امروز مورخ [wikiwordpress] : آخرین نسخه وب سرویس خدمات ارزی صرافر هم اکنون در دسترس و قابل استفاده میباشد .

معرفی بهترین صرافی ارز دیجیتال در ایران

ممکن است از خود بپرسید که چگونه باید از بین گزینه های موجود در مبادله ارزی انتخاب کرد. اگرچه برای این کار پاسخ محکمی وجود ندارد، اما در اینجا برخی از مهم ترین ویژگی های یک مبادله آورده شده است تا به شما کمک کند بهترین تصمیم را بگیرید و با معرفی بهترین صرافی ارز دیجیتال در ایران، بتوانیم برای شما راهگشا باشیم.

ویژگی های ارزهای مجازی

معروف ترین ارزهای دیجیتال بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و مونرو می باشد، اگرچه بسیاری دیگر نیز وجود دارند که ویژگیهای محبوب تری را تکرار می کنند. سقف کل ارزهای رمزپایه از ابتدای سال 2018 به 370 میلیارد دلار رسیده است. رشد سریع در این کلاس دارایی جدید ارز دیجیتال تا حدودی تحت تأثیر مزایای فناوری بلاکچین است.

مزیت اصلی بلاکچین این است که نیاز به واسطه ها را از بین می برد. اگرچه بسیاری از ویژگی های بارز دیگر را دارد، اما دور زدن واسطه ها باعث می شود تا استفاده از این ارزهای دیجیتال بسیار سریع تر و ارزانتر شود.

مبادله ارز رمزنگاری شده چیست؟

صرافی رمزارز وب سایت هایی هستند که می توانید ارز دیجیتال یا ارز سنتی مانند دلار آمریکا یا یورو خریداری، فروش یا مبادله کنید. برای کسانی که می خواهند به صورت حرفه ای تجارت کنند و به ابزارهای تجارتی دسترسی دارند، لازم است که تأیید شناسه و افتتاح حساب را انجام دهند. اگر فقط می خواهید گاه به گاه تجارت مستقیم انجام دهید، سیستم عامل هایی نیز وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید و به حساب کاربری نیاز ندارند. در هر صورت برای دسترسی به بهترین صرافی ارز دیحیتال در ایران می توانید با صرافر همراه باشید.

انواع مبادله رمزنگاری

سیستم عامل های معاملاتی : وب سایت هایی هستند که خریداران و فروشندگان را به هم متصل می کنند و از هر معامله هزینه دریافت می کنند.

تجارت مستقیم : این سیستم عامل ها تجارت شخصی به شخص دیگر را انجام می دهند كه در آن افراد از كشورهای مختلف می توانند از حساب بانكی خود ارز مبادله كنند. صرافی های معاملاتی مستقیم قیمت ثابت در بازار ندارند، در عوض، هر فروشنده نرخ ارز خود را تعیین می کند.

کارگزاران : اینها وب سایتهایی هستند که هرکسی می تواند برای خرید ارزهای رمزپایه با قیمت تعیین شده توسط کارگزار از آنها استفاده کند.

پنج ویژگی مبادله ارز دیجیتال

1- امنیت :

امنیت یکی از بزرگ ترین موضوعات در صنعت ارزهای دیجیتال است. صرافی ها در معرض خطر هک، تقلب و طرح های پمپ و تخلیه هستند. به همین دلیل یکی از مهم ترین کارهایی که شما باید قبل از انتخاب صرافی ها انجام دهید، انجام تحقیق است. صحیح ترین راه برای اطلاع از بهترین صرافی ارز دیجیتال در ایران، جستجو در مرورگرهای مربوط وب سایت های معروف این صنعت است.

بازبینی دهان به دهان و آنلاین برخی از راه های کمک به شما در انتخاب یک بستر قانونی و ایمن است. از دیگر ویژگی های ایمنی که باید در مبادله بررسی کنید، احراز هویت دو عاملی است که به عنوان 2FA شناخته می شود و روشی برای تأیید هویت شما با استفاده از ترکیب دو عامل مختلف است.

نخست موضوعی مانند رمز ورود که فقط خودتان از آن اطلاع دارید و یک عدد شش رقمی که برای تایید به شماره تلفن همراه یا ایمیل شما ارسال می شود. از طرفی دیگر صرافی ها برای ایجاد امنیت بیشتر، وجوه شما را بصورت آفلاین ذخیره می کنند، بنابراین خطر هک آنلاین کمتر است. استفاده از سیستم عامل های تبادل رمزنگاری که به پروتکل های KYC متکی هستند بسیار مهم است. KYC به دنبال هویت افراد یا نهادهای شرکتی است که در سیستم عامل خود تجارت می کنند. در گذشته، معاملات ارز دیجیتال بدون توجه به مقدار هر معامله یا ارزش تجمعی معاملات از یک منبع، به صورت ناشناس انجام می شد.

سکویی که پروتکل های KYC را اجرا نمی کند ممکن است برای پولشویی و سایر فعالیت های غیرقانونی توسط اشخاص ثالث استفاده شود. بنابراین، برای این که معاملات خود را قانونی و فراتر از حد مجاز نگه دارید، به سراغ مبادلات رمزنگاری بروید که پروتکل های KYC را انجام می دهند.

2- ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده :

هزاران ارز دیجیتال مختلف وجود دارد که می توانید به غیر از بیت کوین در آنها سرمایه گذاری کنید. هنگامی که تصمیم گرفتید که رمزارز مناسب خود استفاده کنید، باید مطمئن شوید که مبادله های ارزی آنها را حمل می کند. می توانید برای دریافت اطلاعات کامل تر در این خصوص با صرافر بهترین صرافی ارز دیجیتال در ایران در ارتباط باشید.

اکثریت قریب به اتفاق مبادلات تجاری بیت کوین برای انجام سپرده و برداشت نیاز به نوعی تأیید شناسه دارند. برخی از مبادلات به شما امکان می دهند ناشناس بمانید. اگرچه تأیید، ممکن است چند روز طول بکشد، اما از ارز در برابر انواع کلاهبرداری ها و پولشویی محافظت می کند.

3- نقدینگی و روش های پرداخت

چه روش های پرداختی در صرافی موجود است؟ کارت اعتباری، انتقال از طریق حساب بانکی، پی پال؟ اگر صرافی دارای گزینه های پرداخت محدودی باشد، ممکن است استفاده از آن برای شما راحت نباشد .

به یاد داشته باشید که خرید ارزهای رمزپایه با کارت اعتباری همیشه به تأیید هویت احتیاج دارد و با قیمت حق بیمه همراه است زیرا خطر کلاهبرداری بیشتر و هزینه های معاملات و پردازش بالاتر وجود دارد. خرید ارز از طریق انتقال وجه به طور قابل توجهی طولانی تر می شود زیرا پردازش بانک به زمان بیشتری نیاز دارد. بدون نقدینگی کافی، ممکن است قیمت ها و سرعت معاملات شما به خطر بیفتد. هنگامی که تصمیم گرفتید کدام ارزهای دیجیتال را بخرید، باید اطمینان حاصل کنید که صرافی شما نقدینگی و حجم معاملات کافی را ارائه می دهد که به سرعت و آسان بودن معاملات شما کمک می کند. همچنین بدان معنی است که شما قادر به خرید و فروش هستید بدون اینکه قیمت ارز رمزنگاری شده به طور قابل توجهی تحت تأثیر متغیرهای بازار قرار گیرد. بهترین راه برای اندازه گیری نقدینگی ب، جستجوی آخرین حجم معاملات آنها است.

4- هزینه ها

بیشتر صرافی ها باید اطلاعات مربوط به کارمزد را در وب سایت های خود داشته باشند. قبل از عضویت، مطمئن شوید که هزینه های واریز، معامله و برداشت را دریافتید. هزینه ها بسته به مبادله ای که استفاده می کنید می توانند تفاوت اساسی داشته باشند.

روش های مختلفی وجود دارد که صرافی ها از مشتریان خود هزینه دریافت می کنند. گرفتن هزینه از مشتری دقیقاً نحوه درآمدزایی آنها برای ادامه فعالیت است و بنابراین یکی از مهم ترین ویژگی های صرافی است که باید در نظر بگیرید. متداول ترین  روش مبادله، گرفتن درصد کمی از مبلغی است که معامله می کنید. بیشتر صرافی ها درصدی کمتر از یک درصد شارژ می کنند. اما در جهت رقابت، برخی از صرافی ها در کاهش درصد کارمزد خود، فراتر از حد مجاز به حدود 0.2 درصد می رسند. اغلب اوقات، مقیاس منعطفی وجود دارد که با افزایش حجم معاملات ماهانه کاربر، درصد کارمزد را کاهش می دهد.

اگرچه پرداخت کمتر همیشه جذاب است، اما به خاطر داشته باشید که بهتر است امنیت و نقدینگی را در اولویت کارمزدها قرار دهید. زیرا اگر هیچ هزینه ای را برای معامله پرداخت نکنید، سرمایه گذاری شما هدف خود را از دست می دهد و سپس در حمله یک هکر، همه وجوه خود را از دست می دهید.

5- محل سکونت

بسته به محل زندگی خود، ممکن است یک صرافی خاص پیدا کنید که در کشور شما بهتر از یک تبادل محبوب تر در سطح بین المللی باشد. مواردی مانند ارز فیات و هزینه هایی که در مقایسه با مشتریان بین المللی از افراد محلی می گیرند از مواردی است که باید به خاطر بسپارید.

علاوه بر این، محل مبادله قوانینی را حکم می کند که باید از آنها پیروی کند. با این حال، این قوانین می تواند به طور قابل توجهی بر توانایی شما برای شرکت در بازار از طریق مبادلات در آن کشورها تأثیر بگذارد.

می توانید با گروه Sarafer همراه باشید تا آخرین استراتژی های سرمایه گذاری، توقف ضرر، سود و سایر ایده های سفارش محدود در مورد ارزهای دیجیتال و سهام را دریافت کنید. راهکارها و ایده های جامع صرافر با توجه به تحمل ریسک، به شما کمک می کنند تا یک استراتژی منحصر به فرد برای خود ایجاد کنید.

صرافر بهترین صرافی ارز دیجیتال در ایران

امروزه تعداد زیادی سیستم عامل برای انتخاب وجود دارد، اما همه مبادلات به یک اندازه ایجاد نمی شوند. این لیست براساس بررسی های کاربران و همچنین مجموعه ای از معیارهای دیگر مانند کاربر پسند بودن، دسترسی، هزینه ها و امنیت است.

صرافی ها به مشتریان امکان خرید، فروش و تجارت ارزهای رمزپایه را می دهند، چه از طریق ارز فیات مانند دلار، یورو یا ین، و یا ارز رمزپایه دیگری مانند بیت کوین یا اتر انجام شود. ارزهای رمزپایه کمتر متداول، که altcoins نامیده می شوند، اغلب باید در برابر بیت کوین معامله شوند و نمی توان مستقیماً آنها را با ارز فیات خریداری کرد. لازم به ذکر است که هر صرافی از هر سکه ای پشتیبانی نمی کند و بسیاری از سرمایه گذاران از بیش از یک سیستم عامل استفاده می کنند. هنگامی که به دنبال بهترین صرافی ارز دیجیتال در ایران به صورت آنلاین هستید، باید از مشخصات بهترین صرافی نیز اطلاع کافی داشته باشید.

هنگامی که از خدمات صرافر استفاده می کنید، مهم این است که به مبادلات رمزپایه قابل اعتماد می پردازید. یک صرافی قابل اعتماد، جایی است که می توانید با خیال راحت معاملات را انجام دهید بدون اینکه ارزش تجارت شما به طور غیرمنتظره کاهش یابد. با وجودی که صرافی برای پرداخت هزینه های خود، مبلغی را کسر می کند، اما شما هنوز هم می توانید سود خوبی از تجارت خود کسب کنید.

صرافی موردنظر شما باید امکان تجارت امن را فراهم کند. این بدان معنی است که دارایی های دیجیتالی شما ناگهان ناپدید نمی شوند، هک نمی شوند و به اشخاص ثالث اعلام نمی شوند. Sarafer با برخورداری از محبوبیت و اعتبار خود توانسته است معامله گران زیادی را به سوی خود جذب نماید و محل مناسبی برای شروع تجارت ارزهای رمزپایه باشد.

بررسی ویژگی های یک صرافی برتر

به خاطر داشته باشید، هنگامی که تعریف و تمجیدهای زیادی را در خصوص یک سیستم عامل مبادله ارز رمزنگاری شده می شنوید، حداقل آن را بررسی کنید تا ببینید آیا این بستر مناسب شماست. از آنجا که معاملات ارزهای رمزنگاری بسیار جدید است، شما باید به دنبال یک سیستم تبادل ارز رمزنگاری شده باشید که خدمات و هزینه های آن را برای عموم و دولت کشور شما شفاف است.

هنگامی که در جستجوی بهترین صرافی ارز دیجیتال در ایران هستید، به ویژگی هایی برخواهید خورد که می تواند برتری یک صرافی را به شما نشان داده و آنرا متمایز نماید. استفاده از خدمات صرافر به شما اطمینان می دهد که تمامی گزینه های لازم برای یک معامله شفاف و با کیفیت را دارا بوده و یکی از برترین صرافی های ارز دیجیتال در ایران است.

اگر به تجارت ارز رمزنگاری علاقه دارید، احتمالاً در حال حاضر به دنبال بهترین صرافی ارز دیجیتال در ایران هستید. پرداختن به دنبال بهترین ها با تجزیه و تحلیل کیفیت های ذکر شده در اینجا، حتی قبل از شروع تجارت، نیاز به صبر و دقت لازم دارد. شما باید محتاط باشید اما تحقیقات خود را به خوبی انجام دهید تا هنگامی که آماده شروع تجارت هستید، به خوبی آگاهی های لازم را کسب کرده باشید. در نتیجه، شما حتی یک سکه از دست نخواهید داد. صرافی Sarafer نیز می تواند همراهی مطمئن در این مسیر باشد.

مرکز تبادلات ارزی صرافر

مجموعه صرافر با عنوان بهترین صرافی ارزهای دیجیتال و شبکه بلاکچین از سال 2001 در قالب یک تشکل چند نظامه خدمات ارزی و مالی در سطح بین الملل تشکیل و پایه گذاری شد ، این مجموعه از سال 2015 تا کنون توانسته طی 6 سال متوالی عنوان بهترین صرافی ارز دیجیتال و شبکه بلاکچین در آسیا و اروپا و استرالیا به خود اختصاص دهد .

صرافر هم اکنون بیش از 1700 خدمات تخصصی و انحصاری را در حوزه ارزی به کاربران خود ارائه میدهد ، برخی از خدمات صرافر شامل پرداخت های بین المللی ، حوالجات بین المللی ، ایجاد کیف پول ارزی ، افتتاح حساب ارزی ، صدور کارت ارزی ، صدور سیم کارت بین المللی ، نقد کردن درامدهای ارزی و …

سوالات متداول

هنگامی که وارد صفحه اختصاصی ارز دیجیتال مورد نظر خود وارد می شوید، می توانید در لیست صرافی ها، ارزهایی را که پشتیبانی می کنند و حجم معاملات آن ها را مشاهده نمایید.

اگر می خواهید سفارش های معاملات ارز دیجیتالی خاص را بررسی کنید، می بایست در صفحه اصلی آن وارد شده و گزینه عمق بازار را برگزینید. می توانید در آن محدوده قیمت را به همراه دیگر مشخصه ها رویت کنید.

صرافی های آنلاین، از امنیت مناسب و به روز شده ای برخوردار هستند.

مبادله رمز ارز، در بستر وب انجام شده و از طریق آن می توان با ارزهای دیگر تجارت نمود. اکنون حدود دو هزار صرافی ارزهای دیجیتال در دنیا ثبت شده اند.

می توانید به سایت های معتبری که نمودارهای ارز دیجیتال و قیمت آنلاین آن ها را به نمایش می گذارند مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Please rate Stellar

0 / 3

Your page rank:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *