امروز مورخ [wikiwordpress] : آخرین نسخه وب سرویس خدمات ارزی صرافر هم اکنون در دسترس و قابل استفاده میباشد .

معرفی کارت اعتباری دیسکاور Discover Card

Discover Card نام تجاری کارت اعتباری است که توسط شرکت خدمات مالی آمریکا ، Discover Financial (DFS) صادر می شود. این کارت های اعتباری، ابتدا خود را با ساختار کاهش هزینه و پیشگام برنامه پاداش وجه نقد متمایز کردند. امروزه کارت اعتباری Discover Card همراه با ویزاکارت، مسترکارت، امریکن اکسپرس، به عنوان کارت های پذیرفته شده در جهان وجود دارد.

این کارت اعتباری، کارت های خود را مستقیماً به مشتریان خود و بدون استفاده از صادر کنندگان واسطه بانکی صادر می کند و بنابراین از سود حاصل از مانده کارت اعتباری، به مشتریان خود سود پرداخت می کند. با توجه به مدل تجاری خود ، Discover انگیزه بیشتری برای ترغیب مشتریان خود به سرمایه گذاری بیشتر در کارت های خود نسبت به رقبای دیگرش دارد.

تاریخچه Discover Card

کارت اعتباری Discover Card در واقع توسط سیرز راه اندازی شد. سیرز زمانی که حساب های شارژ Sears Roebuck خود را در سال 1911 ، سال ها پیش از ظهور صنعت کارت اعتباری راه اندازی کرد، پیشگام اعتبار مصرف کننده بود. با این تفاوت که فقط از کارت Sears برای خرید چیزهایی از Sears می توانست استفاده نمود.

در سال 1985 Discover بدون هزینه سالانه راه اندازی شد و محدودیت اعتباری بالاتر از حد معمول را ارائه داد. این ویژگی هایی بود که مطابق با صنعت کارت اعتباری موجود نبود. امروزه بیشتر کارت های با برند Discover توسط Discover Bank صادر می شود.

معاملات کارت اعتباری Card Discover از طریق شبکه پرداخت Discover Network پردازش می شود. پرداخت های پردازش کارت را به عنوان مجوز دسترسی انجام داده و دارای 44 میلیون حساب در مقایسه با Amex ، سومین کارت بزرگ در این صنعت است که 120 میلیون حساب دارد.

در زمان معرفی این کارت اعتباری، سیرز بزرگترین خرده فروش در ایالات متحده بود. این شرکت در سال 1981 شرکت کارگزاری دین ویتر رینولدز و همچنین Coldwell ، Banker & Company در زمینه املاک و مستغلات را برای اضافه کردن خدمات مالی به سبد خدمات پیشنهادی مشتری خود به دست آورده بود.

بدین ترتیب کارت Discover و بانک صادر کننده آن، Greenwood Trust Company  که متعلق به Sears است، شبکه مالی Sears نامگذاری شد.

در سال 2007 Discover Financial Services به یک شرکت مستقل تبدیل شد. طرح ایجاد یک مرکز خدمات مالی یک مرحله ای در فروشگاه های سیرز آن چنان که تصور می شد موفق نبود و تبلیغ کارت Discover می تواند به گردش Sears صدمه زده و باعث محدود کردن ظرفیت کارت شود.

شروع مسائل Sears

با رقابت شدید والمارت، سیرز از اواخر دهه 1980 با مشکل روبرو شد. معرفی کارت Discover بسیار پرهزینه بود. عملیات کارت اعتباری Sears’s Discover در سه ماهه چهارم سال 1986 دارای بیست و دو میلیون دلار ضرر و در سه ماهه اول سال 1987 معادل 25.8 میلیون دلار ضرر شد.

سیرز در سال 1993 مشاغل مالی خود را فروخت و علاوه بر کارت اعتباری فروشگاه و کارت اعتباری Discover Card ، شروع به پذیرش MasterCard و Visa کرد و بدین ترتیب کارت Discover بخشی از شرکت خدمات مالی Dean Witter شد. Dean Witter Discover در سال 1997 با Morgan Stanley ادغام شد و در سال 2000 ، Greenwood Trust نام خود را به Discover Bank تغییر داد.

Card Discover چگونه کار می کنند ؟

از دید یک مشتری، کارت های Discover ممکن است کاملاً مشابه کارت های ارائه شده در مارک های رقیب مانند Visa یا MasterCard باشد. با این وجود، تفاوت های اساسی بین عملکرد این کارت اعتباری و رقبای آن وجود دارد.

برای بررسی این موضوع می توان به عنوان مثال، با مقایسه کارت اعتباری Discover Card با Visa شروع کنیم. ویزا مجوز استفاده از نام تجاری خود را به سادگی برای بانک های صادر کننده ای که کارت اعتباری با مارک ویزا را به مشتریان خود ارائه می دهند، صادر می کند و در واقع کارت های اعتباری  ویزا مستقیماً با استفاده از مارک خود صادر می شود.

از سویی دیگر، در شبکه Discover  علاوه بر اینکه از بازرگانانی که Discover Card را به عنوان پرداخت می گیرند، هزینه دریافت می کند، هزینه پردازش پرداخت را از مشتریان کارت اعتباری خود نیز کسب می کند. در مقابل، ویزا از شبکه پرداخت های خود درآمد کسب می کند اما مستقیماً از مانده کارت اعتباری کاربر نهایی خود سود نمی برد. این مدل تجاری Discover بیشتر شبیه مدل American Express است که یک صادر کننده مستقیم است.

با توجه به این موضوع، منطقی است که چرا Discover Cards از لحاظ تاریخی برای جذب کاربران جدید، مانند اولین کارت اعتباری که پاداش های برگشت نقدی ارائه می دهد، اصطلاحات جذابی را ارائه داده است. به هر حال، سودآوری شرکت نه تنها به افزایش پذیرش کارت در میان بازرگانان برای افزایش هزینه پردازش معاملات است، بلکه به افزایش متوسط ​​مانده دارندگان کارت آنها نیز متکی است.

با توجه به مدل کلی کسب و کار Discover Financial ، انگیزه هایی برای تشویق مشتریان برای استفاده بیشتر از کارت اعتباری Discover Card ، مانند افزایش محدودیت های اعتباری یا چشم پوشی از هزینه های حساب سالانه، منطقی است.

مزایای دارندگان کارت Discover

Discover کارت هایی را ارائه می دهد که در وهله اول بازپرداخت می کنند و همچنین یکی از کارت های اصلی شرکت هواپیمایی Discover It Miles است. برنامه جوایز Cashback Discover درصدی از خریدهای مشتریان را تأمین می کند، 5٪ پول نقد را به دسته های هزینه چرخشی اختصاص داده و بازرگانان را با هزینه هایی تا 1500 دلار در هر سه ماه با 1٪ پاداش پوشش می دهد.

سایر کارت های Discover دارای تغییراتی در ساختار پاداش برگشت وجه هستند. کارت های Discover it Chrome و Chrome Student  شامل دو درصد پول نقد در خرید رستوران و 1٪ در هزینه های دیگر را ارائه می دهند. کارت ویزیت Discover it به شما امکان خرید 1.5٪ نقدی به صورت نامحدود را می دهد.

برخی از کارت های اعتباری در ازای دریافت چند برنامه پاداش، هزینه های کمی را ارائه می دهند. این در حالی است که کارت هایی مانند Discover it Cash Back ارائه شده توسط Discover Financial ، برنامه های پاداش سخاوتمندانه تر و مزایای بازپرداخت را ارائه می دهند.

در حالی که برخی از شرکت ها مانند ویزا در درجه اول از طریق حجم معاملات درآمد کسب می کنند، شرکت های دیگر مانند Discover Financial و American Express ، مستقیماً به دارندگان کارت خود وام می دهند. به همین دلیل، شرکت هایی که مستقیماً کارت برای مشتریان خود صادر می کنند، انگیزه بیشتری برای ارائه برنامه های پاداش و سایر ویژگی هایی دارند که به مشتریان آنها انگیزه بیشتری می دهد تا کارت هایشان را بیشتر ارائه دهند.

آیا ارزش خوبی دارد؟

Discover it Cash Back یکی از بهترین کارت های اعتباری برگشت وجه نقد است، به شرطی که بتوانید از همه پیشنهادات آن استفاده کنید. این شبکه به طور خودکار با تمام وجه نقدی که در پایان سال اول به دست آورده اید مطابقت دارد و حداقل هزینه یا حداکثر پاداش وجود ندارد. شما می توانید 150 دلار پول نقد را به 300 دلار تبدیل کنید. این باعث می شود به یکی از بهترین کارت های برگشت وجه نقد تبدیل شود.

در طی آن سال اول، Discover it Cash Back بیشترین پس انداز را در بین سایر کارت های برگشت وجه در اختیار شما قرار می دهد. اگر این پاداش را حساب کنید، نرخ بازگشت وجه نقد موثر در سال اول می تواند حداقل 2٪ باشد. این باعث می شود، یکی از بهترین کارت های اعتباری پاداش باشد.

کارت اعتباری Discover Card به اندازه رقبای برجسته خود، ویزاکارت و مسترکارت، مورد توجه نیستند. اما همانند American Express ، کارت های Discover عمدتا در شبکه پردازش پرداخت خودشان اجرا می شوند، بر خلاف VISA و MasterCard که تقریباً در همه جا پذیرفته می شوند.

هنگام استفاده از کارت Discover ، دارندگان آن ممکن است گاهی اوقات با مشکلاتی روبرو شوند که ممکن است فروشنده آن را به عنوان روش پرداخت قبول نکند. این اتفاق معمولاً در برخی از خرده فروشان آنلاین اتفاق می افتد. این یکی از دلایلی است که شاید تصور شود، این کارت، به عنوان یک کارت اعتباری تکمیلی گزینه مناسبی است. می توان برای بدست آوردن جوایز از آن استفاده کرد، اما در هر صورت کارت اصلی پذیرفته شده تری را نیز در اختیار داشت.

پاداش Cashback

دارندگان کارت می توانند در خریدهای روزمره خود در هر سه ماهه 5٪ پول نقد پس بگیرند. فروشگاه های بزرگی همچون Amazon.com برای استفاده از این کارت و خریدهای هیجان انگیز، گزینه ای مناسب است. این کارت بدون هزینه های معاملات سالانه ارائه می شوند.

هر کارت Discover تمام پاداش های نقدی را که در سال اول کسب می کنید دو برابر خواهد کرد، این ویژگی منحصر به فرد است که با دو کارت Discover it Cash Back معادل 10٪ تعلق می گیرد که یک معامله عالی است، مخصوصاً برای کارت های فاقد هزینه های سالانه مطلوب است. لازم به ذکر است که پاداش Cashback در پایان سال اول تحویل داده می شود.

همه کارت های اعتباری این شبکه با نوعی پیشنهاد مقدماتی APR ارائه می شوند، مانند صفر درصد هزینه برای خریدها یا انتقال مانده برای مدت معینی که برای بسیاری از کاربران دارای ارزش است. همچنین از پاداش کارت های هدیه می توان استفاده کرده و هر بار حداقل 5 دلار پرداخت می شود که این ارزشمندترین روش بازخرید است.

در مواردی که اکثر برنامه های پاداش برای کارت های هدیه مبلغ کمتری در نظر می گیرند یا به همان میزان اعتبار می دهند ، Discover فرصت بهتری را فراهم می کند. دارندگان کارت اعتباری Discover Card هنگام خرید، از صندوق بازرگانان پول نقد دریافت می کنند  که به عنوان بخشی از خرید به حساب خواهد آمد.

تنوع کارت های اعتباری Discover

Discover طیف گسترده ای از کارت های اعتباری را برای سطوح مختلف مصرف کنندگان  ارائه می دهد. برای مبتدیان، کارت اعتباری Discover Card با هزینه سالانه همراه نیستند. برخی از این کارت های اعتباری حتی از هزینه پرداخت دیرکرد شما چشم پوشی می کنند و بسیاری از آنها مزایای محافظت از هویت و تعویض کارت یک شبه رایگان در صورت گم شدن یا سرقت کارت را ارائه می دهند.

کارت های اعتباری پاداش نیز با اجازه دادن به شما برای بازپرداخت وجه نقد در هر زمان که بخواهید و به هر میزان که نیاز دارید، باعث آسان شدن کارها می شوند و به عنوان یک دارنده کارت Discover ، به امتیاز FICO خود دسترسی رایگان پیدا می کنید.

اگر در صدد خرید کارت اعتباری Discover هستید، می توانید از طریق صرافر اقدام نمایید. همچنین این امکان وجود دارد که در این خصوص از کارشناسان با تجربه Sarafer مشورت های لازم را دریافت نمایید.

پاداش های کارت Discover

این شبکه از طریق برنامه Cash Back Match خود ، برای حساب هایی که یک سال تمام استفاده می شوند، پاداش کامل را پرداخت خواهد کرد. اما باید به یاد داشته باشید که برای دریافت پاداش خود باید یک سال کامل صبر کنید. برای پاداش هایی که می توانید با کارت خود بدست آورید محدودیتی وجود ندارد و پس از سال اول شما هیچ محدودیتی در میزان آن نخواهید داشت.

در اینجا جوایز و امتیازات همراه با هر کارت را ارائه کرده ایم. هنگام استفاده از کارت اعتباری، مهم است که هر ماه مانده خود را به طور کامل پرداخت کنید، پرداخت ها را به موقع انجام دهید و فقط آنچه را که توانایی پرداخت آن را دارید، هزینه کنید.

بهترین کارت برای سفر :

Discover it Mails به شما برای هر دلار هزینه به ازای 1.5 مایل، پاداش می دهد، اما به یاد داشته باشید که بعد از سال اول همه مایل های شما دو برابر خواهد شد. می توانید برای خریدهای مسافرتی که از کارت شما با نرخ 1 درصد در امتیاز هزینه می شود، استفاده کنید. همچنین می توانید برای پرداخت سایر هزینه های وارد شده به کارت خود، وجه نقد دریافت کنید. برای نگهداری این کارت، سالانه هزینه ای پرداخت نمی شود و شما می توانید به صورت رایگان در صورت حساب های ماهانه خود به امتیاز FICO خود دسترسی پیدا کنید.

بهترین کارت برای بازگشت پول :

Cash Back Discover it به شما امکان می دهد 5٪ پول نقد با حداکثر 1500 دلار هزینه هر سه ماهه، پس از فعال شدن بدست آورید.

بهترین کارت برای دانشجویان :

Return it Student Cash Back در واقع یک نسخه دانشجویی از Discover it Cash Back است. پس از فعال سازی، با پرداخت 5٪ نقدی که تا 1500 دلار در دسته های چرخشی هزینه می کنید، 1٪ درآمد کسب خواهید کرد. همچنین بابت هر چیز دیگری که خریداری می کنید، 1٪ پول نقد دریافت خواهید کرد.

شاید استفاده از این کارت با سابقه اعتباری محدود آسان تر باشد. همچنین می توانید برای هر سال تحصیلی 3.0 دلار یا بالاتر تا حداکثر پنج سال متوالی اعتبار دریافت کنید.

بهترین کارت برای تجارت :

اگر به دنبال کارت اعتباری کسب و کار بدون هزینه سالانه هستید، کارت ویزیت Discover itگزینه خوبی است. شما به ازای هر دلاری که خرج می کنید، 1.5 درصد پول نقد دریافت خواهید کرد و همچنین هر ماه نمره FICO در صورتحساب کارت اعتباری خود کسب خواهید کرد.

سوالات متداول

اگر به دنبال کارت پاداش هستید که بتواند در دسته های پاداش چرخشی درصد قابل توجهی بازپرداخت کند، به سراغ کارت اعتباری   Discover Card بروید .

بیشتر کارت های اعتباری Discover برای اعتبار خوب طراحی شده اند. با FICO حداقل 670 اعتبار خوبی است.

Discover از استقبال گسترده جهانی برخوردار است. اما به اندازه دیگر رقبای شبکه های بزرگ مانند مسترکارت یا ویزاکارت نیست.

شما باید بدانید که به دنبال چه هستید، زیرا Discover کارت های اعتباری برگشتی، کارت های دانشجویی، کارت پاداش سفر و حتی کارت اعتباری کسب و کار را صادر می کند.

برای پرداخت موجودی کارت Discover خود سه روش وجود دارد که روش های آنلاین، تلفنی و از طریق پست می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Please rate Stellar

0 / 3

Your page rank:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *