وقت حساب شما را وریفای می کند. 

مزایای حساب وریفای شده Kraken

صرافی کاراکن (Kraken) یکی از محبوب‌ترین و بزرگترین صرافی‌های ارز دیجیتال در دنیا است که شما می‌توانید در این صرافی به خرید و فروش کوین‌های مختلف در حوزه ارزهای دیجیتال بپردازید. اما آنچه بسیار اهمیت دارد وریفای کردن حسابتان می باشد. شما فقط در صورت وریفای کردن حسابتان می توانید از خدمات Kraken  بهره مند شوید. از مزایای وریفای حساب Kraken   می توان به این موارد اشاره کرد: رفع محدودیت حساب – ارتقاع سطح دسترسی – گسترده شدن سطح فعالیت – امنیت حساب . 

رفع انسداد / مسدودی حساب Kraken

با توجه به اینکه وریفای اکانت کاراکن Kraken بمنظور جلوگیری از مسدود شدن حساب تقریبا برای عموم کاربران امری لازم و ضروری است لذا دوستانی که بدون وریفای حساب در کاراکن Kraken فعالیت میکنند ممکن است هرلحظه حساب آنها توسط کاراکن Kraken بلوکه یا مسدود شود . لازم به ذکر است اکانت های مسدود شده و بلاک شده توسط کاراکن Kraken توسط کارشناسان مجموعه صرافر قابل بازگشایی هستند و تمامی حساب های مسدود شده در اسرع وقت توسط این مرکز بازگشایی میشود .

احراز هویت حساب کاراکن Kraken

خدمات احراز هویت کاراکن Kraken در مجموعه صرافر در اسرع وقت انجام میشود ، احراز هویت کاراکن Kraken هم اکنون در طول مدت 24 لغایت 72 ساعت کاری انجام میپذیرد ، کلیه دوستانی که بنا به هر دلیلی اعم از مغایرت vpn و .. دچار انسداد حساب شده اند بمنظور بازگشایی اکانت میتوانند از طریق همین سامانه درخواست خود را ثبت نمایند .

احراز هویت حساب کاراکن Kraken

بهترین راه جلوگیری از انسداد حساب کاراکن Kraken شروع فعالیت از ابتدا توسط حساب وریفای شده و رسمی میباشد ، اگر نمیخواهید در آینده مشکلاتی از قبیل مسدودی حساب و از بین رفتن سرمایه را داشته باشید بهتر است نسبت به افتتاح حساب کاراکن Kraken بصورت وریفای شده اقدام نمایید و از هم اکنون منابع مالی خود را از حساب های عادی خارج کنید .

Kraken  وریفای اکانت

خدمات وریفای اکانت کراکن برای اولین بار در کشور بصورت کاملا اصولی و 100% تضمینی به کاربران ارائه میشود ، کلیه مراحل وریفای و تایید حساب کراکن توسط کارشناسان خبره در این حوزه انجام میشود

Kraken  تایید حساب کاربری

تایید حساب کراکن طی حداکثر 48 ساعت کاری توسط کارشناسان صرافر انجام میذیرد ، این فرایند با توجه به پیچیدگی شرایط احراز هویت و تایید هویت کاربران از 24 ساعت تا 72 ساعت کاری به طول می انجامد

Kraken  رفع مسدودی اکانت محدود شده

کلیه کاربرانی که بواسطه شرایط تحریمی و سیاست های کمپانی کراکن دچار مسدودی حساب شده اند میتوانند با استفاده از خدمات رفع مسدودی حساب کراکن در مجموعه صرافر اقدام به بازگشایی حساب و عودت مبالغ نمایند

نام حساب / اکانت

Kraken

مدت زمان تحویل اکانت

48 ساعت

مدارک مورد نیاز

Not required

کشورهای تحت پوشش

ALL Countries

تاریخچه کمپانی Kraken

Kraken  توسط جس پاول در سال 2011 تأسیس شد. صرافی کراکن 47 جفت‌ارز همراه با هفت ارز پایه از جمله دلار آمریکا تا پوند انگلستان را ارائه می‌دهد. صرافی کراکن یکی از معدود صرافی‌های رمز ارز است که وام‌های مارجین با لوریج 5 برابر در معاملات و همچنین معاملات آتی (مخصوص کاربران ساکن ایالات متحده) را ارائه می‌کند. کارمزد های تراکنش در کراکن جزو کمترین هزینه فی های موجود در بازار می باشد. هزینه های معاملاتی بین ۰٪ تا ۰.۲۶٪ است. آنچه در ازای تجارت از شما دریافت می شود به خرید یا فروش کارمزد کراکن همچنین به حجم معاملات ۳۰ روزه و جفت ارزی مورد معامله نیز بستگی دارد. شما بستگی دارد. خریداران معمولاً ۰.۱۶٪ و فروشندگان نیز ۰.۲۶٪ در هر معامله هزینه تراکنش پرداخت می كنند. Kraken  ارز های فراوانی را برای ترید کردن ارائه می دهد. Kraken این صرافی یکی از اولین مبادلاتی بود که ثابت کرد این شرکت می تواند همه پول مشتریان خود را ایمن نگه دارد. Kraken  با استفاده از حسابرسی اثبات ذخایر موفق به انجام این کار شد. در سال ۲۰۱۷، Kraken چند مشکل داشت. صرافی نمی توانست با تعداد کاربرانی که در حال ثبت نام هستند کنار بیاید. همچنین باید با چندین حمله سایبری مقابله می کرد. این مشکلات به این معنی بود که کراکن مجبور شد حدود یک هفته در ژانویه ۲۰۱۸ بسته شود! با این حال، پس از آن، امنیت با بهبود حتی بهتر نیز بازگشت.

مزایای Kraken:

  • امکان مبادله با ارز های فیات
  • امنیت بالا
  • کارمزد تراکنش های مناسب
  • فراوانی رمز ارز ها
  • محبوبیت و شهرت
  • پشتیبانی عالی
  • اپلیکیشن برای موبایل

سوالات متداول

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص وریفای حساب Kraken  مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید.

با توجه به شرایط کاربر و مدارک موجود وریفای حساب Kraken بین 24 ساعت تا حداکثر 72 ساعت کاری بطول می انجامد .

کلیه کاربران میتوانند بواسطه وریفای اکانت Kraken خود از هرگونه ریسک محدود شدن حساب و حساسیت روی اکانت خود در آینده جلوگیری کنند همچنین و سایر ویژگی های نامحدود وریفای اکانت Kraken  استفاده کنند  .

بمنظور افتتاح حساب Kraken و یا وریفای اکانت Kraken  لازم است که کلیه این مراحل از ابتدای ایجاد حساب تا وریفای اکانت توسط مجموعه صرافر انجام شود ، همچنین کاربر میبایست سایر مدارک همچون تصویر سلفی ، مدارک شناسایی و … مورد نیاز را در اختیار کارشناس مربوطه قرار دهد

کمپانی Kraken  در بیش از 17 کشور دفاتر نمایندگی داشته که از جمله میتوان به دفاتر آمریکا ، برلین ، تایوان و … اشاره کنم

بله ، درصورتی حساب شما توسط تیم Kraken رد شده باشد و یا مسدود شده باشد شما میتوانید بمنظور رفع انسداد حساب خود از طریق مجموعه صرافر درخواست رفع محدودیت اکانت خود را ثبت کنید .

خیر ، متاسفانه ارائه خدمات به ایرانیان توسط کمپانی Kraken محدود شده است و استفاده از خدمات این شرکت می بایست با شرایط خاص و تحت نظارت تیم صرافر انجام پذیرد .