امروز مورخ [wikiwordpress] : آخرین نسخه وب سرویس خدمات ارزی صرافر هم اکنون در دسترس و قابل استفاده میباشد .

بررسی صرافی اوکی اکسچنج OKex و عملکرد آن

صرافی OKex برندی است که توانسته است توجه بسیاری از معامله گران پیشرفته رمز ارزها را  به خود جلب نماید. می توان گفت که OKex یک برنامه و پیشنهاد پیچیده است که توانسته است دارای اشتراکات زیادی با مبادله های اوراق بهادار سنتی باشد.

لازم به ذکر است که صرافی اوکی اکسچنج ،  به عنوان یکی از بزرگترین صرافی های رمزنگاری بین المللی در جهان ذکر شده است و ادعا می کند که گردش مالی روزانه 1.5 میلیارد دلار فقط از محصول معاملات آتی بیت کوین دارد. برای آن که بتوانید از این صرافی و رمز ارزها اطلاعاتی جامع تر کسب کنید، می توانید با کارشناسان حرفه ای صرافر مشورت نمایید.

توکن صرافی

در اوایل سال 2018 و در اقدامی مناسب،  OKex توکن سودمند خود را راه اندازی نمود. باید اشاره کنیم که می توان از این رمز جهت تسویه حساب های تجاری در بستر صرافی یا پرداخت هزینه خدمات انحصاری، شامل پشتیبانی اختصاصی مشتری و افزایش محدودیت های نرخ API استفاده نمود.

 به نظر می رسد که نشانه های سودمند اختصاصی صرافی اوکی اکسچنج ، آخرین روند مبادلات ارزهای رمزنگاری شده است، الگویی که توسط Binance’s ICO ایجاد شد و طی یک ماه پس از راه اندازی، آن را به بزرگترین مبادله در سطح بین المللی تبدیل کرد. همچنین اعلام شده است که OKex جاه طلبی هایی را برای راه اندازی بستر عمومی بلاکچین Ethereum-esque خود دارد، هرچند هیچ اعلام رسمی نشده است.

بستر تبادل

بستر مبادله صرافی OKex هم در مرورگر و هم به صورت نرم افزار مشتری دسک تاپ که قابل بارگیری می باشد، در دسترس است. از آنجا که سیستم عامل های تجاری نسبتاً سنگین هستند، نرم افزار قابل بارگیری که بیشترین امکان را به شما می دهد، به معنای جلوگیری از بروز خطر مرورگر در حافظه و مشکلات پردازش و مسدود شدن آن است. حرفه ای تر بودن سیستم عامل تبادل OKex نیز بدان معنی است که تقاضای سخت افزار بیشتری نسبت به ارز مبادله ای رمز ارز دارد.

بستر صرافی به خوبی طراحی شده و به سیستم عامل های معاملات بازارهای مالی سنتی با کیفیت بالا شباهت دارد. یک بسته نمودارسازی که توسط شرکت مادر و صرافی OKCoin تهیه شده است، یک ویژگی اصلی است و توسط هر کسی که تجربه تجارت دارد، مورد پذیرش خواهد شد.

صرافی OKex معاملات استاندارد رمزنگاری ها را که معمولاً در مبادلات ارزهای رمزپایه و همچنین معاملات فیات به ارزهای رمزپایه رایج است، ارائه می دهد. این صرافی بیش از صد ارز رمزپایه و توکن را با اضافه کردن منظم گزینه های جدید پشتیبانی می کند. معاملات حاشیه ای نیز در سیستم عامل ارائه می شوند و حداکثر اهرم 20: 1 موجود بالاترین میزان ارزهای رمزنگاری شده یا CFD است.

 البته به دلیل نوسان قیمت آنها، معاملات مارجین در بازارهای ارزهای رمزپایه به 20: 1 محدود می شود. OKex همچنین معاملات آتی بیت کوین ، Ethereum و EOS را با قراردادهای هفتگی و ماهانه ارائه می دهد. معاملات حاشیه اهرمی برای قراردادهای آتی نیز موجود است. همچنین اخیراً مجموعه جدیدی از ویژگی های اضافی بورس ، افزودن ابزارهای تجارت الگوریتمی بوده است.

هزینه ها در صرافی OKex

کارمزد معاملات سنگین نقطه قوت اصلی صرافی OKex است و مبادلات در کمترین نرخ بازار ارزهای رمزنگاری تعیین شده است. هزینه ها براساس میانگین معاملات 30 روزه طبقه بندی می شوند. اما حتی در انتهای آنها نیز پایین هستند. بالاترین هزینه های تجاری قابل پرداخت برای حساب های کم حجم ، 0.15٪ کارمزد ارسال کننده و 0.2٪ هزینه دریافت کننده است. این هزینه به ترتیب برای 0.02٪ و 0.05٪ برای هزینه ارسال کننده و گیرندگان کاهش می یابد.

امنیت در صرافی اوکی اکسچنج

به عنوان یکی از مبادلات مهم ارزهای رمزنگاری شده جهان، با حمایت برخی سرمایه های بزرگ، فرض بر این است که معماری امنیت سایبری موجود در صرافی اوکی اکسچنج ، با بهترین استانداردهای صنعت مطابقت دارد. این صرافی خود ، خوشه های سرور توزیع شده و کیف پول چند امضایی سردخانه را از جمله اقدامات امنیتی موجود ایجاد کرده است.

در اکتبر 2017 ، تعدادی از دارندگان حساب OKex شکایت کردند که حساب های آنها هک شده و منابع ارز رمزنگاری شده به سرقت رفته است. دلیل این امر عدم موفقیت دارندگان حساب در ایمن سازی حساب های خود و دسترسی گذرواژه ها و ورود به سیستم است. پیشنهاداتی مبنی بر ناکافی بودن سطح امنیت مبادله رد شد و دستورالعمل های جدید مربوط به امنیت حساب و کیف پول برای مشتریان صادر گردید.

سیستم پشتیبانی در صرافی

صرافی OKex پشتیبانی مشتری از طریق یک خط تلفن و همچنین یک سیستم الکترونیکی مبتنی بر ایمیل و چندین برنامه پیام رسانی و کانال های رسانه های اجتماعی را ارائه می دهد. به طور کلی، به نظر می رسد که مبادله از نظر سیستم و رویکرد کاملاً انعطاف ناپذیر است، اما کاربرانی که این موضوع را درک می کنند و طبق آن عمل می کنند، مشکلات کمی را گزارش می دهند.

مزیت های صرافی

باید اشاره کنیم که صرافی اوکی اکسچنج ، دارای طیف گسترده ای از گزینه های معاملات حرفه ای است و از ارزهای فیات نیز پشتیبانی می کند. ضمن آنکه بستر تجاری سطح بالایی داشته و از هزینه های معاملات بسیار کمی برخوردار است که به ویژه برای تجار با تجربه تر مورد توجه قرار می گیرد.

OKex یک سیستم مبادله است که کاملاً مورد حمایت و جاه طلبی های جهانی قرار گرفته است. برای معامله گران باتجربه، مبادلات ارزهای رمزپایه زیادی وجود ندارد که نوعی پلتفرم تجاری حرفه ای با ویژگی ها و قالب های معاملاتی معمول برای مبادلات مالی بزرگ در بازارهای سنتی را که OKex انجام می دهد، ارائه دهند.

اگرچه انتظار می رود در آینده نسبتاً نزدیک تغییر کند، اما واقعیت CNY تنها ارز فیات پشتیبانی شده در سیستم عامل است که بدان معنی است که OKex هنوز بسیار به سمت بازار چین گرایش دارد. یکی از مزایای استفاده از این بستر صرافی این است که بیش از چند دقیقه بیشتر طول نخواهد کشید تا یک سرمایه گذار صرف نظر از تجربه تجارت خود به رابط کاربری این پلتفرم عادت کند.

 این پلت فرم برای کاربران جدید ارزهای رمزپایه بسیار مناسب است زیرا به طور موثر از تجارت اکثریت ارزهای رمزپایه محبوب پشتیبانی می کند.از آنجا که محدودیت قابل توجهی وجود ندارد ، این بستر صرافی اوکی اکسچنج ، کاربرپسند بوده و برای سرمایه گذاران حرفه ای مناسب و ایده آل است.

حتی بدون تأیید حساب خود، سرمایه گذاران می توانند تا 1000 BTC در روز معامله کنند.همچنین می توان در این صرافی از رمزگذاری SSL در سطح بانک بهره برده و نمودار و بستر مستقل رمزنگاری دسک تاپ را دریافت نمود. این بستر بسیار امن، نقدینگی بالایی را حتی برای سرمایه گذاران جدید فراهم می کند.

درباره OKex

OKex مستقر در بلیز بوده و در سال 2014 توسط Star XU تأسیس شد. این شرکت که فعالیت آن گسترش یافته و حتی خارج از هنگ کنگ می باشد، از پشتیبانی قابل توجهی برخوردار است. صرافی OKex و OKCoin که در اصل در چین مستقر است، به عنوان شعبه دوم صرافی به هنگ کنگ نقل مکان کردند و اکنون در سطح بین المللی متمرکز شده است.

 در حقیقت باید گفت که این صرافی، یک پلتفرم نسبتاً جدید مبادله دارایی دیجیتال است که به سرمایه گذاران ارزهای رمزپایه اجازه می دهد با BTC ، ETH ، LTC و سایر ارزهای رمزپایه به روشی مطمئن و ساده تجارت کنند. این پلتفرم توسط Start Xu ، تاجر چینی راه اندازی شد.

این صرافی ارز رمزنگاری شده مطابق با قانون مردم جمهوری چین است. این سیستم عامل نیازهای مردم و معاملات ارزهای رمزنگاری شده را تأمین می کند. دفتر مرکزی شعبه بین المللی صرافی OKEx در پکن است و شاخه دوم این پلت فرم مستقل مبادله ارز رمزنگاری شده، برای کاربران از نقاط مختلف جهان ساخته شده است که دفتر مرکزی شعبه دوم این صرافی در هنگ کنگ واقع شده است.

چگونگی ایجاد یک حساب جدید در OKEx

ثبت نام به منظور استفاده از بستر تجارت و مبادله ارز رمزنگاری شده ضروری است. کاربران می توانند با یک آدرس ایمیل موقت ثبت نام کنند. ثبت نام در این سیستم عامل ارز رمزپایه بسیار آسان است. کاربران می توانند از طریق وب سایت یا برنامه های تلفن همراه iOS  و  Android با یک شماره تلفن یا یک ایمیل ثبت نام کنند.

برای ثبت نام کاربر از طریق وب سایت و ایجاد حساب در صرافی اوکی اکسچنج ، باید به سایت اصلی وارد شده و گزینه ثبت نام را در بالای سایت کلیک کنند. با داشتن آدرس ایمیل معتبر یا شماره تلفن همراه، کاربران می توانند ثبت نام را انتخاب کنند.

با فشار دادن دکمه کناری، کاربران می توانند کد تأیید را در آدرس ایمیل معتبر خود دریافت کنند. همچنین باید رمز عبور خود را انتخاب نمایند. طول رمز ورود باید در 6-32 نویسه باشد. تیم توسعه دهنده این پروژه پیشنهاد می کند برای امنیت بیشتر آن، یک حرف خاص، یک عدد و یک حرف در رمز ورود خود وارد کنید.

پس از آن کاربران باید رمز ورود مجدد را وارد کنند و باید شرایط و ضوابط، خطرات، افشای انطباق، بیانیه ها و سیاست حفظ حریم خصوصی را مطالعه کرده و با علامت گذاری در همه کادرها، آن ها را تأیید کنند. پس از تکمیل جزئیات و تأیید شرایط و ضوابط، کاربران برای تکمیل مراحل ثبت نام باید کلیک کرده و در نهایت از طریق ایمیل یا پیامک تأییدیه دریافت کنند.

همچنین از طریق برنامه موبایل iOS و android می توانیدثبت نام کنید که  در بالای صفحه ورود به سیستم برنامه های تلفن همراه، گزینه ایجاد حساب جدید است که با داشتن شماره تلفن و آدرس ایمیل معتبر، می توان ثبت نام را انجام داد. برای تکمیل مراحل ثبت نام در صرافی اوکی اکسچنج ، کاربران باید تمام اطلاعات ضروری را پر کنند.

بستر تجارت OKEx

OKex یکی از معدود سیستم عامل های مبادله ارز رمزنگاری شده در سراسر جهان است که یک سیستم عامل دسکتاپ مستقل ارائه می دهد. در حالی که ممکن است معامله گر از نسخه مبتنی بر مرورگر استفاده کند، داشتن یک قطعه جداگانه از نرم افزار رمزپایه چند مزیت دارد.

این پلت فرم معامله گران را با پشتیبانی از چند مانیتور قادر می سازد که کل طرح را چندین بار تکثیر کنند و می توانند آن را بدون دردسر به مانیتور دیگری منتقل کنند. سیستم اختصاصی این پلتفرم نمودار را در اختیار کاربران قرار می دهد که بسیار بهتر از بسیاری دیگر از راه حل های مبادله ارز رمزنگاری شده است که توسط سایر سیستم عامل ها ارائه شده است.

روش پرداخت ها

این سیستم عامل صرافی OKex ، مستقیماً با OKCoin مرتبط است. کاربران قادر خواهند بود ارزهای رمزنگاری شده خود را به راحتی در کیف پول خود منتقل کرده و از طریق سیستم عامل صرافی پیچیده تری تجارت کنند. انتقال ارز رمزنگاری شده در این سیستم عامل در LTC ، ETH و BTC پذیرفته می شود.

سپرده ارز رمزپایه در این سیستم عامل

کاربران می توانند نوع ارز رمزنگاری شده را که می خواهند در صفحه ذخیره، سپرده گذاری کنند، تغییر دهند. همچنین این امکان وجود دارد که فقط نوع خاصی از رمزها را به آدرس سپرده مربوطه در این سیستم عامل ارسال کنند. به عنوان مثال، آدرس سپرده ETH این بستر صرافی اوکی اکسچنج ، فقط سپرده های ETH را می پذیرد. اگر هر نوع ارز رمزنگاری شده دیگری را به آدرس دیگری ارسال کنند، باعث از دست دادن سپرده کاربران می شود.

برداشت ارز رمزنگاری شده

معامله گران رمز ارزها  در صرافی Okex ، برای ایمنی و امنیت صندوق های رمز ارز خود باید آدرس ایمیل معتبر خود را با حساب OKEx خود مسدود کنند. برای تکمیل مراحل تأیید حساب، باید به تنظیمات، امنیت، تأیید، ایمیل و نمایش موارد بیشتر بروند. آن ها برای برداشت وجوه کاربران به سایر سیستم عامل های ارز رمزنگاری شده می توانند به حساب سپرده مراجعه کنند.

سوالات متداول

هزینه معاملات مبادله و تجارت ارز رمزنگاری شده در OKEx کمترین در صنعت ارز رمزنگاری شده است و از کاربران 0.03٪ هزینه کسر می شود و در ازای معامله تجاری پایانی، هیچ هزینه معامله ای از آنها دریافت نمی شود.

سرمایه گذاران می توانند به حساب موجودی مراجعه کرده و سپرده یا برداشت را برای واریز یا برداشت وجوه در این صرافی ارز رمزنگاری شده انتخاب کرده و از طریق OKex معامله کنند.

تعداد زیادی رمز در این بستر معاملاتی ارز رمزنگاری شده برای کاربران در دسترس است. کاربران می توانند با پیمایش به پایین یا تایپ کردن رمز در قسمت جستجو، توکن مورد نظر خود را برای مبادله و معامله ارز رمزنگاری شده انتخاب کنند.

تجارت C2C به سرمایه گذاران این امکان را می دهد که بین ارز رمزنگاری شده (دارایی های دیجیتال) و ارز فیات به روشی راحت و مطمئن تجارت کنند. کاربران این بستر مبادله ارز رمزنگاری شده می توانند با قیمت های خود سفارش دهند.

این صرافی چند ارز رمزنگاری شده اقدامات پیشرفته ای را برای اطمینان از امنیت سیستم عامل خود انجام داده است. به عنوان یک اقدام پیشگیرانه مناسب، فقط تعداد محدودی از ارزهای رمزپایه در کیف پول سرد این سیستم عامل ذخیره می شوند و برای اطمینان از حداکثر امنیت وجوه، تیم توسعه یک نسخه پشتیبان تهیه کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Please rate Stellar

0 / 3

Your page rank:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *