اطلاعیه مهم : نسخه بروز و جدید وب سرویس صرافر از هم اکنون آماده ارائه خدمات میباشد.

وریفای حساب okex
تایید سریع و وریفای اکانت okex
رفع مسدودی و محدودیت حساب okex
افتتاح حساب رسمی okex
مشاوره و پشتیبانی خدماتokex
ارائه خدمات okex به کل کشورهای جهان

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

وریفای حساب اکی اکسچنج OKEX

افتتاح حساب در   اکی اکسچنج OKEX ساده  می باشد  ولی وریفای حساب نیاز به تایید مدارک هویتی دارند.  همان طور که گفته شد به علت تحریم متاسفانه کابران ایرانی نمی­توانند از خدمات  اکی اکسچنج  OKEX استفاده کنند. مجموعه صرافر در کنار شماست تا با ثبت نام و وریفای کردن حساب  اکسچنج OKEX بتوانید به راحتی از خدمات این صرافی استفاده نمایید. صرافر از طریق کارشناسان خود با بهترین روش و در اسرع وقت حساب شما را وریفای می کند. 

مزایای حساب وریفای شده OKEX

صرافی اکی اکسچنج OKEX یکی از محبوب‌ترین و بزرگترین صرافی‌های ارز دیجیتال در دنیا است که شما می‌توانید در این صرافی به خرید و فروش کوین‌های مختلف در حوزه ارزهای دیجیتال بپردازید. اما آنچه بسیار اهمیت دارد وریفای کردن حسابتان می باشد. شما فقط در صورت وریفای کردن حسابتان می توانید از خدمات اکی اکسچنج OKEX بهره مند شوید. از مزایای وریفای حساب اکی اکسچنج OKEX می توان به این موارد اشاره کرد: رفع محدودیت حساب – ارتقاع سطح دسترسی – گسترده شدن سطح فعالیت – امنیت حساب . 

رفع انسداد اکانت OKEX

با توجه به اینکه وریفای اکانت اکی اکسچنج OKEX بمنظور جلوگیری از مسدود شدن حساب تقریبا برای عموم کاربران امری لازم و ضروری است لذا دوستانی که بدون وریفای حساب در اکی اکسچنج OKEX فعالیت میکنند ممکن است هرلحظه حساب آنها توسط اکی اکسچنج OKEX بلوکه یا مسدود شود . لازم به ذکر است اکانت های مسدود شده و بلاک شده توسط اکی اکسچنج OKEX توسط کارشناسان مجموعه صرافر قابل بازگشایی هستند و تمامی حساب های مسدود شده در اسرع وقت توسط این مرکز بازگشایی میشود .

احراز هویت اکی اکسچنج OKEX

خدمات احراز هویت اکی اکسچنج OKEX در مجموعه صرافر در اسرع وقت انجام میشود ، احراز هویت اکی اکسچنج OKEX هم اکنون در طول مدت 24 لغایت 72 ساعت کاری انجام میپذیرد ، کلیه دوستانی که بنا به هر دلیلی اعم از مغایرت vpn و .. دچار انسداد حساب شده اند بمنظور بازگشایی اکانت میتوانند از طریق همین سامانه درخواست خود را ثبت نمایند .

افتتاح حساب اکی اکسچنج OKEX

بهترین راه جلوگیری از انسداد حساب اکی اکسچنج OKEX شروع فعالیت از ابتدا توسط حساب وریفای شده و رسمی میباشد ، اگر نمیخواهید در آینده مشکلاتی از قبیل مسدودی حساب و از بین رفتن سرمایه را داشته باشید بهتر است نسبت به افتتاح حساب اکی اکسچنج OKEX بصورت وریفای شده اقدام نمایید و از هم اکنون منابع مالی خود را از حساب های عادی خارج کنید . 

OKEX وریفای اکانت اکی اکسچنج

خدمات وریفای اکانت اکی اکسچنج برای اولین بار در کشور بصورت کاملا اصولی و 100% تضمینی به کاربران ارائه میشود ، کلیه مراحل وریفای و تایید حساب اککس توسط کارشناسان خبره در این حوزه انجام میشود

OKEX تایید اکانت اکی اکسچنج

تایید حساب اکی اکسچنج طی حداکثر 48 ساعت کاری توسط کارشناسان صرافر انجام میذیرد ، این فرایند با توجه به پیچیدگی شرایط احراز هویت و تایید هویت کاربران از 24 ساعت تا 72 ساعت کاری به طول می انجامد

OKEX رفع مسدودی اکی اکسچنج

کلیه کاربرانی که بواسطه شرایط تحریمی و سیاست های کمپانی اکی اکسچنج دچار مسدودی حساب شده اند میتوانند با استفاده از خدمات رفع مسدودی حساب اککس در مجموعه صرافر اقدام به بازگشایی حساب و عودت مبالغ نمایند

نام حساب / اکانت

OKEX

مدت زمان تحویل اکانت

48 ساعت

مدارک مورد نیاز

Not required

کشورهای تحت پوشش

ALL Countries

تاریخچه کمپانی OKEX

اکی اکسچنج OKEX در سال 2014 و در چین، تأسیس شد، دومین صرافی رمز ارز بزرگ جهان از لحاظ حجم است. شاخه‌‌ قرارداد آتی بیت کوین آن، به تنهایی، هرروزه، تقریبا 1.5 میلیارد دلار برحسب حجم تولید می‌‌کند. اخیرا OKEX، همانند Binance رقیب ، به مجمع‌‌الجزایر ارز رمزنگاری شده‌‌ منتقل شده است . اکی اکسچنج OKEX ، طیف نسبتا وسیعی از جفت‌‌های معاملاتی و قابلیت معامله‌‌ی مستقیم به ارز فیات را ارائه می‌‌کند. همچنین، OKEX، در حال انجام اقداماتی برای توسعه‌‌ی بازار مشتقات ارز رمزنگاری شده به وسیله‌‌ی ارائه‌‌ی قراردادهای آتی ارائه میکند. 

سوالات متداول

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص وریفای حساب اکی اکسچنج OKEX  مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید.

با توجه به شرایط کاربر و مدارک موجود وریفای حساب OKEX بین 24 ساعت تا حداکثر 72 ساعت کاری بطول می انجامد .

کلیه کاربران میتوانند بواسطه وریفای اکانت OKEX خود از هرگونه ریسک محدود شدن حساب و حساسیت روی اکانت خود در آینده جلوگیری کنند همچنین و سایر ویژگی های نامحدود وریفای اکانت OKEX  استفاده کنند  .

بمنظور افتتاح حساب OKEX و یا وریفای اکانت OKEX لازم است که کلیه این مراحل از ابتدای ایجاد حساب تا وریفای اکانت توسط مجموعه صرافر انجام شود ، همچنین کاربر میبایست سایر مدارک همچون تصویر سلفی ، مدارک شناسایی و … مورد نیاز را در اختیار کارشناس مربوطه قرار دهد

کمپانی OKEX در بیش از 17 کشور دفاتر نمایندگی داشته که از جمله میتوان به دفاتر آمریکا ، برلین ، تایوان و … اشاره کنم

بله ، درصورتی حساب شما توسط تیم OKEX رد شده باشد و یا مسدود شده باشد شما میتوانید بمنظور رفع انسداد حساب خود از طریق مجموعه صرافر درخواست رفع محدودیت اکانت خود را ثبت کنید .

خیر ، متاسفانه ارائه خدمات به ایرانیان توسط کمپانی OKEX محدود شده است و استفاده از خدمات این شرکت می بایست با شرایط خاص و تحت نظارت تیم صرافر انجام پذیرد .