امروز مورخ [wikiwordpress] : آخرین نسخه وب سرویس خدمات ارزی صرافر هم اکنون در دسترس و قابل استفاده میباشد .

معرفی ارز دیجیتال همه چیز درباره UNUS SED LEO و تاریخچه آن

UNUS SED LEO رمزی است که در سراسر اکوسیستم iFinex استفاده می شود. این ارز رمزنگاری شده به کاربران Bitfinex اجازه می دهد تا در هزینه های معاملات تجاری پس انداز کنند. ضمن آن که میزان تخفیف به میزان LEO که مشتری در حساب خود دارد بستگی دارد و در سه طبقه تقسیم می شود. به عبارت دیگر متناسب با اینکه یک جفت معاملاتی رمزنگاری به رمزنگاری باشد یا رمزنگاری تا ثبات ارز، نوساناتی وجود دارد.

این شبکه در ماه مه 2019 راه اندازی شد  و برخلاف بسیاری از ارزهای رمزپایه دیگر، برای همیشه وجود نخواهد داشت. این شبکه توسط iFinex تاسیس شد که شرکت مادر Bitfinex است که اعلام نمود د بازیابی این وجوه ممکن نیست و برای جبران کسری مالی، تصمیم گرفت رمز LEO را راه اندازی کند.

iFinex برای جبران پول از دست رفته، از برنامه های خود برای رونق انداختن تدریجی سرمایه از سرمایه گذاران رونمایی کرد تا جایی که هیچ یک از آنها در بازار، گردش پیدا کنند. یک ابتکار شفافیت نیز آغاز شد تا جامعه رمزنگاری ها بتوانند پیشرفت ابتکار عمل را کنترل کرده و از دستیابی به اهداف تعیین شده اطمینان حاصل کنند.

برتری های UNUS SED LEO

مکانیزم سوزاندن نشانه به این معنی است که iFinex متعهد به خرید ماهانه UNUS SED LEO از بازار است. مبلغی که خریداری و سوزانده شده حداقل معادل 27٪ از درآمد حاصل از iFinex است و توکن ها نیز با نرخ بازار خریداری می شوند. در آن زمان، این شرکت در یک خبر منتشر نمود که مکانیزم سوختن تا زمان استفاده 100٪ از رمزها ادامه خواهد یافت.

در حالی که برخی از ارزهای رمزپایه فقط در یک بلاکچین راه اندازی می شوند، نشانه های LEO در دو بلاکچین صادر شده است. در حالی که 64٪ از منبع اصلی آن از طریق Ethereum بود ، 36٪ باقیمانده را می توان در EOS یافت. همان گونه که اشاره شد، میزان عرضه توکن های LEO به گونه ای طراحی شده است که با گذشت زمان کاهش یابد. در ابتدا، کل عرضه 1 میلیارد دلار تعیین شده بود.

سکه UNUS SED LEO با قیمت ثابت یک به یک با پایدار کوین Tether به قیمت یک دلار فروخته شد، به این معنی که در یک دوره 10 روزه در مجموع یک میلیارد دلار جمع آوری شد. در هنگام راه اندازی 660 میلیون نشانه ERC-20 و همچنین 340 میلیون نشانه مبتنی بر EOS وجود داشت و Bitfinex اجازه داد تا تبدیل بین دو زنجیره با سهولت انجام شود. در آن زمان، این شرکت راه اندازی پروتکل دوگانه را منحصر به فرد توصیف کرد و قول داد که جامعه Bitfinex را توانمند کند.

امنیت در شبکه

این نشانه ها به ترتیب بر اساس Ethereum و EOS ساخته شده اند. داشبوردی توسط Bitfinex منتشر شده است که اطلاعات لحظه به لحظه در مورد میزان جریان فعلی و تعداد نشانه های LEO را سوزانده است. نمودارهای میله ای سوختگی LEO را به صورت روزانه مقایسه می کنند.

UNUS SED LEO در Bitfinex ، موجود است. جفت های معاملاتی مشترک LEO را با دلار آمریکا ، USDT با ثبات USDT ، بیت کوین و اتریوم ارتباط می دهند. LEO رمز جدیدی است که برای گسترش قابلیت های همه کاربران و خدمات iFinex  ایجاد شده است. هنگامی که صرافی Bitfinex توکن خود (LEO) را منتشر کرد، فقط در مدت یک ماه ارز رمزنگاری شده توانست 80٪ رشد کند.

تاریخچه LEO

سال 2018 برای Bitfinex به دلیل فشاری که از سوی دادستانی نیویورک برای پنهانکاری ضرر 850 میلیون دلاری وجود داشت، ساده نبود. بنابراین بیشتر پول از صندوق های مشتری Bitfinex برداشت شد. بورس برای اینکه بتواند خود را در نظر سرمایه گذاران توانمند نشان دهد، موضوع توکن خود را اعلام کرد و کسری بودجه را پوشش داد. در ماه مه 2019 ، Unus Sed Leo  در iFinex ظاهر شد که ایجاد ارز رمزنگاری شده به همین نام به او سپرده شد.

توسعه دهندگان طی یک IEO بسته پیشنهاد مبادله اولیه، یک میلیارد نشانه تولید کردند و آنها را به قیمت یک USDT فروختند. بدین ترتیب هر ماه Bitfinex  بیست و هفت درصد از سود خود را برای خرید نشانه های برگشتی با نرخ بازار خرج می کند. سکه های خریداری شده سوزانده شده و پول در بودجه گذاشته می شود.

نشانه هایLEO

Bitfinex برای اثبات شفافیت اهداف خود، اطلاعات مربوط به رمزهای خریداری شده و سوزانده شده و همچنین اطلاعات مربوط به معاملات را منتشر می کند. در این شبکه UNUS SED LEO سه عملکرد اصلی سکه وجود دارد. که شامل شارژ مجدد بودجه Bitfinex  است که گسترش فرصت ها برای مشتریان خدمات را ایجاد کرده و اکوسیستم iFinex توسعه می یابد.

همانند سکه (Binance (BNB) در Binance ، LEO به عنوان یک سکه داخلی مبادله عمل می کند که استفاده از آن چندین مزیت را به همراه دارد. هزینه کمیسیون Bitfinex و ifinex برای دارندگان سکه 15٪ کاهش می یابد. این تخفیف برای همه جفت ارزهای رمزنگاری شده، از جمله جفت هایی با پول پایدار اعمال می شود.

کارمزد افرادی که بیش از 5000 USDT را در ارز رمزنگاری شده ذخیره می کنند، 10٪ دیگر کاهش می یابد و به ازای هر 10000 USDT که در LEO معامله می شود، ماهانه 0.05٪ تخفیف تعلق می گیرد. دارندگان بیش از 50 میلیون سکه 25٪ تخفیف در برداشت ارز اعم از دیجیتال و فیات و معاملات حاشیه دریافت می کنند. علاوه بر این، آنها هزینه های اضافی برای برداشت وجوه معادل 2 میلیون دلار پرداخت نمی کنند.

در حقیقت پتانسیل رشد سکه UNUS SED LEO هنوز به اتمام نرسیده است. اگر این اصلاح پویایی فعلی را از دست ندهد و iFinex همچنان به ارائه خدمات جدید ادامه دهد، قیمت ها به طور قابل توجهی افزایش می یابد. تجزیه و تحلیل نرخ ماهانه نشان می دهد که حداکثر افزایش قیمت در راه است. می توانید اطلاعات کامل تری در خصوص این رمز ارز را از طریق صرافر دریافت کنید.

سوالات متداول

LEO یک رمز سودمند در سرویس های جدید است که iFinex قصد دارد آن را توسعه دهد. دارندگان سکه تخفیف در استفاده از خدمات و شرایط ویژه معاملات حاشیه ای را دارند.

با رشد سرمایه بازار ، ارزش هر رمز افزایش می یابد. معامله گران قادر خواهند بود از تفاوت نرخ سود کسب کنند.

محبوبیت Bitfinex و برنامه وفاداری جذاب این شبکه آن را به سرعت در بازار گسترش داده است.

استخراج PoW و PoS فراهم نیست. تمام سکه های صادر شده در حین فروش بسته توزیع می شد. کسانی که هنوز وقت سوختن نداشته اند در گردش هستند. تنها راه دریافت LEO خرید در صرافی ها است.

ذخیره سازی این دارایی مشکلی ندارد. LEO یک رمز استاندارد است که می توانید با انتخاب یک کیف پول مناسب، آن را نگهداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Please rate Stellar

0 / 3

Your page rank:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *