امروز مورخ [wikiwordpress] : آخرین نسخه وب سرویس خدمات ارزی صرافر هم اکنون در دسترس و قابل استفاده میباشد .
مرکز خدمات ارزی صرافر
5/5

سیستم واسط

ارائه خدمات تخصصی در زمینه* سیستم واسط * توسط مجموعه خدمات ارزی صرافر بصورت کاملا تخصصی ، بهمراه پشتیبانی 24 ساعته میباشد ، همچنین کلیه خدماتی که در زمینه سیستم واسط توسط این مجموعه ارائه میشود دارای پشتیبانی و مشاوره رایگان بوده که قبل از هرگونه ثبت سفارش و یا اقدام به استفاده از خدمات سیستم واسط ، متقاضی میتواند از مشاور خود در این زمینه کمک بگیرد .

[wikiwordpress]
2 دهه تجربه

دپارتمان تحقیق و توسعه صرافر

خدمات منعطف

پوشش بیش از 700 خدمت متنوع

رتبه 1 تبادلات ارزی

کسب رتبه برتر خدمات ارزی از موسسه PPQ

پشتیبانی 24 ساعته

پاسخگویی سریع و بر خط

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

معرفی سیستم واسط رمز ارز : سیستم واسط ارزهای رمز نگاری شده یکی از روش های نوین نقل و انتقالات منابع در شبکه بلاکچین میباشد ، تجار ، توسعه دهندگان ، فریلنسر ها ، مراودات تجاری و … در بستر بلاکچین در ابتدا نیازمند وجود اعتماد بین طرفین میباشد . علی الخصوص زمانیکه دو طرف قرارداد دسترسی برای ملاقات حضوری و نهایی کردن قرارداد خود نداشته باشند ….در اینجا سیستم واسط ارزهای دیجیتال به کمک این اشخاص آمده و با ایجاد امنیت خاطر 100% در دوطرف معاملات و همچنین با دریافت تاییدیه p2p قراردادهای تجاری و تبادلات مالی را بشکل نهایی در می آورند .

ارزهای رمزپایه یک پول دیجیتالی در سیستم های پرداخت الکترونیکی هستند که معمولاً نیازی به حمایت دولت یا درگیر شدن واسطه ای مانند بانک ندارد. در عوض ، کاربران سیستم با استفاده از پروتکل های خاص پرداخت ها را تأیید می کنند. از زمان اختراع اولین ارز رمزنگاری شده در سال 2008 ، بیت کوین ، ارزهای رمزپایه تکثیر یافته اند. در سالهای اخیر ، آنها با افزایش سریع و متعاقباً کاهش ارزش مواجه شدند. یک برآورد نشان داد که تا مارس 2020 ، بیش از 5،100 ارز رمزپایه مختلف به ارزش حدود 231 میلیارد دلار وجود دارد. با توجه به این رشد و نوسان سریع ، ارزهای رمزپایه توجه افکار عمومی و سیاست گذاران را به خود جلب کرده است. با توجه به ارزش بالای این منابع asset یکی از مشکلات روزمره عموم افراد نداشتن اعتماد برای ایجاد تراکنش های تجاری در بستر بلاچین میباشد که برای حل این معضل سیستم واسط رمز ارز در دسترس این افراد قرار گرفته است .

یکی از ویژگی های قابل توجه ارزهای رمزنگاری شده ، توانایی بالقوه آنها برای عملکرد به عنوان جایگزین پول است. از نظر تاریخی ، پول دارای ارزش ذاتی بوده یا از مصوبه دولت ها ارزش اخذ می کرده است. استفاده الکترونیکی از پول معمولا نیازمند به یک واسطه معتمد است ، در مقابل ، ارزهای رمزپایه به طور کلی از شبکه ای از کاربران و پروتکل های رمزنگاری برای ایجاد تبادلات مالی و انتقال منابع استفاده می کند. کاربران رمز ارز به طور معمول از یک آدرس مستعار برای شناسایی یکدیگر و از کد عبور یا کلید خصوصی برای دسترسی به منابع حساب ها استفاده می کنند و سایر نودهای موجود در شبکه این انتقال ها را تأیید می کنند. با استفاده از این فناوری بلاکچین ، سیستم های رمزنگاری از حساب های عمومی خود در برابر دستکاری و نفوذ محافظت می کنند ، بنابراین کاربران فقط می توانند ارز رمزنگاری شده را که به آن دسترسی دارند ارسال کنند ، این سیستم  به کاربران اجازه می دهند بدون واسطه متمرکز و قابل اعتماد ، تبادلات مالی معتبر انجام دهند.

سیستم واسط رمز ارز بعنوان یکی از برترین پلتفرم های معاملاتی و تجاری در دنیا شناخته میشود که موجب تسهیل روابط تجاری در دنیا شده است .

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص سیستم واسط رمز ارز مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید .

برای استفاده از خدمات سیستم واسط میتوانید از طریق همین سامانه به عضویت آن در آمده و هرگونه درخواست مبنی بر معاملات و تبادلات مالی خود را در سیستم انجام دهید .

کارمز استفاده از خدمات سیستم واسط معادل با 0.8% میزان تراکنش محاسبه و از حساب وی کسر میشود .

حداقل میزان جابجایی منابع ارزی از طریق شبکه واسط رمز ارز برابر است با 500USDT و یا معادل با آن از هر نوع ارز رمزنگاری شده میباشد .

تایید حوالجات و تراکنش ها و تبادلات در سیستم واسط رمز ارز بصورت آنی و پس از دریافت تاییدیه دوطرفه میباشد .

سیستم واسط رمز ارز بصورت 100% دارای امنیت بوده و بواسطه 4 الگوریتم رمزنگاری بصورت مکرر حفاظت میشود . بنابر این میتوان نتیجه گرفت امنیت آن 4 برابر امنیت شبکه SHA256 میباشد .

سیستم واسط رمز ارز هم اکنون بیش از 6000 رمز ارز را تحت پوشش خود قرار داده است .

Please rate Stellar

0 / 3

Your page rank:

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.