امروز مورخ [wikiwordpress] : آخرین نسخه وب سرویس خدمات ارزی صرافر هم اکنون در دسترس و قابل استفاده میباشد .
مرکز خدمات ارزی صرافر
5/5

LIQUID

ارائه خدمات تخصصی در زمینه* LIQUID * توسط مجموعه خدمات ارزی صرافر بصورت کاملا تخصصی ، بهمراه پشتیبانی 24 ساعته میباشد ، همچنین کلیه خدماتی که در زمینه LIQUID توسط این مجموعه ارائه میشود دارای پشتیبانی و مشاوره رایگان بوده که قبل از هرگونه ثبت سفارش و یا اقدام به استفاده از خدمات LIQUID ، متقاضی میتواند از مشاور خود در این زمینه کمک بگیرد .

[wikiwordpress]
2 دهه تجربه

دپارتمان تحقیق و توسعه صرافر

خدمات منعطف

پوشش بیش از 700 خدمت متنوع

رتبه 1 تبادلات ارزی

کسب رتبه برتر خدمات ارزی از موسسه PPQ

پشتیبانی 24 ساعته

پاسخگویی سریع و بر خط

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

افتتاح حساب در لیکوئید liquid ساده  می باشد  ولی وریفای حساب نیاز به تایید مدارک هویتی دارند.  همان طور که گفته شد به علت تحریم متاسفانه کابران ایرانی نمی­توانند از خدمات این صرافی استفاده کنند. مجموعه صرافر در کنار شماست تا با ثبت نام و وریفای کردن حساب لیکوئید liquid بتوانید به راحتی از خدمات این صرافی استفاده نمایید. صرافر از طریق کارشناسان خود با بهترین روش و در اسرع وقت حساب شما را وریفای می کند. 

لیکوئید liquid  یکی از محبوب‌ترین و بزرگترین صرافی‌های ارز دیجیتال در دنیا است که شما می‌توانید در این صرافی به خرید و فروش کوین‌های مختلف در حوزه ارزهای دیجیتال بپردازید. اما آنچه بسیار اهمیت دارد وریفای کردن حسابتان می باشد. شما فقط در صورت وریفای کردن حسابتان می توانید از خدمات لیکوید بهره مند شوید. از مزایای وریفای حساب لیکوید می توان به این موارد اشاره کرد: رفع محدودیت حساب – ارتقاع سطح دسترسی – گسترده شدن سطح فعالیت – امنیت حساب . 

با توجه به اینکه وریفای اکانت و حساب لیکوئید liquid بمنظور جلوگیری از مسدود شدن حساب تقریبا برای عموم کاربران امری لازم و ضروری است لذا دوستانی که بدون وریفای حساب در لیکوئید liquid فعالیت میکنند ممکن است هرلحظه حساب آنها توسط لیکوئید liquid بلوکه یا مسدود شود . لازم به ذکر است اکانت های مسدود شده و بلاک شده توسط لیکوئید liquid توسط کارشناسان مجموعه صرافر قابل بازگشایی هستند و تمامی حساب های مسدود شده در اسرع وقت توسط این مرکز بازگشایی میشود .

خدمات احراز هویت لیکوئید liquid در مجموعه صرافر در اسرع وقت انجام میشود ، احراز هویت لیکوئید liquid هم اکنون در طول مدت 24 لغایت 72 ساعت کاری انجام میپذیرد ، کلیه دوستانی که بنا به هر دلیلی اعم از مغایرت vpn و .. دچار انسداد حساب شده اند بمنظور بازگشایی اکانت میتوانند از طریق همین سامانه درخواست خود را ثبت نمایند .

بهترین راه جلوگیری از انسداد حساب لیکوئید liquid شروع فعالیت از ابتدا توسط حساب وریفای شده و رسمی میباشد ، اگر نمیخواهید در آینده مشکلاتی از قبیل مسدودی حساب و از بین رفتن سرمایه را داشته باشید بهتر است نسبت به افتتاح حساب لیکوئید liquid بصورت وریفای شده اقدام نمایید و از هم اکنون منابع مالی خود را از حساب های عادی خارج کنید .

نام حساب / اکانت

liquid

مدت زمان تحویل اکانت

48 ساعت

مدارک مورد نیاز

Not required

کشورهای تحت پوشش

ALL Countries

Liquid‌‌ در سال 2014 فعالیت خود را آغاز کرد. این صرافی به به طور متوالی جزء 10 صرافی برتر جهان قرار گرفته است. این صرافی در بیش از 100 کشور فعالیت دارد و همچنین دارای 800 هزار مشتری می باشد. شبکه Liquid‌‌ برای پاسخگویی به نیازهای خاص تاجرانی ساخته شده است که از صرافی‌‌ها استفاده می‌‌کنند. این شبکه امکان دادوستد سریع، مطمئن و امن را برای مشارکت‌‌کنندگان فراهم می‌‌کند. این شبکه همچنین راه‌‌حلی برای مشکل ذاتی تاخیر تراکنش‌‌ها در شبکه بیت کوین است. سایدچین Liquid‌‌ در عناصر کد پایه ساخته شده و از فناوری اتحاد قدرتمند Blockstream برای پشتیبانی یک به یک معاملات بیت کوین در میان زنجیره‌‌ها استفاده می‌‌کند. 

از جمله مزایای   liquid موارد زیر می باشد:

  • دادوستد سریع
  • انتقال سریع بیت کوین بین صرافی‌‌ها که هرگز به کاربران اجازه نمی‌‌دهد تا از فرصت‌‌های بده بستانی استفاده کنند.
  • کارایی پیشرفته، سازندگان بازار می‌‌توانند با کاهش تعرفه‌‌های متعدد در زمان استفاده از صرافی‌‌ها، میزان سرمایه خود را بهبود بخشند.
  • حریم خصوصی بهتر، Liquid‌‌ از تراکنش‌‌های محرمانه برای مقادیر بیت کوین در زمانی که کاربران اقدام به انتقال می‌‌کنند، پشتیبانی می‌‌کند و این موضوع موجب افزایش حریم خصوصی کاربران خواهد شد.
  • افزایش اطمینان، کد پایه Liquid‌‌ موجب افزایش اطمینان کاربران خواهد شد. همچنین از آن‌‌جا که Liquid‌‌ از بلوک‌‌های امضا شده به جای استخراج بلوک‌‌ها استفاده می‌‌کند

بلوک‌‌های هدف به اندازه یک دقیقه با یکدیگر فاصله دارند، برخلاف بلاکچین بیت کوین که فاصله هر بلوک حدود ده دقیقه است. مانند اعضا، کاربران نیز می‌‌توانند از مزایا Liquid‌‌ از طریق توانایی ارسال بیت کوین‌‌ها به اعضای صرافی بهره‌‌مند شوند. همچنین اگر کیف‌‌پول کاربران قابلیت پشتیبانی از Liquid‌‌ را داشته باشد  می‌‌توانند بیت کوین به کیف‌‌پول‌‌های خود ارسال کنند. اعضای Liquid‌‌ قادر به ارسال بیت کوین به آدرس کنترل شده توسط فدراسیون Liquid‌‌ هستند، این اعضا پس از دریافت تراکنش‌‌ اصلی با ایجاد بیت کوین Liquid‌‌ آن را تایید می‌‌کنند. آستانه بالایی از تأییدات لازم است تا اطمینان حاصل شود که شبکه در صورت بازسازی زنجیره‌‌های اصلی، باقی می‌‌ماند. اعضای Liquid‌‌ باید بخشی از وجوه خود را به عنوان بیت کوین Liquid‌‌ با توجه به تقاضا برای خود حفظ کنند و در صورت نیاز ممکن است دوباره متعادل شوند. اگر یک کاربر بخواهد بیت کوین Liquid‌‌ را به بیت کوین تبدیل کند، می‌‌‌‌بایست یک تراکنش در Liquid‌‌ بسازد که کارکنان مسئول پرداخت به آن آدرس هستند. البته تنها اعضای شبکه Liquid‌‌ قادر به انجام این کار هستند.

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص وریفای حساب لیکوئید مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید.

با توجه به شرایط کاربر و مدارک موجود وریفای حساب لیکوید بین 24 ساعت تا حداکثر 72 ساعت کاری بطول می انجامد .

کلیه کاربران میتوانند بواسطه وریفای اکانت لیکوید خود از هرگونه ریسک محدود شدن حساب و حساسیت روی اکانت خود در آینده جلوگیری کنند همچنین و سایر ویژگی های نامحدود وریفای اکانت لیکوید استفاده کنند  .

به منظور افتتاح حساب لیکوید و یا وریفای اکانت لیکوید  لازم است که کلیه این مراحل از ابتدای ایجاد حساب تا وریفای اکانت توسط مجموعه صرافر انجام شود ، همچنین کاربر میبایست سایر مدارک همچون تصویر سلفی ، مدارک شناسایی و … مورد نیاز را در اختیار کارشناس مربوطه قرار دهد

کمپانی لیکوید در بیش از 17 کشور دفاتر نمایندگی داشته که از جمله میتوان به دفاتر آمریکا ، برلین ، تایوان و … اشاره کنم

بله ، درصورتی حساب شما توسط تیم لیکوید رد شده باشد و یا مسدود شده باشد شما میتوانید بمنظور رفع انسداد حساب خود از طریق مجموعه صرافر درخواست رفع محدودیت اکانت خود را ثبت کنید .

خیر ، متاسفانه ارائه خدمات به ایرانیان توسط کمپانی لیکوید محدود شده است و استفاده از خدمات این شرکت می بایست با شرایط خاص و تحت نظارت تیم صرافر انجام پذیرد .

Please rate Stellar

0 / 3

Your page rank:

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.