اطلاعیه مهم : نسخه بروز و جدید وب سرویس صرافر از هم اکنون آماده ارائه خدمات میباشد.

وریفای انواع حساب و اکانت بین المللی
وریفای حساب OKEX
وریفای حساب بایننس Binance
وریفای اکانت و حساب UPHOLD
وریفای اکانت و حساب BITSTAMP
وریفای اکانت و حساب BITMAX
وریفای اکانت و حساب Bitforex
وریفای اکانت و حساب BLOCKCHAIN
وریفای اکانت و حساب COINPAYMENT
وریفای اکانت و حساب LIQUID
وریفای اکانت و حساب KUCOIN
وریفای اکانت و حساب KRAKEN
وریفای اکانت و حساب HOUBI
وریفای اکانت و حساب Bitfinex

22+ سال تجربه

22 سال سابقه در مارکت

500.000+ کاربر

نیم میلیون کاربر فعال

134+ کشور

ارائه خدمات در 134 کشور

24 ساعت

پاسخگویی 24 ساعته

1.700.000.000

رتبه یک مبادلات ارزی خارجی

200.000+ تراکنش

رکورد بیشترین تعداد ترکنش

خدمات وریفای حساب و اکانت

کلیه کاربران و عموم افراد بمنظور وریفای و تایید انواع حساب اعم از اکانت ارزی ، حساب تجاری و … میتوانند از طریق همین بخش درخواست خود را ثبت نمایند ، تمامی درخواست های وریفای و تایید اکانت در مجموعه صرافر در اسرع وقت انجام میپذیرد . از جمله مهمترین دلایل وریفای اکانت عبارت است از : رفع محدودیت حساب ، ارتقاع سطح دسترسی ، گسترده شدن سطح فعالیت و امنیت حساب .  وریفای و تایید حساب و اکانت زمانی معنی پیدا میکند که قصد داشته باشید در خارج از مرزهای کشور و در سطح بین الملل فعالیت داشته باشید ، برای مثال برای استفاده از خدمات موسسه ای همچون بایننس و یا یاندکس و … به دلایلی همچون اعمال تحریم ها به کاربران ایرانی امکان ثبت نام و استفاده از خدمات این موسسات برای عموم فراهم نیست اما در این بخش با طی کردن فرایند و دستورالعمل های مجموعه صرافر امکان وریفای و تایید حساب در کلیه وبسایت های اینترنتی و درگاه های جهانی فراهم شده است .

احراز هویت حساب و اکانت

خدمات احراز هویت و وریفای حساب و انواع اکانت ها در مجموعه صرافر بصورت استاندارد و اصولی انجام میپذیرد ، کلیه متقاضیان بمنظور احراز هویت حساب و اکانت های خود میتوانند از خدمات این مجموعه استفاده کنند ، صرافر هم اکنون بیش از 800 اکانت و حساب متنوع را وریفای نموده و خدمات احراز هویت خود را انجام دهند . صرافر با دارا بودن مجرب ترین کارشناسان و دفاتر بین المللی خود در سراسر جهان خدمات وریفای و احراز هویت اکانت و حساب های شما را در اسرع وقت انجام میدهد .

وریفای حساب صرافی و اکسچنجر
وریفای حساب بروکر
وریفای حساب ارزی و بانکی
وریفای حساب تجاری و فریلنسری
وریفای حساب های انواع حساب اختصاصی

وریفای و تایید حساب کاربری

امروزه در دنیا صرافی های متعددی وجو دارد و شما می‌توانید در این صرافی ها به خرید و فروش کوین‌های مختلف در حوزه ارزهای دیجیتال بپردازید. اما آنچه بسیار اهمیت دارد وریفای کردن حسابتان می باشد. شما فقط در صورت وریفای کردن حسابتان می توانید از خدمات این صرافی ها بهره مند شوید. از مزایای وریفای حساب می توان به این موارد اشاره کرد.

سوالات متداول

در این بخش رایج ترین سوالات و پرسش ها در خصوص وریفای و تایید حساب کاربری مطرح شده است که میتوانید پاسخ انها را در قسمت زیر مشاهده نمایید .

با توجه به شرایط کاربر و مدارک موجود وریفای حساب  بین 24 ساعت تا حداکثر 72 ساعت کاری بطول می انجامد .

کلیه کاربران میتوانند بواسطه وریفای اکانت  از هرگونه ریسک محدود شدن حساب و حساسیت روی اکانت خود در آینده جلوگیری کنند همچنین و سایر ویژگی های نامحدود وریفای اکانت استفاده کنند  .

بمنظور افتتاح حساب و یا وریفای اکانت لازم است که کلیه این مراحل از ابتدای ایجاد حساب تا وریفای اکانت توسط مجموعه صرافر انجام شود ، همچنین کاربر میبایست سایر مدارک همچون تصویر سلفی ، مدارک شناسایی و … مورد نیاز را در اختیار کارشناس مربوطه قرار دهد

بله ، درصورتی حساب شما توسط صرافی رد شده باشد و یا مسدود شده باشد شما میتوانید بمنظور رفع انسداد حساب خود از طریق مجموعه صرافر درخواست رفع محدودیت اکانت خود را ثبت کنید .

خیر ، متاسفانه ارائه خدمات به ایرانیان محدود شده است و استفاده از خدمات این شرکت ها می بایست با شرایط خاص و تحت نظارت تیم صرافر انجام پذیرد .