امروز مورخ [wikiwordpress] : آخرین نسخه وب سرویس خدمات ارزی صرافر هم اکنون در دسترس و قابل استفاده میباشد .

چگونه ترید ارز دیجیتال موفق داشته باشیم ؟

بسیاری از سرمایه گذاران دوست دارند ارز رمزنگاری شده را معامله کنند زیرا اگر بتوانید زمان بازار را به درستی تنظیم کنید، تجارت رمزنگاری می تواند بازدهی بسیار بیشتر از سرمایه گذاری های سنتی داشته باشد. معامله گران ارزهای رمزنگاری شده اغلب با یکی از این دو هدف جمع آوری بیت کوین یا کسب سود به دلار وارد این صنعت می شود تا بتوانند ترید ارز دیجیتال موفق را برای خود راه اندازی نمایند.

 در بازار رمزنگاری، افزایش ارزش USD برای کارها بسیار آسان است، اما افزایش ارزش Bitcoin دشوارتر است. با خرید و فروش فعال رمز ارزها، خطر از دست دادن رمزنگاری را نیز در پی خواهید داشت. از آنجا که قیمت ارزهای رمزپایه بسیار ناپایدار است، غیرمعمول نیست که بازرگانان به سرعت در معاملات ارزهای رمزپایه ضرر کنند. به همین دلیل بسیاری از علاقه مندان به رمزنگاری فقط Bitcoin خود را ذخیره می کنند.

اگرچه انواع مختلفی از ارزهای رمزپایه وجود دارد، همه آنها یک چیز مشترک دارند. آنها با فناوری بلاکچین کار می کنند و باعث می شود غیر متمرکز شوند. عدم تمرکز عملیات مالی از طریق ارزهای رمزپایه دارای چندین کارآیی نسبت به سیستم مالی سنتی است، به عنوان مثال تقریباً تمام هزینه های سربار مربوط به بانک ها را کاهش می دهد و معاملات کم هزینه ای که می توانند در سطح بین المللی ارسال و دریافت شوند را در پی خواهد داشت.

همچنین تورم یا عرضه محدودی که در کد نوشته شده است، نیازی به اعتماد به هیچ مرجعی نیست. می توان گفت مشتقات مالی مانند استراتژی های معاملاتی و وام ها را می توان مستقیماً بر روی بلاکچین های خاص رمز ارز کدگذاری کرد.

راه های ترید موفق رمز ارزها

بزرگ ترین ارز رمزنگاری شده بیت کوین است و از آن به عنوان طلای دیجیتال استفاده می شود و آن را کالایی می دانند که به عنوان ذخیره ارزش استفاده می شود. اتریوم نیز در جایگاه دومین ارز رمزنگاری شده است که توسعه دهندگان می توانند قراردادهای هوشمند را در بلاکچین Ethereum ایجاد کنند تا گزینه های غیرمتمرکز برای عملکردهای بانکی سنتی مانند وام و تجارت را ایجاد کنند.

برای داشتن ترید ارز دیجیتال موفق لازم است که آن ها را به خوبی در بازار بررسی کرد. البته می توان گفت بهترین ارزهای رمزپایه را که برای موارد خاص استفاده می شود، باید در نظر داشت. به عنوان مثال، بیت کوین بهترین ارز رمزنگاری شده برای استفاده به عنوان دارایی ذخیره است، زیرا گسترده ترین استقبال و عرضه محدود را دارد.

بسیاری از بهترین پروژه های ارز رمزپایه در 50 سرمایه برتر این بازار قرار دارند. اکثر رمز ارزهای کوچک بازار موارد استفاده مشکوکی دارند یا کمتر به وعده های خود عمل کرده اند. رمز ارزهای کوچک بازار معمولاً خطرناک تر از سکه های بزرگ مانند Bitcoin و Ethereum هستند.

سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه ای که تیمی مستحکم از پروژه پشتیبانی می کنند، مهم است. برای به دست آوردن اطلاعات در مورد ارز رمزنگاری شده، بهتر است با کارشناسان صرافر در تماس باشید. صرافر با اندوخته سال ها تجربه در این خصوص، به شما ایده می دهد که چگونه رمزنگاری کار می کند و سرمایه گذاری در آن چگونه می تواند باشد؟

جایگاه اتریوم

ارزهای رمزپایه غیرمتمرکز (DeFi) از داغ ترین آلت کوین های سال 2021 هستند. آلت کوین یک اصطلاح عمومی برای هر ارز رمزنگاری شده غیر از بیت کوین است. نشانه های DeFi معمولاً روی بلاکچین اتریوم ساخته می شوند و کدها را جایگزین عملکردهای بانکی سنتی می کنند. توکن های معروف DeFi مانندyearn.finance ، Compound و Uniswap در 6 ماه گذشته بیش از 500 درصد افزایش داشته اند که برای داشتن یک ترید ارز دیجیتال موفق ، توجه به این نکات مهم است.

همچنین آلت کوین های غیر DeFi طی سال گذشته افزایش چشمگیری داشته اند. Ethereum ، به عنوان بزرگترین آلت کوین برای فروش در بازار، در کمتر از 1 سال از 90 دلار به بیش از 1800 دلار رسیده است. این رمز ارز به دلیل تنوع در کاربردهای مالی که بر روی بلاکچین خود ساخته شده، طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

ارز رمزنگاری شده چگونه کار می کند؟

ارزهای رمزپایه، دارایی های دیجیتالی هستند که از طریق بلاکچین کار می کنند. فناوری بلاکچین دفترچه هر معامله ارز رمزنگاری شده را در هر گره تأمین کننده بلاکچین، ذخیره می کند. گره ها رایانه هایی هستند که برای استخراج بیت کوین به شبکه آن متصل هستند. اگر یکی از این ماینرها بخواهد معاملات نادرستی را وارد کند، با دفتر صحیح لغو می شود.

دفتر صحیح توسط اکثریت استخراج کنندگان تعیین می شود. در تئوری، می توانید با کنترل 51٪ از شبکه ارز رمزنگاری شده در یک فرآیند به نام حمله 51٪ ، بلاکچین را هک کنید. با این حال، این فرایند از نظر اقتصادی غیرقابل اجرا و بسیار گران است.

برای معامله با رمز ارز، باید مجموعه ای از کلیدهای عمومی و خصوصی داشته باشید. این کلیدها مانند رمزهای عبور تولید شده توسط کیف پول ارز رمزنگاری شده بوده و به آدرس کیف پول متصل هستند. از کلید خصوصی نیز برای تأیید معاملات ارسال شده از کیف پول استفاده می شود و فقط دارنده کیف پول، به کلیدهای خصوصی خود دسترسی دارد.

برخلاف تصور رایج، بسیاری از ارزهای رمزپایه عرضه محدود ندارند. میزان کل عرضه بیت کوین 21 میلیون سکه است، اما بسیاری از آلت کوین ها مانند اتریوم، نرخ تورم مشخصی دارند و هیچ محدودیتی روی کل عرضه ندارند که باید برای  ترید ارز دیجیتال موفق ، به آن توجه نمود.

سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه

سرمایه گذاران به دلیل نوسانات زیاد جذب ارز رمزنگاری می شوند. غیرمعمول نیست که قیمت آنها در یک روز بیش از 10 درصد در نوسان باشد. در این جا نکاتی را برای معامله رمز ارزها آورده ایم.

یک حساب کارگزاری ارز رمزنگاری کنید.

به عنوان اولین قدم لازم است که یک حساب کاربری با صرافی رمزنگاری ایجاد کنید. صرافی هایی مانندCoinbase گزینه ها یک رابط کاربری ساده و انواع altcoins را برای انتخاب ارائه می دهند. شما می توانید در این خصوص از خدمات صرافی آنلاین Sarafer  بهره مند شوید. این صرافی یکی از سه صرافی برتر کشور بوده و در منطقه آسیا از اعتبار و اعتماد بالایی برخوردار است. برای ایجاد یک حساب کاربری، باید اطلاعات شناسایی شخصی مانند آدرس ایمیل و تاریخ تولد را برای کارگزار رمزنگاری خود ارائه دهید. همچنین بهتر است در ابتدا و برای داشتن یک ترید ارز دیجیتال موفق از کارشناسان این صرافی، راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

حساب خود را تأمین مالی کنید.

پس از ثبت نام با کارگزاری رمز ارز، باید حساب بانکی خود را متصل کنید. بیشتر کارگزاران رمزنگاری ، تامین مالی را از طریق کارت های نقدی و انتقال وجه ارائه می دهند. انتقال وجه معمولاً ارزان ترین گزینه برای تأمین اعتبار حساب است.

رمزنگاری را برای سرمایه گذاری انتخاب کنید.

اکثر معامله گران فعال ارزهای رمزنگاری شده بیشتر سرمایه خود را به بیت کوین و اتریوم اختصاص می دهند. این رمزنگاری ها نسبت به آلت کوین های کوچکتر قابل پیش بینی تر هستند، بنابراین تجارت با شاخص های فنی می تواند راحت تر باشد.

این در حالی است که برخی از افراد، بخشی از سرمایه خود را به آلت کوین های کوچکتر اختصاص می دهند. گرچه رمزارزهای کوچک در بازار خطرناک تر از رمزنگاری های بزرگ هستند، اما پتانسیل صعودی بالاتری را ارائه می دهند. بسیاری از آلت کوین های کوچک در عرض چند ماه ، به سرعت افزایش یافته اند و همین امر آنها را برای سرمایه گذاران مقاوم به ریسک جذاب کرده است.

یک استراتژی را انتخاب کنید.

شاخص های تجاری زیادی وجود دارد و اغلب معامله گران در زمان معامله ارز رمزنگاری شده فاکتورهای زیادی را در نظر خواهند گرفت. اگر در زمینه سرمایه گذاری تازه وارد هستید، ممکن است لازم باشد برای داشتن ترید ارز دیجیتال موفق ، با کارشناسان صرافر مشورت نمایید.

اگر یک تاجر باتجربه هستید، ممکن است از قبل استراتژی ای داشته باشید که استفاده می کنید. از استراتژی های معاملات سهام نیز معمولاً برای ارزهای رمزپایه استفاده می شود. یک استراتژی تجاری عالی که بسیاری از معامله گران از آن استفاده می کنند، نظریه موج الیوت است. نظریه موج الیوت بر روانشناسی تمایل به بازار تمرکز دارد، بنابراین برای دارایی های سوداگرانه مانند ارزهای رمزپایه، خوب عمل می کند.

ارز رمزنگاری شده خود را ذخیره کنید.

اگر به طور فعال ارز رمزنگاری شده خود را معامله می کنید، مجبورید وجوه خود را در صرافی ذخیره کنید تا به آنها دسترسی داشته باشید. اگر ارز رمزنگاری شده خود را برای نگهداری میان مدت و بلند مدت خریداری می کنید، باید کیف پول ارز رمزپایه تهیه کنید. این می توان یک موضوع مهم در ترید ارز دیجیتال موفق باشد.

سوار بر موج نوسانات بازار رمز ارزها

نوسانات زیاد بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه ، بازار رمزنگاری را مانند یک غلتک کوچک تبدیل کرده است. این محیط مناسب برای تجارت روزانه است زیرا در طول روز نوسانات بالا و پایین کافی برای کسب سود مناسب خواهید داشت. ویژگی های منحصر به فرد بازار رمزنگاری شما را ملزم می کند که درک درستی از نحوه کار آن داشته باشید تا بتوانید ترید ارز دیجیتال موفق را تجربه کنید. در غیر این صورت، تجربه شما می تواند مانند چتربازی بدون چتر باشد.

تجارت روزانه بازار ارزهای رمزنگاری شده به دلیل نوسانات زیاد می تواند تجارت بسیار پردرآمد باشد. از آنجا که بازار رمزنگاری یک کلاس دارایی نسبتاً جدید است، منجر به نوسانات قابل توجه قیمت شده است. قبل از معامله روزانه بیت کوین یا سایر altcoins ، لازم است که صبر کنید تا زمانی که میزان بالایی از نوسانات را مشاهده کنید. حتی زمانی که نسبت به سایر طبقات دارایی میزان کم نوسانی را شاهد هستید، این نوسان هنوز به اندازه کافی بالاست و می توانید سود معاملات خود را کسب کنید.

معاملات روزانه رمزنگاری نیز به زمان مناسب و نقدینگی مناسب برای ورود دقیق نیاز دارد. بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده و مبادلات رمزنگاری بسیار ناشایست هستند و نقدینگی لازم برای اجرای فوری را ندارند که ممکن است هنگام تجارت ارزهای فارکس پیدا کنید. قبل از معامله روزانه بیت کوین یا هر آلت کوین دیگر، بررسی میزان ارز رمزنگاری شده برای معامله مهم است. در این خصوص و ترید ارز دیجیتال موفق می توانید مشاوره های خوبی از صرافی صرافر داشته باشید.

تجارت و ترید ارز دیجیتال موفق

همانطور که قبلاً گفته شد، معاملات رمزنگاری نیاز به معاملات روزانه ندارد. فقط وقتی معاملات ارز رمزنگاری شده را دنبال می کنیم که همه شرایط به نفع ما باشد. در این حالت، از معاملات آخر هفته ها خودداری کنید و فقط در روزهایی که بیشترین حجم را دارند، معاملات را محدود کنید.

ایده پشت معاملات روزانه رمزنگاری این است که به دنبال فرصت های معاملاتی باشید که امکان دستیابی سریع را فراهم می کند. اولین انتخاب سکه هایی است که نوسانات بالا و نقدینگی بالایی دارند. اگر روزانه معامله بیت کوین را انجام نمی دهید، سعی کنید سکه هایی را انتخاب کنید که از نقدینگی و نوسان خوبی برخوردار باشند.

بیش از 1600 سکه در بازار موجود و در حال رشد است. با دنبال کردن فقط ارزهای رمزپایه برتر، حوزه انتخاب خود را کاهش دهید. تجارت روزانه ارزهای رمزپایه کوچکتر نیز می تواند یک تجارت بسیار سودآور و ترید ارز دیجیتال موفق  باشد، اما ریسک بیشتری وجود دارد. به یاد داشته باشید ، قیمت رمزنگاری می تواند به همان سرعتی که افزایش یافته سقوط کند.

استراتژی معاملات روزانه خاص از یک شاخص فنی ساده یعنی شاخص جریان پول استفاده می کند. از این شاخص برای ردیابی فعالیت پول هوشمند و اندازه گیری زمان خرید و فروش ارزهای رمزپایه توسط موسسات استفاده می شود. بنابراین لازم است صبر کنید تا شاخص جریان نقدینگی در سطح یکصد قرار گیرد. اگر بعد از دو بار خوانش MFI 100 ، قیمت کاهش یابد، این نشان می دهد که به احتمال زیاد یک روز  با قیمت پایین خواهیم داشت.

سوالات متداول

معاملات روزانه رمزنگاری می تواند یک روش عالی برای رشد رمزنگاری باشد و یک گزینه بسیار سودآور در این حوزه   است.

ارز رمزنگاری شده برای خود یک کلاس دارایی دیجیتال است. برخی از ارزهای رمزپایه می توانند به عنوان پول استفاده شوند، اما برخی دیگر برای هویت، حاکمیت، ذخیره داده و موارد دیگر استفاده می شود.

اگر 100 دلار در حساب بانکی خود دارید، می توانید 100 دلار بیت کوین بخرید. بیت کوین ها را می توان تا رقم اعشاری هشتم تقسیم کرد.

بایستی تا زمانی که نوسانات بالایی را مشاهده نکرده اید، منتظر بمانید. حتی هنگامی که میزان کمی نوسانی را شاهد هستید، این نوسانات می تواند در ایجاد سود معاملات شما تاثیر گذار باشد.

اگر به دنبال معاملات روز رمزنگاری هستید، می توانید از یک صرافی آنلاین ایمن مانند صرافی صرافر استفاده کنید. برای سرمایه گذاری و ذخیره بلند مدت ، استفاده از کیف پول های سرد می تواند گزینه مناسبی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Please rate Stellar

0 / 3

Your page rank:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *